2024. Szeptember 24. - 23:28:45
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Lantos Johnny "The Master" segít ebben a topikban!!!  (Megtekintve 242216 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2009. Július 07. - 12:57:42
Válasz #825
Nem elérhető

Kozi001


Nekem az Algoflex gél jött be,mint fájdalom csillapító eszköz.Mikor a thai-box rögös útjára tévedtem a sok futástól,meg ugri bugritól a térd szalagjaim komolyan fájtak,na meg a könyök izület,boka meg ilyesmi.Hol egyszerre,hol felváltva.Mindent kipróbáltam de i9gazából ez segített.Próbára ajánlom.
Van rengeteg féle fájdalomcsillapító-gyulladáscsökkentő krém,ezek nekem nem nagyon jöttek be.Viszont nagyon hasznos bemelegítő krémet használni edzés előtt.Ezeknél már vannak olyanok ,amik nem okoznak gondot akkor sem ha gyulladásunk van.(mert ugye a gyulladásra nem igazán jó a meleg)
Ha lesz időm majd felteszek pár jobbfajta bemelegítő krém képet.

Köszi!! Én is most akarok bemelegítő krémet vásárolni, és jól jönne egy két hasznos termék..!! Köszi még1X előre is :)
Nincsen példaképem, nem akarok más lenni, máshoz hasonlítani, a legjobbat akarom kihozni magamból, hogy én lehessek a példakép.

2009. Július 07. - 18:36:25
Válasz #826
Nem elérhető

tomasz


Nekem az Algoflex gél jött be,mint fájdalom csillapító eszköz.Mikor a thai-box rögös útjára tévedtem a sok futástól,meg ugri bugritól a térd szalagjaim komolyan fájtak,na meg a könyök izület,boka meg ilyesmi.Hol egyszerre,hol felváltva.Mindent kipróbáltam de i9gazából ez segített.Próbára ajánlom.
Van rengeteg féle fájdalomcsillapító-gyulladáscsökkentő krém,ezek nekem nem nagyon jöttek be.Viszont nagyon hasznos bemelegítő krémet használni edzés előtt.Ezeknél már vannak olyanok ,amik nem okoznak gondot akkor sem ha gyulladásunk van.(mert ugye a gyulladásra nem igazán jó a meleg)
Ha lesz időm majd felteszek pár jobbfajta bemelegítő krém képet.

Köszi!! Én is most akarok bemelegítő krémet vásárolni, és jól jönne egy két hasznos termék..!! Köszi még1X előre is :)
Egyszer én is vettem a decatlonban bemelegítő krémet,de meg szívtam vele rendesen.Igaz rá volt írva téli bemelegítő krém,de gondoltam mi bajom lehet,max hamarabb bemelegednek az izmok.Azt a durva égetést le se tudom írni.....Azt hittem nem tudom végig csinálni az edzést.Minél jobban izzadtam,annál szarabb volt.Edzés után tusolás,de csak a 3. után lett jobb :-\ :'(.Mondanom se kell nem tél volt.Kb hőségriadó idején augusztusban ;D
"kisfiam,addig örülj míg gyerek vagy...."(apu,nyugodjék békében!)
....patkány vagyok,de nem féreg,az élet a legjobb méreg....

2009. Július 07. - 19:15:56
Válasz #827
Nem elérhető

wextor


Üdvözlet Mrs Johnny. Segitséget szeretnék kérni. Tömeg növelésre ajánlották a BCAA aminót és a Tribulus Terrestrist. Olvastam róluk hideget-meleget.Melyik a jobb illetve ezeket lehet-e együtt használni, érdemes-e? Mire kell nagyon ügyelnem ha használom bármelyiket. Olyan munkám van ahol minden nap fittnek kell lennem. Szédülés,hányinger aluszékonyság,egyensúlyzavar vagy stb... nem igazán jó-elfogadható.Szeretnék azonban látványosan izomt. növelni. Rendszeresen eddzem a kajára is odafigyelek csak nagyon kevés az időm. Köszönöm Tisztelettel.

2009. Július 07. - 23:23:21
Válasz #828
Nem elérhető

Kozi001


Nekem az Algoflex gél jött be,mint fájdalom csillapító eszköz.Mikor a thai-box rögös útjára tévedtem a sok futástól,meg ugri bugritól a térd szalagjaim komolyan fájtak,na meg a könyök izület,boka meg ilyesmi.Hol egyszerre,hol felváltva.Mindent kipróbáltam de i9gazából ez segített.Próbára ajánlom.
Van rengeteg féle fájdalomcsillapító-gyulladáscsökkentő krém,ezek nekem nem nagyon jöttek be.Viszont nagyon hasznos bemelegítő krémet használni edzés előtt.Ezeknél már vannak olyanok ,amik nem okoznak gondot akkor sem ha gyulladásunk van.(mert ugye a gyulladásra nem igazán jó a meleg)
Ha lesz időm majd felteszek pár jobbfajta bemelegítő krém képet.

Köszi!! Én is most akarok bemelegítő krémet vásárolni, és jól jönne egy két hasznos termék..!! Köszi még1X előre is :)
Egyszer én is vettem a decatlonban bemelegítő krémet,de meg szívtam vele rendesen.Igaz rá volt írva téli bemelegítő krém,de gondoltam mi bajom lehet,max hamarabb bemelegednek az izmok.Azt a durva égetést le se tudom írni.....Azt hittem nem tudom végig csinálni az edzést.Minél jobban izzadtam,annál szarabb volt.Edzés után tusolás,de csak a 3. után lett jobb :-\ :'(.Mondanom se kell nem tél volt.Kb hőségriadó idején augusztusban ;D
És a decatlonban-on kívül használtál valami másat, ami tökéletes volt?? :)
Nincsen példaképem, nem akarok más lenni, máshoz hasonlítani, a legjobbat akarom kihozni magamból, hogy én lehessek a példakép.

2009. Július 08. - 00:15:44
Válasz #829

B1ll4

Vendég
Üdvözlet Mrs Johnny. Segitséget szeretnék kérni. Tömeg növelésre ajánlották a BCAA aminót és a Tribulus Terrestrist. Olvastam róluk hideget-meleget.Melyik a jobb illetve ezeket lehet-e együtt használni, érdemes-e? Mire kell nagyon ügyelnem ha használom bármelyiket. Olyan munkám van ahol minden nap fittnek kell lennem. Szédülés,hányinger aluszékonyság,egyensúlyzavar vagy stb... nem igazán jó-elfogadható.Szeretnék azonban látványosan izomt. növelni. Rendszeresen eddzem a kajára is odafigyelek csak nagyon kevés az időm. Köszönöm Tisztelettel.

Johnny , te még férfi vagy ? :D

2009. Július 08. - 09:24:56
Válasz #830
Nem elérhető

wextor


Jó reggelt Johnny. Elnézést a helyesírási hibámért  További szép napot Mr Johnny.

2009. Július 08. - 11:25:14
Válasz #831

csery

Vendég
Én az keletre exprotálandó nicoflexet tolom, nem tudom kinek mi, nekem bejön még más s portos időkből.. ilyen bengay egy tubus is elfogyna egy alkalommal.Nicoflex kb. hatszáz pénz bár nem tudom biztosan, mi "kapjuk".

2009. Július 08. - 11:29:00
Válasz #832
Nem elérhető

Kozi001


Én az keletre exprotálandó nicoflexet tolom, nem tudom kinek mi, nekem bejön még más s portos időkből.. ilyen bengay egy tubus is elfogyna egy alkalommal.Nicoflex kb. hatszáz pénz bár nem tudom biztosan, mi "kapjuk".

Thx mindenképp kipróbálom, ma be is szerzem ;D
Nincsen példaképem, nem akarok más lenni, máshoz hasonlítani, a legjobbat akarom kihozni magamból, hogy én lehessek a példakép.

2009. Július 08. - 11:30:57
Válasz #833

csery

Vendég
lehet van jobb, sőt biztos de ez nem rossz..ne kenj tul sokat belőle..volt haver bekente jo alaposan a vállát aztán megdörzsölte a szemét..viccesvolt,

2009. Július 08. - 11:36:41
Válasz #834
Nem elérhető

Kozi001


lehet van jobb, sőt biztos de ez nem rossz..ne kenj tul sokat belőle..volt haver bekente jo alaposan a vállát aztán megdörzsölte a szemét..viccesvolt,
Biztos érzett a szemébe egy kis melegséget ;D ;D biztos kellemetlen lehetett...
Nincsen példaképem, nem akarok más lenni, máshoz hasonlítani, a legjobbat akarom kihozni magamból, hogy én lehessek a példakép.

2009. Július 08. - 12:48:47
Válasz #835
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
lehet van jobb, sőt biztos de ez nem rossz..ne kenj tul sokat belőle..volt haver bekente jo alaposan a vállát aztán megdörzsölte a szemét..viccesvolt,
A nikoflex nagyon jó bemelegítő krém,iszonyat erős...de ha fáj valamid,sérült és nem győződtél meg arról hogy nem e gyulladás,akkor inkább ne használd,mert a iszonyatos meleget ad le,az pedig a gyulladásnak nem tesz éppen jót.
Én amikor fájós vállal(amikor még nem tudtam mi a baj,mert persze gyulladás is volt),lementem K1-re nagyon jól ment az edzés mert annyira égett hogy nem éreztem a fájdalmat..azután viszont a gyulladást felsokszorozta a melegítőkrém és 2 napig nem aludtam a fájdalomtól.
Megpróbálom ma este feltenni a képeit azoknak a bemelegítő és regeneráló krémeknek amiket használok és bejöttek.Nevet azért nem akarok írni mert vagy kínai,thai,stb...
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Július 08. - 19:25:46
Válasz #836

csery

Vendég
Várom..mindig nicoflexezem a könyökeim, és most délutánra olyan fájás beleköltözött h na...

2009. Július 08. - 19:49:01
Válasz #837
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Neked momentán meg is tudom mutatni,1-2 mindig van nálam... ;)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Július 08. - 19:50:51
Válasz #838

csery

Vendég

2009. Július 08. - 20:21:09
Válasz #839
Nem elérhető

tomasz


Nekem az Algoflex gél jött be,mint fájdalom csillapító eszköz.Mikor a thai-box rögös útjára tévedtem a sok futástól,meg ugri bugritól a térd szalagjaim komolyan fájtak,na meg a könyök izület,boka meg ilyesmi.Hol egyszerre,hol felváltva.Mindent kipróbáltam de i9gazából ez segített.Próbára ajánlom.
Van rengeteg féle fájdalomcsillapító-gyulladáscsökkentő krém,ezek nekem nem nagyon jöttek be.Viszont nagyon hasznos bemelegítő krémet használni edzés előtt.Ezeknél már vannak olyanok ,amik nem okoznak gondot akkor sem ha gyulladásunk van.(mert ugye a gyulladásra nem igazán jó a meleg)
Ha lesz időm majd felteszek pár jobbfajta bemelegítő krém képet.
Vicces gyerek vagy.Ezt szeretem.De ha vissza olvasol ott láthatod,hogy az algoflex gélt ajánlom felhasználásra.Egyébként a decatlonos krém nevét nem tudom már azért nem írtam oda ****)

Köszi!! Én is most akarok bemelegítő krémet vásárolni, és jól jönne egy két hasznos termék..!! Köszi még1X előre is :)
Egyszer én is vettem a decatlonban bemelegítő krémet,de meg szívtam vele rendesen.Igaz rá volt írva téli bemelegítő krém,de gondoltam mi bajom lehet,max hamarabb bemelegednek az izmok.Azt a durva égetést le se tudom írni.....Azt hittem nem tudom végig csinálni az edzést.Minél jobban izzadtam,annál szarabb volt.Edzés után tusolás,de csak a 3. után lett jobb :-\ :'(.Mondanom se kell nem tél volt.Kb hőségriadó idején augusztusban ;D
És a decatlonban-on kívül használtál valami másat, ami tökéletes volt?? :)
"kisfiam,addig örülj míg gyerek vagy...."(apu,nyugodjék békében!)
....patkány vagyok,de nem féreg,az élet a legjobb méreg....