2024. Szeptember 27. - 22:15:48
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Érdekes, poénos, különös képek a testépítés és a fitness világából...  (Megtekintve 170322 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Január 18. - 17:03:48
Válasz #375
Nem elérhető

God Vazzeg


jóvan na nem lehet mindenki olyan okos mint te  >:D ;D
amugy láttam róla valami adást a tévében anno a viasat 3on
az apa olyant csinált vele hogyha rossz keve volt akko csinálni kellet 100 fekvőt meg turmixokat itatott vele amiknek a mivolta a mai napig nem került nyilvánosságra (mámint nem tudni milyen turmixot itattak vele)
amugy kösz az odalt de nem took angolul csak nagyonkicsit  :'( ***

Jobb a 100 fekvő, mint a sarokba állítás szerintem. Hasznosabb. Szerintem protein shaket itathatott vele, ami szintén hasznos lehet, neked is ezt kellene innod, előbbre lennél vele. A 100 fekvővel is  8)

juuuuuuj, erős volt  8-) ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;-oo-;

Ugyan dehogy  ;-oo-;

2009. Január 18. - 17:15:01
Válasz #376
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member

2009. Január 18. - 17:18:06
Válasz #377
Nem elérhető

H. Laci


jóvan na nem lehet mindenki olyan okos mint te  >:D ;D
amugy láttam róla valami adást a tévében anno a viasat 3on
az apa olyant csinált vele hogyha rossz keve volt akko csinálni kellet 100 fekvőt meg turmixokat itatott vele amiknek a mivolta a mai napig nem került nyilvánosságra (mámint nem tudni milyen turmixot itattak vele)
amugy kösz az odalt de nem took angolul csak nagyonkicsit  :'( ***

Jobb a 100 fekvő, mint a sarokba állítás szerintem. Hasznosabb. Szerintem protein shaket itathatott vele, ami szintén hasznos lehet, neked is ezt kellene innod, előbbre lennél vele. A 100 fekvővel is  8)

az biztos hogy hatásosabb a  100 fekvő mert igy tutirá megtanulta a fegyelmet
egyenlőre nincs  protein shake  :'( de a közel jövőben lesz
amugy nem ugy értettem hogy valami dopping szer volt az a turmix csak mondták a viedóban hogy rengeteg turmixot itatott vele és ezzel csak azt akarom mondani hogy sztem nem kéne agyon nyomni egy akkor kb 10 éves gyereket tápkiegekkel (ebből az irásomból is az ön le hogy sztem a kiegek doppingszerekde nagyon is tudom hogy  cask koncentrált élelmiszer de sztem akkor sem kellett volna dugig nyomni vele a gyereket)
de hát istenem különbözik a véleményünk, erre van is egy mondás : kinek a pap kinek a papné, nekem jó lesz a papné neked meg a pap   ))=/ ;D
nehogy komolyan vegyél ! ezt csak hülyéskedésből irom

2009. Január 18. - 17:22:46
Válasz #378
Nem elérhető

God Vazzeg


jóvan na nem lehet mindenki olyan okos mint te  >:D ;D
amugy láttam róla valami adást a tévében anno a viasat 3on
az apa olyant csinált vele hogyha rossz keve volt akko csinálni kellet 100 fekvőt meg turmixokat itatott vele amiknek a mivolta a mai napig nem került nyilvánosságra (mámint nem tudni milyen turmixot itattak vele)
amugy kösz az odalt de nem took angolul csak nagyonkicsit  :'( ***

Jobb a 100 fekvő, mint a sarokba állítás szerintem. Hasznosabb. Szerintem protein shaket itathatott vele, ami szintén hasznos lehet, neked is ezt kellene innod, előbbre lennél vele. A 100 fekvővel is  8)

az biztos hogy hatásosabb a  100 fekvő mert igy tutirá megtanulta a fegyelmet
egyenlőre nincs  protein shake  :'( de a közel jövőben lesz
amugy nem ugy értettem hogy valami dopping szer volt az a turmix csak mondták a viedóban hogy rengeteg turmixot itatott vele és ezzel csak azt akarom mondani hogy sztem nem kéne agyon nyomni egy akkor kb 10 éves gyereket tápkiegekkel (ebből az irásomból is az ön le hogy sztem a kiegek doppingszerekde nagyon is tudom hogy  cask koncentrált élelmiszer de sztem akkor sem kellett volna dugig nyomni vele a gyereket)
de hát istenem különbözik a véleményünk, erre van is egy mondás : kinek a pap kinek a papné, nekem jó lesz a papné neked meg a pap   ))=/ ;D
nehogy komolyan vegyél ! ezt csak hülyéskedésből irom

Nem veszem komolyan, az egész fórumon ugratjuk egymást, csak ne menjen el személyeskedésbe  ;)

2009. Január 18. - 17:32:55
Válasz #379
Nem elérhető

H. Laci


hát milyen szerencséje van mert sztem dugig nyomják pénzel az biztos
hisz ott a szponzor meg minden

2009. Január 18. - 18:14:40
Válasz #380
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Bizonyára sokan emlékeztek rá mikor Robbie Robinson elmesélte a Weider mellszobor történetét,miszerint egy kicsit megvezették,hisz tulképp Ő lett Joe Weider mellszobra csak épp a fej Mr Weideré.  ;D
De Robbie nem érez haragot emiatt.

2009. Január 29. - 19:36:17
Válasz #381
Nem elérhető

Suncity



2009. Január 29. - 19:43:46
Válasz #382
Nem elérhető

bender



2009. Február 06. - 11:31:55
Válasz #383
Nem elérhető

powerhuni



2009. Február 08. - 20:38:33
Válasz #384
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
1. Kicsi meg a nagy?
2. Dave Palumbo egy cimbijének pár nappal ezelőtti 40. szülinapi zsúrján. Colettel.
3. Colette, Dave tesójával Joe Palumboval az egykori natúrzsaruval.
4. Colette és az almák.  /7% ;D  (...mingyá kiesik  ;D )

2009. Február 14. - 17:49:42
Válasz #385
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Az egyik wabba vb amin Szántai Dóri is indult. ( a képen NEM Dóri van ) A fotós lelkiismeretes munkát végzett.  /7% ;D
Jótanácsként talán csak annyi hogy vigyázzunk fitness versenyzőként a falatnyi ruhákkal.  ;)

2009. Február 14. - 20:25:20
Válasz #386
Nem elérhető

God Vazzeg


Az egyik wabba vb amin Szántai Dóri is indult. ( a képen NEM Dóri van ) A fotós lelkiismeretes munkát végzett.  /7% ;D
Jótanácsként talán csak annyi hogy vigyázzunk fitness versenyzőként a falatnyi ruhákkal.  ;)

 /7%  ****:))))))

2009. Február 17. - 16:59:20
Válasz #387
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Az egyik wabba vb amin Szántai Dóri is indult. ( a képen NEM Dóri van ) A fotós lelkiismeretes munkát végzett.  /7% ;D
Jótanácsként talán csak annyi hogy vigyázzunk fitness versenyzőként a falatnyi ruhákkal.  ;)
Ez a bugyi pont a helyén maradt...  ˝=/

 ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Február 17. - 17:07:07
Válasz #388
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
1998-ban egy new york-i kareoke fellépésen Ronnie és Flex azon vitázott, hogy ki énekelje el a következő Louis Armstrong dalt, amikor Ronnie kiborult...

1.

Ronnie: "Elegem van belőled Flex! Állandóan csak Te akarsz lenni a középpontban. A tököm tele van veled, többet nem szólok hozzád!"


2.

Flex: "Jól van na Ron! Ne haragudj! Nyugi, elénekelheted a 'What a wonderful world'-öt!


3.

"I see trees of green........ reeeed roses too..."


 ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Február 20. - 22:02:53
Válasz #389
Nem elérhető

FirstLady


"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady