2024. Szeptember 30. - 09:25:13
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Steve Namat in the house  (Megtekintve 371121 alkalommal)

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában

2007. November 04. - 06:11:32
Válasz #75
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
hmmm, micsoda új képem van!!! :) Köszi Steve :)
;-oo-;

Majd dobd be ide nagy méretben is (csak sztem méretezd 200 Kb alá)!  ;)


GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. November 04. - 09:27:05
Válasz #76
Nem elérhető

nes



2007. November 04. - 12:25:12
Válasz #77
Nem elérhető

kiskar


Steve szintén nagyon köszi a képet  ;)

2007. November 04. - 16:18:28
Válasz #78
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. November 04. - 23:43:12
Válasz #79
Nem elérhető

God Vazzeg



Pisti! Hihetetlen így képen visszanézni h milyen csíra szinten vagyok még (melletted  o:) ), ez új lendületet adott nekem, elhatároztam hogy ezután sokkal jobban odafigyelek az étkezésemre, ezért már megérte a kép! Köszi  ;-oo-;

2007. November 05. - 02:11:17
Válasz #80
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member

Pisti! Hihetetlen így képen visszanézni h milyen csíra szinten vagyok még (melletted  o:) ), ez új lendületet adott nekem, elhatároztam hogy ezután sokkal jobban odafigyelek az étkezésemre, ezért már megérte a kép! Köszi  ;-oo-;
:)

Szívesen de ha motiváció kellett volna Fullerton-ba kellett volna jönnöd fotózkodni, nem most a leamortizálódott fizikumommal fotózkodni.

Étkezés...

Nekem is volt egy jó étkezésem a SB előtt szombaton: 10 palacsinta (lekváros, diós, kakaós).


 ;D ;D ;D


De ez csak vihar előtti csend...


 >:D :-Đ :-/--  /7% =/+'


Úgyhogy Te is húzzál bele!!!
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. November 05. - 03:18:19
Válasz #81
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Ezt a képet még nem láttam (csak hasonlót) a Montreal Pro-ról...és tetszik... :)

De persze most azokat gyűjtöm amik nem tetszenek...és majd készül a haditerv... :-/-- ;)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. November 05. - 14:30:40
Válasz #82
Nem elérhető

God Vazzeg



Pisti! Hihetetlen így képen visszanézni h milyen csíra szinten vagyok még (melletted  o:) ), ez új lendületet adott nekem, elhatároztam hogy ezután sokkal jobban odafigyelek az étkezésemre, ezért már megérte a kép! Köszi  ;-oo-;
:)

Szívesen de ha motiváció kellett volna Fullerton-ba kellett volna jönnöd fotózkodni, nem most a leamortizálódott fizikumommal fotózkodni.

Étkezés...

Nekem is volt egy jó étkezésem a SB előtt szombaton: 10 palacsinta (lekváros, diós, kakaós).


 ;D ;D ;D


De ez csak vihar előtti csend...


 >:D :-Đ :-/--  /7% =/+'


Úgyhogy Te is húzzál bele!!!

Nincs gond a fizikumoddal, nekem nem csak a nyúzott forma jön be, lenyűgöző volt ez így is. Mellesleg én is tömegelek épp, 98kg vagyok, meg a fejem fel van vizesedve szépen, de leszarom, ez is csak egy eszköz...  :-oD Kajámat kell rendbetennem, sajnos sokszor nincs időm enni a meló miatt, de ki fogok találni valamit mostmá, mer ez nem állapot  @:-)

2007. November 05. - 16:07:31
Válasz #83
Nem elérhető

tomi


Minnél vízfejűbb az ember, annál szebb. szerintem...  O0
Up the dose, lift the most!

2007. November 05. - 16:14:49
Válasz #84
Nem elérhető

God Vazzeg


Minnél vízfejűbb az ember, annál szebb. szerintem...  O0

 @:-)  :-oD

Más:

Steve! Aminosavat edzés előtt folyékonyat érdemes használni vagy kapszulásat? On Amino 2222 néztem ki  /:-)  :-oD

2007. November 05. - 16:23:11
Válasz #85
Nem elérhető

tomi


Tudom, hogy nem engem kérdeztél God, de sztem folyékonyat és Pisti is valszeg ezt fogja válaszolni, mert az sokkal gyorsabban szívódik, meg kíméletesebb gyomorhoz is. Ja meg könnyebb beverni egy felest, mint lenyelni 10 kapszulát. kb ez az arány
u.i.: Amúgy az egyetemi indexemben 63kg-os vagyok, a tablóképen meg 103, úgy hogy van bennem heti 3 enantát és meg vagyok fázva, a fejem tele takonnyal. Szal ha majd az unokák megkérdezik, hogy mit csináltam az 5 év alatt lesz mit mutogatni. :)  /7% :-)->
Up the dose, lift the most!

2007. November 05. - 16:30:48
Válasz #86
Nem elérhető

God Vazzeg


Tudom, hogy nem engem kérdeztél God, de sztem folyékonyat és Pisti is valszeg ezt fogja válaszolni, mert az sokkal gyorsabban szívódik, meg kíméletesebb gyomorhoz is. Ja meg könnyebb beverni egy felest, mint lenyelni 10 kapszulát. kb ez az arány
u.i.: Amúgy az egyetemi indexemben 63kg-os vagyok, a tablóképen meg 103, úgy hogy van bennem heti 3 enantát és meg vagyok fázva, a fejem tele takonnyal. Szal ha majd az unokák megkérdezik, hogy mit csináltam az 5 év alatt lesz mit mutogatni. :)  /7% :-)->

Tőled is köszi a választ, akkor folyékony lesz..  :P Én 70kg voltam 21 évesen, akkor kezdtem edzeni, most vagyok 98, 28 évesen  8-) 173cm alacsony vagyok, szal nem is lenne rossz, ha nem fényképezkednék mindenkivel, akivel nem kéne  :-/-(-:  :-/--

2007. November 05. - 16:47:28
Válasz #87
Nem elérhető

hopika


Én is 173 cm vagyok...
Én 50 kg voltam 9,5 évesen 14 évesen olyan 85körül...akkor kezdtem el edzeni.
20 éves koromra olyan 70-71kg lehettem csont szárazon(azért kb.,mert amikor fotóztak 73,2kg voltam,de még volt 2 hét a formába hozás végéig...).Tömegesen pedig 98-100kg.
Most 30 leszek és 102,7 kg-nál járok-hozzátéve azt,hogy most fogytam le 114-ről,de még mindíg legalább egy 10-est le akarok dobni.

Story:
a nyáron még megvolt a 114-115 kilóm és ezt olvastam az egyik fesztiválbeszámolóban:" a következő zenekar a Hopika volt.Egész jó dallamos zene,hegyomlás énekessel..." nevettem rajta egyet-ezek még nem láttak hegyomlást. @:-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. November 05. - 16:51:31
Válasz #88
Nem elérhető

God Vazzeg


Én is 173 cm vagyok...
Én 50 kg voltam 9,5 évesen 14 évesen olyan 85körül...akkor kezdtem el edzeni.
20 éves koromra olyan 70-71kg lehettem csont szárazon(azért kb.,mert amikor fotóztak 73,2kg voltam,de még volt 2 hét a formába hozás végéig...).Tömegesen pedig 98-100kg.
Most 30 leszek és 102,7 kg-nál járok-hozzátéve azt,hogy most fogytam le 114-ről,de még mindíg legalább egy 10-est le akarok dobni.

Story:
a nyáron még megvolt a 114-115 kilóm és ezt olvastam az egyik fesztiválbeszámolóban:" a következő zenekar a Hopika volt.Egész jó dallamos zene,hegyomlás énekessel..." nevettem rajta egyet-ezek még nem láttak hegyomlást. @:-)

Nekem meg pont az a bajom, hogy innen nem tudok továbbmenni súlyban, még cheat-tel se.. Kajámat körbepofozom, oszt meglátjuk, asszem egy platónál vagyok pont, és valami trükk kell h megugorjam  ?:-/

2007. November 05. - 16:54:03
Válasz #89
Nem elérhető

hopika


Az érdekes az egészben,hogy anno,mikor edzettem én is a 100-nál akadtam meg.
Az istennek sem tudtam normális mérékben kimozdulni.
Néhány év kihagyás csodákra képes...meg a sör...meg a szemét,de finom kaja... ;-oo-;
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!