2024. Július 05. - 11:12:15
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Edzőtermi fotók  (Megtekintve 376107 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

2010. Július 26. - 21:34:03
Válasz #1515
Nem elérhető

Tóth Attila


Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2010. Július 26. - 21:36:59
Válasz #1516
Nem elérhető

dino


http://www.youtube.com/watch?v=FxGD5BBdhow
 ;D
Na többet nem offolok!
mekkora mááár  ****:))))))   ;D  jó lesz szabadpóz zenének!
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Július 26. - 21:37:28
Válasz #1517
Nem elérhető

dino


Eddig se kérte senki,hogy reagálj! ;)
ez egy fórum nem? ennyi erővel én sem kértem h reagálj, meg arcoskodj..

ejjnyemá...nem arcoskodik itt senki. Bocsmá hogy kijavítottalak, ez csak egy vélemény volt. Azt hittem ez nem gáz, de neked az....és mit reagáltál volna? mer ez az igazság, ez a diéta. Szal feles vita megen.....
A diéta fogalma a közhasználatban egyrészt az emésztőszervi megbetegedések során tartandó zsírszegény étrenddel, másrészt a fogyókúrás célzattal követett kalóriaszegény étrenddel kapcsolódott össze. A diéta célja a szervezet megváltozott állapotához igazodó táplálkozás. tényleg felesleges a vita.

látom olvasod a wikipédiát  ;D ;D ;D ;D ;D http://hu.wikipedia.org/wiki/Di%C3%A9ta_(%C3%A9trend)
jaja  ;D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Július 26. - 21:37:34
Válasz #1518
Nem elérhető

mack


sztem nem kell itt okoskodni meg bemásolgatni....és ezt most ne vedd megadra ha lehet
 :-!!!


2010. Július 26. - 21:40:07
Válasz #1519
Nem elérhető

mack



2010. Július 26. - 21:40:38
Válasz #1520
Nem elérhető

Tóth Attila


Jaja kurvanagy! 8-)
Am bocs ha a lelkedbe tiportam!
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2010. Július 26. - 21:46:48
Válasz #1521
Nem elérhető

dino


Jaja kurvanagy! 8-)
Am bocs ha a lelkedbe tiportam!
olyanom nincs  ;D  csak kicsit hamarabb pattan a húr.. diéta, kémia stb
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Július 26. - 21:47:57
Válasz #1522
Nem elérhető

Cressler


The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. Július 26. - 21:49:27
Válasz #1523
Nem elérhető

mack


látjátok hogy átjárja a szeretet a topikot?  :D :D :D :D sok homár  :D :D :D :D

2010. Július 26. - 22:46:26
Válasz #1524
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Jóóóó!Nem is voltál még ilyen száraz. ;-oo-;
Tetszik amit látok, és megmondom őszintén, nem nagyon van kedvem újra behízni  ::)
God nagyon jól néz ki - ez tény. És valószínű ilyen jó sosem volt (sokkot kaptam !+"%).

De ne használjuk azt a szót, hogy "száraz".  :-){ Versenyzők szoktak szárazok lenni, meg mangela.  ;D God 'csak' simán kurva jól néz ki.
És nálam kiharcolta az elismerést.  8-) Mindamellett, hogy olyan az arca, mint a Tango és Cash c. filmben "Állkapocsnak" (lásd a képet és a videót).  @-o



És nagyon szimpatikus a beidézett hsz-a. @:-)

Tömegezés közben száraznak lenni...Ez a kihívás és a nehéz megoldás. Bocs de erre nem tudtam nem reagálni.

2010. Július 26. - 22:51:46
Válasz #1525
Nem elérhető

rr


Na ja,tömegezés közben száraznak lenni...... :D

2010. Július 26. - 23:05:44
Válasz #1526
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Ezt most ide pont nem akartam...  ***)))

2010. Július 26. - 23:23:15
Válasz #1527
Nem elérhető

Gabe


Tényleg jó a forma God Vazzeg-nálnél, pedig én mindig beszólok neki vitázok vele.
Ha valami hiányosságot megemlíthetek, én egy masszívabb csuklyát képzelnék még el ott, akkor kevésbé lenne hangsúlyos a fej,
és nem tűnne vékonynak a nyakad. Szerintem se állj meg, folytasd még ezt nyár végéig és onnan sokkal tisztább tömeget fogsz pakolni.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Július 26. - 23:58:19
Válasz #1528
Nem elérhető

dino


Ezt most ide pont nem akartam...  ***)))
Dani légyszives küldd el privben azt a honlapcímet ahol Alpi felkészüléséről lehet olvasni. köszönöm
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Július 27. - 01:20:05
Válasz #1529
Nem elérhető

rr