2024. Szeptember 30. - 15:22:32
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Steve Namat in the house  (Megtekintve 371184 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2009. Március 10. - 23:21:46
Válasz #1125
Nem elérhető

nes


Club Korona legkésőbb szeptemberben újra kinyit... Retro2-be addig jöhetsz SOLTvadkertre!!!! :D

2009. Március 10. - 23:22:15
Válasz #1126

B1ll4

Vendég
Kecel sajnos ugyanarról híres manapság mint Tiszakécske ... :(

a Bács-Kiskun megyei gyúrósok :D   8-)

2009. Március 10. - 23:24:56
Válasz #1127
Nem elérhető

fastor


Kecel sajnos ugyanarról híres manapság mint Tiszakécske ... :(

a Bács-Kiskun megyei gyúrósok :D   8-)
kifejtenéd? :-} ????...
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Március 10. - 23:26:24
Válasz #1128

B1ll4

Vendég
Kecel sajnos ugyanarról híres manapság mint Tiszakécske ... :(

a Bács-Kiskun megyei gyúrósok :D   8-)
kifejtenéd? :-} ????...

Steve topicja , ő is élt ebben , azóta kicsit durvábban elfajultak a dolgok . Bács megyében így nyomják az emberek . Nah de ne offoljunk tovább mert kapunk érte ! :)


2009. Március 10. - 23:29:53
Válasz #1129
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Sziasztok fiúk!

God, jól látod a helyzetet...KEcelen ha van is buli, akkor igazi "többnapos sátras partykat" szerveznek nemzetközi DJ-kel, de egyébként nincs semmi más buli sajnos...

Pisti, 1 évvel jártál felettem ál. suliban...nem ismerjük egymást azt hiszem.:)
Csak feljöttél ma témának a fitness teremben, mesélte a keceli teremtulaj, hogy jártál náluk, és meg voltál elégedve a terem színvonalával, csak megjegyezted, hogy "Kecelen ilyet?!"..:)
Igen, egyszer voltam az "új" keceli teremben. Elszomorítónak tartom, hogy Kecelen sem 10 éve (amikor én kezdtem), sem most nem divat a testedzés és az egészséges életmód. Habár nem tudom, hogy mostanában történt-e javulás e téren...

Én annak idején ('99 nyár) az Ifjúság utcában kezdtem el edzeni egy garázsban, a Ledényinél (a keresztnevére már nem emlékszem). Egész nyáron heti hatszor ott voltam...és mindig egyedül voltam.  ;D A haverjaim is kezdték velem megszakítani a kapcsolatot, mert már nem mentem velük inni, füvezni, nem gyújtottam rá...stb. Mindenki hülyének nézett...remélem azóta már javult vélemény rólam. Habár már mikor elkezdtem protein porokat használni, az egyik haverom már megjegyezte feles pohárral a kezében, hogy ha egyszer majd tönkremegy a vesém akkor ki tudja mikor jutok majd el az átültetésig, olyan hosszú a várólista.  ;D

Mondjuk az ilyen önjelölt szakértőktől azóta sem szabadulok...


 =/+'
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Március 10. - 23:31:22
Válasz #1130
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Kecel sajnos ugyanarról híres manapság mint Tiszakécske ... :(

a Bács-Kiskun megyei gyúrósok :D   8-)
kifejtenéd? :-} ????...

Steve topicja , ő is élt ebben , azóta kicsit durvábban elfajultak a dolgok . Bács megyében így nyomják az emberek . Nah de ne offoljunk tovább mert kapunk érte ! :)


Oh, itt lehet offolni...de amúgy is kíváncsi vagyok, hogy hogyan mennek vidéken a dolgok...

 ????...
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Március 10. - 23:33:10
Válasz #1131
Nem elérhető

God Vazzeg


Club Korona legkésőbb szeptemberben újra kinyit... Retro2-be addig jöhetsz SOLTvadkertre!!!! :D

Akarunk menni cimbikkel, majd rádcsörgök előtte  8)

2009. Március 10. - 23:37:43
Válasz #1132
Nem elérhető

nes


Club Korona legkésőbb szeptemberben újra kinyit... Retro2-be addig jöhetsz SOLTvadkertre!!!! :D

Akarunk menni cimbikkel, majd rádcsörgök előtte  8)
rendben, mindenképp  ;-oo-; turmix nincs, illetve csirkemelles pizza se... :( :D

Szoktak kirakni egy kisebb színpadot v emelvényt...minek is nevezzem, tehát pózolásra alkalmas lenne Steve!

2009. Március 10. - 23:38:31
Válasz #1133
Nem elérhető

God Vazzeg


Club Korona legkésőbb szeptemberben újra kinyit... Retro2-be addig jöhetsz SOLTvadkertre!!!! :D

Akarunk menni cimbikkel, majd rádcsörgök előtte  8)
rendben, mindenképp  ;-oo-; turmix nincs, illetve csirkemlles pizza se... :( :D

Szoktak kirakni egy kisebb színpadot v emelvényt...minek is nevezzem, tehát pózolásra alkalmas lenne Steve!

Cikk-cakk helyén van?  ::)

2009. Március 10. - 23:44:42
Válasz #1134
Nem elérhető

nes


Club Korona legkésőbb szeptemberben újra kinyit... Retro2-be addig jöhetsz SOLTvadkertre!!!! :D

Akarunk menni cimbikkel, majd rádcsörgök előtte  8)
rendben, mindenképp  ;-oo-; turmix nincs, illetve csirkemlles pizza se... :( :D

Szoktak kirakni egy kisebb színpadot v emelvényt...minek is nevezzem, tehát pózolásra alkalmas lenne Steve!

Cikk-cakk helyén van?  ::)

hallgatok B1ll4-re uh priv! :D

2009. Március 10. - 23:48:02
Válasz #1135

B1ll4

Vendég
Kecel sajnos ugyanarról híres manapság mint Tiszakécske ... :(

a Bács-Kiskun megyei gyúrósok :D   8-)
kifejtenéd? :-} ????...

Steve topicja , ő is élt ebben , azóta kicsit durvábban elfajultak a dolgok . Bács megyében így nyomják az emberek . Nah de ne offoljunk tovább mert kapunk érte ! :)


Oh, itt lehet offolni...de amúgy is kíváncsi vagyok, hogy hogyan mennek vidéken a dolgok...

 ????...

Tudod jól Steve , te már azért profin tudod kezelni az emberekkel a szituációt , valami már az ilyen fiatal srácoknak is mint én dereng , és próbálunk fentebbről példát venni . Rengeteg tapasztalatom van az ilyen helyekről , sajnos javarésze nem pozitív . Amikor tudod csinálsz egy kertipartyt haverokkal , grillezés , karaoke , bohóckodás az megint más és normális emberei keretek közé van szorítva . Mint mikor elmész valahova az éjszakába és próbálnál abba a körbe lenni , de valahogy nem érzed jól magad és csak megdöbbensz , hogy ebben voltam én is ??? Persze nem kell ezért elítélni senkit , ők így , te úgy , én így ... teljesen rendben van .

Te úgyis a példákat szereted , nah várjál csak ...

2 éve Kecel 3 napos fesztivál .... én marha elkísértem haverjaimat , persze kínlódás volt a 3 nap , mint a South Park hippis rész körülbelül , volt olyan emberke aki még 3. nap is pörgött , volt hullazsákba elcipelés ... de az az igazi mikor kontaktba kapod az infót . Gyönyörű csaj , alapjába véve helyén minden , közelebb mész , iszonyat tág pupilla , kimész vele WC-re pl mert marha vagy ( tesztó pörög ugye ) és előtted beveszi a marékszám ekit , extasy-t , LSD stb stb ... az se baj ha ugyanaz a hatóanyag kombózva van ... és leöblíti egy üveg sörrel . Ez az igazán kiábrándító . De sok ilyen van , volt rá példa , hogy napszemüveget árultak sunyiba , ha bizonyos mennyiség fölött vásároltál :D . Eszméletlen , komolyan mondom ha nem látom én soha nem hittem volna ezt el senkinek .

Tiszakécske ... heh ... ország legnagyobb drograzziái voltak itt . Volt olyan buli , hogy bukdácsolni lehetett a bogyókba , mikor berohantak a rendek :) .

Igazat megvallva attól is féltem mikor megcsináltam a talit , nehogy valami ellenszenvet váltsunk ki a kisebbségi srácokból , mert igen irígyek , parasztok tudnak lenni . Nem egy példa volt rá  Kecelen , Kécskén hogy mellettem szúrtak hasba srácot , félrehívták , agyonverték stb stb ... annó ezeket 15-16 éves fejjel nem igazán tudtam lereagálni , de most hogy telik az idő nem bánom hogy korábban tapasztaltam ebből . Legalább nagyjából kialakult már egy olyan kép , hogy eltudjam különíteni a plebset a normál értékes emberektől .

Ha belegondolunk ez csak ennél rosszabb lesz ... ebben a 2 városban tapasztaltam a legtöbbet és ugye mint kisváros mindenki tud mindenkiről mindent , persze olyat is ami meg se történt vagy a jövőben játszódik már stb ... kisvárosban előítéletek mégjobban dolgoznak , meg a "verem magam valamire , csak szart se tettem még az asztalra le" szindróma ... persze megvan ez nagyvárosban is , csak annyira sok ember van , meg annyira szarnak egymásra , hogy ez fel se tűnik . A szülők a legdurvábbak .... vagy a családos megjelenés egy tiszaparti Jehova gyülekezet például éjjeli 4 órakor . 6 éves gyerek , 30 éves anyuka és még az ő szülei is , keresztbe kasul fekve , egy kerékpáron a sárban alszanak és totál készen vannak .

Kecelen például anyuka szétkenve , lánya adja neki a drogot , vigyorognak elvannak ... persze ezek szélsőséges példák , de ugye a kivétel erősíti a szabályt .

A szülőknek alapjába véve fingjuk nincs mit csinál a gyerek és nem is törődnek velük , nagyon sok család már különválik ugye nagyon korán , tönkremennek a házasságok , és akinek még nincs kialakult képe az életről , elképzelései ,tervei,céljai , motivációi , példaképei az még nagyon könnyen befolyásolható ( beszélek én a nagy 19 évemmel ... ) , de mégis úgy gondolom ember válogatja ki mire teszi fel az életét , sajnos égő kilógni a sorból , a negatívumokkal kompenzálnak meg az egymás überelésével , persze ennek 90%-a hazugság , de valahogy csak fel kell magadra hívni a figyelmet ha már nem tudnak pozitívummal előállni és ami a szomorú erre a nép vevő . Én ezzel a kis életemmel kisebbséget képviselem és hasonlóan mint Steve sok ember elpártolt , persze irígységből , szánalomból... vagy nincsenek azon a szinten , hogy ezt megértsék , de nem is kell ... mindenki járja a maga útját .

Tehát a lényeg , lehet bulizni , lehet élni , élvezni az életet , de normális emberi keretek között és sajnos manapság erre lehetőség egyáltalán nincs , annyira elvadult már az éjszakai élet , nemtudom te a Stúdióban mit látsz Steve , bár ott azért koedukáltabban megoldják a dolgokat az emberkék .

Tiszakécskei és keceli tapasztalataimból nekem bőven elég volt azt leszűrni , hogy mire van szükségem és mire nincs .. nah erre végképp nincsen , egyszerűen mikor ott állok érzem , hogy ez már nem az én világom és nem is volt . De mégegyszer mondanám mielőtt valaki felkapja a fejét , bulizzon , csinálja amit szeretne , csak nem tudom elhinni , hogy a társadalom betegségeire szükség van ahhoz , hogy jól érezze magát , barátkozzon , új emberekre tegyen szert , vagy egy életmódot , életstílust magáévá tegyen és elsajátítson . Ez csakis az egyénen áll mit akar véghez vinni !

Körülbelül  itt állunk Steve ! Tetszik a mai helyzet Bro ?  8-) ;-oo-; @:-)


Csatolnék egy képet is !  8-)

2009. Március 10. - 23:55:23
Válasz #1136
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Hmm...való igaz, hogy sokkal rosszabb már helyzet mint amikor felköltöztem Pestre.

Én még időben kiszálltam a haveri körömből és az én haveri köröm az egyik legproblémásabb volt akkoriban Kecelen. Elég ha csak annyit mondok, hogy mióta kiszálltam négyen haltak meg közülük...17 és 24 év közöttiek...
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Március 10. - 23:55:59
Válasz #1137
Nem elérhető

Tira


Közel 7 éve üzemel a terem, kisebb-nagyobb sikerrel...Szerintem az itteni emberkék büszkék Rád, legalábbis én nemigen hallok rólad rossz véleményt.:)
A tulaj is kifejezetten büszke rá, hogy benéztél a termébe...
Azért kicsit jobb  a helyzet itt, mint néhány éve, de azért mindenféleképp jól tetted, hogy Bp-re tetted át a székhelyed..már csak a fejlődésed szempontjából is. Ha meg nagy volt a visszahúzó erő, akor meg pláne.
Nekem csak az a furcsa, hogy ebbe az edzőterembe rajtam kívül 1-2 lány jár edzeni, a maradék 4-5 meg esetleg a helyileg ugyanott tartandó "asszony tornára" jár...Már egész megszoktam, hogy mindig pasiktól kérek tanácsot edzésügyben:)
Keep smilin'!

2009. Március 11. - 00:04:00
Válasz #1138
Nem elérhető

fastor


Közel 7 éve üzemel a terem, kisebb-nagyobb sikerrel...Szerintem az itteni emberkék büszkék Rád, legalábbis én nemigen hallok rólad rossz véleményt.:)
A tulaj is kifejezetten büszke rá, hogy benéztél a termébe...
Azért kicsit jobb  a helyzet itt, mint néhány éve, de azért mindenféleképp jól tetted, hogy Bp-re tetted át a székhelyed..már csak a fejlődésed szempontjából is. Ha meg nagy volt a visszahúzó erő, akor meg pláne.
Nekem csak az a furcsa, hogy ebbe az edzőterembe rajtam kívül 1-2 lány jár edzeni, a maradék 4-5 meg esetleg a helyileg ugyanott tartandó "asszony tornára" jár...Már egész megszoktam, hogy mindig pasiktól kérek tanácsot edzésügyben:)
jó, ha egy edzöteremben egy nöt találsz, Pestten, szóval jó  az átlag még így is nállatok :-}
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Március 11. - 00:08:53
Válasz #1139
Nem elérhető

Gabe


jó, ha egy edzöteremben egy nöt találsz, Pestten, szóval jó  az átlag még így is nállatok :-}
Terme válogatja!  8-)
A hardcore, vasszagú termekben valóban, a csili-vili wellness-fitness-termekben viszont a csajok vannak többségben!
"Yeah buddy, light weight baby!"