2024. Október 04. - 01:24:19
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: 15. Grand Prix Due Torri  (Megtekintve 29380 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. November 27. - 09:47:44
Válasz #60
Nem elérhető

powerbeco


bár a képek alapján is láthatóan végezhettek volna előrébb honfitársaink, de azé óriási gratula a formájukért!!!
rajtuk kívül is rengeteg ismerős arc a mezőnyben a wabba vb-ről, például a mini Lee Priest lett előttem profiban második, Savi Alexandronak hívják, míg nálunk nyert Kefalianos a profiban..a feket srácot nem mondom biztosra de asszem ő is előttem lett második wabba profiban...tehát elég komoly volt a mezőny ebből láthatólag is..de ha lesz kép és eredménylista még keresem az ismerősöket:) látok még a képeken több wabba profin indullt versenyzőt is, de az ő nevükre nem emlékszem, ők mögöttem végeztek....

2007. November 27. - 09:51:56
Válasz #61
Nem elérhető

powerbeco


nem második hanem harmadik lett előttem profiban a néger srác..tehát ott kefalios, mini priest, fekete srác lett a sorrend..aztán én:)..itt összekerültek minikével, nem volt súlycsoport..ha időm engedi kutatom ki indult még a wabbán aki itt is, összehasonlítgats végett, de úgy látom mindenki indult itt is ott is..a kis pénzéhesek:)

2007. November 27. - 10:06:25
Válasz #62
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
És most Reklám   ;D

Egy kicsit furcsább megközelítése a Due Torri versenynek a "babaarcú, mezőny gyilkos bajnok"  ;D powerbeco(Kathi Béci) után.

Az igazság nem odaát van, Mr. sztereo, hanem a háttérben! ;D Ha megnézitek a GP Due Torri színpadhátterét a képeken, akkor láthatjátok, hogy az arany fokozatú szponzora az eseménynek egy Magyarországon eddig nem ismert cég és termék, a Montana Power.

Mi ez?

A föld egyik legerősebb testépítő izomépítő kiegészítője! Maga a színtiszta kaja!

Egy kis dobozba zárt gyors kaja, valójában tiszta hús finoman elkészítve, elég kellemes ízzel, Lantos Johnny "The Master" és Németh István IFBB pro ajánlásával. 20gr protein minden egyes dobozban! És csak néhány gramm szénhidrát és zsír.(olivával készül). Villa és szalvéta is csomagolva van a kis dobozban, tehát bárhol, bármikor meg tudod enni azonnal! Ez a termék már nagyon népszerű a fitness és testépítő körökben Európa szerte.

http://www.montanafood.it/homepower.htm

A montana power hivatalos Magyarországi forgalmazója az www.extremefit.hu és a bodybuilding.hu. Kb egy hét múlva érkezik a montana power és ki is próbálhatjátok.

Reklám vége, vissza a műsorhoz  :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. November 27. - 10:23:24
Válasz #63
Nem elérhető

Bubee


De komoly  :o  :)  :-){ Ti forgalmazhattok élelmiszert is?  ????...  ;D Mert gondolom ez nem tápkiegnek minősül  ::)  ;D

Az ára hozzávetőlegesen mennyi lesz?
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. November 27. - 10:35:33
Válasz #64
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
De komoly  :o  :)  :-){ Ti forgalmazhattok élelmiszert is?  ????...  ;D Mert gondolom ez nem tápkiegnek minősül  ::)  ;D

Az ára hozzávetőlegesen mennyi lesz?

Hi Bubee,

Különleges táplálkozási célra(sportolóknak, stb...) készült élelmiszerek kategóriájába tartozik a legtöbb termék ezen a területen.

Kb. 590Ft/doboz lesz, ha minden igaz.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. November 27. - 10:37:35
Válasz #65
Nem elérhető

Bubee


De komoly  :o  :)  :-){ Ti forgalmazhattok élelmiszert is?  ????...  ;D Mert gondolom ez nem tápkiegnek minősül  ::)  ;D

Az ára hozzávetőlegesen mennyi lesz?

Hi Bubee,

Különleges táplálkozási célra(sportolóknak, stb...) készült élelmiszerek kategóriájába tartozik a legtöbb termék ezen a területen.

Kb. 590Ft/doboz lesz, ha minden igaz.

Értem. Nagyon komoly :) Tetszik :) Csak az ára nem  ;D Egyébként én is ilyen irányba szeretnék orientálódni ha végzek ezzel a fos egyetemmel. Ezek a dolgok nagyon érdekelnek engem. Mármint nem csak az elfogyasztásuk hanem a gyártásuk is. Ha nagy leszek akkor én is ilyeneket fogok kitalálni  :-O ;D

Még annyit hadd kérdezzek meg h milyen húsból áll?
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index


2007. November 27. - 13:03:29
Válasz #67
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Gratulálok a magyar csapatnak!!!

 ;-oo-;
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. November 27. - 23:21:20
Válasz #68
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Gratulálok a magyar csapatnak!!!

 ;-oo-;
Én is gratulálok a csapatnak és segítőiknek.Sajnos mégsem tudom sztornózni a"  bírói előbeírásomat".Sajnos a Ferit a képeken nem láttam csúcsformában,pedig az országban az egyik etalonom és nagyon szurkoltam neki ,mert emberileg is OK.Kicsit túlfogyott és már laposabb lett,sajnos a lába nem bírta beérni azt a durva felsőtestet.A Szcotkát is láttam már ennél sokkal jobb formában.Mégis az a véleményem,hogy ha eléri Feri a 2OO4-es eb szintjét és arra még egy picit rá tud tenni csúnya nagy összeget fog jövőre keresni,mert ezt a súlycsoportot az Ő fazonjával LE KELL ALÁZNI!!!
A 75kg-osunkat már egy-két éve figyelem.Nagyon tetszik az alkata és nemcsak hogy felerősítette a lábát,hanem nagyszerű definíciót is produkált Łł=.
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2007. November 28. - 07:51:26
Válasz #69
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Summa summárum Ferinek be kellett volna kerülni a döntőbe.
Egyébként volt masters kategória olyan fizikumokkal hogy csak lestünk Tündivel. Gyönyörű szabadgyakikkal. A masters 3. helyezett 59 éves...de simán mehetett volna az alap -85 kilós kategóriába. Majd az egészet megkoronázta egy bemutató...bejött egy nagyon izmos bácsi (dijon-dison zenét raktak be neki).Szuperul nézett ki,jó kar,váll,láb...farizmok. Mindez 79 évesen!!!!! :-O :-)! (:-)

Thomas Benagli is ott volt...de látszott hogy olyan egyszerű hétköznapi halandó formája volt.

A Montanafood nagy standal volt ott...fényképezkedtek is ott. Egy modell srác népszerűsítette.
Hát akkor én egy raklappal már rendelek is!  ;)


2007. November 28. - 08:06:15
Válasz #70
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Ja és egy fontos megjegyzés a plusszosok versenyét és az abszolút kategóriát is a többszörös IFBB Világbajnok Robert Piotrokowicz nyerte. 

2007. November 28. - 08:32:23
Válasz #71
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Ja és egy fontos megjegyzés a plusszosok versenyét és az abszolút kategóriát is a többszörös IFBB Világbajnok Robert Piotrokowicz nyerte. 
Ja,igen.Tegnap ezt akartam még írni,csak elfelejtettem.Igen Ő volt az a körszakállas ott balra ;D
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2007. November 29. - 16:40:55
Válasz #72
Nem elérhető

50hideg


Sztereó!

Úgy tudom, ennek a versenynek a pénzdíjas része az abszolut kategória volt, ahol a kategóriák első két helyezettje indulhatott. Tudsz vmit ennek az eredményéről?
(Vagy nem így volt? Mert ezt még egy korábbi kiírásban olvastam..)

2007. November 29. - 16:51:29
Válasz #73
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Parancsoljon Uram!  ;)

2007. November 29. - 21:05:45
Válasz #74
Nem elérhető

50hideg


Parancsoljon Uram!  ;)

Hálásan köszönöm! Lekötelezel ;D (Gondoltam, hogy a Robert vitt mindent..)

Tovább értetlenkednék: 4 kategória volt, és ez 11 résztvevő. Odaállhatott volna a Major Zsolti is ezek szerint?