2024. Szeptember 21. - 04:29:33
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 530740 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2024. Augusztus 23. - 22:02:19
Válasz #6840
Nem elérhető

Rise


De vedd még a felszerelést os, nem olyan egyszerű ám, hogy veszek port, aztán keverem magamnak. Vedd a patika tisztaságot, a gépeket amivel tudod gyártani a cuccokat. Ezek mind nem kis pénzek, aztán ott a rizikó, amit nem fog neked ingyen vállalni. Én azt mondom 25000 alatt tren, drosta, primo nincs jó. De én azt szoktam mondani, hogy legyen 30 de tuti, mint 20 aztán vagy ez vagy az.

Amúgy pedig a vizsgálattal, van egy kúra, tegyük fel 10x 10mls üveget használnál el a kúrában. Egy üres 10mls üvegbe fecskendezz annyit, amennyi kell egy vizsgálathoz, pl ha 1 ml kell, akkor az össz üvegből 0.1mlt szívj ki, aztán elküldöd és megvan az átlag, hogy mennyi van, és úgy szúrod, hogy az össz üvegből össze nyomsz 10mlt és végig így használod az anyagot és akkor ami van papíron átlag, azt tudod, hogy annyival számolj.
Tisztában vagyok azzal hogy gépek labor raktár... Stb. Nem olcsó.
A hatóanyag az olaj a 10ml üveg  dugó csomagolás nem olyan drága mint azt sokan gondolják, mert itt mindent nagyon nagy tételben vesznek.
Kértem ajánlatot  10edb 10ml üvegre, ha megjön meg írom mennyi.

Viszont én úgy gondolom hogy aki ebbe sokat befektetet és régóta van a piacon az korrekt lehet mert csak így tud normális brandet ki építeni és megtartani .
Főleg úgy hogy a fél vilagot lefedik a termékükkel!
Szerintem nem mindenki kapzsi szélhámos!
Ebben a világban már hamar híre megy labor vizsgálat, vérvétel ,internetes fórumok.
Pillanat az egész és vége a dalnak.
A 10 mles fiola ára nagy tételben bőven 100 Ft alatt van. Amúgy a kinaiaktol kapott árlista alapján egy két éve kb. 6000 ft-ra jött ki 1gr oxandrolone por ami 100 db 10 mg-os tabletta
Ehhez képest 50 euróért adják kb szóval van hasznuk rendesen.
Szia.
50e dbig  a 10ml üveg  dugóval  kupakkal kompletten  6 forintra jön  ki.
A 6 Ft kevés lenne 10ml-re de én is tévedtem felfele kerekítve 4-500Ft egy kész 10ml kb teszto.enaból
[/quotdb.
Szia. Az üres 10ml-es üveg  50e db-nál 6ft/db.

2024. Augusztus 24. - 10:16:11
Válasz #6841
Nem elérhető

Rise


De vedd még a felszerelést os, nem olyan egyszerű ám, hogy veszek port, aztán keverem magamnak. Vedd a patika tisztaságot, a gépeket amivel tudod gyártani a cuccokat. Ezek mind nem kis pénzek, aztán ott a rizikó, amit nem fog neked ingyen vállalni. Én azt mondom 25000 alatt tren, drosta, primo nincs jó. De én azt szoktam mondani, hogy legyen 30 de tuti, mint 20 aztán vagy ez vagy az.

Amúgy pedig a vizsgálattal, van egy kúra, tegyük fel 10x 10mls üveget használnál el a kúrában. Egy üres 10mls üvegbe fecskendezz annyit, amennyi kell egy vizsgálathoz, pl ha 1 ml kell, akkor az össz üvegből 0.1mlt szívj ki, aztán elküldöd és megvan az átlag, hogy mennyi van, és úgy szúrod, hogy az össz üvegből össze nyomsz 10mlt és végig így használod az anyagot és akkor ami van papíron átlag, azt tudod, hogy annyival számolj.
Tisztában vagyok azzal hogy gépek labor raktár... Stb. Nem olcsó.
A hatóanyag az olaj a 10ml üveg  dugó csomagolás nem olyan drága mint azt sokan gondolják, mert itt mindent nagyon nagy tételben vesznek.
Kértem ajánlatot  10edb 10ml üvegre, ha megjön meg írom mennyi.

Viszont én úgy gondolom hogy aki ebbe sokat befektetet és régóta van a piacon az korrekt lehet mert csak így tud normális brandet ki építeni és megtartani .
Főleg úgy hogy a fél vilagot lefedik a termékükkel!
Szerintem nem mindenki kapzsi szélhámos!
Ebben a világban már hamar híre megy labor vizsgálat, vérvétel ,internetes fórumok.
Pillanat az egész és vége a dalnak.
A 10 mles fiola ára nagy tételben bőven 100 Ft alatt van. Amúgy a kinaiaktol kapott árlista alapján egy két éve kb. 6000 ft-ra jött ki 1gr oxandrolone por ami 100 db 10 mg-os tabletta
Ehhez képest 50 euróért adják kb szóval van hasznuk rendesen.
Szia.
50e dbig  a 10ml üveg  dugóval  kupakkal kompletten  6 forintra jön  ki.
A 6 Ft kevés lenne 10ml-re de én is tévedtem felfele kerekítve 4-500Ft egy kész 10ml kb teszto.enaból

Szia. A 10-es  ml üveg  dugóval kupakkal 50e dB vásárlásánál  6ft.ezt egy forgalmazó ajánlotta.

2024. Augusztus 25. - 00:16:47
Válasz #6842
Nem elérhető

Dani19323


Sziasztok!
Genmax márkáról valakinek tapasztalata?
Nagyon hasonlít a régi royalra.teszto ena teljesen átlátszó,mint a víz,Deca sárga.
Köszönöm
Tisztelettel

2024. Augusztus 25. - 19:48:04
Válasz #6843
Nem elérhető

Gábor77


De vedd még a felszerelést os, nem olyan egyszerű ám, hogy veszek port, aztán keverem magamnak. Vedd a patika tisztaságot, a gépeket amivel tudod gyártani a cuccokat. Ezek mind nem kis pénzek, aztán ott a rizikó, amit nem fog neked ingyen vállalni. Én azt mondom 25000 alatt tren, drosta, primo nincs jó. De én azt szoktam mondani, hogy legyen 30 de tuti, mint 20 aztán vagy ez vagy az.

Amúgy pedig a vizsgálattal, van egy kúra, tegyük fel 10x 10mls üveget használnál el a kúrában. Egy üres 10mls üvegbe fecskendezz annyit, amennyi kell egy vizsgálathoz, pl ha 1 ml kell, akkor az össz üvegből 0.1mlt szívj ki, aztán elküldöd és megvan az átlag, hogy mennyi van, és úgy szúrod, hogy az össz üvegből össze nyomsz 10mlt és végig így használod az anyagot és akkor ami van papíron átlag, azt tudod, hogy annyival számolj.
Tisztában vagyok azzal hogy gépek labor raktár... Stb. Nem olcsó.
A hatóanyag az olaj a 10ml üveg  dugó csomagolás nem olyan drága mint azt sokan gondolják, mert itt mindent nagyon nagy tételben vesznek.
Kértem ajánlatot  10edb 10ml üvegre, ha megjön meg írom mennyi.

Viszont én úgy gondolom hogy aki ebbe sokat befektetet és régóta van a piacon az korrekt lehet mert csak így tud normális brandet ki építeni és megtartani .
Főleg úgy hogy a fél vilagot lefedik a termékükkel!
Szerintem nem mindenki kapzsi szélhámos!
Ebben a világban már hamar híre megy labor vizsgálat, vérvétel ,internetes fórumok.
Pillanat az egész és vége a dalnak.
A 10 mles fiola ára nagy tételben bőven 100 Ft alatt van. Amúgy a kinaiaktol kapott árlista alapján egy két éve kb. 6000 ft-ra jött ki 1gr oxandrolone por ami 100 db 10 mg-os tabletta
Ehhez képest 50 euróért adják kb szóval van hasznuk rendesen.
Szia.
50e dbig  a 10ml üveg  dugóval  kupakkal kompletten  6 forintra jön  ki.
A 6 Ft kevés lenne 10ml-re de én is tévedtem felfele kerekítve 4-500Ft egy kész 10ml kb teszto.enaból

Szia. A 10-es  ml üveg  dugóval kupakkal 50e dB vásárlásánál  6ft.ezt egy forgalmazó ajánlotta.
Az jónak hangzik! Erre még az olaj és az oldószer jön rá péussz a hatóanyag.

2024. Augusztus 27. - 02:37:37
Válasz #6844
Nem elérhető

Predator50


Hades ena susta teszi a dolgát!

2024. Augusztus 31. - 10:00:33
Válasz #6845
Nem elérhető

Borisz033


Hello!

Genmax gyártót ismeri valaki ?

2024. Augusztus 31. - 11:31:39
Válasz #6846
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok, kb 2 éve lejárt szekrényben tárolt, gyógyszertári testo(rotexmedica) szerintetek be lehet még adni vagy kuka?
Szinte biztos hogy nincs baja lezárt állapotban.

2024. Szeptember 01. - 17:01:53
Válasz #6847
Nem elérhető

Gery007


Sziasztok.Melyik gyártó exemestanja müködik?

2024. Szeptember 01. - 19:16:26
Válasz #6848
Nem elérhető

Snatural


Sziasztok.Melyik gyártó exemestanja müködik?

Driadás megy, a héten megyek laborba, majd meglátjuk....

2024. Szeptember 02. - 10:24:32
Válasz #6849
Nem elérhető

Gábor77



2024. Szeptember 02. - 16:04:44
Válasz #6850
Nem elérhető

kappl


Hozzá értők véleményét várom, hkgy akkor most mi van, mert akkor a driada cuccokat is feleslegesen húzzák le sokan.

-Elkéne egyszer küldeni egy laborba, hogy meglegyen nézve,  azt megvan oldva a story. 1 minta kb 20-25e ft. Mármint maga a szert. Csak hát ügye tipik magyarok vagyunk :DD

Melyik laborba 20-25e ft a vizsgálat? Mert én beküldöm, a janoshik 120 euróért kb 45 ezerért vizsgál... Szóval érdekelne, mert én élnék a lehetőséggel, ha talalnak 20-25ert labort...

2024. Szeptember 02. - 17:48:59
Válasz #6851
Nem elérhető

Needfor940



2024. Szeptember 03. - 20:18:48
Válasz #6852
Nem elérhető

hopistico


https://duncanpharma.eu

Ez a goldenlabs új neve. Francia mezőn 500-600 komment van csak jókat írnak róla. Plussz 150€ jóvá írnak  ha bármelyik terméküket bevizsgáltatod és nem az vagy nem annyi van benne amit ők állítanak. Test e, mast e, primobolan e, rendeltem tőlük 3-10 nap EU-ba a szállitás. Driadat offoltam most h írtátok sokan h szar. Ezt megnezem mire megjön meg letesztelem lessz 3-4 hét de majd irom

Megnéztem az oldalt NAGYON jó árak vannak, jó lenne ha minőségben is az lenne! Írj majd lègyszíves tapasztalatot a termékekről! Köszi!
Nekem már gyanúsan olcsó.

errol megerkeztek a dolgok ? milyennek tunik ?

Sziasztok,
Most fogok rendelni ebből a laborból, egyenlőre csak ennyit tudtam meg
Amint megjött, akkor rakok ki képeket.


2024. Szeptember 04. - 10:06:53
Válasz #6853
Nem elérhető

Snatural


https://duncanpharma.eu

Ez a goldenlabs új neve. Francia mezőn 500-600 komment van csak jókat írnak róla. Plussz 150€ jóvá írnak  ha bármelyik terméküket bevizsgáltatod és nem az vagy nem annyi van benne amit ők állítanak. Test e, mast e, primobolan e, rendeltem tőlük 3-10 nap EU-ba a szállitás. Driadat offoltam most h írtátok sokan h szar. Ezt megnezem mire megjön meg letesztelem lessz 3-4 hét de majd irom

Driadát még nem írnám le. Az enája mindig hozta amit kell, a labor is igazolta, most is az megy. A masteronnál voltam bizonytalan, mert ösztrogén menedzseléshez vettem és nálam arra nem működött. Közben sokfelől hallom, hogy arra nem is jó csak a primabolán.
Most 1 hónapja megy az exemestánjuk, mert 600 fölé ment az E2-őm... Ma reggel nézettem laborban tesztót, ösztrogént, megírom majd az eredményeket.

2024. Szeptember 04. - 19:45:26
Válasz #6854
Nem elérhető

Snatural


Driadát még nem írnám le. Az enája mindig hozta amit kell, a labor is igazolta, most is az megy. A masteronnál voltam bizonytalan, mert ösztrogén menedzseléshez vettem és nálam arra nem működött. Közben sokfelől hallom, hogy arra nem is jó csak a primabolán.
Most 1 hónapja megy az exemestánjuk, mert 600 fölé ment az E2-őm... Ma reggel nézettem laborban tesztót, ösztrogént, megírom majd az eredményeket.

Szóval,

3 naponta 0,5 ml Driada ena, a beadást követő napon 1 szem Driada exemestane (tehát 3 naponta 1 szem)

07.09-én:
ösztradiol: 645,5 pmol/L
tesztoszteron: 90,64 nmol/L

ma 09.04-én:
ösztradiol: 174,7 pmol/L
tesztoszteron: 91,64 nmol/L

Ezek alapján úgy gondolom, hogy a Driada exemestane (is) működik!

...mondjuk hemoglobin, hemotokrit szintem elszállt szokás szerint...