2024. Szeptember 27. - 20:11:11
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Érdekes, poénos, különös képek a testépítés és a fitness világából...  (Megtekintve 170316 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Január 08. - 08:10:40
Válasz #345
Nem elérhető

madinorbi


Jay és Trevor posedown. ( egy Los Angelesi bodyshopban jan 3.-án ) Jópofák:  ****:))))))
Nekem a Jay fizikuma annyira nem jön be, de kajak neki szurkolok, hogy visszanyerje a címét, valami nagyon pozitív kisugárzása van, teljesen természetes emberinek tűnik, nem is ilyen alpári lapaj.
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Január 08. - 08:33:56
Válasz #346
Nem elérhető

endre66


Klassz kis bolt, amúgy, figyeltétek?  /7% Jó, hogy nem ott élek, és nincs hitelkártyám, mert most nagy mínuszban lennék.  !+"%

Amúgy ja, itt Jay kicsit simának tűnik, mondjuk ezek a képek nem is arról szólnak, hogy hanyatt essünk a székben. Mert persze megérdemli a pihenést. Rohadtul szurkolok, hogy sokan jó éles formában legyenek idén, és nagy harc legyen a szobrocskáért.

2009. Január 08. - 17:33:57
Válasz #347
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Gondolom a fórumozók nagy részének a célja egy szebb, áramvonalasabb fizikum elérése... Jaj ne legyetek már kislányok!

 ;D ;D ;D


 :-O
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Január 08. - 20:15:48
Válasz #348
Nem elérhető

fastor


Gondolom a fórumozók nagy részének a célja egy szebb, áramvonalasabb fizikum elérése... Jaj ne legyetek már kislányok!

 ;D ;D ;D


 :-O
:-O :-O :-O :-O :-O :-O :-O :-)!
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Január 08. - 20:19:51
Válasz #349
Nem elérhető

God Vazzeg


Gondolom a fórumozók nagy részének a célja egy szebb, áramvonalasabb fizikum elérése... Jaj ne legyetek már kislányok!

 ;D ;D ;D


 :-O

 :-O  :-)!

2009. Január 09. - 01:00:03
Válasz #350
Nem elérhető

God Vazzeg



2009. Január 09. - 01:14:09
Válasz #351
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Január 09. - 10:55:55
Válasz #352
Nem elérhető

God Vazzeg



2009. Január 09. - 20:03:18
Válasz #353
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Nézelődtem....és eszembe jutott megen Andreas Münzer tragédiája.  :-\

Mi is történt 1996 március 12.-én?

Hónapok óta gyomorfájdalmakkal küzdött. Olyan szinten súlyosbodtak a tünetei hogy március 12.-én reggel bevitték a korházba. Délután 7 órakor az orvosok úgy döntöttek hogy bevatkoznak mivel a gyomorban komoly vérzés lépett fel. Kicsivel később a veséje és mája is felmondta a szolgálatot. Az orvosok egyetlen lehetőségként a vérátömlesztést látták,de Münzer ezt visszautasította. Március 13 reggelén Andreas Münzer szervezete feladta a küzdelmet.

A boncolás a következőket mutatta ki:
A máj egyik részében teniszlabda nagyságú daganatok voltak a másik oldal pedig csak mint valami polisztirol hab létezett.Valamilyen izgatószer miatt pedig mérgezést is kimutattak nála. A test káliumtartalma rendkívűl magas volt. Ráadásul 20 különböző gyógyszer nyomai voltak egyértelműen felfedezhetőek.

Felesége,gyermeke nem volt. Elisabeth Schwarz-al 1990 óta élt együtt.

Before-after  :-\

2009. Január 09. - 20:04:38
Válasz #354
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member

2009. Január 09. - 22:12:50
Válasz #355
Nem elérhető

sabodave



2009. Január 09. - 22:12:51
Válasz #356
Nem elérhető

sabodave



2009. Január 10. - 09:53:12
Válasz #357
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Gondolom a fórumozók nagy részének a célja egy szebb, áramvonalasabb fizikum elérése... Jaj ne legyetek már kislányok!

 ;D ;D ;D


 :-O

Igyekszem én is. Nálam a gyerekek csak 8% zsír szint alatt kerülhetnek be.  ;D Kigyúrom őket hogy mire elérik a felnőttkort,ne kelljen semmitől félniük.  ;)

2009. Január 10. - 12:09:52
Válasz #358
Nem elérhető

NaturalBoy


Gondolom a fórumozók nagy részének a célja egy szebb, áramvonalasabb fizikum elérése... Jaj ne legyetek már kislányok!

 ;D ;D ;D


 :-O

Igyekszem én is. Nálam a gyerekek csak 8% zsír szint alatt kerülhetnek be.  ;D Kigyúrom őket hogy mire elérik a felnőttkort,ne kelljen semmitől félniük.  ;)

Az utolsó képen a középső kislánynál a körszakáll súlyos tesztoszteron problémákra utal és a magasága meg HGH töbletet selytet bár én nem vagyok szakértő  ;D ;D ;D

2009. Január 10. - 12:15:20
Válasz #359
Nem elérhető

Gabe


A bal oldali kislányból biztos szép menyecske lesz 5-6 év múlva!
"Yeah buddy, light weight baby!"