2024. Szeptember 21. - 09:45:21
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 530862 alkalommal)

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában

2024. Július 09. - 19:39:26
Válasz #6735
Nem elérhető

Gábor77


Hasonló teszt megy nálam, csak minden Driada.
Kedden labor...

Izé...
3 naponta 0,4 test ena + 0,7 masteron ena

mai vérkép:
teszto: 91,64
ösztro: 645,5 !

driada mindkettő...

masteron kuka, vagy félre értelmeztem, amit az ösztrogén szabályzásról DHT-vel kommunikálnak egyesek
A masteron nálad is problémás. Ennyi masteronnak nullára(vagy legalább is nagyon alacsony értékre) kellett volna vinni az ösztrogénedet.

2024. Július 09. - 21:17:49
Válasz #6736
Nem elérhető

Janó


Hasonló teszt megy nálam, csak minden Driada.
Kedden labor...

Izé...
3 naponta 0,4 test ena + 0,7 masteron ena

mai vérkép:
teszto: 91,64
ösztro: 645,5 !

driada mindkettő...

masteron kuka, vagy félre értelmeztem, amit az ösztrogén szabályzásról DHT-vel kommunikálnak egyesek
A masteron nálad is problémás. Ennyi masteronnak nullára(vagy legalább is nagyon alacsony értékre) kellett volna vinni az ösztrogénedet.
Sajnos mint már írtam a driada drosta propi és a stana nem működik nálam sem. Vagy nagyon aluldozisolt vagy más van benne .

2024. Július 09. - 23:33:08
Válasz #6737
Nem elérhető

Snatural


https://ibb.co/GT2S7Sb

Ez az eredmény 2(2,5)ml No name teszto cypi, 3 ml Human-Labs-os primobolan és 1ml Deca produkálta.
Előtte ahogy írtam fele ennyi tesztoszint mellett 688 volt az ösztrogénem az Imperia masteronnal(ami aluldózisolt propi).

Alakul. Most már olyan az ösztrogéned, mint egy tini lánynak :-)
Ugye a felsorolt mennyiségek nem hetente mennek be?


2024. Július 10. - 05:40:13
Válasz #6738
Nem elérhető

Gábor77


https://ibb.co/GT2S7Sb

Ez az eredmény 2(2,5)ml No name teszto cypi, 3 ml Human-Labs-os primobolan és 1ml Deca produkálta.
Előtte ahogy írtam fele ennyi tesztoszint mellett 688 volt az ösztrogénem az Imperia masteronnal(ami aluldózisolt propi).

Alakul. Most már olyan az ösztrogéned, mint egy tini lánynak :-)
Ugye a felsorolt mennyiségek nem hetente mennek be?
De hetente. Miért?

2024. Július 10. - 05:49:45
Válasz #6739
Nem elérhető

frankzane


Sziasztok, a romed holland gyártmányú 2ml-s fecskendőket kerüljétek, legalábbis a kisebb típusú pl 27g-s tűt egyszerűen nem lehet ráhúzni úgy mint korábban. Valamit változtathattak rajta, negyedjére dobta le magáról a tűt úgy ,hogy már mindent megpróbáltam. Tudom ,hogy alapvetően nem ilyen kisebb tűkre tervezik a ket milis fecskendőket de Más 2ml-s fecskendőnel sose volt ilyen problémám.(régen ezzel a márkával sem) Amikor ráhúzód a tűt érezhető is ,hogy nem úgy feszül rá ahogy kéne.

2024. Július 10. - 06:59:55
Válasz #6740
Nem elérhető

Gábor77


Hasonló teszt megy nálam, csak minden Driada.
Kedden labor...

Izé...
3 naponta 0,4 test ena + 0,7 masteron ena

mai vérkép:
teszto: 91,64
ösztro: 645,5 !

driada mindkettő...

masteron kuka, vagy félre értelmeztem, amit az ösztrogén szabályzásról DHT-vel kommunikálnak egyesek
A masteronból az 3x0,7ml ment hetente?

2024. Július 10. - 11:18:23
Válasz #6741
Nem elérhető

guzzi


 #:-)
Srácok olyan sokszor lett már le irva itt hogy az Masteron a Primo egy olyan hatóanyag ami nagyon nincs valósan az üvegekben. Ha van is nagyon min mennyiség. Arról nem is beszélve hogy a Masteronból heti min mennyiség 5-600mg kell de az is csak akkor teszi a dolgát ha a testzsír % kb. 8-10%-on van e felett semmit nem ér.
 

2024. Július 10. - 15:47:48
Válasz #6742
Nem elérhető

Gábor77


#:-)
Srácok olyan sokszor lett már le irva itt hogy az Masteron a Primo egy olyan hatóanyag ami nagyon nincs valósan az üvegekben. Ha van is nagyon min mennyiség. Arról nem is beszélve hogy a Masteronból heti min mennyiség 5-600mg kell de az is csak akkor teszi a dolgát ha a testzsír % kb. 8-10%-on van e felett semmit nem ér.

Esetemben ezt a számok cáfolják. kb 500mg teszto  és 300mg primo  hozta ezt az eredményt. Előtte kb 250mg ugyanebből a tesztoból és 3ml Imperia masteron ami üres volt 688-as ösztrogént generált. Itt most nincs miről beszélni , dupla mennyiségű tesztó mellett feleződött az ösztrogén és csak a primo lett berakva a kamu masteron helyett és még a tetzsírom sincs köszönő viszonyban sem a 8-10%-al inkább 25 (41-ről indultam a betegség után). Lehet hogy nem így kellene történnie a dolognak de itt két egyértelmű labor támasztja azt alá hogy kevesebb is elég, és működik magas testzsírnál is és van a piacon olyan termék amire nem csak rá van írva hogy primobolan. Nem akarok szembe menni veled és remélem nem veszed magadra.

2024. Július 11. - 00:48:24
Válasz #6743
Nem elérhető

Logan


#:-)
Srácok olyan sokszor lett már le irva itt hogy az Masteron a Primo egy olyan hatóanyag ami nagyon nincs valósan az üvegekben. Ha van is nagyon min mennyiség. Arról nem is beszélve hogy a Masteronból heti min mennyiség 5-600mg kell de az is csak akkor teszi a dolgát ha a testzsír % kb. 8-10%-on van e felett semmit nem ér.

Totálkár a pali😂 ne higyjetek neki. Masteronbol nem 500mg a minimum mennyiség. És az sem igaz h 8-10% test zsír felett semmit sem ér. Butaság amit ír. Masteron tesztoszteron primobolan stb ezek nagyjából mg/ mg ugyan annyi izmot építenek. Különbség csak mellékhatás tekintetében van, és abban h mast/primo meg dht derivatik nem aromatizalodnak+ lehet használni őket ösztrogén szabályozására is…

2024. Július 11. - 09:58:11
Válasz #6744
Nem elérhető

guzzi


Logen öcskös még jó hogy neked lehet hinni!  @-o @-o @-o
Rakj már ki egy fotót.  @:-)
 Csak a tisztánlátás végett már annak idején G is megírta hogy kevés 500 mg alatt a Masteron! Tessék vissza keresni!! Mivel hogy csakis verseny diéta végén szokták a versenyzők alkalmazni… azt hogy itt kinek mit mutat a labor az egy dolog de mivel mindenki azért használja a kémiát hogy a látszat más legyen mint előtte Így mindig az a mérvadó!
Használhattiok ti itt 2-300 mg-ot is maximum arra lesz jó hogy az ösztrogént helyrehozza bennetek vagy amit ti a labor alapján megállapították önkéntes ésszel magatoknak! De a fő cél ami kinézetét illeti a használójának az nem lessz attól a kevéstől!
De ahogy említettem ezt már nagyon rég a G is megírta!
 ****) Logen mindig is hülye voltál a kémiából ezt vissza is lehet olvasni a hozzászólásaidban megtalálható!
Ne próbáld meg olyanoknak osztani az észt akik amatőrök és elhiszik azt a faszságot amit te itt össze hablatyolsz! Az a baj sok fiatal tudatlan és ezt nem sértésnek mondom idejönnek kérdeznek ti meg itt elkezditek úgy osztani az okosságot mintha több éve benne lennétek a kémiában!  !+"%
Akkor el kell hogy szomorítsalak benneteket gyerekek tök hülyék vagytok! Tisztelet a kivételnek aki ért hozzá annak a hozzászólásokból látszik is! Meglehet kérdezni bármelyik profi testépítők aki versenyzik hogy a Masteroont kihasználják és mire az NPP-t kik használják és mire illetve hogy ennek a kettőnek mennyi a heti minimum mennyiség amit használni kell! Úgyhogy srácok főleg te Logen aki testépítés és szteroid tudásbeli identitás zavarodban szenved ne írj olyan hozzászólásokat mert fogalmad sincs semmihez!!
 :-} Csak neked kihangsúlyozom mégegyszer tök hülye vagy a kémiához!
És jó lenne már itt mindenkinek tisztában lenni azzal hogy hiába labor ide vagy oda ha belenéztek a tükörbe és úgy néz ki többségetek mint egy darab szar! Ezt a részét ennek a fórumnak a Gábor 77 azért hozta létre hogy megosszátok egymással hogy melyik gyártó terméke jó… de ha vissza olvasunk akár több hónapra is csak azt látni hogy ki mit használ ki honnan rendel de egy normális hozzászólás a feltett kérdésre nincs csak labor eredményeket próbáljatok alá támasztani hogy az egyik jó a másik nem is tudom aztán végén kiderül hogy már az sem volt olyan jó de szerintetek nem is az van benne meg a labor nem ezt mutatja. Na gyerekek szarhattok a laborba ha külső megjelenésetek úgy néz ki mint egy teleszart búvár ruha! Akkor minek koxoltok hagyjuk a hülye rizsát erre.
Ismétlem magam a labor az csak egy dolog, az minden esetben csak arra jó hogy te tisztában legyél azzal neked a szervezeted hogy reagál az adott hatóanyagra már haza hatóanyag van benne amit te gondolsz! Lehet X így reagál egy hatóanyag ugyanazon mennyiséggel de lehet Y meg fele olyan vagy negyede olyan mért szám mennyiséget mutat! Ezzel egy kicsit tisztába kellene lenni gyereket!
Azokról mennyiségről már nem is beszélve amit itt egyes emberek benyomnak maguknak hogy kész vicc hogy nem látják be hogy mekkora hülyék!

2024. Július 11. - 12:59:15
Válasz #6745
Nem elérhető

Gábor77


Végül is egyet tudok érteni veled, ha a dolgok mögé nézünk. Én a labort azért csinálom, hogy a tények alapján tudjam belőni a dolgokat. Mostani esetet nézve, ha nincs labormérés akkor annyira tévúton jártam volna, hogy az már veszélyes lehetett volna . Egy ideális helyzetben a kiválasztott hatóanyagok megfelelő kombinációjával a lehető legkisebb szervezeti leterheléssel, el lehetne érni egy valamilyen célformát. Ez mindenkinek más. Neked Guzzi mondjuk a 7-10% testzsír az elfogadott maximum (nem tudom csak mondom) nekem 15% körüli a célérték. Abban is igazad van hogy embere és szervezete válogatja ki mire hogy reagál és nagy különbségek lehetnek. Én pl személyszerint a primobolant pont az ösztrogén egyensúly belövésére szeretném használni. Ezért az a belépőszintű 3-400mg/hét elég fog lenni főleg úgy hogy a tesztot csökkenteni fogom mert nem akarok ilyen magas tesztoszintet tartani. Logen írása után gondoltam hogy kitör a háború :-)
Részedről nem értem ezt a laborellenességet. Meg azt se hogy ha egy valakivel problémád van, miért kell egykalapalá venni mindenkit és lehülyézni,szarozni, sértegetni? Én úgy láttam hogy kettőtök harcán kívül , elmondható hogy tisztelettel beszélnek egymással az emberek. Lehet szerinted hülye vagyok meg szar is. Ami végül is igaz mert a tanulás soha nem ér véget és valóban külcsín is hagy még kívánnivalót maga után, de szépen líneárisan javul a helyzet és figyelembevéve az előzményeket még büszke is vagyok magamra. Na nem számít! Az lenne a jó ha tanítanád a hülyéket (már aki hagyja)

2024. Július 11. - 19:15:09
Válasz #6746
Nem elérhető

Logan


Logen öcskös még jó hogy neked lehet hinni!  @-o @-o @-o
Rakj már ki egy fotót.  @:-)
 Csak a tisztánlátás végett már annak idején G is megírta hogy kevés 500 mg alatt a Masteron! Tessék vissza keresni!! Mivel hogy csakis verseny diéta végén szokták a versenyzők alkalmazni… azt hogy itt kinek mit mutat a labor az egy dolog de mivel mindenki azért használja a kémiát hogy a látszat más legyen mint előtte Így mindig az a mérvadó!
Használhattiok ti itt 2-300 mg-ot is maximum arra lesz jó hogy az ösztrogént helyrehozza bennetek vagy amit ti a labor alapján megállapították önkéntes ésszel magatoknak! De a fő cél ami kinézetét illeti a használójának az nem lessz attól a kevéstől!
De ahogy említettem ezt már nagyon rég a G is megírta!
 ****) Logen mindig is hülye voltál a kémiából ezt vissza is lehet olvasni a hozzászólásaidban megtalálható!
Ne próbáld meg olyanoknak osztani az észt akik amatőrök és elhiszik azt a faszságot amit te itt össze hablatyolsz! Az a baj sok fiatal tudatlan és ezt nem sértésnek mondom idejönnek kérdeznek ti meg itt elkezditek úgy osztani az okosságot mintha több éve benne lennétek a kémiában!  !+"%
Akkor el kell hogy szomorítsalak benneteket gyerekek tök hülyék vagytok! Tisztelet a kivételnek aki ért hozzá annak a hozzászólásokból látszik is! Meglehet kérdezni bármelyik profi testépítők aki versenyzik hogy a Masteroont kihasználják és mire az NPP-t kik használják és mire illetve hogy ennek a kettőnek mennyi a heti minimum mennyiség amit használni kell! Úgyhogy srácok főleg te Logen aki testépítés és szteroid tudásbeli identitás zavarodban szenved ne írj olyan hozzászólásokat mert fogalmad sincs semmihez!!
 :-} Csak neked kihangsúlyozom mégegyszer tök hülye vagy a kémiához!
És jó lenne már itt mindenkinek tisztában lenni azzal hogy hiába labor ide vagy oda ha belenéztek a tükörbe és úgy néz ki többségetek mint egy darab szar! Ezt a részét ennek a fórumnak a Gábor 77 azért hozta létre hogy megosszátok egymással hogy melyik gyártó terméke jó… de ha vissza olvasunk akár több hónapra is csak azt látni hogy ki mit használ ki honnan rendel de egy normális hozzászólás a feltett kérdésre nincs csak labor eredményeket próbáljatok alá támasztani hogy az egyik jó a másik nem is tudom aztán végén kiderül hogy már az sem volt olyan jó de szerintetek nem is az van benne meg a labor nem ezt mutatja. Na gyerekek szarhattok a laborba ha külső megjelenésetek úgy néz ki mint egy teleszart búvár ruha! Akkor minek koxoltok hagyjuk a hülye rizsát erre.
Ismétlem magam a labor az csak egy dolog, az minden esetben csak arra jó hogy te tisztában legyél azzal neked a szervezeted hogy reagál az adott hatóanyagra már haza hatóanyag van benne amit te gondolsz! Lehet X így reagál egy hatóanyag ugyanazon mennyiséggel de lehet Y meg fele olyan vagy negyede olyan mért szám mennyiséget mutat! Ezzel egy kicsit tisztába kellene lenni gyereket!
Azokról mennyiségről már nem is beszélve amit itt egyes emberek benyomnak maguknak hogy kész vicc hogy nem látják be hogy mekkora hülyék!

amiről en írok azok tények nem szóbeszéd meg hasonlók. A vertesztek nagyon fontosak több szempontból is de neked ezt hiába mondom. Amit leirok azokat én okyan embertől tanultam aki ezeket a tényeket study k al tudja neked alá támasztani és nem a terembe hallota innen onnan. De linkelem neked az oldalát és néhány ezer Ft ellenében te is megnézheted es utána eldöntöd h te tudod jobban vagy ő. Nem akarok veled vitázni nézd át az egészet lehet ennyi idősen is tanulni nem kell presztízs kérdést csinálni ebből. Hidd el azért mert valaki fiatalabb lehet tanultabb és nem mondom h a te tapasztalatod teljesen téves de hagy kivetni valót ezért nem szégyen tanulni. Lehet ami neked működik sok éve azt itt nem lehet rà húzni mindenkire csak mert te úgy tapasztaltad. Battya okos legyel bazdmeg mert hulyéből sok van😉

2024. Július 11. - 19:16:24
Válasz #6747
Nem elérhető

Logan


Logen öcskös még jó hogy neked lehet hinni!  @-o @-o @-o
Rakj már ki egy fotót.  @:-)
 Csak a tisztánlátás végett már annak idején G is megírta hogy kevés 500 mg alatt a Masteron! Tessék vissza keresni!! Mivel hogy csakis verseny diéta végén szokták a versenyzők alkalmazni… azt hogy itt kinek mit mutat a labor az egy dolog de mivel mindenki azért használja a kémiát hogy a látszat más legyen mint előtte Így mindig az a mérvadó!
Használhattiok ti itt 2-300 mg-ot is maximum arra lesz jó hogy az ösztrogént helyrehozza bennetek vagy amit ti a labor alapján megállapították önkéntes ésszel magatoknak! De a fő cél ami kinézetét illeti a használójának az nem lessz attól a kevéstől!
De ahogy említettem ezt már nagyon rég a G is megírta!
 ****) Logen mindig is hülye voltál a kémiából ezt vissza is lehet olvasni a hozzászólásaidban megtalálható!
Ne próbáld meg olyanoknak osztani az észt akik amatőrök és elhiszik azt a faszságot amit te itt össze hablatyolsz! Az a baj sok fiatal tudatlan és ezt nem sértésnek mondom idejönnek kérdeznek ti meg itt elkezditek úgy osztani az okosságot mintha több éve benne lennétek a kémiában!  !+"%
Akkor el kell hogy szomorítsalak benneteket gyerekek tök hülyék vagytok! Tisztelet a kivételnek aki ért hozzá annak a hozzászólásokból látszik is! Meglehet kérdezni bármelyik profi testépítők aki versenyzik hogy a Masteroont kihasználják és mire az NPP-t kik használják és mire illetve hogy ennek a kettőnek mennyi a heti minimum mennyiség amit használni kell! Úgyhogy srácok főleg te Logen aki testépítés és szteroid tudásbeli identitás zavarodban szenved ne írj olyan hozzászólásokat mert fogalmad sincs semmihez!!
 :-} Csak neked kihangsúlyozom mégegyszer tök hülye vagy a kémiához!
És jó lenne már itt mindenkinek tisztában lenni azzal hogy hiába labor ide vagy oda ha belenéztek a tükörbe és úgy néz ki többségetek mint egy darab szar! Ezt a részét ennek a fórumnak a Gábor 77 azért hozta létre hogy megosszátok egymással hogy melyik gyártó terméke jó… de ha vissza olvasunk akár több hónapra is csak azt látni hogy ki mit használ ki honnan rendel de egy normális hozzászólás a feltett kérdésre nincs csak labor eredményeket próbáljatok alá támasztani hogy az egyik jó a másik nem is tudom aztán végén kiderül hogy már az sem volt olyan jó de szerintetek nem is az van benne meg a labor nem ezt mutatja. Na gyerekek szarhattok a laborba ha külső megjelenésetek úgy néz ki mint egy teleszart búvár ruha! Akkor minek koxoltok hagyjuk a hülye rizsát erre.
Ismétlem magam a labor az csak egy dolog, az minden esetben csak arra jó hogy te tisztában legyél azzal neked a szervezeted hogy reagál az adott hatóanyagra már haza hatóanyag van benne amit te gondolsz! Lehet X így reagál egy hatóanyag ugyanazon mennyiséggel de lehet Y meg fele olyan vagy negyede olyan mért szám mennyiséget mutat! Ezzel egy kicsit tisztába kellene lenni gyereket!
Azokról mennyiségről már nem is beszélve amit itt egyes emberek benyomnak maguknak hogy kész vicc hogy nem látják be hogy mekkora hülyék!


Erol beszelek bro

https://testepites.pro/

2024. Július 11. - 20:52:03
Válasz #6748
Nem elérhető

Janó


#:-)
Srácok olyan sokszor lett már le irva itt hogy az Masteron a Primo egy olyan hatóanyag ami nagyon nincs valósan az üvegekben. Ha van is nagyon min mennyiség. Arról nem is beszélve hogy a Masteronból heti min mennyiség 5-600mg kell de az is csak akkor teszi a dolgát ha a testzsír % kb. 8-10%-on van e felett semmit nem ér.

Esetemben ezt a számok cáfolják. kb 500mg teszto  és 300mg primo  hozta ezt az eredményt. Előtte kb 250mg ugyanebből a tesztoból és 3ml Imperia masteron ami üres volt 688-as ösztrogént generált. Itt most nincs miről beszélni , dupla mennyiségű tesztó mellett feleződött az ösztrogén és csak a primo lett berakva a kamu masteron helyett és még a tetzsírom sincs köszönő viszonyban sem a 8-10%-al inkább 25 (41-ről indultam a betegség után). Lehet hogy nem így kellene történnie a dolognak de itt két egyértelmű labor támasztja azt alá hogy kevesebb is elég, és működik magas testzsírnál is és van a piacon olyan termék amire nem csak rá van írva hogy primobolan. Nem akarok szembe menni veled és remélem nem veszed magadra.
Attól hogy csökkent az E2 még nem biztos hogy a primod jó..lehet éppen masteron van benne az sokkal olcsóbb

2024. Július 11. - 21:21:16
Válasz #6749
Nem elérhető

Gábor77


#:-)
Srácok olyan sokszor lett már le irva itt hogy az Masteron a Primo egy olyan hatóanyag ami nagyon nincs valósan az üvegekben. Ha van is nagyon min mennyiség. Arról nem is beszélve hogy a Masteronból heti min mennyiség 5-600mg kell de az is csak akkor teszi a dolgát ha a testzsír % kb. 8-10%-on van e felett semmit nem ér.

Esetemben ezt a számok cáfolják. kb 500mg teszto  és 300mg primo  hozta ezt az eredményt. Előtte kb 250mg ugyanebből a tesztoból és 3ml Imperia masteron ami üres volt 688-as ösztrogént generált. Itt most nincs miről beszélni , dupla mennyiségű tesztó mellett feleződött az ösztrogén és csak a primo lett berakva a kamu masteron helyett és még a tetzsírom sincs köszönő viszonyban sem a 8-10%-al inkább 25 (41-ről indultam a betegség után). Lehet hogy nem így kellene történnie a dolognak de itt két egyértelmű labor támasztja azt alá hogy kevesebb is elég, és működik magas testzsírnál is és van a piacon olyan termék amire nem csak rá van írva hogy primobolan. Nem akarok szembe menni veled és remélem nem veszed magadra.
Attól hogy csökkent az E2 még nem biztos hogy a primod jó..lehet éppen masteron van benne az sokkal olcsóbb
Na ezt már végképp nem tudnám lekövetni. A lényeg hogy ez vagy az van bene de csökkenti az ösztrogént. Őszintén! Én a masteronnak még jobban is örülnék hiszen azt emberekre fejlesztették mellrák kezelésre. Árban egyébként sok különbség nincs. Egyébként hogy Guzzira vissza kanyarodjak. A kinézet az ami számít és jelen pillanatban látványos a változás. Az sokat elmond hogy jelenleg 135kg vagyok kb 25% tetzsírral és 141-2kg val kezdtem 41% testzsírral.  Jelenleg van fullos tesztom, fullos decam és jól működő primo(vagy masteron) e mellé jó kaja és határ a csillagos ég :-)