2024. Szeptember 24. - 17:26:40
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: SUPERBODY 2007 beszámolók  (Megtekintve 52058 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2007. November 05. - 20:51:56
Válasz #75
Nem elérhető

franko


Yvette, először is hadd gratuláljak a kislányodhoz és a családodhoz. vmit félreérthettél, mert a félős szónak még csak a szinonímája sem szerepelt a hsz-ban. ha alkalmam adódik, be fogok mutatkozni, hogy a véleményem ne legyen arctalan.
Pedro0, Móni is keményen edz, sőt még én is  ;) - Yvette-nél ezt senki nem is vonta kétségbe...

amiről viszont talán nem tudtok, az az volt, hogy a ...... az idei versenyén nem is írt ki női badi kategóriát. mindössze Vida Zoli utánajárásának volt köszönhető, hogy láthattunk ilyet - jövőre valószínűleg nem lesz, mert nincs versenyző. ez biztos nem érint mindenkit túl fájdalmasan, hiszen a női badisok (nem csak badisok), akik valaha is bele tudnának szólni a mezőnybe akár nemzetközi szinten is, itthon, magyar színpadon nem akarnak nézők elé állni. én ezt személy szerint nagyon sajnálom, talán ez egy jó lehetőség lett volna arra, hogy a magyar női testépítés újra népszerű legyen kis hazánkban is. két felkészült versenyzőnő csatája (még ha nem is a legjobb időzítés szempontjából) a ma legnépszerűbb badis versenyen talán segítene, hogy újra felébredjen az érdeklődés. Sztereo, ezt neked kellene legjobban tudnod, hiszen versenyzőket készítesz fel versenyekre, és versenynaptárakat állítasz össze.  ;D
részemről ennyi, a témát igazából már tegnap lezártnak tekintettem, de annyi kedves hsz érkezett, hogy szükségesnek éreztem reagálni.  ;)

sikeres felkészülést kívánok!  :)

2007. November 05. - 21:14:05
Válasz #76
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Ok téma lezárva,és szent a béke!  ;) ;D

2007. November 05. - 22:08:35
Válasz #77
Nem elérhető

powerbeco


sziasztok!!
most hétvégén lesz a wabba vb , nem jövhét, készülök mint állat!!!:)
nagyon boldog vagyok, hogy győztema superen is!!!!!
hát majd írok beszámolót meg ilyenek..az biztos, hogy sokkolt Molnár Peti genetikája! eszmélelen srác! azok a pici izületek és izomminőség...le a kalappal! sajna Varga Atis nem indult, de rá is kiváncsi lettem volna szárazabban...semmi kétség ők a jövő generációja! no és Varga Laci tömege is brutál csak le kéne rendesen pucolni! sok tehetség volt akik elképesztettek, hogy milyen jók és még mennyire nincsenek tisztában képességeikkel..no majd ha tart a lelkesedésük akkor őket nemsokára nem győzi le senki az tuti!
boldog vok, hogy Remzső legenda Ferivel versenyezhettem és remélem , hogy fogok is még...minden tiszteletem az övé!!!!!
Kozarócky rettentő száraz volt ismét, porzott! gratula minden versenyzőnek és edzőnek és további brutális edzéseket kívánok! wabba vb után jelentkezem!!
erő veletek!

2007. November 06. - 07:10:09
Válasz #78
Nem elérhető

The Rock


Béci, inkább erő veled, mert muszáj!!!  @:-) :-)!
Whatcha gona do, when The Rock runs wild on you!

2007. November 06. - 07:50:16
Válasz #79
Nem elérhető

tomi


Viszont a Te képességeiddel Béci kezdünk nagyon tisztában lenni!  @:-) ;-oo-;
Up the dose, lift the most!

2007. November 06. - 08:57:19
Válasz #80
Nem elérhető

pedro0


sok sikert minden versenyzönek a következö versenyekre jo felkészülést javascript:void(0);
strong

2007. November 06. - 11:22:31
Válasz #81
Nem elérhető

BrianB


Sajnos láttam a pontozói lapokat az abszolútban :angry:.Tehát a Lénárd Lajost a T,U A,O abszolútban csont utolsóra tette a 2-es számú bírói panel.És volt még 1-2 csúnya mellépontozás,ráadásul nemzetközi bírótól !+"%.Ha valakit érdekel valamilyen info a pontozásokkal kapcsolatban felteheti kérdését.
1. Az a nagy nemzetközi bírő nem egy kopasz, csúnyán néző teremtulajdonos, aki mostanság saját versenyeket rendez? Csak azért, mert a weboldalán az összes versenyzőjét Ő előrébb rakta volna,akik meg előttük végeztek,azokat meg értelemszerűen hátrébb. Itt külön kitért a Fülöp Zsoltira is (goldolom ő rakta 5.helyre)...
2. Miért volt jobb nálam fitness forma 2-ben egy anorexiás, lapos seggű, felpuffadt hasú csaj(és akkor most nem térnék ki arra,hogy egyébként hogy viselkedik... :----)? A VB-n nem véletlenül lett ezzel a formával csak 11. és előtte csak olyan versenyzők voltak,akik kevésbé szárazak,de izmosak és nőiesek voltak. Az előbb említett nemzetközi bíró erre is azt írta,hogy fölényesen nyert. De egy nemzetközi bíró,hogy mondhat ilyet,ha tisztában van azzal, hogy VB-n nem ezt a fizikumot részesítik előnyben, hanem azt amit Ő szerinte nagyon megvertek :angry:
Bocs, kicsit felhúztam magam. ;D
H.Anita

2007. November 06. - 11:27:03
Válasz #82
Nem elérhető

hopika


Az idegeskedés nem baj,sőt erőt ad ahhoz,hogy a következő alkalommal esélyt se találjanak rajtad(rajtatok) a bírók arra,hogy belétek tudjanak kötni!
Kitartás! ;-oo-;
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. November 06. - 11:36:50
Válasz #83
Nem elérhető

BrianB


A kis drága nem akar beregisztrálni, inkább az én regem alatt írogat. :-}
De most azért is berakok róla képet ;D

2007. November 06. - 11:38:11
Válasz #84
Nem elérhető

BrianB


Majd jövőre még nagyobbak leszünk, szárazak leszünk és megnyerünk mindent :-/--

2007. November 06. - 11:42:59
Válasz #85
Nem elérhető

hopika


Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. November 07. - 16:49:01
Válasz #86
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor


2007. November 07. - 20:17:17
Válasz #88
Nem elérhető

God Vazzeg


hmm:
http://www.sportphoto.hu/Sportphoto/Galeriak/Superbody%202007%20Osz/slides/DSC_0244.html
http://www.sportphoto.hu/Sportphoto/Galeriak/Superbody%202007%20Osz/slides/DSC_0373.html
http://www.sportphoto.hu/Sportphoto/Galeriak/Superbody%202007%20Osz/slides/DSC_0500%20copy.html

Az első csajba haverom egyből "szerelmes" lett  :-)(-: Nagyon sugárzóan szép jelenség, bár alakra nekem nem jött be  ::) Inkább (ha jól emléxem a nevére) Kacsó Blanka jött be, iszonyat szexi kisugárzása van, Bécó ismeri is, ahogy hallottam a bíztatását  >:D

A jobb szélsőre gondolok 63-as számmal  :-)(-:

2007. November 08. - 11:41:18
Válasz #89
Nem elérhető

powerbeco


Blankuci az én tanítványom és nagyon jó barátom..szeretném ha indulna a pesti junior vb-! majd rakok róla fel fotókat, van műtermi is!
ma mek pest, holnap reggel orosz..majd meglátom mi lesz, de majd dobok üzit sztereóra, hogy sikerülget....