2024. Szeptember 27. - 04:19:31
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Humor  (Megtekintve 1090967 alkalommal)

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában

2008. Április 09. - 14:17:08
Válasz #630
Nem elérhető

hopika


 :-){
+
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Április 09. - 14:19:16
Válasz #631
Nem elérhető

fastor


"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Április 09. - 14:23:50
Válasz #632
Nem elérhető

Cressler


Boresz ha ilyet tudsz még akkord írd be mert ütőőőőőőős Łł=
 ;D ;D ;D
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Április 09. - 15:49:58
Válasz #633
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
God Vazzeg könig a vicced ;D @-o.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2008. Április 09. - 16:26:58
Válasz #634
Nem elérhető

bandus


God, ez odabaszott Łł=

Egy pár ami hirtelen eszembejut:

- Hogyan különböztete meg a lovat a tehéntől?
- Hát egymás mellé állítod őket, és amelyik a ló mellett áll az a tehén!


Felébred a medve a téliálomból:
- Olyan kanos vagyok, hogy az első élőlényt, aki velem szembe jön az erdőben, azonnal megb*szom!
Elindul az ösvényen, látja, hogy jön szembe egy sündisznó,gyorsan felkapja, mire a süni összegömbölyödik a markában. Forgatja jobbra-balra, de nem talál semmi nyílást. Tiszta ideg lesz, elkezd kiabálni:
- Hola pinád, hol a pinád?! A süni kétségbeesve megszólal: - Nekem nincsen!! - Mivel mondtad?!?!? Mivel mondtad?!?!?!


Az amerikaiak kémet küldenek Oroszországba. A kémet Szásának nevezik el. Ledobják Fehéroroszország felett egy ejtőernyővel, mikor földet ért, megkeresi az első bázist és beolvad a katonák közé. Lesz egy barátja is, Iván...
 Egy nap Iván így szól Szásához:
- Szása! Én tudom, hogy te egy amerikai kém vagy!
- Honnan veszel ilyen baromságot, Iván!?!?
- Rendben, bízonyítsd be, hogy nem vagy az!
- Mit tegyek?
- Egy hétig nem ehetsz semmit! Ha talpon maradsz, és a munkát is bírod, akkor tényleg orosz vagy.
Letelik a hét, Szásának kutya baja.
- Szása! Tényleg orosz vagy! Bocs, hogy kételkedtem!
Néhány nap múlva megint:
- Te Szása! Nem tolsz ki velem! Tudom, hogy te amcsi kém vagy!
- Bebizonyítom, hogy nem! Mit tegyek?
- Itt van 5 liter vodka! Állj neki! Ha talpon maradsz, tényleg orosz vagy.
Szása nekiáll és megissza az utolsó cseppig, de mintha csak vizet ivott volna, végzi tovább a munkáját.
-Tényleg orosz vagy! Más ebbe belehalt volna!
Néhány nap múlva ismét:
- Szása! Most már vald be, hogy Amerika küldött kémkedni!
- Nem Iván! Orosz katona vagyok!
- Bizonyíts! Vetkőzz le meztelenre és irány az erdő, fát vágni!
Szása kimegy a -40 fokba meztelenül, fogja a baltát és nekiáll!
Este visszamegy, mint aki csak sétálni volt egy kellemes nyári estén. Iván újra megkérdezi:
- Szása! Biztos, hogy nem egy kém vagy Amerikából??
- Nem! De áruld már el, hogy miért feltételezed ezt rólam!
-Tudod, Szása, kurva kevés errefelé a néger!


Jancsi és Juliska sétál az erdőben. Egyszer csak megszólal Juliska:
- Te Jancsi, dugd már bele az ujjad a puncimba!
- Rendben, benntvan!
- Akkor most dugd be a másikat is!
- Megvan!
- Dugd be az egész kezedet!
- Ez is kész!
- Szuper, most a másikat is! Tudsz így tapsolni? Łł=
- Nem!
- Höhö, szűk mi? 8-)
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2008. Április 09. - 18:42:53
Válasz #635
Nem elérhető

Boresz


Eszkimó a sivatagban,a kutyaszánjával evicél és összetalálkozik Abdullal akinek csak a tevéje kantárja van a kezében.
Abdul az eszkimóhoz:
Jaj de jó hogy 3 nap után végre találkozok valakivel,kurvára eltévedtem és a tevém sem bírta már tovább.Megmondanád ,hogy merre talom a legközelebbi oázist?
Eszkimó dülledt szemekkel,gyöngyödző homlokkal:
Te téved tévedtél el?!?!?!?!!?!?
 !+"%

--------------------------------------------------------------------------
- Mit mond a szöke nő a barátjának?
- ???
- Drágám kivüről lehet, hogy szőke vagyok, de belülről sötét.

--------------------------------------------------------------------------

Egy részeg vizel a parkban. Egy nő elmegy mellette és azt mondja:
- Micsoda állat!
- Nyugi, nyugi, fogom! - válaszol a részeg.
--------------------------------------------------------------------------

A szőke nő ül a padon, keservesen sír. Egy pasi
odamegy hozzá, és megkérdezi, miért sír.
- A kutyám...elveszett...nem találom...
- Ne búsuljon, a kutya intelligens állat, egészen biztosan hazatalál!
- Ő igen...  ˝=/
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Április 09. - 20:30:37
Válasz #636
Nem elérhető

blade


Nagyapa mesél 20 év körüli unokájának:

- Fiacskám! Amikor én ilyen idős voltam mint te, a barátaimmal Párizsban voltunk és nagyon jól szórakoztunk.
Minden délben a legjobb éttermekben ebédeltünk.
Végigettük az étlapot és a legjobb borokat ittuk hozzá.
Amikor jóllaktunk fizetés nélkül távoztunk.
A vendéglős és pincérek persze utánunk jöttek reklamálni, hát jól elvertük őket. Délután felkerestük a kocsmákat finom francia borokat, pezsgőt és konyakot ittunk. Amikor jól berúgtunk fizetés nélkül távoztunk. A kocsmáros és pincérek persze utánunk jöttek reklamálni, hát őket is jól elvertük.
Esténként elmentünk a kupikba, minden kurvát megdugtunk. Amikor
kiszórakoztuk magunkat elindultunk, persze itt se fizettünk.
A madamme és a felvigyázók persze utánunk jöttek reklamálni, hát őket is jól elvertük. Éjszaka kipihentük magunkat, majd másnap újra kezdtük a kört. Ezt így csináltuk minden nap míg Párizsban voltunk a haverokkal.

Az unokát nagyon feldobja ez a program, összeszedi a haverokat, mesél nekik a nagypapa Párizsi kalandjairól és elhatározzák, hogy ők is kimennek szórakozni.

Két hét múlva hazajönnek, az unoka alig él, keze lába törött, feje bekötve.

- Mi történt fiam? - kérdezi a nagyapa.
- Elmentünk a vendéglőbe, bekajáltunk beittunk, le akartunk lépni, erre a vendéglős megvert mint egy lovat.
Sebaj, délben elmentünk egy jó kocsmába finom francia borokat, pezsgőt és konyakot ittunk, amikor fizetés nélkül le akartunk lépni, a kocsmáros és a haverjai irgalmatlanul megpofoztak.
Este elvánszorogtunk egy kupiba a nap fénypontjaként keféltünk egy jót megpróbáltunk lelépni fizetés nélkül, hát a stricik
kegyetlenül elvertek, ráadásul elszedték minden pénzünket. Nagyon rossz volt.

- Hát sajnálom kisunokám, hogy ilyen rosszul sikerült az utatok, de biztosan rossz volt az utazást szervező cég. Kivel utaztatok?
- A Neckermannal nagypapa.
- Őket nem ismerem, mi annak idején az SS-el voltunk.

 @-o  !+"%

Akinek tetszik tapsolhat  :-}  8-)
Łł= Łł= Łł= Łł= Łł= Łł=
AMI NEM ÖL MEG ERŐSSÉ TESZ!

2008. Április 09. - 23:09:34
Válasz #637
Nem elérhető

Rencsi


 Łł= Łł= Łł=
Mivel még nem tudok neked +ot adni God, így írok pár poént:

Az aranyhal szabadságra készül, de nincs aki helyettesítse, és így végül a cápát kéri meg, hogy míg távol van, teljesítse helyette az emberek kívánságát. Az aranyhal mindenre kioktatja a cápát, majd elutazik. Kipihenve érkezik vissza két hét múlva, és egyből a cápát faggatja, hogy mi történt addig, míg távol volt.
- Semmi különös, csak egy halász fogott ki, és annak elmondtam -ahogy te tanítottad- ha visszadob, akkor teljesítem egy kívánságát.
- Na és?
- Az illető visszadobott és azt kívánta, hogy érjen földig a fütyköse.
- Erre te?
- Leharaptam mind a két lábát!


Az egymás szomszédságában lakó Jancsi és Juliska nagyon szerelmesek egymásba, de Juliska apja nagyon ellenzi a kapcsolatot és nem engedi, hogy találkozzanak. A szerelmesek megbeszélik, hogy minden nap, pontban 16:00-kor a hátsókertben találkoznak. Ahol Juliska felhúzza a szoknyáját, a bugyiját le  és a fenekét a lécek közötti nagyobb rés közé illeszti, Jancsi pedig a kerítés másik oldaláról megtiszteli. Ez így folytatódik heteken keresztül, míg végül Juliska apja észreveszi a történteket és kérdőre vonja a lányát:
- Juliska lyányom! Mé' mész te mindön nap délután 4-kor a kerítéshöz, és mé' guggolsz te ottan olyan sokáig?
- Hááát, tudja idösapám, a szomszéd Jancsék oda köti ki a tehent minden délután, és meg elvonulok a kerítés mellé elvégezni a nagydógom és miután végeztem, csak odatartom a fenekem, a tehen megkinyalja...
Ez az ötlet nagyon megtetszett az öregnek és elhatározza, hogy most ő megy. Délután 4-kor odavonul a kerítés mellé a hátsókertbe, letoja a nadrágját, elvégzi a dolgát, és a lánya mintájára odatartja a fenkét. Jancsinak sem kellett több, bedöfi, mire felordít az idős:
- Há' ne te ne Riska! Ne a szarvadda' !!!

Naaa? ;D ;D
"Amit nem tudunk megtenni, ne akadályozzon bennünket abban, amit megtehetünk!" /John Wooden/

2008. Április 09. - 23:58:36
Válasz #638
Nem elérhető

tas


aranyosak... :D

2008. Április 10. - 01:22:43
Válasz #639
Nem elérhető

moszad


Nagyapa mesél 20 év körüli unokájának:

- Fiacskám! Amikor én ilyen idős voltam mint te, a barátaimmal Párizsban voltunk és nagyon jól szórakoztunk.
Minden délben a legjobb éttermekben ebédeltünk.
Végigettük az étlapot és a legjobb borokat ittuk hozzá.
Amikor jóllaktunk fizetés nélkül távoztunk.
A vendéglős és pincérek persze utánunk jöttek reklamálni, hát jól elvertük őket. Délután felkerestük a kocsmákat finom francia borokat, pezsgőt és konyakot ittunk. Amikor jól berúgtunk fizetés nélkül távoztunk. A kocsmáros és pincérek persze utánunk jöttek reklamálni, hát őket is jól elvertük.
Esténként elmentünk a kupikba, minden kurvát megdugtunk. Amikor
kiszórakoztuk magunkat elindultunk, persze itt se fizettünk.
A madamme és a felvigyázók persze utánunk jöttek reklamálni, hát őket is jól elvertük. Éjszaka kipihentük magunkat, majd másnap újra kezdtük a kört. Ezt így csináltuk minden nap míg Párizsban voltunk a haverokkal.

Az unokát nagyon feldobja ez a program, összeszedi a haverokat, mesél nekik a nagypapa Párizsi kalandjairól és elhatározzák, hogy ők is kimennek szórakozni.

Két hét múlva hazajönnek, az unoka alig él, keze lába törött, feje bekötve.

- Mi történt fiam? - kérdezi a nagyapa.
- Elmentünk a vendéglőbe, bekajáltunk beittunk, le akartunk lépni, erre a vendéglős megvert mint egy lovat.
Sebaj, délben elmentünk egy jó kocsmába finom francia borokat, pezsgőt és konyakot ittunk, amikor fizetés nélkül le akartunk lépni, a kocsmáros és a haverjai irgalmatlanul megpofoztak.
Este elvánszorogtunk egy kupiba a nap fénypontjaként keféltünk egy jót megpróbáltunk lelépni fizetés nélkül, hát a stricik
kegyetlenül elvertek, ráadásul elszedték minden pénzünket. Nagyon rossz volt.

- Hát sajnálom kisunokám, hogy ilyen rosszul sikerült az utatok, de biztosan rossz volt az utazást szervező cég. Kivel utaztatok?
- A Neckermannal nagypapa.
- Őket nem ismerem, mi annak idején az SS-el voltunk.

 @-o  !+"%

Akinek tetszik tapsolhat  :-}  8-)

 Łł= Łł= Łł= Łł=
Akinek van humorérzéke az mindent tud,
akinek nincs az mindenre képes.

2008. Április 10. - 12:31:02
Válasz #640
Nem elérhető

God Vazzeg


Łł= Łł= Łł=
Mivel még nem tudok neked +ot adni God, így írok pár poént:

Az aranyhal szabadságra készül, de nincs aki helyettesítse, és így végül a cápát kéri meg, hogy míg távol van, teljesítse helyette az emberek kívánságát. Az aranyhal mindenre kioktatja a cápát, majd elutazik. Kipihenve érkezik vissza két hét múlva, és egyből a cápát faggatja, hogy mi történt addig, míg távol volt.
- Semmi különös, csak egy halász fogott ki, és annak elmondtam -ahogy te tanítottad- ha visszadob, akkor teljesítem egy kívánságát.
- Na és?
- Az illető visszadobott és azt kívánta, hogy érjen földig a fütyköse.
- Erre te?
- Leharaptam mind a két lábát!


Az egymás szomszédságában lakó Jancsi és Juliska nagyon szerelmesek egymásba, de Juliska apja nagyon ellenzi a kapcsolatot és nem engedi, hogy találkozzanak. A szerelmesek megbeszélik, hogy minden nap, pontban 16:00-kor a hátsókertben találkoznak. Ahol Juliska felhúzza a szoknyáját, a bugyiját le  és a fenekét a lécek közötti nagyobb rés közé illeszti, Jancsi pedig a kerítés másik oldaláról megtiszteli. Ez így folytatódik heteken keresztül, míg végül Juliska apja észreveszi a történteket és kérdőre vonja a lányát:
- Juliska lyányom! Mé' mész te mindön nap délután 4-kor a kerítéshöz, és mé' guggolsz te ottan olyan sokáig?
- Hááát, tudja idösapám, a szomszéd Jancsék oda köti ki a tehent minden délután, és meg elvonulok a kerítés mellé elvégezni a nagydógom és miután végeztem, csak odatartom a fenekem, a tehen megkinyalja...
Ez az ötlet nagyon megtetszett az öregnek és elhatározza, hogy most ő megy. Délután 4-kor odavonul a kerítés mellé a hátsókertbe, letoja a nadrágját, elvégzi a dolgát, és a lánya mintájára odatartja a fenkét. Jancsinak sem kellett több, bedöfi, mire felordít az idős:
- Há' ne te ne Riska! Ne a szarvadda' !!!

Naaa? ;D ;D

A Riskás odavert nagyon  @:-) Ment a taps  @-o

2008. Április 10. - 13:32:20
Válasz #641
Nem elérhető

endre66


ez mind jó vóut!

2008. Április 10. - 18:13:50
Válasz #642
Nem elérhető

Boresz


>A gyerekek tanulják az iskolában a Nemzeti Dalt. A tanárnő mondja
>nekik, hogy másnapra hozzon mindenki valami tárgyat, ami a verssel kapcsolatos.
> Másnap jelentkezik az egyik tanuló egy karddal. Kérdezi a tanárnö:
> -Ezt miért hoztad?
> -Mert "Fényesebb a láncnál a kard, jobban ékesíti a kart..."idéz a
>versből.
> Egy másik tanulónál van egy lánc.
> -Ezt miért hoztad?
> -Mert "Fényesebb a láncnál a kard,jobban ékesíti a kart..."idéz a versből.
> Móricka is jelentkezik. A tanárnő szörnyülködve látja, hogy Mórickánál
>a Gyurcsány fényképe van.
> -Hát ezt miért hoztad?!-fakad ki a tanárnő.
> -"Sehonnai bitang ember, ki most ha kell, halni nem mer..."
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Április 10. - 21:58:14
Válasz #643
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Csesszétek meg, így diéta alatt nem tudom őket megjegyezni, de megtapsolni megtapsoltalak! Szóval ment a plussssszzzzz!

 O0 O0 O0

2008. Április 10. - 22:11:14
Válasz #644
Nem elérhető

pókerarc


>A gyerekek tanulják az iskolában a Nemzeti Dalt. A tanárnő mondja
>nekik, hogy másnapra hozzon mindenki valami tárgyat, ami a verssel kapcsolatos.
> Másnap jelentkezik az egyik tanuló egy karddal. Kérdezi a tanárnö:
> -Ezt miért hoztad?
> -Mert "Fényesebb a láncnál a kard, jobban ékesíti a kart..."idéz a
>versből.
> Egy másik tanulónál van egy lánc.
> -Ezt miért hoztad?
> -Mert "Fényesebb a láncnál a kard,jobban ékesíti a kart..."idéz a versből.
> Móricka is jelentkezik. A tanárnő szörnyülködve látja, hogy Mórickánál
>a Gyurcsány fényképe van.
> -Hát ezt miért hoztad?!-fakad ki a tanárnő.
> -"Sehonnai bitang ember, ki most ha kell, halni nem mer..."

Łł=
Ez sajnos nagyon jó... :'(