2024. Július 07. - 07:59:25
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Teljesítmény fokozók, egyéb gyógyszerek és egészség  (Megtekintve 58408 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2022. Március 26. - 10:40:10
Válasz #210
Nem elérhető

G


Köszönöm a választ!
Még egy kérdésem lenne majvedesre,tisztítására,milyen természetes,gyógynövény vagy bármi más kiegészítőt ajánlasz?Máriatövis megvan ezeken kívül? valami hatásos?

Mária tövis kb sokat nem ér, napi 3*1 g NAC, 3*1 g C-vitamin, 3*600 mg ALA, 3*1g glycin, 3*1 g taurin, ha orál cuccot használtok mehet egyszerre vele, esetleg még a nyelv alatt oldódós vagy liposzómás glutation (mondjuk abból az injekciós az igazi ha az van semmi más nem kell), ha orált szedtek próbáljátok nyelv alatt feloldani akkor legalább 1 kör kimarad a májnál. Meg akármennyire viccesen hangzik mehet ipari mennyiségben a kávé simán feketen akár napi 4-5 csésze is.
De megint csak a titok a vérvétel... GOT, GPT, gamma- GT és minden kiderül egyből.... ja és kúra alatt alkoholt, fruktózból kb napi max 30g, meg ha lehet ibuprofent meg paracetamolt is max egymás utáni pár nap szedni csak.

2022. Március 26. - 10:49:45
Válasz #211
Nem elérhető

G


Sziasztok !
Fasza edzés előtti stimulanst keresek illetve yohimbet és jó stimulans mentes durrantot is !
Legyszives írjátok le ti honnan milyet szoktatok rendelni keresem az igazit de nem nagyon megy ... Illetve honnan .
Köszi előre is kíváncsi vagyok .
😬😬

Yohimbiből csak a HCL verziót ajánlanám a bark az tele van szennyeződésekkel más alkaloidákkal amik nem éppen a kívánt hatást vagy kereszt reakciókat adnak, (bodyshock lengyel oldal itt kb minden van).
Attól függ hogy mennyire durva stimuláns akarsz.... :D amfetaminok (akár a dizájner változtok attól még bajba se kerülsz), Bupropion (ami egy antidepresszáns) kis efedrinnel kombinálvan :D, de amit írtam oldat ott vannak még DMAA, DMHA tartalmú cuccok azok elég ütősek de a durva stimulánsokat azért nagyon max heti 3-4-nél többet ne használd.

2022. Március 26. - 22:25:49
Válasz #212
Nem elérhető

wtfsoman


Sziasztok !
Fasza edzés előtti stimulanst keresek illetve yohimbet és jó stimulans mentes durrantot is !
Legyszives írjátok le ti honnan milyet szoktatok rendelni keresem az igazit de nem nagyon megy ... Illetve honnan .
Köszi előre is kíváncsi vagyok .
😬😬

Yohimbiből csak a HCL verziót ajánlanám a bark az tele van szennyeződésekkel más alkaloidákkal amik nem éppen a kívánt hatást vagy kereszt reakciókat adnak, (bodyshock lengyel oldal itt kb minden van).
Attól függ hogy mennyire durva stimuláns akarsz.... :D amfetaminok (akár a dizájner változtok attól még bajba se kerülsz), Bupropion (ami egy antidepresszáns) kis efedrinnel kombinálvan :D, de amit írtam oldat ott vannak még DMAA, DMHA tartalmú cuccok azok elég ütősek de a durva stimulánsokat azért nagyon max heti 3-4-nél többet ne használd.
Köszi a választ!!
Jövő héten kapok fizut rendelek is egy két cuccot onnan .
Valami egyéb hasznos motyo ami onnan beszerezhető , és ajánlod? Tudod most rá teszek meg plusz 40 eurót legalább nem lesz posta 😅

2022. Március 26. - 22:28:11
Válasz #213
Nem elérhető

wtfsoman


Konkrétan most fogok pihenni , szóval jó izom megtartó , át hidalo stb

2022. Március 28. - 11:24:01
Válasz #214
Nem elérhető

G


Konkrétan most fogok pihenni , szóval jó izom megtartó , át hidalo stb

Ha pihenni izom fog lemenni ennyi, azért mert stimulánsokat tolsz és úgy érzed jobban megy az edzés attól még ugyanúgy.

2022. Március 28. - 21:28:46
Válasz #215
Nem elérhető

wtfsoman


Konkrétan most fogok pihenni , szóval jó izom megtartó , át hidalo stb

Ha pihenni izom fog lemenni ennyi, azért mert stimulánsokat tolsz és úgy érzed jobban megy az edzés attól még ugyanúgy.
ja persze azt vágom , bocs én voltam érthetetlen 😅
 A weboldalon amit mondtál van e olyan termék amit hasznalhatnek hozzá 😊😉
Bár majdehet máshonnan veszek mk677 vélemény ? Illetve melatoninnal kapcsolatban kell pihentetni ? Múltkor ki hagytam 2 hetet de szinte folyton szedem minimum 5mg , mondjuk most 6 mert ilyen kiszerelés van 😅😁

2022. Április 01. - 10:41:17
Válasz #216
Elérhető

Gábor77


Az injekciós cuccok mennyire májtoxikusak? Ami érdekel az a deca,boldi,testo. Amit láttam róluk az alapján nem igazán terhelik a májat.

2022. Április 01. - 11:11:34
Válasz #217
Nem elérhető

wtfsoman


Az injekciós cuccok mennyire májtoxikusak? Ami érdekel az a deca,boldi,testo. Amit láttam róluk az alapján nem igazán terhelik a májat.
Egyén függő nagyon , kezd el azután nezesd meg van e valami gáz 😀

2022. Április 01. - 22:30:18
Válasz #218
Nem elérhető

Attila80


Az injekciós cuccok mennyire májtoxikusak? Ami érdekel az a deca,boldi,testo. Amit láttam róluk az alapján nem igazán terhelik a májat.
Teljesen egyen fuggo,de altalaban nem szoktak megemelni a majertekelet.
Nekem nagy szerencsem van mert igen eros oral kura alatt is 35-45 kozott mozognak a majertekek,mig van olyan baratom akinek 100 fole megy par szem danaboltol is

2022. Április 21. - 21:45:55
Válasz #219
Nem elérhető

Küklopsz


Szia G!
Előfordulhat kúra alatt extrém pupilla tágulás?
Ez "normális"?Methandrostrenolonerol van szó,és konkrétan mint az mdma tól olyan a pupilla.Mi okozhatja ezt?

2022. Április 22. - 00:37:20
Válasz #220
Nem elérhető

Küklopsz



2022. Április 22. - 07:02:46
Válasz #221
Elérhető

Gábor77


Szia G!
Előfordulhat kúra alatt extrém pupilla tágulás?
Ez "normális"?Methandrostrenolonerol van szó,és konkrétan mint az mdma tól olyan a pupilla.Mi okozhatja ezt?
Mi megy még mellé?

2022. Április 22. - 08:32:35
Válasz #222
Nem elérhető

Küklopsz


enanthát,és edzések előtti napon propi

2022. Április 22. - 11:55:16
Válasz #223
Elérhető

Gábor77


enanthát,és edzések előtti napon propi
Ezktől tuti nem. Érdekes. Kíváncsi vagyok én is.

2022. Április 22. - 14:37:35
Válasz #224
Nem elérhető

Logan


Szia G!
Előfordulhat kúra alatt extrém pupilla tágulás?
Ez "normális"?Methandrostrenolonerol van szó,és konkrétan mint az mdma tól olyan a pupilla.Mi okozhatja ezt?

Van benne egy kis mdma😂