2024. Szeptember 29. - 23:35:39
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Steve Namat in the house  (Megtekintve 371055 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2008. Szeptember 21. - 21:45:52
Válasz #900
Nem elérhető

nes


Steve, ilyen jeles napon mint ami a holnapi lesz, alkohol előkerül?  :-oD

2008. Szeptember 22. - 05:04:23
Válasz #901
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Steve, ilyen jeles napon mint ami a holnapi lesz, alkohol előkerül?  :-oD
Nem.

Reggel Lindát viszem kardiózni a terembe, este közös súlyzós edzés + kardió, Anabolic Halo, protein fagyi...a fennmaradó órákat pedig közös seggrepacsizással fogjuk tölteni.


 <3! :-)o-: <3!
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Szeptember 22. - 07:34:48
Válasz #902
Nem elérhető

FirstLady


Steve, ilyen jeles napon mint ami a holnapi lesz, alkohol előkerül?  :-oD
Nem.

Reggel Lindát viszem kardiózni a terembe, este közös súlyzós edzés + kardió, Anabolic Halo, protein fagyi...a fennmaradó órákat pedig közös seggrepacsizással fogjuk tölteni.


 <3! :-)o-: <3!
Boldog Születésnapot Steve!
Már negyed évszázados vagy... nemsemmi... :-!  :-OO :-OO :-OO :-OO
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Szeptember 22. - 08:03:58
Válasz #903
Nem elérhető

hopika


Steve, ilyen jeles napon mint ami a holnapi lesz, alkohol előkerül?  :-oD
Nem.

Reggel Lindát viszem kardiózni a terembe, este közös súlyzós edzés + kardió, Anabolic Halo, protein fagyi...a fennmaradó órákat pedig közös seggrepacsizással fogjuk tölteni.


 <3! :-)o-: <3!

Boldog Születésnapot Steve!
Már negyed évszázados vagy... nemsemmi... :-!  :-OO :-OO :-OO :-OO

Jah:Boldog születésnapot nekünk! @-o @-o @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Szeptember 22. - 08:55:37
Válasz #904
Nem elérhető

AtomAnti


Boldog Születésnapot Steve.   ****:))))))
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2008. Szeptember 22. - 09:57:26
Válasz #905

Zsuzsi

Vendég
Boldog Születésnapot Steve!  :-):-)::

2008. Szeptember 22. - 10:01:02
Válasz #906
Nem elérhető

Junior


Boldog Születésnapot Steve! ;-oo-;

2008. Szeptember 22. - 10:19:44
Válasz #907

Bandi

Vendég
Boldog szülinapot! :-):-)::

2008. Szeptember 22. - 10:43:01
Válasz #908
Nem elérhető

JelcY=)


Boldog Szulinapot!!! :-):-):: ****) Łł=


"I do it because I can, I can because I want to, I want to because you said I couldn’t.”8)

http://www.milankresojevic.com/srpski/forum/index.php

2008. Szeptember 22. - 11:49:02
Válasz #909
Nem elérhető

NaturalBoy


Csatlakozom az előttem szólókhoz Boldog Születésnapot Steve!  ****:))))))

2008. Szeptember 22. - 11:50:54
Válasz #910
Nem elérhető

AtisFace


Boldog születésnapot! :-):-)::
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2008. Szeptember 22. - 12:17:45
Válasz #911
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Vén lettél! Isten éltessen Pisti! Hol vannak már azok a junior évek? Hajjjjj!  ;-oo-;

2008. Szeptember 22. - 12:21:18
Válasz #912
Nem elérhető

Raymond


Happy Birthday Steve!  :-oD ;-oo-;

2008. Szeptember 22. - 12:26:42
Válasz #913
Nem elérhető

máté


Egyenlőre majd csak szoktatom magamat egy újabb edzésbeosztáshoz, meg mostanában úgyis szinte mindig együtt edzek Lindával...idővel majd egyre feljebb tekerem a hangerőt.

Az új edzésbeosztásomat a versenyfotók kielemzése után a hiányosságaimhoz igazítottam.




Észrevételeim:


-A felsőtest továbbra is egy mérettel kisebb mint a lábak (főleg miután versenyeztem Dennis James-szel...)

-A V alakom sokat romlott 2003 óta. Akkor 77 kg voltam 65-ös derékkal, idén 90 kg voltam és versenyformában nem mértem, de sztem 73-75 cm körül lehetett a derekam. A lábak teltek vastagok ha kell ha nem...a derék meg ugye vastagabb...a vállcsontom meg eleve keskeny...úgyhogy ha nem kezdek valamit a hátammal és a vállaimmal akkor nem sok jóra számíthatok. Úgyhogy a hát és a váll kiemelt szerepet fog élvezni az elkövetkezendő időszakban.

-A karjaim nem rosszak, de nem is jók... Eleve nagyobb karokat akarok, de ha még fel is hozom a hátat és a vállakat akkor nem is lesz más választásom...hozzájuk kell növesztenem a karjaimat.

-a mellem hatalmasat fejlődött minden évben, továbbra is rámegyek, de most a hát-váll fontosabb

-Lábra magas intenzitású edzéseket fogok csinálni egész évben relatíve kis súlyokkal és minimum 30 perces kardiós levezetésekkel évközben is. Fitness.  ****:)))))) ****:))) Lehet, hogy örökre befejeztem a nagy súlyos guggolást és lábtolást, bármilyen jól is esik, az én esetemben már csakis negatív hatásuk lehet a fizikumomra. Egyszerűen nevetségesen nagyok a lábaim (főleg szemből és hátulról). Ezt láttam a versenyeimen is és főleg ezt láttam a pesterzsébeti fellépésünkön a fiúkkal. Gergőnek azért idén már nem éppen kicsi lábai vannak, Danin meg jóval több izom van mint rajtam és szélesebb is nálam...és mikor melléjük állok igen vékony lábúnak tünnek mellettem. Ez nem is lenne gond, ha emellett legalább akkora felsőtestem lenne mint a Daninak. Szóval ennek orvoslására mostmár sűrgősen és maximálisan rá kell menni.


A konkrét tömegnövelésemet valószínűleg december elején fogom elkezdeni.





Elvileg ez lesz az új edzésbeosztásom:

 


'A' hét                                                          
'B' hét



Hétfő: hát                                             
Hétfő: mell, bicepsz

Kedd: mell, bicepsz                                     
Kedd: hát

Szerda: váll, tricepsz                                    
Szerda: váll, tricepsz

Csütörtök: Láb                                           
Csütörtök: láb

Péntek: hát                                                
Péntek: hát

Szombat: váll, bicepsz, tricepsz                   
Szombat: mell, bicepsz, tricepsz

Vasárnap: pihenő                                       
Vasárnap: pihenő

Szia pisti!

Ez az én magánvéleményem,de szerintem nem jó ha bármilyen izomcsoportot visszafejlkesztessz azért hogy egy jobb "csomagot" kapj így,ez pont olyan mint amikor valaki 90 kiló lehetne teljesen lepucoltan és lefogy 80-ra!
Nem lehet tudni,hogy milyen hatással lenne a fizikumodra nézve ha 1-2 mérettel kisebbek lennének a lábaid,ha megnézed még a mr olympiák sem mindig tökéletesen arányosak,nem hinném,hogy ez lenne a siker titka.
Mindenkinek vannak erősségei és gyenge pontjai,de szerintem a józan ész azt diktálná,hogy a gyengéket hozzuk fel az erősekhez,én így gondolom.
Neked nagyon fasza lábaid vannak,és teljesen oké a méreteidhez képest,szerintem a fejlődés kulcsa nem itt van,de természetesen te nyílván sokkal jobban ismered saját magadat,ez csak 1 vélemény!  /:-)

Ja és boldog szülinapot!  :violinplay3:

2008. Szeptember 22. - 12:33:23
Válasz #914
Nem elérhető

L


Boldog szülinapot Steve!            :-):-):: :-):-)::

Máté: értő olvasás = 1
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"