2024. Szeptember 25. - 17:23:25
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Lantos Johnny "The Master" segít ebben a topikban!!!  (Megtekintve 242321 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2009. Október 05. - 08:27:49
Válasz #1005
Nem elérhető

RolandFi


ööö...most én végül is miben segítsek,kinek itt,ebben a topikban ????...
Nekem Mester,egy kicsit előrébb volt a kérdésem........

2009. Október 05. - 18:33:24
Válasz #1006
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Helló Johnny!

Az lenne a kérdésem,hogy melyik lenne a legjobb éjjeli aminóbevitelre???Glutamin,aminotabletták,májaminotabletták(Universal)???????
Köszi,Roland
Ha éjszakásként dolgozol,akkor nálad nincs "éjjeli" aminobevitel..Az Neked a nappal..
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Október 06. - 09:51:37
Válasz #1007
Nem elérhető

RolandFi


Helló Johnny!

Az lenne a kérdésem,hogy melyik lenne a legjobb éjjeli aminóbevitelre???Glutamin,aminotabletták,májaminotabletták(Universal)???????
Köszi,Roland
Ha éjszakásként dolgozol,akkor nálad nincs "éjjeli" aminobevitel..Az Neked a nappal..
És ha nem dolgozok?Ha az otthoni pihe-puha ágyból kelek fel,mert a hólyagom felébreszt? :)

2009. Október 06. - 10:13:48
Válasz #1008
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Ha nem dolgozol és nem diétázol,sőt...még akár tömeget is növelsz...."igyál turmixot" ****:))).Olyan emerpéset :)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Október 06. - 10:56:59
Válasz #1009
Nem elérhető

RolandFi


Ha nem dolgozol és nem diétázol,sőt...még akár tömeget is növelsz...."igyál turmixot" ****:))).Olyan emerpéset :)
Értettem /:-)és köszi

2009. Október 07. - 12:36:44
Válasz #1010
Nem elérhető

Hunreal


Sziasztok!

A helyzet a következő: 25 éves, 171 cm és jelenleg 81-82 kg fiú vagyok. Kb. 4 évvel ezelőtt 1 évig jártam (heti 3, hobbi szinten) terembe, de aztán jöttek a gondok és szépen abbamaradtak az edzések. Időközben egy több, mint 3 éves kapcsolatom született, ami a mai napig tart, de a nagy szerelem mellett nem foglalkoztam magammal. Keményen fogalmazva: Elkényelmesedtem...
Felszedtem 13 kg fölösleget, ami leginkább a hasamra ment (kis pocak..). Úszógumim is lett.. Régen sem volt igazán mellizmom, de a punnyadás eredménye azt hozta, hogy melleim kicsit lógnak. Bár igaz, nem vagyok ettől dagi gyerek (alkatilag), de nem érzem jól magam a bőrömben. Ezen szeretnék változtatni és segítséget kérni tőletek.

A célom nem egy újságcímlapos body builder vagy egy Schwarzenegger lenni, de szeretném a fenti problémákat eltüntetni és egy olyan felsőtestet kialakítani amire méltán lehetek büszke.
Első kérdésem az, hogy most hogyan tovább? Mihez kezdjek?
Milyen edzéstervet végezzek? Összetudnátok állítani nekem egy edzéstervet? (Heti 3 alkalommal tudnék lejárni)
A termen kívül végezzek gyakorlatokat? Ha igen, mit?
Étkezés? Mit? Mennyit?
Valamint, mivel teljesen naiv vagyok a témában ezért szeretném kikérni a véleményeteket azzal kapcsolatban, hogy szedjek-e valamit, gondolok ezalatt a táplálékkiegészítőkre vagy egyéb dolgokra. Fogalmam sincs, hogy milyen termékek vannak. Káros hatásuk van? Vese, máj, ne adj isten impotencia problémák?

Elsőnek ennyi jutott eszembe. Köszönöm szépen előre a segítséget és kérlek ne haragudjatok, hogy a kezdő kérdéseimmel zavarlak titeket.

Üdv, Hunreal

2009. Október 11. - 11:50:47
Válasz #1011
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Sziasztok!

A helyzet a következő: 25 éves, 171 cm és jelenleg 81-82 kg fiú vagyok. Kb. 4 évvel ezelőtt 1 évig jártam (heti 3, hobbi szinten) terembe, de aztán jöttek a gondok és szépen abbamaradtak az edzések. Időközben egy több, mint 3 éves kapcsolatom született, ami a mai napig tart, de a nagy szerelem mellett nem foglalkoztam magammal. Keményen fogalmazva: Elkényelmesedtem...
Felszedtem 13 kg fölösleget, ami leginkább a hasamra ment (kis pocak..). Úszógumim is lett.. Régen sem volt igazán mellizmom, de a punnyadás eredménye azt hozta, hogy melleim kicsit lógnak. Bár igaz, nem vagyok ettől dagi gyerek (alkatilag), de nem érzem jól magam a bőrömben. Ezen szeretnék változtatni és segítséget kérni tőletek.

A célom nem egy újságcímlapos body builder vagy egy Schwarzenegger lenni, de szeretném a fenti problémákat eltüntetni és egy olyan felsőtestet kialakítani amire méltán lehetek büszke.
Első kérdésem az, hogy most hogyan tovább? Mihez kezdjek?
Milyen edzéstervet végezzek? Összetudnátok állítani nekem egy edzéstervet? (Heti 3 alkalommal tudnék lejárni)
A termen kívül végezzek gyakorlatokat? Ha igen, mit?
Étkezés? Mit? Mennyit?
Valamint, mivel teljesen naiv vagyok a témában ezért szeretném kikérni a véleményeteket azzal kapcsolatban, hogy szedjek-e valamit, gondolok ezalatt a táplálékkiegészítőkre vagy egyéb dolgokra. Fogalmam sincs, hogy milyen termékek vannak. Káros hatásuk van? Vese, máj, ne adj isten impotencia problémák?

Elsőnek ennyi jutott eszembe. Köszönöm szépen előre a segítséget és kérlek ne haragudjatok, hogy a kezdő kérdéseimmel zavarlak titeket.

Üdv, Hunreal
Nos...A tápkiegek helyes és normális használatától nem lehetnek vese,máj,stb problémáid,főleg impotencia gondjaid...Ha elkezded a súlyzós edzéseidet és mozogsz a,esetleg használsz is tápkiegeket,amivel tökéletesíted a megjelenésed,erőnléted,állóképességedet,nemhogy impotencia gondok lennének,hanem alapból magasabb tesztoszteronértékeket fogsz produkálni,ami következményének csak otthon örülni fognak ;)
Hogy mit is tegyél? Ne légy lusta és keress fel egy edzőtermet és teljesen kezdőként mozgasd át magad,majd kezdj egy teljesen kezdő edzésprogramot,heti 3 napban..
Hogy miket végezz?
Két választásod is van.
1.Az edzőteremben az edzőtől kérsz egy totál kezdő edzéstervet.Ne panaszold el hogy hol akarsz lefogyni és hogy milyen testrészedet,izomcsoportodat akarod megnövelni..Egyenlőre 2-3hónapig végezz kezdő "kurzust",majd aztán ismét az edző segítségét kérve szakosodj tovább kívánságaid szerint
2.Nézelődj a bodybuilding.hu fórumon és válaszd ki a céljaidnak megfelelő edzéstervet.Rengeteg szó van a tápkiegekről,böngészd a webshop-ot,olvasgasd a termékleírásokat.A témád annyira általános,hogy heti többször is megkérdezik,úgyhogy rengeteg ezzel kapcsolatos írást és dokumentációt találsz nálunk..
Csak keményen és ne hagyd el magad @:-)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Október 11. - 17:49:50
Válasz #1012
Nem elérhető

Endrew


Szia Johnny!

Lentebb olvastam az egyik tanacsodat:

Kérdésem lenne 132kg- ról  fogytam le 95kgra 3 év alatt edzés és diéta segítségével.Szedtem már táplálék kiegészítőket most is elszeretném kezdeni.Minél több tömeget akkarok felszedni ki is nézztem az anabolik xtremettől MASSFXet utána olvastam de még mindig nem tudom eldönteni mivel kombináljam a Hyperdrol X2 vagy a 3-AD val.Melyikkel lehet több tömeget felszedni véleményed szerint vagy mi mással érdemes kombinálni?Vagy mit tudnál ajánlani tömegnöveléshez,amúgy testsúly:95 kg,magasság:185 cm,mellbőség:114 cm,kar:44cm,derék:89 cm.comb:61cm,vádli:44 cm.Előre is köszönöm ha válaszolsz.
Én a Mass Fx-Hyperdrol-Lean Fx stack-et favorizálnám a Te esetedben.Persze e mellett fehérje,BCAA,Glutamin és multivitamin használatával és elegendő,de helyes táplálkozással Wink

En alkatilag vekonyabb vagyok :194cm,85kg es viszonylag nehezen hizok.
Kerdes:a felvazolt szerek nekem is megfeleloek tomegeleshez vagy esetleg mast ajanlanal?

Valaszodat elore is koszonom!

2009. Október 12. - 09:05:00
Válasz #1013
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Ezek a tápkiegek számodra is tökéletesek ;)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Október 19. - 18:47:34
Válasz #1014
Nem elérhető

Ragad0z0


Szia Mester !

Azt szeretnem megkerdezni toled hogy tomegelesnel , olyan 4gr ch es 2 gr protein , van-e ertelme aerobozni ? Vagy inkabb tartogassam ezt akkorra amikor dietaba kezdenek , ahol mar a ch raktarak alacsonyabbak ? Tehat ha tomegeles akkor az tenyleg lenyen 100%-os tomegeles ?
Valaszodat elore is nagyon koszonom !!

2009. Október 19. - 19:22:06
Válasz #1015
Nem elérhető

Pity


Jó estét Johhny!
A vállamat szeretném felhozni szélességre heti 2 edzéssel hogyan javasolnád? a Szerda meg a Vasárnapi napra gondoltam hogy vállaznék!
Abban vagyok tanácstalan hogy akkor ezen a két napon milyen gyakorlatokat kéne csinálnom és hány szériát!??
ha ebben tudnál segíteni nagyon hálás lennék!

Gratulálok az eddigi munkádhoz és amit a fiukból kihoztál! :-)! ****:))))))
Üdv.:Pity ;-oo-;

2009. Október 20. - 09:45:25
Válasz #1016
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Szia Mester !

Azt szeretnem megkerdezni toled hogy tomegelesnel , olyan 4gr ch es 2 gr protein , van-e ertelme aerobozni ? Vagy inkabb tartogassam ezt akkorra amikor dietaba kezdenek , ahol mar a ch raktarak alacsonyabbak ? Tehat ha tomegeles akkor az tenyleg lenyen 100%-os tomegeles ?
Valaszodat elore is nagyon koszonom !!

Ha zsírosodsz és persze időd engedi egy minimális(3x20perc) mehet az anyagcseréd meggyorsítása érdekében..Feleslegesen haszontalan dolog betömegesedni..A zsír akkor is csak zsír,ha bírod fejben inkább hozzál egy alacsonyabb zsírszázalékos vastag tömeget,mint hogy felvegyél egy malacjelmezt
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Október 24. - 17:41:24
Válasz #1017
Nem elérhető

yoko3


Hello Johhny!
Egy olyan kérdésem lenne ,h edzés után a nagy adag koffein (mi az h nagy adag?) nagyot segít a szénhidrátbul befelé töltődni.
Ilyesmit hallottam én. Mester, ennek van értelme vagy ez csak megint egy haszontalan tutitipp. Válaszod előre is köszönöm.
 ?:-/

2009. Október 28. - 07:49:53
Válasz #1018
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Hello Johhny!
Egy olyan kérdésem lenne ,h edzés után a nagy adag koffein (mi az h nagy adag?) nagyot segít a szénhidrátbul befelé töltődni.
Ilyesmit hallottam én. Mester, ennek van értelme vagy ez csak megint egy haszontalan tutitipp. Válaszod előre is köszönöm.
 ?:-/
Én ezt nem tertom jó ötletnek.Edzés után közvetlenül a szervezet zabálja,húzza befelé a bevitt ch-t,ami ugye visszatölti a glikogén raktárakat.Megpörgetni ilyenkor a szervezetet hülyeségnek tartom,hiszen éppen a pihenésre készül fel a test hogy növekedni tudjon..
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Október 28. - 21:22:31
Válasz #1019
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member