2024. Szeptember 30. - 09:25:53
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Steve Namat in the house  (Megtekintve 371122 alkalommal)

0 Felhasználó és 10 vendég van a témában

2007. November 06. - 05:23:44
Válasz #105
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Bajnokok Éjszakája 2003
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. November 06. - 05:27:38
Válasz #106
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. November 06. - 05:30:46
Válasz #107
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. November 06. - 07:17:11
Válasz #108
Nem elérhető

The Rock


Tudom, hogy nem engem kérdeztél God, de sztem folyékonyat és Pisti is valszeg ezt fogja válaszolni, mert az sokkal gyorsabban szívódik, meg kíméletesebb gyomorhoz is. Ja meg könnyebb beverni egy felest, mint lenyelni 10 kapszulát. kb ez az arány
u.i.: Amúgy az egyetemi indexemben 63kg-os vagyok, a tablóképen meg 103, úgy hogy van bennem heti 3 enantát és meg vagyok fázva, a fejem tele takonnyal. Szal ha majd az unokák megkérdezik, hogy mit csináltam az 5 év alatt lesz mit mutogatni. :)  /7% :-)->

Tőled is köszi a választ, akkor folyékony lesz..  :P Én 70kg voltam 21 évesen, akkor kezdtem edzeni, most vagyok 98, 28 évesen  8-) 173cm alacsony vagyok, szal nem is lenne rossz, ha nem fényképezkednék mindenkivel, akivel nem kéne  :-/-(-:  :-/--
Pont, hogy az a jó, ha a legjobbakhoz (nem hogy hozzám...) méred magad! Persze fokozatosan...


Mikor '92-ben (9 évesen) először kaptam testépítő magazint nagyon tetszettek a benne lévő "bácsik", de ez afféle képregény volt nekem akkoriban...tele szuperhősökkel.  :)


Majd '99 nyarán (15 évesen) elkezdtem edzeni. Kicsit izmosabb és SOKKAL erősebb akartam lenni. Mert az erőnövelést reálisabb célnak láttam mint az izomtömegnövelést...mivel soha nem voltam úgymond "nagyevő", mindig vékony voltam. Tehát mikor lementem edzeni 58 kg voltam és 40 kiló volt a maxom fekvenyomásban... De azt elérhetőnek éreztem, hogy majd vmikor 100-at nyomjak fekve...de pl. azt, hogy "feltömegeljek" 75 kilósra...azt nem láttam túl reálisnak. De 1-2 hónap alatt kiderült, hogy extrém jól reagálok a súlyzós edzésre és a magasabb tápanyagbevitelre...full kezdő voltam, edző, bármilyen tanács és akkor még internet nélkül...mindent újságokból, könyvekből és tapasztalatból tanultam meg.


'99-ben elmentem megnézni a SB-t...ámultam mikor megláttam Tito Raymond-ot, Remzső Ferit...

'00-ben újra néző voltam...

'01-ben megint...és ledöbbentem Lantos Johhny-n...még motiváltabb lettem! Azév decemberében fogtam magam (Kecelen) és felhívtam a budapesti KOKO GYM-et...hogy Kovács István keresem... Közöltem vele, hogy 1 év múlva versenyen fogok indulni és az ő klubjából szeretnék versenyezni...megoldható-e ez...  ;D Következő héten már mentem is Pestre és megdumáltuk... Sztem full hülyének nézhetett...mivel már akkor olyanokat mondtam neki, hogy majd profi akarok lenni, 100-110 kg színpadon, úgy akarok kinézni mint Dennis James...stb... És voltam KÖVÉR 90 kg 2.5 év edzésmúlttal...



'02 ősszel elindultam életem első 2 versenyén...fogalmam sem volt a diétázásról...Johnny próbált felvilágosítani  :D, naturálon, zsírégetők, vízhajtók nélkül felkészültem...töltöttem némi müzli szelettel...Junior Magyar Bajnok lettem 2-3 héttel a 19. szülinapom után, felnőtt magyar bajnoki 2. és az abszolút választásnál 10. A SB-n Teenager Bajnok, Teenager abszolút 2. Versenysúly: 77 kg.


'03-ban már nem naturálon készültem... Felnőtt Magyar Bajnok, abszolút 4., SB Teenager bajnok, Teenager Abszolút Bajnok, T-U-O Abszolút Bajnok, Bajnokok Éjszakája 2. (-85 kg). Versenysúly: 77-78 kg.


'04... Felnőtt Magyar Bajnok, Abszolút Magyar Bajnok, SB GP bajnok, GP Abszolút Bajnok, Bajnokok Éjszakája Bajnok, abszolút 2. Versenysúly: 81-83 kg


'06... NPC-Border States Classic Bajnok és Abszolút Bajnok. Versenysúly: 88-89 kg.


'07... IFBB PRO. Montreal Pro 12., Santa Susanna Pro 15. Versenysúly: 91-92 kg.


'08... 8-)



Szóval mindig menni kell előre és mindig új kihívásokat keresni! Kiráz a hideg az átlagos életszemléletektől és megőrülnék, ha kívül-belül átlagos lennék...az egyszerűen lehetetlen...mert nem hagyom!  ;D





Na, már megint szófosásom volt...inkább nézzünk pár (talán) érdekes képet a múltból...



2002-2003-2004-2006...

Pisti vazze :-O Beszarás mekkora fejlődés 2002 és 2004 között!  :-)! És a 2006-os képen látszik igazán, hogy mennyire hoztad fel a mellizmod, ami addig szerintem elmaradt testrészed volt! Minden évben 2-3 kg minőségi tömegnövekedés, arányosan szépen felpakolva és senki nem állít meg!  :-!
Whatcha gona do, when The Rock runs wild on you!

2007. November 06. - 07:44:10
Válasz #109
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Köszi, ezen leszek én is!  ;)

Kibővült az "evolúciós" fotóm!  :)

Jó lenne csupa versenyfotókból összerakni...csak minden évből ugyanolyat találni lehetetlen... :-\




2002-2003-2004-2006-2007
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. November 06. - 07:52:25
Válasz #110
Nem elérhető

tomi


Steve egyre szélesebb képeket kell beilleszteni. Ezt remélem azért majd blerakrák az ált.isis biológia konyvekben.  :-)!
Up the dose, lift the most!

2007. November 06. - 09:37:22
Válasz #111
Nem elérhető

Junior


Nagyon komolyak a képek Steve!   :-)! Mondjuk ezek a képek alkotják az én kis motiváló gyüjteményemet!! ;)  8-) Akármilyen elhivatott vagyok a sportban sajnos nekem  volt már 1-2 nap hogy az edzés motiváciom kicsit negatív szakaszban volt, de előkaptam az újságot és újra /kb. századjára/ átolvastam Steve Namat 5 éves terv címen megírt újság cikket vagy Izom, erő, stílus című cikkét!  @:-) És mentem is egy ultra brutál lábazásra!

Köszi Steve!   8-)

2007. November 06. - 15:43:28
Válasz #112
Nem elérhető

50hideg


Hello Steve!
Rádtört a nosztalgia?
Gondolom Te is érzed, mennyire rohan az idő, és olyan az az egész, mintha tegnap lett volna..
Úgyhogy nincs idő szarozni.. ;-oo-;

2007. November 06. - 21:46:32
Válasz #113
Nem elérhető

Gabeee


Hi Steve!
Iszonyatosan motiváló ahogy igy röviden összefoglaltad a kezdetektöl.... 8-)
Arra lennék kiváncsi (lehet h már vhol irtad/mondtad) hogy 2002 ben már elsö versenyed elött teljesen tudatos volt a kajálásod?-irtad h naturál felkészülés volt amit sztem senki nem akar megkérdöjelezni....de nagyon érdekelne mikortol kezdtél el pontosan enni ????... ;) ( meg egyáltalán hogy zajlott ez-ha még emlékszel :))

csak igy tovább...RESPECT @:-)

2007. November 06. - 23:41:38
Válasz #114
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Steve egyre szélesebb képeket kell beilleszteni. Ezt remélem azért majd blerakrák az ált.isis biológia konyvekben.  :-)!
Köszi Tamás bátya!  ;)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. November 07. - 00:01:47
Válasz #115
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Nagyon komolyak a képek Steve!   :-)! Mondjuk ezek a képek alkotják az én kis motiváló gyüjteményemet!! ;)  8-) Akármilyen elhivatott vagyok a sportban sajnos nekem  volt már 1-2 nap hogy az edzés motiváciom kicsit negatív szakaszban volt, de előkaptam az újságot és újra /kb. századjára/ átolvastam Steve Namat 5 éves terv címen megírt újság cikket vagy Izom, erő, stílus című cikkét!  @:-) És mentem is egy ultra brutál lábazásra!

Köszi Steve!   8-)
:)

Szívesen!


Nos, amíg amatőr céljaim voltak (főleg mikor totál kezdő voltam) sok motivációt tudtam gyűjteni a magyar versenyzők által is...aztán már 2001-től mindig megvettem az amerikai FLEX magazint is...és sokkolt, hogy sok IFBB profi milyen komolyan néz ki!

Aztán sajna gyorsan ki kellett lépnem az amatőr közegből...pedig szívesen lettem volna ott még 1-2 évig...de sajnos ebben az országban nemhogy segítenék, motiválnák az embert még vissza is húznak, ha próbálsz kicsit másképp állni a dolgokhoz.  :'(


Láttam, hogy amatőrben minden kiugrási lehetőségemet elvágta a magyar és a nemzetközi amatőr szövetségek egy része...nincs értelme ezzel kínlódni...


Profiként meg állandóan a legjobbakhoz kell mérnem magam (ami azért néha frusztráló tud lenni...) és folyamatosan saját magamat kell motiválnom...mert sajna nincs olyan magyar testépítő akit e tekintetben példaképként választhatnék. Mivel előttem még soha senki nem ért el kielemkedő sikereket IFBB profiként, nem volt még magyar a Mr. Olympia-n...így a stratégiákat tekintve magamra vagyok utalva. Ehhez jön még hozzá az a mérhetetlen irigység és utálat ami ilyenkor jellemző.


De persze ezeket mind figyelmen kívül hagyom...mi lett volna ha Kolombusz is hallgatott volna a középszerű (elméjű) emberekre 1492-ben... ::) Valószínű, hogy egy kereskedelmi hajó kapitányaként végezte volna a Fekete tengeren és kikapcsolódásképpen minden kikötőben berúgott volna. "Kicsit" többre vitte...hála a látásmódjának, a kreativitásának, kitartásának és a makacsságának!


Úgyhogy azon leszek Junior, hogy a Te és az utánad következő versenyző generációknak már majd lehessen egy olyan IFBB profi is a motivációja aki már kitaposott egy (lehetséges) ösvényt amit esetleg ők is követhetnek majd.
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. November 07. - 00:06:33
Válasz #116
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Hello Steve!
Rádtört a nosztalgia?
Gondolom Te is érzed, mennyire rohan az idő, és olyan az az egész, mintha tegnap lett volna..
Úgyhogy nincs idő szarozni.. ;-oo-;
Jaja...most is látom magam előtt ahogy melegítünk a 2002-es SB-n...

A verseny után persze éppenséggel nem kaptál tőlem egy "Legjobb barátom" kitűzőt... ;D...de aztán újra és újra összehozott minket a sors és közben kiderült, hogy igazából egy tökjófej kiscsávó vagy!  ;D ;)

Remélem leszünk még együtt profi színpadon is!!!


 @:-) ;-oo-;
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. November 07. - 06:52:13
Válasz #117
Nem elérhető

Junior


Remélem egyszer én is oda állhatok a sorba és egy igazi profi hangulatú verseny után amin részt vettünk,  ünnepelhetünk mondjuk Amreikában messze európától!!!

 ;-oo-;

2007. November 08. - 01:16:11
Válasz #118
Nem elérhető

50hideg



Jaja...most is látom magam előtt ahogy melegítünk a 2002-es SB-n...

A verseny után persze éppenséggel nem kaptál tőlem egy "Legjobb barátom" kitűzőt... ;D...de aztán újra és újra összehozott minket a sors és közben kiderült, hogy igazából egy tökjófej kiscsávó vagy!  ;D ;)

Remélem leszünk még együtt profi színpadon is!!!


 @:-) ;-oo-;

Már rongyosra néztem a 2002es SB kazimat, amin bemelegítünk: Én épp oldalemelést végzek egy cimbim segítségével, Te meg a háttérben nyomod a fekvőket, aztán 2 másodpercre rám pillantasz, aztán nyomod tovább..
Csak akkor esett le a kő a szívemről, mikor bemondták a második helyet.. (már az MLO-n figyeltelek, hogy ez nem lesz könnyű..)

Egy évvel később kimentem a Kongresszusiba, és nem hittem el, hogy mennyit fejlődtél, sőt még a Misit is megverted. Úgy éreztem, elvesztegettem egy évet...

Majd 2004-ben tovább ámultam, (bár a szegedit elszúrtad :-/--), ráadásul mélyponton voltam edzésben..

Aztán 2005-re összekaptam magam.. @:-)

Hát igen, jó lenne egyszer profi színpadon ugyanez :--:

 @:-) ;-oo-;

2007. November 08. - 21:41:04
Válasz #119
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Vazz, Neked ilyen videóid vannak?! Nem semmi!  ;D


"Jó lenne egyszer profi színpadon ugyanez..."  ::)


Egyszer?! Miért csak egyszer...?  ;)


Majd 2008-ban megfogjuk a következő lépcsőfokot a létrán!
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."