2024. Október 06. - 19:32:06
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Edzőtermi fotók  (Megtekintve 389905 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

2010. Október 09. - 17:51:28
Válasz #1710
Nem elérhető

dino


egy kis helyzetjelentés..  kevés az idő okt 30-ig   ***))  :-\
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Október 09. - 17:52:58
Válasz #1711
Nem elérhető

dino


hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Október 09. - 18:23:21
Válasz #1712
Nem elérhető

mangela87


Jó a forma,gratula !!!
Egy jóllakott hernyó is megirigyelné...
 :laugh:    ;-oo-;

2010. Október 09. - 18:26:33
Válasz #1713
Nem elérhető

dino


Jó a forma,gratula !!!
Egy jóllakott hernyó is megirigyelné...
 :laugh:    ;-oo-;
a jótól ez még k. messze van, pózolás is fos, főleg az oldal bic, meg a páros bic szemből:S majd javítok rajt, egy kis zsírégető kelleni fog még.. mondjuk duplázzunk : )))
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Október 09. - 18:32:49
Válasz #1714
Nem elérhető

mangela87


Ez nem business topic,de maradt egy kis yohimbe tartalmú termékem,meg egy kis Mhp Anadrox-om !!!
Szivesen fölajánlanám neked jutányos áron...   ;)    :-)->

2010. Október 09. - 18:46:19
Válasz #1715
Nem elérhető

JFlame


Jó a forma,gratula !!!
Egy jóllakott hernyó is megirigyelné...
 :laugh:    ;-oo-;
a jótól ez még k. messze van, pózolás is fos, főleg az oldal bic, meg a páros bic szemből:S majd javítok rajt, egy kis zsírégető kelleni fog még.. mondjuk duplázzunk : )))
:-)!
szerintem is jó nagyon még a dupla bicepsz is!!!

a segged meg a combhajlíatót hajtsdmegmég egy kicsit....

2010. Október 09. - 19:07:33
Válasz #1716
Nem elérhető

dino


Ez nem business topic,de maradt egy kis yohimbe tartalmú termékem,meg egy kis Mhp Anadrox-om !!!
Szivesen fölajánlanám neked jutányos áron...   ;)    :-)->
rendben  ***)))  :)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Október 09. - 19:08:08
Válasz #1717
Nem elérhető

dino


Jó a forma,gratula !!!
Egy jóllakott hernyó is megirigyelné...
 :laugh:    ;-oo-;
a jótól ez még k. messze van, pózolás is fos, főleg az oldal bic, meg a páros bic szemből:S majd javítok rajt, egy kis zsírégető kelleni fog még.. mondjuk duplázzunk : )))
:-)!
szerintem is jó nagyon még a dupla bicepsz is!!!

a segged meg a combhajlíatót hajtsdmegmég egy kicsit....

rajta leszek ;)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Október 09. - 19:14:09
Válasz #1718
Nem elérhető

Szabi


Kicsi fedettség még van de Sb-re nem lesz ez rossz Dino!!!

Nyomjuk meg a Q..va anyját!!!!  Utána lehet majd pihenni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4 ***)) ***)) ***)) =/+' =/+' =/+'44
"A jövő testépítője pedig az,aki az általános jó alak,jó kinézet mellett eltér az átlagostól.Valahogy más..."

"A mai bodybuilding több szertartásból tevődik össze: vallás, sport, művészet, és tudomány, összemosva kémiával és a matematikával."

2010. Október 09. - 19:16:43
Válasz #1719
Nem elérhető

dino


Kicsi fedettség még van de Sb-re nem lesz ez rossz Dino!!!

Nyomjuk meg a Q..va anyját!!!!  Utána lehet majd pihenni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4 ***)) ***)) ***)) =/+' =/+' =/+'44
jaja. ezt a 3 hetet még 110%-al meg kell hajtani, sb-re vmi odabaszós formát kell hoznunk ;) mennyi kardion vagy?
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Október 09. - 19:29:07
Válasz #1720
Nem elérhető

Szabi


Megy a privi!
"A jövő testépítője pedig az,aki az általános jó alak,jó kinézet mellett eltér az átlagostól.Valahogy más..."

"A mai bodybuilding több szertartásból tevődik össze: vallás, sport, művészet, és tudomány, összemosva kémiával és a matematikával."

2010. Október 10. - 10:40:23
Válasz #1721
Nem elérhető

Norbert002


Mangela betelt a fiókod nem tudok privit küldeni!

2010. Október 13. - 23:49:39
Válasz #1722
Nem elérhető

ati75


Az őszi tömegezésem kezdetén...

2010. Október 14. - 00:11:31
Válasz #1723
Nem elérhető

Aco


Dobok fel en is 1 kepet.Ez kb 1 hetes.A suly 83 kg korul van.Velemenyek kritikak johetnek  :D

2010. Október 14. - 02:53:35
Válasz #1724
Nem elérhető

Jordan


Dobok fel en is 1 kepet.Ez kb 1 hetes.A suly 83 kg korul van.Velemenyek kritikak johetnek  :D

Klassz az elvalaszto fuggony a bal oldaladon.  :D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)