2024. Július 05. - 10:56:28
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Edzőtermi fotók  (Megtekintve 376102 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2010. Július 26. - 21:08:53
Válasz #1500
Nem elérhető

mack


Lélekben nem visel meg,hogy megy le a súlyod?Engem nagyon frusztrál ha fogyok.
diétánál az a cél, hogy az ember fogyjon. akkor mi az ami frusztrálná?

a diéta az diéta, sztem ha tömegelsz akkor is diétázol....szvsz a diéta nem egyenlő azzal hogy valaki fogyni akar.

Nálam muszáj volt  :D

mint ahogy nálam is az ahogy látod a képeket rólam az iwiwen  ;D ;D ;D nem kicsit híztam be. Én arra utaltam hogy a diéta az céltudatosan szabályzott étrend, tehát nem feltétlen egyenlő a "fogyókúrával". Ha így élsz, akkor ha minden igaz, mindíg diétázol.

2010. Július 26. - 21:09:12
Válasz #1501
Nem elérhető

mack


Lélekben nem visel meg,hogy megy le a súlyod?Engem nagyon frusztrál ha fogyok.
diétánál az a cél, hogy az ember fogyjon. akkor mi az ami frusztrálná?

a diéta az diéta, sztem ha tömegelsz akkor is diétázol....szvsz a diéta nem egyenlő azzal hogy valaki fogyni akar.
erre nem reagálok inkább..

nem is kell..........

2010. Július 26. - 21:11:06
Válasz #1502
Nem elérhető

Tóth Attila


Eddig se kérte senki,hogy reagálj! ;)
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2010. Július 26. - 21:12:26
Válasz #1503
Nem elérhető

endre66


Jóóóó!Nem is voltál még ilyen száraz. ;-oo-;
Tetszik amit látok, és megmondom őszintén, nem nagyon van kedvem újra behízni  ::)
God nagyon jól néz ki - ez tény. És valószínű ilyen jó sosem volt (sokkot kaptam !+"%).

De ne használjuk azt a szót, hogy "száraz".  :-){ Versenyzők szoktak szárazok lenni, meg mangela.  ;D God 'csak' simán kurva jól néz ki.
És nálam kiharcolta az elismerést.  8-) Mindamellett, hogy olyan az arca, mint a Tango és Cash c. filmben "Állkapocsnak" (lásd a képet és a videót).  @-o



És nagyon szimpatikus a beidézett hsz-a. @:-)

2010. Július 26. - 21:12:37
Válasz #1504
Nem elérhető

mack


Eddig se kérte senki,hogy reagálj! ;)

namostaztán  ;D ;D ;D

2010. Július 26. - 21:17:18
Válasz #1505
Nem elérhető

George


Jól körbeszopkodjátok itt Godot ;D Lesz itt még tömegelés, akkor meg nőni kell, nem kell beszarni egy kis fölöslegtől, úgyis lemegy - csak nem mindegy, hogy mennyi ***))

2010. Július 26. - 21:17:52
Válasz #1506
Nem elérhető

Cressler


The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. Július 26. - 21:20:52
Válasz #1507
Nem elérhető

dino


Eddig se kérte senki,hogy reagálj! ;)
ez egy fórum nem? ennyi erővel én sem kértem h reagálj, meg arcoskodj..
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Július 26. - 21:24:05
Válasz #1508
Nem elérhető

mack


Eddig se kérte senki,hogy reagálj! ;)
ez egy fórum nem? ennyi erővel én sem kértem h reagálj, meg arcoskodj..

ejjnyemá...nem arcoskodik itt senki. Bocsmá hogy kijavítottalak, ez csak egy vélemény volt. Azt hittem ez nem gáz, de neked az....és mit reagáltál volna? mer ez az igazság, ez a diéta. Szal feles vita megen.....

2010. Július 26. - 21:27:19
Válasz #1509
Nem elérhető

Tóth Attila


Így van!Ez egy fórum!Jó megfigyelés! ****:))))))
Az arcoskodáshoz pedig köze nincs részemről sztem!
Ja és ne reagálj! **:))))* ;D
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2010. Július 26. - 21:27:37
Válasz #1510
Nem elérhető

endre66


Alakul ez a topik, nah!  :-}

2010. Július 26. - 21:27:43
Válasz #1511
Nem elérhető

dino


Eddig se kérte senki,hogy reagálj! ;)
ez egy fórum nem? ennyi erővel én sem kértem h reagálj, meg arcoskodj..

ejjnyemá...nem arcoskodik itt senki. Bocsmá hogy kijavítottalak, ez csak egy vélemény volt. Azt hittem ez nem gáz, de neked az....és mit reagáltál volna? mer ez az igazság, ez a diéta. Szal feles vita megen.....
A diéta fogalma a közhasználatban egyrészt az emésztőszervi megbetegedések során tartandó zsírszegény étrenddel, másrészt a fogyókúrás célzattal követett kalóriaszegény étrenddel kapcsolódott össze. A diéta célja a szervezet megváltozott állapotához igazodó táplálkozás. tényleg felesleges a vita.
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Július 26. - 21:28:28
Válasz #1512
Nem elérhető

dino


Így van!Ez egy fórum!Jó megfigyelés! ****:))))))
Az arcoskodáshoz pedig köze nincs részemről sztem!
Ja és ne reagálj! **:))))* ;D
szarjál gecit  ;D ;D ;D  :P
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Július 26. - 21:29:30
Válasz #1513
Nem elérhető

dino


hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Július 26. - 21:32:45
Válasz #1514
Nem elérhető

mack


Eddig se kérte senki,hogy reagálj! ;)
ez egy fórum nem? ennyi erővel én sem kértem h reagálj, meg arcoskodj..

ejjnyemá...nem arcoskodik itt senki. Bocsmá hogy kijavítottalak, ez csak egy vélemény volt. Azt hittem ez nem gáz, de neked az....és mit reagáltál volna? mer ez az igazság, ez a diéta. Szal feles vita megen.....
A diéta fogalma a közhasználatban egyrészt az emésztőszervi megbetegedések során tartandó zsírszegény étrenddel, másrészt a fogyókúrás célzattal követett kalóriaszegény étrenddel kapcsolódott össze. A diéta célja a szervezet megváltozott állapotához igazodó táplálkozás. tényleg felesleges a vita.

látom olvasod a wikipédiát  ;D ;D ;D ;D ;D http://hu.wikipedia.org/wiki/Di%C3%A9ta_(%C3%A9trend)