2024. Szeptember 24. - 19:14:10
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: SUPERBODY 2007 beszámolók  (Megtekintve 52062 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. November 04. - 17:08:06
Válasz #45
Nem elérhető

zen



Beci 2evvel ezelott is ilyen szaraz volt  ;D


2007. November 04. - 17:46:48
Válasz #46
Nem elérhető

tomi


Jó tegyük hozzá, hogy Béci nem egy hiú, magamutogató testépítő, hanem egy teljesítmény-orientált erőemelő, erősember. Szerintem ezért is volt kritizálható a színpadi mozgása. Ugyanis inkább edzett az alatt az idő alatt, amíg a tükör előtt növelte volna az egóját. És biztos vagyok benne, hogy a badiban is távol áll tőle a hiúság... csak azért csinálja, hogy lássuk ő erre is képes és hogy kihívást teljesítsen. Maximal respect.  :-){
Up the dose, lift the most!

2007. November 04. - 17:59:04
Válasz #47
Nem elérhető

pókerarc


Jó tegyük hozzá, hogy Béci nem egy hiú, magamutogató testépítő, hanem egy teljesítmény-orientált erőemelő, erősember. Szerintem ezért is volt kritizálható a színpadi mozgása. Ugyanis inkább edzett az alatt az idő alatt, amíg a tükör előtt növelte volna az egóját. És biztos vagyok benne, hogy a badiban is távol áll tőle a hiúság... csak azért csinálja, hogy lássuk ő erre is képes és hogy kihívást teljesítsen. Maximal respect.  :-){
:-)! Łł= ;-oo-;

2007. November 04. - 18:43:27
Válasz #48
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member


Szerintem meg,ha élőben látod mindkettőjüket, akkor nem ez a véleményed. Az Yvette felül agyonverte volna a Mónit, lábon meg csak szárítani kell, és akkor ott sincs gond. Én elég közel álltam mindkettőjükhöz a bemelegítőben és a Móni az Yvette-hez képest nagyon vékony. Az Yvette sokkal vaskosabb és gömbölyűbb...szerintem.

nem azt akartad irni a "vékony" helyett, h száraz? -mert mire Yvette éleket vasal a lábára, addigra a felsőteste sajna elkopik.
Nem fikázni akarom és senkit nem akarok +bántani, mert nekem személy szerint nagyon tetszik Yvette, azt azonban zokon vettem, h nem jelent meg a szuperbodyn. azt viszont Te is látod, h ma Magyarországon két testépítő lány van akire számítani lehet, a TÖBBI LEVES!!!
Jó lett volna Őket együtt látni :o

Szia franco!

Elnézésedet kérem amiért Yvette nem jelent meg a versenyen.  :-){ ;D
Egyrészt mint már írtam nem volt betervezve sem pszihésen,sem pedig az edzés leosztását illetően. Én precíz ember vagyok és a versenyzőkkel maximalista.
Képekről és a "milett volna ha" dologokkal nem lehet érvelni. Két különböző tipusú versenyző a Móni és Yvette. A verseny pedig nem verseny lett volna hanem kettejük "csatája". Én úgyérzem Yvette abszolút nemzetközi szint. Ezért remélem megérted hogy a csúcsforma hozása nekünk nagyon fontos egy olyan világkupa szintű versenyen amin 20 nap múlva indulunk.
Ide időzítünk és a cél nem az volt hogy minél több versenyen elinduljunk,hanem az hogy amin elindul ott maximálisan teljesítsen. Ha gondolod gyere velünk ki Modenába és ott egymás mellett is látni fogod a két lányt.

Üdv!

2007. November 04. - 18:54:28
Válasz #49
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Az athletices képen én vagyok a baloldali Csorbai Ádám... Huhh köszi sztereo az első kép amit látok :)

Várjál szétnézek még vagy-e másik képen is. Jó volt a forma csak a színpadi mozgásodon kellen egy kicsit reformálni.  ;)

Tehát akkor még két atheletic seth-tel.  ;)

2007. November 04. - 19:14:47
Válasz #50
Nem elérhető

BrianB


Hány kiló lehet a Barna Robi? 140 körül?  ?:-/
Erre csak azt tudom írni ami talán a 2003-as Magyar Bajnokságon hangzott el bekiabálásként vkitől...és igaza volt:
"Ez nem sumo..."
 ;D
Vagy a Barna Robi, vagy a Kormány Misi miatt kiabálták be...ezt már nem tudom, hisz én is a színpadon álltam (de Sztereo talán emlékszik).
 ;-oo-;
;D
Oldalról nics egy kép, hogy tisztába tegyük a félreértéseket? :P

2007. November 04. - 20:18:40
Válasz #51
Nem elérhető

Yvette

VIP Member
Nem tudom ki ez a franco.Nem is érdekel.Van egy gyönyörű lányom,szuper családom.
Konditermem.Szerinted elképzelhető hogy van más dolgom is?Elkeserítelek nem indulok minden versenyen,mert nem ez az életem.Ez csak a része.És félős sem vagyok.

2007. November 04. - 20:18:40
Válasz #52
Nem elérhető

Yvette

VIP Member
Azt hiszem te nem tudod miről beszélsz.

2007. November 04. - 20:18:40
Válasz #53
Nem elérhető

franko


A női badiban Pál Móni nyert. Sokan kérdezték tőlem milyen lett volna ha Yvette ottvan.Nos Yvette felsőtestben szerintem sokkal izmosabb,viszont Móni farizmai és comja hangsúlyosabb. Jól adja elő magát Móni,nekem tetszik mint egységes fizikum.
Idézet
női body  ezt sajnos nem tudhatjuk, mert Balla Yvett kimentette magát a megmérettetés alól.

kedves Sztereo!

a hipotéziseket Te állítottad fel!

üdv: franko

2007. November 04. - 20:36:20
Válasz #54
Nem elérhető

Seth


Köszi Sztereo! Hááát jaja annyira még nem vagyok rutinos versenyző... Mikor egymás után 3. szor is kihívtak a döntőben hááát az elég emberpróbáló volt :) Szóval van még mit gyakorolni, Lénárd nagyon jó volt, örültem a 2. helynek, nagy respekt neki, ha kicsit még élesebb lesz a lába nem tudom hogy lehet majd megfogni ja és azt mondta tavasszal 70kiló volt, és most 68 köröl van a súlya szóval még 72 sincs, nagyon vékonyak az izültei, és emiatt az izmainak nagyon jó a kontrasztja!

2007. November 04. - 20:44:23
Válasz #55
Nem elérhető

izomboy


Elég hihetetlennek hanzik ez a 68 kg.   Én 71.4 voltam ott nadrágban, De lajos sokkal nagyobb látványt nyújt.

Milyen magas lehet?

2007. November 04. - 20:56:33
Válasz #56
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
A női badiban Pál Móni nyert. Sokan kérdezték tőlem milyen lett volna ha Yvette ottvan.Nos Yvette felsőtestben szerintem sokkal izmosabb,viszont Móni farizmai és comja hangsúlyosabb. Jól adja elő magát Móni,nekem tetszik mint egységes fizikum.
Idézet
női body  ezt sajnos nem tudhatjuk, mert Balla Yvett kimentette magát a megmérettetés alól.

kedves Sztereo!

a hipotéziseket Te állítottad fel!

üdv: franko



Köszönöm a hozzászólásodat franko. Ezután jobban odafigyelek a versenynaptár összeállításánál. Számomra mindig fontos volt hogy más számonkérhesse a döntésemet.

További jó edzést Jani!  ;)

2007. November 04. - 21:00:02
Válasz #57
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Elég hihetetlennek hanzik ez a 68 kg.   Én 71.4 voltam ott nadrágban, De lajos sokkal nagyobb látványt nyújt.

Milyen magas lehet?


Olyasmi magas lehet mint te.

2007. November 04. - 22:57:24
Válasz #58
Nem elérhető

God Vazzeg



Örülök, hogy találkoztunk Vazzeg és jók a fotók!

 ;-oo-;

Én köszönöm, nagyon le voltál konyulva, gondolkoztam is hogy odamenjek-e még.. Köszi a közvetlenséged és persze a képet, a nagy kapkodásban Linda nagyon mellőzve lett, még be se mutatkoztam neki, kérj tőle elnézést a nevemben   ˝=/

2007. November 05. - 02:23:14
Válasz #59
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Köszi Sztereo! Hááát jaja annyira még nem vagyok rutinos versenyző... Mikor egymás után 3. szor is kihívtak a döntőben hááát az elég emberpróbáló volt :) Szóval van még mit gyakorolni, Lénárd nagyon jó volt, örültem a 2. helynek, nagy respekt neki, ha kicsit még élesebb lesz a lába nem tudom hogy lehet majd megfogni ja és azt mondta tavasszal 70kiló volt, és most 68 köröl van a súlya szóval még 72 sincs, nagyon vékonyak az izültei, és emiatt az izmainak nagyon jó a kontrasztja!
Lénárd Lajos KURVAJÓ!  :-){

Engem mindig elképeszt, amikor egy ilyen kis tömegű ember ilyen "tömeg-illúziót" és ilyen izomsűrűséget tud felmutatni.

Lantos Johnny-val sokat beszélgettünk Lajosról, valamint az abszolút (T-U-O-A) választásnál mindeketten másodiknak láttunk (ha lett volna sorrend). Az a váll, a hát, a combhajlító, a pózolás...és mindezt kb. 70 kilósan... :-O

Egyéb hihetetlen dolgok:

-Lajos naturál (elvileg FULL naturál)...de az sem érdekelne, ha csurig lenne...akkor is jó...

-A munkája miatt előfordult a felkészülése alatt, hogy pl. 2 hétig nem edzett...

-a verseny előtti nap 8 liter vizet ivott...


Meg ilyesmik...


 !+"% :D :-!
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."