2024. Szeptember 30. - 09:27:27
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Steve Namat in the house  (Megtekintve 371124 alkalommal)

0 Felhasználó és 12 vendég van a témában

2007. November 05. - 16:58:44
Válasz #90
Nem elérhető

God Vazzeg


Én nem hagyok ki, ha 2 hétig nem edzek, roszul vagyok..  ::) Szemét kaját én eszek "rendszeresen", de akkor se megy el a súlyom, ahogy szeretném. Mondjuk nem is ez lenne a lényeg (nem szumo ugyebár  ;D ) de én még szeretnék tömeget pakolni, és nekem az izomtömegem úgy vettem észre akkor nő normálisan, ha a tömegelést jobban elengedem. Aztán lehet csak simán hülye vagyok  ˝=/  Łł=

2007. November 05. - 18:25:49
Válasz #91
Nem elérhető

hopika


Azt a tömeg-beindítósdit én is csak viccnek szántam.
Tényleg úgy voltam én is vele,hogy 5-6 év edzés után 20 évesen nem voltam képes átlépni a 100 kilót...Sokmindent próbáltam persze-a "cheat"-is természetesen,de nem sikerált a dolog.
Lehet nevetni fogsz,de az első "naturál" kreatin kúrám hozott vagy 6 kilót és erősebb voltam,mint mikor előtte mentek a "dolgok"...mondanom sem kell,utána már egyik kreatinkúra sem hozott szinte semmit.
Ki kell próbálni mindent,nem csak a jól bevált dolgokat és összejön.
Első lépcsőben a Pisti által javasolt edzés közbeni amino-fröccsöt kellene mindenkinek---én is így fogok tenni.
Üdv
T. ;-oo-;
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. November 05. - 18:55:37
Válasz #92
Nem elérhető

God Vazzeg


Azt a tömeg-beindítósdit én is csak viccnek szántam.
Tényleg úgy voltam én is vele,hogy 5-6 év edzés után 20 évesen nem voltam képes átlépni a 100 kilót...Sokmindent próbáltam persze-a "cheat"-is természetesen,de nem sikerált a dolog.
Lehet nevetni fogsz,de az első "naturál" kreatin kúrám hozott vagy 6 kilót és erősebb voltam,mint mikor előtte mentek a "dolgok"...mondanom sem kell,utána már egyik kreatinkúra sem hozott szinte semmit.
Ki kell próbálni mindent,nem csak a jól bevált dolgokat és összejön.
Első lépcsőben a Pisti által javasolt edzés közbeni amino-fröccsöt kellene mindenkinek---én is így fogok tenni.
Üdv
T. ;-oo-;

Jaja, rámentem erre az amino dologra, nagyon meggyőző volt Pisti írása  Łł= Meg szükségem is lehet rá, mert ahogy meglátott, rögtön azzal indított hogy olvassam el a cikket, szal lehet ez az égi jel  8-}  O0

2007. November 05. - 20:02:35
Válasz #93
Nem elérhető

tomi


Ma kipróbáltam edzés közben az aminosavas témát.
Edzés előtt fél órával Xpand(4.5g creatin, 4.5g arginine, 2g bcaa, 1g glut, 4g durrantó komplex)
Edzés közben 15.000mg aminosav (twinlab liquid)
Edzés után 2kanál nitro tech

Nagyon jót edzettem, mocskosul bedurrantam, erős is voltam, bár nem számottevően erősebb.

Annyi baj volt, hogy talán kell várni 20 percet az aminozás befejezése és a turmix elfogyasztása között, mert kicsit fosnom kell, de nem engedem ki, hogy rohadjon meg!!! Itt ülük rajta a gép előtt... Lehet hogy ez csak az én kényes gyomromnál van így.

Hatás majd hosszabb távon kiderül.  ;-oo-;
Up the dose, lift the most!

2007. November 05. - 21:29:12
Válasz #94
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Ma kipróbáltam edzés közben az aminosavas témát.
Edzés előtt fél órával Xpand(4.5g creatin, 4.5g arginine, 2g bcaa, 1g glut, 4g durrantó komplex)
Edzés közben 15.000mg aminosav (twinlab liquid)
Edzés után 2kanál nitro tech

Nagyon jót edzettem, mocskosul bedurrantam, erős is voltam, bár nem számottevően erősebb.
Hmmm... ::)

Semmi szénhidrátot nem látok...pedig az kell a durranáshoz, tápanyagként is fontos, energia...és írtam, hogy az inzulin termeléshez is elengedhetetlen...

Erősebb meg miért lennél 15 g aminosavtól...?  :-} :)

Amúgy OK.  ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. November 05. - 22:21:29
Válasz #95
Nem elérhető

tomi


Figyi Pisti rám minden hat, mert én vagyok a genetikai csoda. Itt mások a törvények mint lent a földön. :D
Up the dose, lift the most!

2007. November 06. - 02:37:05
Válasz #96
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. November 06. - 04:43:04
Válasz #97
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Tudom, hogy nem engem kérdeztél God, de sztem folyékonyat és Pisti is valszeg ezt fogja válaszolni, mert az sokkal gyorsabban szívódik, meg kíméletesebb gyomorhoz is. Ja meg könnyebb beverni egy felest, mint lenyelni 10 kapszulát. kb ez az arány
u.i.: Amúgy az egyetemi indexemben 63kg-os vagyok, a tablóképen meg 103, úgy hogy van bennem heti 3 enantát és meg vagyok fázva, a fejem tele takonnyal. Szal ha majd az unokák megkérdezik, hogy mit csináltam az 5 év alatt lesz mit mutogatni. :)  /7% :-)->

Tőled is köszi a választ, akkor folyékony lesz..  :P Én 70kg voltam 21 évesen, akkor kezdtem edzeni, most vagyok 98, 28 évesen  8-) 173cm alacsony vagyok, szal nem is lenne rossz, ha nem fényképezkednék mindenkivel, akivel nem kéne  :-/-(-:  :-/--
Pont, hogy az a jó, ha a legjobbakhoz (nem hogy hozzám...) méred magad! Persze fokozatosan...


Mikor '92-ben (9 évesen) először kaptam testépítő magazint nagyon tetszettek a benne lévő "bácsik", de ez afféle képregény volt nekem akkoriban...tele szuperhősökkel.  :)


Majd '99 nyarán (15 évesen) elkezdtem edzeni. Kicsit izmosabb és SOKKAL erősebb akartam lenni. Mert az erőnövelést reálisabb célnak láttam mint az izomtömegnövelést...mivel soha nem voltam úgymond "nagyevő", mindig vékony voltam. Tehát mikor lementem edzeni 58 kg voltam és 40 kiló volt a maxom fekvenyomásban... De azt elérhetőnek éreztem, hogy majd vmikor 100-at nyomjak fekve...de pl. azt, hogy "feltömegeljek" 75 kilósra...azt nem láttam túl reálisnak. De 1-2 hónap alatt kiderült, hogy extrém jól reagálok a súlyzós edzésre és a magasabb tápanyagbevitelre...full kezdő voltam, edző, bármilyen tanács és akkor még internet nélkül...mindent újságokból, könyvekből és tapasztalatból tanultam meg.


'99-ben elmentem megnézni a SB-t...ámultam mikor megláttam Tito Raymond-ot, Remzső Ferit...

'00-ben újra néző voltam...

'01-ben megint...és ledöbbentem Lantos Johhny-n...még motiváltabb lettem! Azév decemberében fogtam magam (Kecelen) és felhívtam a budapesti KOKO GYM-et...hogy Kovács Istvánt keresem... Közöltem vele, hogy 1 év múlva versenyen fogok indulni és az ő klubjából szeretnék versenyezni...megoldható-e ez...  ;D Következő héten már mentem is Pestre és megdumáltuk... Sztem full hülyének nézhetett...mivel már akkor olyanokat mondtam neki, hogy majd profi akarok lenni, 100-110 kg színpadon, úgy akarok kinézni mint Dennis James...stb... És voltam KÖVÉR 90 kg 2.5 év edzésmúlttal...



'02 ősszel elindultam életem első 2 versenyén...fogalmam sem volt a diétázásról...Johnny próbált felvilágosítani  :D, naturálon, zsírégetők, vízhajtók nélkül felkészültem...töltöttem némi müzli szelettel...Junior Magyar Bajnok lettem 2-3 héttel a 19. szülinapom után, felnőtt magyar bajnoki 2. és az abszolút választásnál 10. A SB-n Teenager Bajnok, Teenager abszolút 2. Versenysúly: 77 kg.


'03-ban már nem naturálon készültem... Felnőtt Magyar Bajnok, abszolút 4., SB Teenager bajnok, Teenager Abszolút Bajnok, T-U-O Abszolút Bajnok, Bajnokok Éjszakája 2. (-85 kg). Versenysúly: 77-78 kg.


'04... Felnőtt Magyar Bajnok, Abszolút Magyar Bajnok, SB GP bajnok, GP Abszolút Bajnok, Bajnokok Éjszakája Bajnok, abszolút 2. Versenysúly: 81-83 kg


'06... NPC-Border States Classic Bajnok és Abszolút Bajnok. Versenysúly: 88-89 kg.


'07... IFBB PRO. Montreal Pro 12., Santa Susanna Pro 15. Versenysúly: 91-92 kg.


'08... 8-)



Szóval mindig menni kell előre és mindig új kihívásokat keresni! Kiráz a hideg az átlagos életszemléletektől és megőrülnék, ha kívül-belül átlagos lennék...az egyszerűen lehetetlen...mert nem hagyom!  ;D





Na, már megint szófosásom volt...inkább nézzünk pár (talán) érdekes képet a múltból...



2002-2003-2004-2006...
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. November 06. - 04:49:33
Válasz #98
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
-1995-2006 (12 évesen...kb. 45 kilósan és 23 évesen kb. 93 kilósan)

-Az első versenyem...Magyar Bajnokság 2002...a kezdő és naturál fazon...

-Krémer úrral...

-Az első kupám...
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. November 06. - 04:54:53
Válasz #99
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
-Berkes Lacival, Vörös Zolival...

-Lauter Viktorral...
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. November 06. - 05:16:28
Válasz #100
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
2003 már kicsit más volt...

Magyar Bajnokság (Barna Robival, Tóth Zolival, Remzső Ferivel, Kormány Misivel...)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. November 06. - 05:17:25
Válasz #101
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. November 06. - 05:18:04
Válasz #102
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. November 06. - 05:19:01
Válasz #103
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. November 06. - 05:20:26
Válasz #104
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."