2024. Október 06. - 08:43:58
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Edzőtermi fotók  (Megtekintve 389849 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2010. Augusztus 03. - 10:27:53
Válasz #1560
Nem elérhető

Gabe


Szerintem nagyon fasza ez a forma, meg tömeg is van.
De ha dino betesz magáról egy hasonló egész alakosat, akkor meglátjuk hol kell arányosítanod még.
nem neked szántam a kritikát mi vagy te a csaja, h véded??
Én meg nem neked válaszoltam, mi vagy te a szomszéd néni, hogy reagálsz rá?
Egyébként nem tudom melyik része számít védelemnek a mondatomban.
Gondoltam Phil te már tudod a titkot, aztán megosztod velünk.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Augusztus 03. - 10:50:24
Válasz #1561
Nem elérhető

dino


Szerintem nagyon fasza ez a forma, meg tömeg is van.
De ha dino betesz magáról egy hasonló egész alakosat, akkor meglátjuk hol kell arányosítanod még.
nem neked szántam a kritikát mi vagy te a csaja, h véded??
Én meg nem neked válaszoltam, mi vagy te a szomszéd néni, hogy reagálsz rá?
Egyébként nem tudom melyik része számít védelemnek a mondatomban.
Gondoltam Phil te már tudod a titkot, aztán megosztod velünk.
nah látom neked is annyi eszed van mint egy marék döglött lepkének. nem nekem válaszoltál, akkor kit kóstolgatsz úgy mégis szerinted??  felőlem aztán nyalhatod itt mindenkinek a seggét h ilyen fasza meg olyan fasza a forma, de az a fizikum akkor is aránytalan. egy kiemelkedő kar váll kombo egy gyenge háthoz/ mellhez, a láb kidolgozatlan, stb. ezek tények nem vita tárgyát képezik. az h 102 kg egy dolog. szép tömeg biztos megdolgozott érte, meg sokan szeretnének is ilyent, de a véleményem akkor is az ami!
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Augusztus 03. - 11:04:15
Válasz #1562
Nem elérhető

Gabe


Én nem személyeskedtem veled makkmarci, úgyhogy kicsit vegyél vissza lendületből.
Neked ezen a fórumon még nem volt olyan ember, akinek valamirevaló lett volna a fizikuma, még talán a versenyzők között sem.
Nem a véleménnyel van baj, hanem a stílussal. Olyan pökhendi módon adod elő, mintha te aztán most nyertél volna Arnold Classicot.
Lehet, hogy kevesebbet kellene koxolni, aztán egy kis pénzt költeni tanulásra is, vagy legalább valami relaxációs tanfolyamra.
Én nem igazán szoktam senkinek nyalni a seggét, azt írtam, hogy fasza a forma, mint ezt mások is megjegyezték.
Hiányosságok meg mindenkinél vannak/lesznek. De lehet, hogy ezek után már csak Victor Martinez, vagy Phil Heath szint felett szabad villantani.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Augusztus 03. - 11:13:52
Válasz #1563
Nem elérhető

dino


Én nem személyeskedtem veled makkmarci, úgyhogy kicsit vegyél vissza lendületből.
Neked ezen a fórumon még nem volt olyan ember, akinek valamirevaló lett volna a fizikuma, még talán a versenyzők között sem.
Nem a véleménnyel van baj, hanem a stílussal. Olyan pökhendi módon adod elő, mintha te aztán most nyertél volna Arnold Classicot.
Lehet, hogy kevesebbet kellene koxolni, aztán egy kis pénzt költeni tanulásra is, vagy legalább valami relaxációs tanfolyamra.
Én nem igazán szoktam senkinek nyalni a seggét, azt írtam, hogy fasza a forma, mint ezt mások is megjegyezték.
Hiányosságok meg mindenkinél vannak/lesznek. De lehet, hogy ezek után már csak Victor Martinez, vagy Phil Heath szint felett szabad villantani.

nézd én írtam egy kritikát, minden rosszindulattól mentesen, amire válaszként te kezdtél személyeskedni! a "stílusom" az az én dolgom, az is az, hogy mire költöm a pénzemet, a kox szintén. szerintem volt nem egy olyan fizikum amit dícsértem, erre is csak annyit jegyeztem meg, hogy aránytalan, de ezt bárki megmondja, aki ránéz a képre és kompetens a témában.
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Augusztus 03. - 12:13:46
Válasz #1564
Nem elérhető

Tóth Attila


Jajj Gabe hát tudhatnád,hogy Philnek meg kicssi a vállszélessége! 8-} ;D
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2010. Augusztus 03. - 12:20:55
Válasz #1565
Nem elérhető

mack


na végre valami izgalom  :-)->

2010. Augusztus 03. - 12:25:22
Válasz #1566
Nem elérhető

jenei pisti


Figyelj dino!te honnan a fenéből látod hogy milyen a háta?ez nem egy félpihenő amiből meg lehet ezt állapítani.a combja meg nem kidolgozatlan hanem egyszerűen nem feszít rá.Bár neked mint "szakembernek" ezt észre kéne venned. ˝=/

2010. Augusztus 03. - 12:43:45
Válasz #1567
Nem elérhető

zeitge1st


Szerintem teljesen rendben van, tömeges,és a lábak sem pálcikák azért, én sem bírom ezt a kritizáljunk flegmán stílust amit a dino képviselt, mindenkinek megvan a stílusa, viszont így senkit sem szabad kritizálni, vagy ha kritizálsz , pozitívumot is írj.Én is írhatnám hogy a koxos fej már megvan dino-nál de a fizikum még várat magára.ez így biztos jól esne neki, viszont én nem vagyok ilyen ezért ide írom hogy nem így gondolom.
Ha ezt olvasod, túl sok szabadidőd van!

2010. Augusztus 03. - 13:15:18
Válasz #1568
Nem elérhető

dino


Figyelj dino!te honnan a fenéből látod hogy milyen a háta?ez nem egy félpihenő amiből meg lehet ezt állapítani.a combja meg nem kidolgozatlan hanem egyszerűen nem feszít rá.Bár neked mint "szakembernek" ezt észre kéne venned. ˝=/
a hátra azért enged következtetni a kép. amit a lábbal kapcsolatban írtál az jogos. 
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Augusztus 03. - 13:24:40
Válasz #1569
Nem elérhető

George


Úgy látszik múlt héten valami agybaj kezdődött el itt a topikban, azóta kihalt a fórum is. Legközelebb csak olyan tegyen fel képet, aki nagyobb mint Coleman, arányosabb mint Wheeler, és erősebb mint Fekete Laci ;D és mindezek mellett még száraz is !+"%  Ja, de akkor is lesz valami baj, pl. nagy a feje, hosszú a haja, van rajta sapka/nincs rajta sapka :D

2010. Augusztus 03. - 13:25:30
Válasz #1570
Nem elérhető

mangela87


Jóvanmáááá jóvan mááá,ne vitázzatok,inkább most marjatok engem is !
:-))))
Tessék pár hetes,meg mostani vegyi képecske!
Természetesen saját telóval kreált ez is...    :-*   ;)   :D   ;D

2010. Augusztus 03. - 13:28:39
Válasz #1571
Nem elérhető

Koxi


Jóvanmáááá jóvan mááá,ne vitázzatok,inkább most marjatok engem is !
:-))))
Tessék pár hetes,meg mostani vegyi képecske!
Természetesen saját telóval kreált ez is...    :-*   ;)   :D   ;D

Korrekt forma SZERINTEM.   ;-oo-;
(én már nem is merek ide képet rakni)
A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának konditerme van.

2010. Augusztus 03. - 13:32:08
Válasz #1572
Nem elérhető

mangela87


Köszi Koxi!
Dobjál fel,kit érdekel nem ???
Én amúgy várom a kritikát is,mert tanul belőle az ember,meg több motivációt ad!
Én spec. versenyre nem szeretnék menni,max nézőként,meg amúgyis nem másokkal szeretnék versenyezni,hanem saját magammal!!!

2010. Augusztus 03. - 13:33:30
Válasz #1573
Nem elérhető

Gababoy


Sztem égő vagy Mangela87...

SZŐRŐS A COMBOD !!! ***))))

 ;D ;D ;D

U.I.: Amugy korrekt !!! @:-) @:-)
"Ismerd el sporttársaid kimagasló eredményeit! Ne őket húzd le hanem meríts belőlük erőt és motivációt, hogy te is még magasabbra emelkedhess! Tisztelet, alázat, akarat! Ez az élsport!

2010. Augusztus 03. - 13:37:23
Válasz #1574
Nem elérhető

dino


mangela csak nem készülsz vmire??  tetszik a fazon! nagyon!  ;D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!