2024. Szeptember 25. - 16:18:00
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Lantos Johnny "The Master" segít ebben a topikban!!!  (Megtekintve 242309 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2008. Április 07. - 16:44:38
Válasz #345
Nem elérhető

kpeter


Szevasz Johnny!!!
Szeretnek valamit megtudni! Lehet hogy tul indiszkret lesz a kerdesem majd meglatod valaszolsz vagy sem!
En lattam mar majdnem az osszes bbtvt azt is amelyikben te szerepeltel, es lattam hogy ti nagyon joban vagytok a bunnyval es hallottam is! VISZONT olvasom  a "bunny forumokat" es ott az ellentete jon le nekem! Vagy ez uj dolog?
Udv. Peti

2008. Április 07. - 17:02:19
Válasz #346
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Szevasz Johnny!!!
Szeretnek valamit megtudni! Lehet hogy tul indiszkret lesz a kerdesem majd meglatod valaszolsz vagy sem!
En lattam mar majdnem az osszes bbtvt azt is amelyikben te szerepeltel, es lattam hogy ti nagyon joban vagytok a bunnyval es hallottam is! VISZONT olvasom  a "bunny forumokat" es ott az ellentete jon le nekem! Vagy ez uj dolog?
Udv. Peti
;D ;D ;D

...............???  ::) :o

Peti, érdekkapcsolatokról hallottál már...?

Amúgy meg...testépítésről, testépítőkről megy itt a beszélgetés...hogy jön mindig a képbe bunny? Nem értem.  ::)

Az Operában meg arról fecseg a takarító, hogy már kívülről tudja a darabokat és melyik művésznek milyen sáros a cipője...huh, de érdekes... :-\


Tudom, hogy jóindulatból kérdeztél csak és csupán a naivitásod itt a probléma...én meg csak felvilágosítottalak, remélem nem voltam túl nyers.

De majd Johnny megírja a frankót ha akarja... ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Április 07. - 17:37:25
Válasz #347

Bandi

Vendég

"Amúgy meg...testépítésről, testépítőkről megy itt a beszélgetés...hogy jön mindig a képbe bunny? Nem értem.  ::)

Az Operában meg arról fecseg a takarító, hogy már kívülről tudja a darabokat és melyik művésznek milyen sáros a cipője...huh, de érdekes... :-\"


Jár a +  ;D



2008. Április 07. - 18:38:28
Válasz #348
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Szevasz Johnny!!!
Szeretnek valamit megtudni! Lehet hogy tul indiszkret lesz a kerdesem majd meglatod valaszolsz vagy sem!
En lattam mar majdnem az osszes bbtvt azt is amelyikben te szerepeltel, es lattam hogy ti nagyon joban vagytok a bunnyval es hallottam is! VISZONT olvasom  a "bunny forumokat" es ott az ellentete jon le nekem! Vagy ez uj dolog?
Udv. Peti
Éppen ma hívta fel a Pisti a figyelmemet az"edző válaszol"-ban írottakra
Sajnos (bár én is szeretnék) elfoglaltabb vagyok annál,hogy tudjak más fórumokat olvasni(valószínűleg sokat tanulnék belőle,hiszen jópap is holtig tanul,meg érdekel is az egész testépítő társadalom életével kapcsolatos történések),valószínűleg naprakészebb lehetnék mindenből és mindenkiből.
Amit a Bunny írt engem is meglepett,mert én azt hittem hogy jelenleg is jóban vagyunk .Amit írt az pedig azért volt számomra meglepő,mert (bár nem mint gazdasági szakemberek ;D) beszélgettünk 1-2 dologról és MINDENBEN osztotta a véleményemet.De nem csak ő,hanem bárki,akivel beszélgettem.De ha ő úgy gondolja hogy mégsem így volt,gondolom felhív,hiszen tudja a számomat és elmondja hogy mik is azok a hülyeségek amiket leírok(tam).Nem hiszem hogy akár egyszer is képtelenségeket írtam volna le az olvasóknak.
Szponzortémára meg nem is emlékszem hogy beszéltünk volna,ha mégis...csak én nem emlékszem rá...akkor így jártam :-\
Ja és nem képzelem magam gazdasági szakembernek,hiszen nincs ilyen jellegű végzettségem és stastisztikát sem oktatok..
Én csak egy csöves testépítő vagyok aki megpróbál csúcsformában kiállni a színpadra és segíteni egy" pár " kezdőnek és testépítő bajnoknak hogy elérje célját az életben .
És talán néha sáros a cipőtalpam is  ;) ;) ;)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Április 07. - 18:59:24
Válasz #349
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Szevasz Johnny!!!
Szeretnek valamit megtudni! Lehet hogy tul indiszkret lesz a kerdesem majd meglatod valaszolsz vagy sem!
En lattam mar majdnem az osszes bbtvt azt is amelyikben te szerepeltel, es lattam hogy ti nagyon joban vagytok a bunnyval es hallottam is! VISZONT olvasom  a "bunny forumokat" es ott az ellentete jon le nekem! Vagy ez uj dolog?
Udv. Peti
Éppen ma hívta fel a Pisti a figyelmemet az"edző válaszol"-ban írottakra
Sajnos (bár én is szeretnék) elfoglaltabb vagyok annál,hogy tudjak más fórumokat olvasni(valószínűleg sokat tanulnék belőle,hiszen jópap is holtig tanul,meg érdekel is az egész testépítő társadalom életével kapcsolatos történések),valószínűleg naprakészebb lehetnék mindenből és mindenkiből.
Amit a Bunny írt engem is meglepett,mert én azt hittem hogy jelenleg is jóban vagyunk .Amit írt az pedig azért volt számomra meglepő,mert (bár nem mint gazdasági szakemberek ;D) beszélgettünk 1-2 dologról és MINDENBEN osztotta a véleményemet.De nem csak ő,hanem bárki,akivel beszélgettem.De ha ő úgy gondolja hogy mégsem így volt,gondolom felhív,hiszen tudja a számomat és elmondja hogy mik is azok a hülyeségek amiket leírok(tam).Nem hiszem hogy akár egyszer is képtelenségeket írtam volna le az olvasóknak.
Szponzortémára meg nem is emlékszem hogy beszéltünk volna,ha mégis...csak én nem emlékszem rá...akkor így jártam :-\
Ja és nem képzelem magam gazdasági szakembernek,hiszen nincs ilyen jellegű végzettségem és stastisztikát sem oktatok..
Én csak egy csöves testépítő vagyok aki megpróbál csúcsformában kiállni a színpadra és segíteni egy" pár " kezdőnek és testépítő bajnoknak hogy elérje célját az életben .
És talán néha sáros a cipőtalpam is  ;) ;) ;)

Erre azt szokás mondani, hogy CLASS ACT.

 :-){ @:-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Április 07. - 19:08:32
Válasz #350
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Ez a "csöves testépítő" szerintem mindenki példaképe az országban.  :-){

2008. Április 07. - 19:20:51
Válasz #351
Nem elérhető

parrre


Johnny  :-)!

(Na nem az az idióta rajzfilmfigura, hanem amúgy  8-) @-o )

(+)

2008. Április 07. - 19:43:59
Válasz #352
Nem elérhető

Johnnyx


Ez a "csöves testépítő" szerintem mindenki példaképe az országban.  :-){

Ez így van!
Egyetek zabot!

2008. Április 07. - 19:54:47
Válasz #353
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Ez a "csöves testépítő" Egy országos Sport Tv csatornán ismétlem TV csatornán, közös hardcore edzést mutat be Stevevel!


2008. Április 07. - 20:10:30
Válasz #354
Nem elérhető

Suncity


meg amugy is Johnny-nak HÁLÁS A FIZIKUMA :) :-!
annak a .............. :D

2008. Április 07. - 21:57:47
Válasz #355
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Ez a "csöves testépítő" szerintem mindenki példaképe az országban.  :-){
:-){
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Április 07. - 22:21:05
Válasz #356

Zsuzsi

Vendég
Ez a "csöves testépítő" Egy országos Sport Tv csatornán ismétlem TV csatornán, közös hardcore edzést mutat be Stevevel!



És nem is ügyetlen, még sokra viheti a testépítésben... Vagy már testépítő? !+"%

2008. Április 08. - 10:59:55
Válasz #357
Nem elérhető

v800


Üdv!
Köszönöm az eddigi segítséged.Kérdésem most nincs :).Csak egy fórum hozzászólásom,ha lehet.Olvasva amit írtál,Én aki már öreg vagyok(44),amatör és lényegesen több elmélettel mint gyakorlattal rendelkező majdnem kezdő,úgy gondolom,hogy azért Töled kértem a segítséget mert Nekem igenis példakép vagy.Ha csöves akkor is. :)És mint tudjuk példaképek kellenek... :-){,hogy a legsz....napjainkon is legyen erő,kitartás,elszántság meg egyéb ilyenek,hogy megmozduljunk.
Köszi

2008. Április 08. - 17:33:02
Válasz #358
Nem elérhető

L


Ez a "csöves testépítő" szerintem mindenki példaképe az országban.  :-){

Bizony! :-){
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Április 08. - 19:27:02
Válasz #359
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
...köszönöm hogy így gondoljátok.Ez és a hasonló gondolatok adnak nekünk is erőt sokszor a további célok elérésében. :-){
Természetesen mindig volt,van és lesz pozitív és negatív,fehér és fekete,jó és rossz,okos és buta,szép és csúnya stb...
Vessétek ki a negatív hatást az életetekből és ne engedjétek hogy bárki is negatívan befolyásoljon a döntéseitekben,mert valóban csakis így érhetitek el azt amit elképzeltetek magatoknak @:-) @:-) @:-)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu