2024. Szeptember 24. - 11:14:11
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: SUPERBODY 2007 beszámolók  (Megtekintve 52045 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. November 17. - 09:52:19
Válasz #120
Nem elérhető

Seth


Szervusz Johnny! ha van egy kis időd egy-két gyors kérdést föltehetek? Az első: a versenyen nem láttam a pontozólapokat, és az egyértelmű volt hogy Lénárd előttem, de Illés Norbi mennyire volt a 3. helyen? Javult a forma (mármint a döntő béli) tavaszhoz képest?

Másik: már lenn vagyok újra a teremben, és ha esetleg mondassz valamit amire érdemes lenne fizikálisan jobban odafigyelni, ilyesmi, az tök jó lenne. Úgy érzem közel sem értem el a végpontot, és full naturálba szeretnék jövő őszre a Athletic súlyom tetején megjelenni ami az ideihez képes még 3-4 kiló színpadra lépni...

Köszönöm előre is: Csorbai Ádám (Seth)

2007. November 17. - 20:28:04
Válasz #121
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Szervusz Johnny! ha van egy kis időd egy-két gyors kérdést föltehetek? Az első: a versenyen nem láttam a pontozólapokat, és az egyértelmű volt hogy Lénárd előttem, de Illés Norbi mennyire volt a 3. helyen? Javult a forma (mármint a döntő béli) tavaszhoz képest?

Másik: már lenn vagyok újra a teremben, és ha esetleg mondassz valamit amire érdemes lenne fizikálisan jobban odafigyelni, ilyesmi, az tök jó lenne. Úgy érzem közel sem értem el a végpontot, és full naturálba szeretnék jövő őszre a Athletic súlyom tetején megjelenni ami az ideihez képes még 3-4 kiló színpadra lépni...

Köszönöm előre is: Csorbai Ádám (Seth)
Nos,Ádám,ide is eljutottam,azért köszi,hogy beüzentél.A választ megtalálod ha visszajössz a topikomba ))=/
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2007. November 19. - 14:21:08
Válasz #122
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
...ez még így végszónak. Illés Norbi leírta a versenyfelkészülését a "bórdó" oldalon....és bizony ez a rész jól esett belőle...és szerintem ezzel így lesz Johnny is. Sok sikert Norbinak!

"Köszönet
Az idei versenyek során is alkalmam volt jó pár embert megismerni, illetve végre bemutatkozni egymásnak, vagy elbeszélgetni. Ezek nagyon pozitív élmények számomra.
Engedjétek meg, hogy elmeséljem ezeket is. Bár apróságok, mégis, nekem nagy dolgok.

Eszteró Zsolttal bemutatkoztunk és dicsérő szavakat kaptam tőle, építő jellegű kritikát.
Lantos János is megdicsérte a fejlődésem. Erre életemben nem számítottam volna!
....stb"

2007. November 19. - 15:52:31
Válasz #123
Nem elérhető

Seth


...de persze nem lenne ilyen szép aranyos kis kupája, és ilyennagy bajnok,  ha nem tettek volna a kiskategóriába ...
 :-!  ))=/ de háát egyszer neki is nyerni kellett, ha így háát így   ;D ;D bár Lénárd úr mellett elfelejtett meg említeni :) Sebaj PR -is van a világon legalább én tudom hogy jobb vagyok...  ))=/

2007. November 21. - 03:24:41
Válasz #124
Nem elérhető

IllésNorbi


 ..de persze nem lenne ilyen szép aranyos kis kupája, és ilyennagy bajnok,  ha nem tettek volna a kiskategóriába ...
 winner  beee de háát egyszer neki is nyerni kellett, ha így háát így   Grin Grin bár Lénárd úr mellett elfelejtett meg említeni Smiley Sebaj PR -is van a világon legalább én tudom hogy jobb vagyok...  beee

Szia Ádám!
Nem feledkeztem el rólad. Tudom, hogy jobb voltál nálam és ezt elismerem. Kívánom, hogy még jobb legyél.

2007. November 21. - 15:18:01
Válasz #125
Nem elérhető

Seth


Amint látod én is erősen poénra vettem, de örülök hogy vetted a lapot  :) és örülök hogy megjelentél ebben a fórumban, sztem még össze fogunk futni. Őszínte leszek nem véletlen kérdeztem meg Johnnytól hogy mennyire volt biztos az a 2. hely, majd nézd meg a videót (ha lesz) mikor kimondják hogy Te lettél a 3. sokat el fog árulni :) egy kissé meglepődtem, lévén majd 10 kila volt köztünk... Egy kérdést még megendsz, amit sosem értettem  ????...  miért a lábadat pumpálod súlyzóval a színpadralépés előtt?  No akkor csak előre Néked is!

2007. November 21. - 22:28:20
Válasz #126
Nem elérhető

BrianB


De idegesítő, hogy a "sárgák" hetekig ülnek a képeiken. No comment. :-)!

2007. November 21. - 22:43:48
Válasz #127
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
 
Ádám'Szerintem ez nem poén volt,amit az Illés Norbi írt.Én bár nem ismerem az Illés Norbit csak a színpadról és nem követtem nyomon a felkészülését(ahogy mondjátok a piros oldalon ;D),de a színpadi viselkedése alapján és az a néhány mondat amit beszéltem vele az azt erősíti meg bennem,hogy ez egy igazi nagy sportember válasza volt :-){.Ennyire higgadtan sportszerűen az írásodra még ha poén is volt szerintem senki nem adott volna ilyen korrekt választ.Remélem nem ez volt az utolsó bejelentkezésem,ert nálam ez 2+pont Łł=
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2007. November 22. - 00:11:40
Válasz #128
Nem elérhető

IllésNorbi


Nem csak a lábam pumpálom.  =/+'
Még sokat kell javulnom, hiába az a plusz X kg. Remélem egy év alatt még jobbat tudok fejlődni.  :-!

2007. November 22. - 03:59:03
Válasz #129
Nem elérhető

Seth


Wiwen megdumáltuk közben priviben Norbival, szerintem nincs para...  o:) o:)

2007. November 22. - 04:01:24
Válasz #130
Nem elérhető

Seth


Jah én az ő válaszát nem vettem poénra!, majd eccer megtanulok fórumozni, rendszeresen félreértenek  ????... meg az irónia, se az egyéb nem megy át mindegy, élőben ezk máshogy jönnek le ...

2007. November 22. - 14:03:42
Válasz #131
Nem elérhető

Seth


u.ui.: no mindig vmi lemarad, nem akarom szétoffolni  ˝=/ MÁS: A lábat  azért kérdeztem mert ha én fölpumálom lábam súllyal a csíkoknak viszlát, és Neked pont a combfeszítőd az erősebb testrészed, meg a tricód, majdnem úgy mint nálam, ...szval mellre pumpálok meg bicóra épp ezért... lábra sosem.

MÁS2: Személy szerint a sárga fórumon nőttem fel, ahol "kicsit" más volt a moralitás, és a stílus, talán ezt Steve Namat tudja a legjobban  ;D, de jó ez hogy  itt máshogy van! Majd beleszokom... És bocs ha valakit megbántottam.

 :-!!!

2007. November 22. - 14:51:06
Válasz #132
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Had jegyezzem meg hogy szerintem egy felkészülés mennyivel nehezebb egy családos embernek! Tapasztalatból tudom hogy nemcsak magammal kell "megküzdenem",de bizony az otthoniaknak is komoly feladatot adok. Norbi pedig mindezt szintúgy család mellett is végig tudja csinálni...ami nagy dolog.  ;-oo-; Łł= ;D

2007. November 22. - 16:15:47
Válasz #133
Nem elérhető

Jordan


Ja! Bunny kedves csávó!  :---- :-p
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2007. November 22. - 16:43:41
Válasz #134
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
MÁS2: Személy szerint a sárga fórumon nőttem fel, ahol "kicsit" más volt a moralitás, és a stílus, talán ezt Steve Namat tudja a legjobban  ;D, de jó ez hogy  itt máshogy van!

 :-!!!
Na ja, ez itt nem óvoda...  ;)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."