2024. Szeptember 24. - 17:21:28
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: SUPERBODY 2007 beszámolók  (Megtekintve 52056 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. November 05. - 02:27:52
Válasz #60
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member

Örülök, hogy találkoztunk Vazzeg és jók a fotók!

 ;-oo-;

Én köszönöm, nagyon le voltál konyulva, gondolkoztam is hogy odamenjek-e még.. Köszi a közvetlenséged és persze a képet, a nagy kapkodásban Linda nagyon mellőzve lett, még be se mutatkoztam neki, kérj tőle elnézést a nevemben   ˝=/
Bocs, csak az egyik haveromat kellett kivinni időre a buszhoz...ezért siettünk.

Lindától Te is elnézést kérhetsz a topicjában...  :-/-- :-Đ @-o o--O


 ;D ;D ;)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. November 05. - 09:13:42
Válasz #61
Nem elérhető

Bubee


Köszi Sztereo! Hááát jaja annyira még nem vagyok rutinos versenyző... Mikor egymás után 3. szor is kihívtak a döntőben hááát az elég emberpróbáló volt :) Szóval van még mit gyakorolni, Lénárd nagyon jó volt, örültem a 2. helynek, nagy respekt neki, ha kicsit még élesebb lesz a lába nem tudom hogy lehet majd megfogni ja és azt mondta tavasszal 70kiló volt, és most 68 köröl van a súlya szóval még 72 sincs, nagyon vékonyak az izültei, és emiatt az izmainak nagyon jó a kontrasztja!
Lénárd Lajos KURVAJÓ!  :-){

Engem mindig elképeszt, amikor egy ilyen kis tömegű ember ilyen "tömeg-illúziót" és ilyen izomsűrűséget tud felmutatni.

Lantos Johnny-val sokat beszélgettünk Lajosról, valamint az abszolút (T-U-O-A) választásnál mindeketten másodiknak láttunk (ha lett volna sorrend). Az a váll, a hát, a combhajlító, a pózolás...és mindezt kb. 70 kilósan... :-O

Egyéb hihetetlen dolgok:

-Lajos naturál (elvileg FULL naturál)...de az sem érdekelne, ha csurig lenne...akkor is jó...

-A munkája miatt előfordult a felkészülése alatt, hogy pl. 2 hétig nem edzett...

-a verseny előtti nap 8 liter vizet ivott...


Meg ilyesmik...


 !+"% :D :-!

Mindig is csodáltam az ilyen embereket. Ez valami hihetetlen  :-O Remélem nem fogja elveszíteni a motiváltságát és tovább nyomja a vasat, mert van benne potenciál.

Lassan már atletikbe se lesz érdemes elindulni ilyen Seth meg Lénárd emberkék miatt  :'( ;D Fel kell kötni a gatyát az biztos  :-O  ;D  =/+'

Egyébként nem tudom miért de ez a versenyszezon engem nagyon motivál  =/+'
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. November 05. - 10:32:09
Válasz #62
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
...és még egy kis meglepiként felraktam a posedownokat az open és a GP és abszolút kategóriából.

Jó szórakozást!



http://www.youtube.com/results?search_query=superbody+2007

2007. November 05. - 11:22:32
Válasz #63
Nem elérhető

izomboy


igenigenigenigen:):): @:-)

2007. November 05. - 11:45:14
Válasz #64
Nem elérhető

izomboy


ÁÁÁHHH:(((
Addig mászkáltam mig kimásztam a látókőrböl..
Zsolt!!!!!! miért nem követtél a kamerával!:D @-o

2007. November 05. - 16:20:47
Válasz #65
Nem elérhető

Béla


Remzső úrral a kenés után

2007. November 05. - 16:34:22
Válasz #66
Nem elérhető

Béla


Sziasztok!

Először is gratulálnék mindenkinek,nagyon jó verseny volt!Remzső Feri ismét a barnítással rontotta el a délelőtti kvalifikációt.Pedig már évek óta mondjuk neki.Lásd Berkes Laci a bsn-grand prixen. !+"% Gyerekek,nem elég maximálisan felkészülni,meg is kell tudni azt mutatni!!!!Nagyon sok múlhat apró kis részleteken! Főleg ilyen szinten...nem lehet hibázni. Ugye Steve? Mi már csak tudjuk...te is az a versenyző vagy ,aki  nem nagyon hibázik.Feri odajött hozzánk délután,hogy barnítsuk le estére.Az esti döntőre formája is javult,a barnítás által meg 2x jobban nézett ki,mint délelőtt.Ezzel a felálással megkérdőjeleztem volna a végeredményt.Brutális volt és szimmetrikus.Számomra elképesztő.Úgyhogy-GRATULÁLOK Feri!!!! @:-)
Még 1 versenyző:Szakács Sanyi-Gyurma-ha a pózok beállításán javítana,szintén sokkal nagyobbat mutatna a színpadon.Sajnos azt vettem észre,pedig rutinos versenyző,hogy előnytelenül mutatja meg magát.
MINDEN RÉSZLET NAGYON FONTOS A FELKÉSZÜLÉSBEN! FIGYELJETEK ODA!
ToZó

2007. November 05. - 16:45:00
Válasz #67
Nem elérhető

Béla


Karácsonyi Krisz a teenager döntőssel....
Remzső estére...NO COMMENT!

2007. November 05. - 16:48:59
Válasz #68
Nem elérhető

Béla


1 jó kép az újdonsült KLÓNról-Izomboy-HAJRÁ!!!

2007. November 05. - 16:50:39
Válasz #69
Nem elérhető

hopika


Nincs egészalakos ebből Béci?
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. November 05. - 18:24:51
Válasz #70
Nem elérhető

pedro0


hali figyi "franko" addig ne találj ki hülyeséget mig nem látod milyen keményen edz Yvette, másik meg az Móni sem vett részt a multkori versenyen serintem hülyeséget ne irj , gondold át mi aszart irkálsz . köszi

2007. November 05. - 19:22:18
Válasz #71
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Az egyik hír az,hogy Lénárd Lajos nem veszti el a motiváltságát,sőt...most kezd beindulni..így..naturálon..és jövőre azt ígérte,hogy a felső teste szintjére fel fogja javítani a láb kondícióját..Tuti,hogy megcsinálja.Vitatkoznék a verseny legjobb pózolójáról is.Nem láttam az SB-n olyan versenyzőt aki ennyire tudja kontrollálni és koordinálni a testét mint a Lajos.Minden pillanatban érzi,tudja hogy mit kell csinálnia,hogyan tartsa ki a pózokat.Nagyon kevés embert látni a színpadon aki ilyet tud :-)!.
Sajnos láttam a pontozói lapokat az abszolútban :angry:.Tehát a Lénárd Lajost a T,U A,O abszolútban csont utolsóra tette a 2-es számú bírói panel.És volt még 1-2 csúnya mellépontozás,ráadásul nemzetközi bírótól !+"%.Ha valakit érdekel valamilyen info a pontozásokkal kapcsolatban felteheti kérdését.
Az pedig hogy a Remzső Feri az esti színével megverte volna a Kathi Bélát igaz enyhe túlzás volt? ;D
Sajnos sem lábdefiníciót,sem lábtömeget nem produkált ahhoz a brutális felső testéhez a Feri.A háta pedig csont üres volt,ami szokatlan tőle.Viszont sürgősen felkeresnék a helyében egy csontkovácsot mert lehet nem tudja,van egy kis sérülése a bal hátsó deltája alatt,amit sürgősen meg kellene nézetni,talán ezért nem is tudott a hátára tömeget tenni.
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2007. November 05. - 19:38:21
Válasz #72
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Lénárd Lajost a T,U A,O abszolútban csont utolsóra tette a 2-es számú bírói panel.

 !+"% :-Đ o--O
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. November 05. - 19:52:23
Válasz #73
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Kurva kellemes lehet ilyen korrekt bírói panel elé kiállni igaz István?Felkészülsz,beleadsz mindent,aztán pont egy-két dilettáns fasz össze-vissza firkálgatja azt a papírt,amit pontozólapnak hívnak és azt a célt szolgálja,hogy ráírják a reális eredményeket.A JÓISTEN mentsen meg egy ilyen társaságtól..Még egy példa:Fülöp "csonszáraz-tokától-bokáig eres " Open 2-es versenyzőt 5.helyre tenni?Hát csak ezt üzenem: :-p
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2007. November 05. - 20:17:16
Válasz #74
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Bár a szín sokat javított Ferin, igazat adok Duncannek mert valóban nem a top forma állt a színpadon.
Ez most akkor erre volt elég. Sőt szerintem érdemes lenne a pózok berakásán és beállításán is újítani.Sokkal jobban el tudná adni magát Feri ebben biztos vagyok!!!
A legjobb pózolót én nem a minőségileg legjobbra értettem hanem a számomra legshowszerűbbre. Mint ahogy ezt Lajossal is beszéltem a vesrenyen ilyen izomtudata nagyon kevés embernek van mint neki. Minden egyes mozdulat és pici ráfordítás,billentés tudatos. Vér profi! És ő csodálkozva nézett rám hogy ezt már nem csak én mondtam neki.  ;D