2024. Szeptember 28. - 07:39:29
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 532324 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2022. Június 07. - 19:14:53
Válasz #3405
Nem elérhető

MLO


Srácok!
Izületeket kenné a boldi?
Heti 2x félnek lenne éetelme?
15%—os testzsírnál nem akarok felfújódni, de ennek lehet van értelme....

2022. Június 07. - 19:28:36
Válasz #3406
Nem elérhető

Gábor77


Srácok!
Izületeket kenné a boldi?
Heti 2x félnek lenne éetelme?
15%—os testzsírnál nem akarok felfújódni, de ennek lehet van értelme....
Boldenonból viszonylag sok kell. 2x0.5ml nem sokat ér. Ha izületeidet szeretnéd kicsit rendbe tenni akkor próbáld inkább a Decat de méginkább az NPP-t.

2022. Június 07. - 20:50:57
Válasz #3407
Nem elérhető

MLO


 Boldit megpróbálom, még Dana bácsibólvan egy raklappal a pincében.....

2022. Június 07. - 20:56:11
Válasz #3408
Nem elérhető

MLO



2022. Június 08. - 07:54:32
Válasz #3409
Nem elérhető

Gábor77


Boldit megpróbálom, még Dana bácsibólvan egy raklappal a pincében.....
Dana azért fog puffasztani.

2022. Június 08. - 15:19:38
Válasz #3410
Nem elérhető

Sznk


Boldit megpróbálom, még Dana bácsibólvan egy raklappal a pincében.....
Dana azért fog puffasztani.

Én többek között azzal diétazok,(fogyok is)és száraz vagyok!😃Az hogy puffaszt szerintem nem minden esetben helytálló!Felhasználótól is függ!Heti 600mg tesztó,papiron 200mg tren ace,150mg npp és 30mg meta megy most.Meta 10.het utan kapcsolodott be,tren meg 12.het után, 4 hetig 150mg,azota meg 200mg!Most vagyok a 18.hétben és pár hét múlva verseny(fekve nyomás)!101kg ról jöttem le jelen pill.93 ra és nem mondhatnám h vizes vagyok,mert hasam is eres!

2022. Június 09. - 15:21:41
Válasz #3411
Nem elérhető

Logan


Boldit megpróbálom, még Dana bácsibólvan egy raklappal a pincében.....
Dana azért fog puffasztani.

Én többek között azzal diétazok,(fogyok is)és száraz vagyok!😃Az hogy puffaszt szerintem nem minden esetben helytálló!Felhasználótól is függ!Heti 600mg tesztó,papiron 200mg tren ace,150mg npp és 30mg meta megy most.Meta 10.het utan kapcsolodott be,tren meg 12.het után, 4 hetig 150mg,azota meg 200mg!Most vagyok a 18.hétben és pár hét múlva verseny(fekve nyomás)!101kg ról jöttem le jelen pill.93 ra és nem mondhatnám h vizes vagyok,mert hasam is eres!

Melyik gyártó npp-t használod?

2022. Június 09. - 15:31:14
Válasz #3412
Nem elérhető

Sznk


Boldit megpróbálom, még Dana bácsibólvan egy raklappal a pincében.....
Dana azért fog puffasztani.

Én többek között azzal diétazok,(fogyok is)és száraz vagyok!😃Az hogy puffaszt szerintem nem minden esetben helytálló!Felhasználótól is függ!Heti 600mg tesztó,papiron 200mg tren ace,150mg npp és 30mg meta megy most.Meta 10.het utan kapcsolodott be,tren meg 12.het után, 4 hetig 150mg,azota meg 200mg!Most vagyok a 18.hétben és pár hét múlva verseny(fekve nyomás)!101kg ról jöttem le jelen pill.93 ra és nem mondhatnám h vizes vagyok,mert hasam is eres!

Melyik gyártó npp-t használod?

Bm.

2022. Június 09. - 21:27:58
Válasz #3413
Nem elérhető

devi_kraak


Van egy ilyen jól működő Biosira ParabolaX szemesem, már lejárt a szavatossága (papíron), de még kiválóan működik - de fingom nincs, hogy mi van benne… gyanítom nem az ami rá van írva. Érdekelne mi van benne valójában, ki foglalkozik szemes bevizsgálással, hogy lehetne megtudni mi van benne?

2022. Június 10. - 09:43:07
Válasz #3414
Nem elérhető

bbuilder


Emlékszem, hogy régebben volt itt téma, de már nem emlékszem mikor, szeretnék majd egy vérvizsgálatot csináltatni. Synlabnál melyik csomagot ajánlanátok? Manager, élni jó?
Ami leginkább érdekelne az nyilván a tesztoszinttel kapcsolatosak, ösztrogén, saját teszto stb.
Sima vérképen ismerősöm hozzá tudta csapni mindig a tesztó szintet, de semmi mást.

2022. Június 10. - 10:37:15
Válasz #3415
Nem elérhető

frankzane


Emlékszem, hogy régebben volt itt téma, de már nem emlékszem mikor, szeretnék majd egy vérvizsgálatot csináltatni. Synlabnál melyik csomagot ajánlanátok? Manager, élni jó?
Ami leginkább érdekelne az nyilván a tesztoszinttel kapcsolatosak, ösztrogén, saját teszto stb.
Sima vérképen ismerősöm hozzá tudta csapni mindig a tesztó szintet, de semmi mást.
Ha pesti vagy akkor a budai magánorvosi centrum olcsóbb szerintem. Ott a nagy rutin 10 ezer, vérkép, pisi és kb minden benne van. én LDL koleszterint (többi koleszterin benne van a csomagban)  meg cisztatin c-t szoktam kiegészítésként kérni hozzá, úgy kb 15. Ha ahelyett tesztót meg ösztrót kérsz kiegészítésként akkor is 20ezernél olcsóbb. Synlabról nekem nincs tapasztalatom, de itt nekem az időpontfoglalás fél perc volt az ott töltött idő meg 5 perc, az eredményt legkésőbb másnap elküldték, vagy még aznap.

2022. Június 10. - 15:43:28
Válasz #3416
Nem elérhető

Gyuf


Emlékszem, hogy régebben volt itt téma, de már nem emlékszem mikor, szeretnék majd egy vérvizsgálatot csináltatni. Synlabnál melyik csomagot ajánlanátok? Manager, élni jó?
Ami leginkább érdekelne az nyilván a tesztoszinttel kapcsolatosak, ösztrogén, saját teszto stb.
Sima vérképen ismerősöm hozzá tudta csapni mindig a tesztó szintet, de semmi mást.

Én Synlabba járok elég régóta.
Az élni jó csomag és egy Totál teszto, és mellé kérsz külön egy ösztrogént is
ez kb 15e Ft

2022. Június 10. - 22:59:42
Válasz #3417
Nem elérhető

cczw95


Miből gyanítod hogy más van benne?
Mit hozott eddig?
(Nem nagyon dobott ki rá a Google találatot,csak néhány képet webshopokról,meg egy-két felhasználói véleményt, ami nem túl kecsegtető)

Van egy ilyen jól működő Biosira ParabolaX szemesem, már lejárt a szavatossága (papíron), de még kiválóan működik - de fingom nincs, hogy mi van benne… gyanítom nem az ami rá van írva. Érdekelne mi van benne valójában, ki foglalkozik szemes bevizsgálással, hogy lehetne megtudni mi van benne?

2022. Június 11. - 08:06:07
Válasz #3418
Nem elérhető

Sid90


Sziasztok!
Winstrollal kapcsolatban valakinek infó?
A kontakt azt mondja ,hogy sajnos nincs jelenleg semmiből jó wini..
Gondoltam bekérdezek itt hátha valaki talált,szóval várom a tapasztalatokat!Köszi  @:-)

2022. Június 11. - 10:46:30
Válasz #3419
Nem elérhető

Logan


Sziasztok!
Winstrollal kapcsolatban valakinek infó?
A kontakt azt mondja ,hogy sajnos nincs jelenleg semmiből jó wini..
Gondoltam bekérdezek itt hátha valaki talált,szóval várom a tapasztalatokat!Köszi  @:-)

Injekciós formában hagyd és a szemest  használd mindenképp Mert rohadtul gyulladni fog és semmi kulombseg nincs a Szemes és a szuris között csak annyi hogy a szuris befog gyulladni…