2024. Július 08. - 09:42:29
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Edzőtermi fotók  (Megtekintve 376310 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2010. Július 27. - 06:19:03
Válasz #1530
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Ezt most ide pont nem akartam...  ***)))
Dani légyszives küldd el privben azt a honlapcímet ahol Alpi felkészüléséről lehet olvasni. köszönöm

Ez most az én karom per pillanat...

De megy a privi.

2010. Július 27. - 06:23:25
Válasz #1531
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Na ja,tömegezés közben száraznak lenni...... :D

Gusztustalan...minden reggel ezt kell látnom...és csodálkozik, hogy be akarok hányni...  ;D

2010. Július 27. - 06:25:47
Válasz #1532
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Na ja,tömegezés közben száraznak lenni...... :D

Gusztustalan...minden reggel ezt kell látnom...és csodálkozik, hogy be akarok hányni...  ;D

Főleg Rachel képeinél mi??? Na feltette őket....Látod milyen???? Pedig én mondtam neki, hogy ne tedd, de vannak olyan eszközei...hmmm.... :-)o-:

2010. Július 27. - 08:22:55
Válasz #1533
Nem elérhető

God Vazzeg


Tényleg jó a forma God Vazzeg-nálnél, pedig én mindig beszólok neki vitázok vele.
Ha valami hiányosságot megemlíthetek, én egy masszívabb csuklyát képzelnék még el ott, akkor kevésbé lenne hangsúlyos a fej,
és nem tűnne vékonynak a nyakad. Szerintem se állj meg, folytasd még ezt nyár végéig és onnan sokkal tisztább tömeget fogsz pakolni.

Igazad lehet, csuklya és hát erőltetve lesz  8-) Másrészt eddig a csuklyát azért nem erőltettem, mert nem volt vállam, és úgy meg gáz a nagy csuklya, még keskenyebb az ember kinézetre  ::)

2010. Július 27. - 08:50:28
Válasz #1534
Nem elérhető

endre66



Tömegezés közben száraznak lenni...Ez a kihívás és a nehéz megoldás. Bocs de erre nem tudtam nem reagálni.
Miért kérsz bocsánatot?  ????... Nem igazán értettem a "reakciód".

Ki tömegel? God éppen mostanában fejezte be a diétáját, és nyilvánvalóan frankón sikerült neki (többször nem írom már le Vazzeg, hogy milyen jó vagy, ne félj  :D).
Erre jött egy dicsérő szándékú hsz, amiben valaki azt írta rá, hogy sose volt ilyen száraz még. Most már tényleg nem sok zsír van rajta, de száraznak ez közel sem nevezhető, annak ellenére sem, hogy klassz erek pattognak már rajta néhol. 

2010. Július 27. - 09:36:26
Válasz #1535
Nem elérhető

God Vazzeg


Lenne még mit pucolni, és meg is csinálnám, ha látnám értelmét.. De nem látom.. Tartom ezt a formát amennyire sikerül, mivel nem készülök versenyre, nálam nem szükséges a száraz forma.. Szerintem a 107-ről 86-ra bediétázás már így is szép teljesítmény volt, főleg hogy hobbi szinten csinálom  ;D Majd jövőre hozok egy még jobb fazont, addig még szeretnék 2-3kg izmot felpakolni, és akkor 90kg környékén hozhatok hasonló formát, mint most  :-):-)::

2010. Július 27. - 09:40:23
Válasz #1536
Nem elérhető

dino


Ezt most ide pont nem akartam...  ***)))
Dani légyszives küldd el privben azt a honlapcímet ahol Alpi felkészüléséről lehet olvasni. köszönöm

Ez most az én karom per pillanat...

De megy a privi.
Tudom, hogy a tiéd, csak régen láttalak a fórumon aztán gondoltam gyorsan megkérdezem.  ;)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Július 27. - 09:40:57
Válasz #1537
Nem elérhető

George


Mindamellett, hogy olyan az arca, mint a Tango és Cash c. filmben "Állkapocsnak" (lásd a képet és a videót).  @-o



Nemrég láttam angolul a filmet, és ott nem azt mondták, hogy Conan, hanem Captain Dianabol ;D

2010. Július 27. - 18:58:01
Válasz #1538
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Jó srácok, elég volt. Ha nem jött át mondanivaló, ez van.

2010. Július 27. - 19:03:09
Válasz #1539
Nem elérhető

endre66


Ezért kár volt. Nem veszekedés ment, csak vita.  :-):-)::  De ha Balu neked így jó, akkor legyen, te vagy a moderátor.  :-){

Lehet, hogy valamit tényleg nem értettünk meg, de erre a törlés a megfelelő válasz?  ::)

2010. Július 27. - 19:04:41
Válasz #1540
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Ezért kár volt. Nem veszekedés ment, csak vita.  :-):-)::  De ha Balu neked így jó, akkor legyen, te vagy a moderátor.  :-){

Lehet, hogy valamit tényleg nem értettünk meg, de erre a törlés a megfelelő válasz?  ::)

Volt már, hogy kértek tőlem törlést...pl. George is...én sem kértem indoklást, töröltem neki abban a pillanatban.  ;) És akkor is csak vita volt.

2010. Július 27. - 19:25:50
Válasz #1541
Nem elérhető

mack


Jó srácok, elég volt. Ha nem jött át mondanivaló, ez van.

akkoris a balu a hibás mindené  ;D te vagy az oka még ennek a szar időnek is, te illúzióromboló  ;D

ezmeg csak mer....

2010. Július 27. - 19:32:02
Válasz #1542
Nem elérhető

God Vazzeg


Jó srácok, elég volt. Ha nem jött át mondanivaló, ez van.

akkoris a balu a hibás mindené  ;D te vagy az oka még ennek a szar időnek is, te illúzióromboló  ;D

ezmeg csak mer....

De mindig van egy jobb Boa is  !+"%

2010. Július 27. - 19:32:37
Válasz #1543
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Mondom, én a témát lezártam...ami ezek után nem a topik címével kapcsolatos, hanem ezzel a vitával...azt is törlöm, mert nem ide való.

2010. Július 27. - 19:42:04
Válasz #1544
Nem elérhető

George


God dobjál már be mai képet ;D