2024. Szeptember 30. - 11:36:46
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Steve Namat in the house  (Megtekintve 371151 alkalommal)

0 Felhasználó és 16 vendég van a témában

2007. November 11. - 14:23:54
Válasz #135
Nem elérhető

Raymond


Jók a képek Pisti.....egydologra kiváncsi lennék.....Több helyen is hallottam már de goldoltam megkérdezem...Mi volt és miből állt az a hányatós lábedzés amire  Milos rábeszélt amikor nála edzettél????..gondolok itt a gyakorlatokra és a pihenőkre , ismétlésszámokra....

2007. November 12. - 06:08:47
Válasz #136
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Jók a képek Pisti.....egydologra kiváncsi lennék.....Több helyen is hallottam már de goldoltam megkérdezem...Mi volt és miből állt az a hányatós lábedzés amire  Milos rábeszélt amikor nála edzettél????..gondolok itt a gyakorlatokra és a pihenőkre , ismétlésszámokra....
Huh ezt az egész óriásszettes stratégiát sokáig tartana leírni... ;D

Minden esetre hogy nézett ki az egyik legbrutálabb lábedzés...?

Megpróbálom nagyjából leírni... ;D



A lényeg az volt, hogy Milos kiválasztotta a gyakorlatokat, aszerint rendeztük a termet. Minden gyakorlatnál 10 ismétlés és csak annyi pihenőidő amíg elkezded az utána következőt (tehát max. 5 mp). Ezt még tetőztük azzal, hogy mindig legalább 3-man edzettünk így egymásra voltunk utalva...a társad követett a gyakorlatok végzésében...ha pöcsölsz, lustálkodsz akkor őt is feltartod. Egy óriászett kör után pihentünk kb. 5-8 percet majd emeltük a súlyt és folytattuk. Általában egy bizonyos kört 3x nyomtunk le.

Nézzük milyen gyakorlatok voltak:


-Guggolás Smith gépen széles lábtartással lábujjhegyen állva
-Padra guggolás rúddal
-Sima guggolás rúddal
-Kitörés rúddal egy helyben
-Kitörés kézi súlyzókkal sétálva
-(Alacsonyabb) padra guggolás "srég" Smith gépen
-Szupermély guggolás Smith gépen
-Elölguggolás rúddal
-Lábnyújtás
-1. lábtológép lábujjheggyel nyomva
-2. lábtológép magasra helyezett lábakkal szélesen
-Kitörés rúddal egy helyben
-Sissy guggolás Hack gépen
-Guggolás rúddal széles lábtartással
-Kitörés Smith gépen egy lábbal
-Másik típusú Hack gépen guggolás lassan, alsó holtponton megállítva 3 mp-ig
-3. lábtológép magasra helyezett lábakkal szűken


Ez volt az egyik emlékezetes óriásszett. Ebből 3 kör emelve a súlyt, aztán különböző kínzási technikák következtek még kb. 45 percig... 50 ismétléses lábtolások, lábnyújások, csökkenő sorozatos Hack guggolások stb... !+"% ;D


Aznap este meg mentünk combhajlítózni is... :-O


Utána ez volt...  {-) :)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. November 12. - 07:28:55
Válasz #137
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
A myvipen meg ebbe a fotóba botlottam...


A címe: Steve Namat és én.


Sztem igen jól sikerült photoshop munka...az még hagyján, hogy soha nem fotózkodtam a helyszínen, de a karom is elég csinos lett...


 ;-oo-; @:-) ;D
Jah, a myvip-es csaj állítja, hogy ez nem photoshop-os kép hanem a 2004-es Superbody-n készült... :-\ ::)

Akkor 2 kérdés:

-Tényleg ilyen jó karom van?
-A Stefánia Palotában van "virágbolt"?

 ;D


Ez a kép meg egy fellépésen készült Szeghalmon, még tavaly októberben.
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. November 12. - 08:46:04
Válasz #138
Nem elérhető

The Rock


Méghozzá, Tömzsi Józsi gyulai lakossal  ;D
Whatcha gona do, when The Rock runs wild on you!

2007. November 12. - 15:53:51
Válasz #139
Nem elérhető

Junior


Most oktoberben voltam versenyen a stefániában és ott van virágbolt az előtér végében úgyan ezzel a kirakattal!!! Úgy hogy tényleg ilyen karod van Steve!  ;D

2007. November 12. - 18:54:06
Válasz #140
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
A myvipen meg ebbe a fotóba botlottam...


A címe: Steve Namat és én.


Sztem igen jól sikerült photoshop munka...az még hagyján, hogy soha nem fotózkodtam a helyszínen, de a karom is elég csinos lett...


 ;-oo-; @:-) ;D

vagy csak nem vártad meg míg az asszony találja meg a képet  ;D  ;-oo-;


asszony ?  ::)    A Pisti szabad utakon jár...........

2007. November 12. - 20:17:39
Válasz #141
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
....húúú....Pisti bajba kerülhet....

Ne aggódj Linda az a lány én vagyok ott a képen...tudod azokban az időkben identitászavarban szenvedtem.  ::)

2007. November 12. - 20:21:36
Válasz #142
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
....húúú....Pisti bajba kerülhet....

Ne aggódj Linda az a lány én vagyok ott a képen...tudod azokban az időkben identitászavarban szenvedtem.  ::)

ÁÁÁ nem   ;D

ja szóval te vagy a virágárus kislány  :D :D :D  valahogy a mostani image jobban áll .... Łł=

2007. November 12. - 20:24:15
Válasz #143
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
 ;D ;)

Ki a virágot szereti,rossz ember nem lehet.

2007. November 12. - 20:44:16
Válasz #144
Nem elérhető

Cressler


Szeghalomban ott volt pár haverom is de egynek se volt vér a pucájában lefetózkodni  Pistivel..... feltéve ha a kép a fekvenyomóversenyen készült (ahol a Barna Robi is fellépett (pólóban) :-X.....)





The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2007. November 12. - 21:17:14
Válasz #145
Nem elérhető

God Vazzeg


Szeghalomban ott volt pár haverom is de egynek se volt vér a pucájában lefetózkodni  Pistivel..... feltéve ha a kép a fekvenyomóversenyen készült (ahol a Barna Robi is fellépett (pólóban) :-X.....)

Egyébként tényleg gáz idegenként odamenni valakihez és fotózkodni vele. Szerintem. Ettől függetlenül én kezdeményező típus vagyok, és még sose faragtam rá.. Ajánlom mindenkinek  :D (Csajoknál is bejön, de kell oltós szöveg  o:)  >:D )

2007. November 13. - 23:51:15
Válasz #146
Nem elérhető

pókerarc


Szerintem semmi gáz sincs benne.Kinek lenne az?Akihez odamész annak csak megtisztelő h valaki kiváncsi rá.Szerintem...Nekem sose volt negatív élményem ilyen téren egyik profival sem. :-}

2007. November 14. - 07:24:20
Válasz #147
Nem elérhető

God Vazzeg


Szerintem semmi gáz sincs benne.Kinek lenne az?Akihez odamész annak csak megtisztelő h valaki kiváncsi rá.Szerintem...Nekem sose volt negatív élményem ilyen téren egyik profival sem. :-}

Valamennyire úgy érzem, zaklatom az illetőt, és ez tőlem távol áll.. Persze így, hogy meg volt beszélve, részemről a megtiszteltetés, hogy akikről eddig csak olvastam, és elismertem a munkásságukat, egyszer csak ott állnak előttem, és ismerősként üdvözölnek! Már ezért megéri fórumozni..  8-) 

2007. November 14. - 07:56:25
Válasz #148
Nem elérhető

hopika


Igaz kicsibe és természetesen más rétegben,de speciel én nagyon nem szeretem,ha megismernek az emberek a fesztiválokon,egyéb helyeken.
Utálom mikor,mintha a legjobb tesók lennénk odajönnek,úgy beszélnek,mintha ezer éve ismernénk egymást és nekem mindes egyes emberre emlékeznem kellene,aki volt már koncertünkön.
A másik szar az autogram.(szerencsére nem sűrűn kell osztani  @-o) Volt már érdekes eset ezzel is:koncert vége---le a színpadról,pakolás---asszony is ott a színpad mögött---aztán odajön egy "rajongó" a lépcsőhöz,ahol épp pakolunk a színpadról lefelé és kér egy autogramot.---Ok,semmi gond,aranyos fehérnép...-aztán félrehúzza a topot és azt kéri,hogy oda írjak alá---az asszony meg ott áll tőlem 2 méterre... :-Đ :-Đ :-ĐHogy lehet vki ekkora ökör?!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. November 14. - 13:09:41
Válasz #149
Nem elérhető

God Vazzeg


Igaz kicsibe és természetesen más rétegben,de speciel én nagyon nem szeretem,ha megismernek az emberek a fesztiválokon,egyéb helyeken.
Utálom mikor,mintha a legjobb tesók lennénk odajönnek,úgy beszélnek,mintha ezer éve ismernénk egymást és nekem mindes egyes emberre emlékeznem kellene,aki volt már koncertünkön.
A másik szar az autogram.(szerencsére nem sűrűn kell osztani  @-o) Volt már érdekes eset ezzel is:koncert vége---le a színpadról,pakolás---asszony is ott a színpad mögött---aztán odajön egy "rajongó" a lépcsőhöz,ahol épp pakolunk a színpadról lefelé és kér egy autogramot.---Ok,semmi gond,aranyos fehérnép...-aztán félrehúzza a topot és azt kéri,hogy oda írjak alá---az asszony meg ott áll tőlem 2 méterre... :-Đ :-Đ :-ĐHogy lehet vki ekkora ökör?!

Hívatlanul, vadidegenként nem mennék oda senkihez se.. Lehetne valamikor egy kis összeröfit csinálni valamelyik ilyen rendezvényen, én nagyon élem az ilyet  Łł=