2024. Október 07. - 07:25:27
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Edzőtermi fotók  (Megtekintve 389959 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2010. December 05. - 18:55:17
Válasz #1905
Nem elérhető

balic


Milyen magas vagy? 188-ra emlékszem :D De nem esküdnék meg! Amúgy  :-)!
...hát ez most jó kérdés.  ;D Eddig 192centi körülinek tudtam magamat ezt is írtam a fórumon mindig, de a héten voltam a céges dokinál és 188nak mért, ami szerintem kizárt. Szerintem 190 tuti vagyok, de a köv. héten kiderítem mert kezd idegesíteni a dolog.  ;D

Köszönöm egyébkén God és pmiller!

2010. December 05. - 19:18:47
Válasz #1906
Nem elérhető

George


Minél magasabb valaki, annál nehezebb vastagnak lenni. Azért te jó úton vagy. Csak el ne tévedj a sok hülyeség között ;D mint valamelyik nap hallottam a teremben ;D

2010. December 05. - 19:25:30
Válasz #1907
Nem elérhető

balic


Minél magasabb valaki, annál nehezebb vastagnak lenni. Azért te jó úton vagy. Csak el ne tévedj a sok hülyeség között ;D mint valamelyik nap hallottam a teremben ;D
Hát ezt tapasztalom sajna! A hosszú karok az egyik legjobb példa, marha nagynak kell lennie, hogy nálam látványos legyen.
Na mesélj, bírom a marhákat!  ;D Egyébként igyekszem nem eltévedni ezért is próbálok reális távlatokban gondolkodni és úgy kihozni a maxot.

2010. December 05. - 19:28:08
Válasz #1908
Nem elérhető

atleeta


Befejeztem az év végi tömegelésem. Január végén a vizsgaidőszak után folyt. köv!  :) Bodychatbe majd kicsit részletesebben is írok.
Pár képet dobok be a hátamról. A pózolás nem igazán megy még.  ;D

Alakul az  @:-) Átérzem a helyzeted, én is 190 centi vagyok, ultrahosszú végtagokkal. Én 105 kiló vagyok, de van úszógumi is rendesen.98 kilósan egész tűrhető tzs%-kal volt 38as a felkarom  !+"%  ;D
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. December 08. - 19:47:21
Válasz #1909
Nem elérhető

trobert2


kb 2 hónapja edzem személyedzővel,gondoltam teszek fel képeket várnék egy kis értékelést hogy mit gondoltok mert én nem tudok véleményt mondani.........,nekem még mindég fura az edzésmódszer!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. December 08. - 19:59:40
Válasz #1910
Nem elérhető

George


Roberto ezt neked kell érezni...a képeken nem sok változás van, persze ez lehet, hogy egyéb tényezők hiányának is betudható :-)-> ;D

2010. December 08. - 20:10:01
Válasz #1911
Nem elérhető

trobert2


Roberto ezt neked kell érezni...a képeken nem sok változás van, persze ez lehet, hogy egyéb tényezők hiányának is betudható :-)-> ;D

az tény hogy pár hónapja vége a kúrámnak,lehet azért érzem így,de már az is jó jel hogy nem sok változás van,legalább szinten tartsak addig nincs baj,majd márciusban meg adok neki egy kis motivációt ;D ;D :D
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. December 08. - 20:16:41
Válasz #1912
Nem elérhető

tömegElek


kis motivációóó?

 ;D ;D

2010. December 08. - 20:18:19
Válasz #1913
Nem elérhető

trobert2


kis motivációóó?

 ;D ;D

mondjuk úgy picit megbíztatom az izomszöveteket ;D
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. December 08. - 20:25:33
Válasz #1914
Nem elérhető

Jordan


márciusban meg adok neki egy kis motivációt ;D ;D :D

Marcius-aprilis-majus, gondolom felkeszulsz a 2011-es strandszezonra  ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. December 08. - 20:26:52
Válasz #1915
Nem elérhető

Milo


Ahhoz ,hogy innen gépből észrevegyünk vmi változást ahhoz vagy 10kg+,-, kéne azt meg naturálon elég nehéz lenne kivitelezni. Mérd le a súlyod,centiket az mindent elárul. Naturálon ha az előző kúra elvesztett tömegének nagyrészét visszaszeded az már jó. Én 6hete fejeztem be a kúrámat,4.hétig elég szarul néztem ki ,de most elég szépen rendbejöttem  5kg lement , 2,5kg visszajött eddig, több már nem fog szerintem. Az egyetlen testrészem ami nagyobb mint a kúra alatt az a csukjám, látványosan megnőtt, 230al válvonogattam kúra alatt most meg 250el.
Riceman

2010. December 08. - 20:29:53
Válasz #1916
Nem elérhető

trobert2


márciusban meg adok neki egy kis motivációt ;D ;D :D

Marcius-aprilis-majus, gondolom felkeszulsz a 2011-es strandszezonra  ;D

valahogy úgy terveztem,jó volna összehozni egy jó kis fazont!
az már szép ;D a csukját valamiért nem részesítjük előnybe,nem értem miért,úgy sunyiba szoktam megedzeni,de az olyan mint a semilyen!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. December 08. - 20:34:30
Válasz #1917
Nem elérhető

Milo


azt mondják,ha nagyon fejlett a csukja akkor keskenyebbnek tűnik a váll ,de engem nem érdekel én azt akarom hogy mindenem nagy legyen és igenis jól mutat egy nagy csukaj sztem.
Riceman

2010. December 08. - 20:36:09
Válasz #1918
Nem elérhető

George


Kell az erős csuklyás izom mindenhez 8-} Toljad Robi sutyiban ;D

2010. December 08. - 20:37:19
Válasz #1919
Nem elérhető

trobert2


azt mondják,ha nagyon fejlett a csukja akkor keskenyebbnek tűnik a váll ,de engem nem érdekel én azt akarom hogy mindenem nagy legyen és igenis jól mutat egy nagy csukaj sztem.
Jól gondolod,minél nagyobb annál jobb én is csak azért küzdök hogy nagy legyek  ;D egyszer talán majd eljön az az idő is ;-oo-;
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE