2024. Szeptember 28. - 21:20:08
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Steve Namat in the house  (Megtekintve 370901 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Március 25. - 22:55:08
Válasz #525
Nem elérhető

madinorbi


Kőkemény metál !!!
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Március 25. - 23:15:58
Válasz #526
Nem elérhető

Seth


Nézem ezt az oldalt én is (http://www.ifbbpro.com/events/2008-calendar-of-events/), de nem értem ezt a kvalifikáció dolgot, elvileg a 202-es alattiakhoz nem írnak külön kvalifikációt  ????... ????... az írják 0-a!  Ha egy Magyar ott lehetne a Mr. Olympián, az legenda lenne  @-o, és erre Nekad van a legjobb esélyed, ha lehet 202 alatt kvalifikálni...  :-OO

2008. Március 26. - 01:23:50
Válasz #527
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Nézem ezt az oldalt én is (http://www.ifbbpro.com/events/2008-calendar-of-events/), de nem értem ezt a kvalifikáció dolgot, elvileg a 202-es alattiakhoz nem írnak külön kvalifikációt  ????... ????... az írják 0-a!  Ha egy Magyar ott lehetne a Mr. Olympián, az legenda lenne  @-o, és erre Nekad van a legjobb esélyed, ha lehet 202 alatt kvalifikálni...  :-OO
Seth, átsiklottál a dolog lényege felett. Afelett, hogy valójában miért is tervezem én ezt az egészet.


The 202 Showdown is an independent contest, separate from the Mr. Olympia.  The winner of the contest does not qualify to compete in the Mr. Olympia, just as Mr. Olympia competitors are not allowed to compete in the 202 Showdown.

To be eligible for the 202 Showdown, each contestant has to have finished in the top three at an IFBB Pro League 202-pound contest held earlier in the year. (Competitors who have also qualified for the Mr. Olympia would not be eligible.)



Magyarul:

A 202-es verseny egy független, a Mr. Olympia-tól különálló verseny lesz. A verseny győztese nem kvalifkál a Mr. Olympia versenyre (Mr. Olympia eleve péntek és szombat este lesz, ez a verseny szombat délelőtt a Mr. Olympia Expo színpadán), és a Mr. Olympia versenyzői sem indulhatnak a 202-es versenyen.

Hogy indulhasson a 202-es versenyen, minden versenyzőnek top3-ban kell végeznie az IFBB Profi Liga 202-es évközbeni versenyein (NY Pro, PBW Championship, Europa Super Show). Azok a versenyzők akik a Mr. Olympia-ra is kvalifkáltak nem indulhatnak itt.






Ez a lényeg az egészben! 202 font alá már csak idén tudok ésszerűen befogyni. Emellett ezeken a versenyeken idén még elkerülhetném a nagyfiúkat, brutál publicitást szerezhetnék magamnak és hatalmas motivációt...mivel így elérhetőbb a győzelem + a versenyeken meg indulhatok is meg nem is...úgy értem végre magyarként először ott lehetnék az Olympia-n Vegasban profi indulóként, de nem mehetek fel a nagyokkal a nagyszínpadra... @-o...eeeeeez az amire szükségem lenne, hogy minden eddiginél jobban égjen bennem a tűz 2009-től...


És persze mindez (főleg a pulicitás) elősegítené a tényleges célomat: még ebben az évtizedben az Olympia színpadán!!!.


Mert a hangsúly az "ebben az évtizedben"-en van...





Ugyebár vannak olyanok akik majd megmentik a magyar bodybuildinget...

 Kérdés  2008-03-02 03:56:22
szia bunny! ma volt az arnold classic. neztem a versenyzoket. szerinted van esely magyar versenyzonek ilyen szinten bejutni az elso harom koze legalabb? esetleg a mr olimpian bizonyitani? koszi a valaszt
tommy
 
 Válasz  2008-03-13 01:12:17
a profi arnold classicra gondolsz ugye? nincs esély és soha nem fog a mr.olympiára magyar versenyző kijutni!
bunny



 Łł=




Van aki soha nem fog tovább látni az orránál, ráadásul mindezt egy gúlával az arcán teszi...


Itt nem az a kérdés, hogy eljutok-e oda, hanem hogy mikor... >:D

Minden fejben dől el.

Csak ezt sokan mondják. Annál kevesebben csinálják a gyakorlatban...
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Március 26. - 11:59:37
Válasz #528
Nem elérhető

Larson


Én a külföldi naturál versenyekre akarok kijutni pár éven belül
Lexus, mindörökké! (toyota is) :)

2008. Március 26. - 11:59:37
Válasz #529
Nem elérhető

madinorbi


Az idézet nagyszerű és röhejes, mi lenne a világgal ha mindenki úgy kelne fel hogy oké mindhiába úgysem sikerül semmi esély.
A profizmus nem a testet jelenti csupán ebben a sportágban az agyat sokkal inkább ami hál istennek nálad Steve ott van meg van a cél a terv az út az eszköz.
Kíváncsi vagyok a többi indulóra tudsz valamit , lehet róluk tudni most totálisan ez jár a fejemben kik vannak 202 alatt és "ismertebbek"?
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Március 26. - 12:11:28
Válasz #530
Nem elérhető

Seth


Leesett!!  ;D ;D Köszi! Így valóban egyértelmű! Hajrá, mi bíztatni fogunk ne várj mást!   8-) a többieknek meg  &5*

2008. Március 26. - 12:14:49
Válasz #531
Nem elérhető

Seth


Viszont akkor nem kevés a 3 versenyen 3 kvalifikáló? az max 9, ha átfedés van még kevesebb is lehet... hm?

2008. Március 26. - 15:35:19
Válasz #532
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Én a külföldi naturál versenyekre akarok kijutni pár éven belül
Vannak (voltak) olyanok?  ::) :)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Március 26. - 15:41:35
Válasz #533
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
kik vannak 202 alatt és "ismertebbek"?
Majd időben rákérdezek még a promótereknél, de akik ismertebbek és súly alapján megfelelnek: Flex Lewis, Lee Priest, David Henry, Mark Dugdale.

Habár Priest, Henry és Dugdale helyében nem tökölnék ezzel a kategóriával...
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Március 26. - 15:44:09
Válasz #534
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Viszont akkor nem kevés a 3 versenyen 3 kvalifikáló? az max 9, ha átfedés van még kevesebb is lehet... hm?
Contest eligibility rules:

* Top three contestants from previous 202 contests held this year are eligible to compete in the 202 Showdown
* Field is limited to 12 competitors
* Special applications will be considered



Meglátjuk...
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Március 26. - 15:45:16
Válasz #535
Nem elérhető

Cressler


kik vannak 202 alatt és "ismertebbek"?
Majd időben rákérdezek még a promótereknél, de akik ismertebbek és súly alapján megfelelnek: Flex Lewis, Lee Priest, David Henry, Mark Dugdale.

Habár Priest, Henry és Dugdale helyében nem tökölnék ezzel a kategóriával...
közülük szerintem Dugdale és LEwis aki ebben a kategóriában indul szerintem. Priest és Henry szeintem nem.
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Március 26. - 18:16:52
Válasz #536
Nem elérhető

madinorbi


Sztem csak a Lewis gyerek indul itt dehát "sajna" ő nem fog előtted végezni. hehe
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Március 26. - 20:41:03
Válasz #537
Nem elérhető

hummerdikk


Viszont akkor nem kevés a 3 versenyen 3 kvalifikáló? az max 9, ha átfedés van még kevesebb is lehet... hm?
Contest eligibility rules:

* Top three contestants from previous 202 contests held this year are eligible to compete in the 202 Showdown
* Field is limited to 12 competitors
* Special applications will be considered

Meglátjuk...
Milyen kulonleges kerelmeitek/aplikacioitok/ lehetnek egy ilyen versenyen?
Bar lehet h en vok tul faradt agyilag h felfogjam ?:-/

2008. Március 26. - 20:46:42
Válasz #538
Nem elérhető

madinorbi


Kedves hummer inglissel hogy állsz ?
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Március 26. - 20:55:05
Válasz #539
Nem elérhető

hummerdikk


Kedves hummer inglissel hogy állsz ?

Nemsokara felsofokuzok, de ma vhogy nem vok szazas ;-oo-; ;D