2024. Szeptember 28. - 22:17:50
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Steve Namat in the house  (Megtekintve 370917 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

2008. Február 15. - 21:23:41
Válasz #345
Nem elérhető

szocsa


Amugy nagyon tisztelem az ilyen testépítőket mint Steve. Nagyon komoly akaraterő kell azért ehez a sporthoz. ÁÁÁ ilyen szinten már nagyon komoly dolgok ezek. Én nem merem elkezdeni a tömegelést, mert nem vagyok benne biztos, hogy minden hónapban megtom venni a 28E forintos tápkiegeimet meg a napi 1 kg halat, marhát, vagy csirkét. Ők meg havi szinten százezreket költenek a tápanyagok bevitelére. Meg azok az edzések meg minden, az az életvitel... ááá nagyon komolyak. Tisztelem becsülöm a testépítőket hogy ilyen akarat erejük és kitartásuk van!
Hajrá Steve. Nem lesz könnyü az Olympiai dobogóig, de sikerülni fog, majd meglátod :-)!

2008. Február 15. - 21:50:07
Válasz #346
Nem elérhető

Ren


Amugy nagyon tisztelem az ilyen testépítőket mint Steve. Nagyon komoly akaraterő kell azért ehez a sporthoz. ÁÁÁ ilyen szinten már nagyon komoly dolgok ezek. Én nem merem elkezdeni a tömegelést, mert nem vagyok benne biztos, hogy minden hónapban megtom venni a 28E forintos tápkiegeimet meg a napi 1 kg halat, marhát, vagy csirkét. Ők meg havi szinten százezreket költenek a tápanyagok bevitelére. Meg azok az edzések meg minden, az az életvitel... ááá nagyon komolyak. Tisztelem becsülöm a testépítőket hogy ilyen akarat erejük és kitartásuk van!
Hajrá Steve. Nem lesz könnyü az Olympiai dobogóig, de sikerülni fog, majd meglátod :-)!

 :-)! +-t ér!

2008. Február 15. - 21:52:39
Válasz #347
Nem elérhető

Ren


Mivel lehet ilyen képet csinálni?
nagyon kemény @:-)
Bár Stevenek nem kell kép korrekció mert amugy is kemény  ;D

VCW Vicman's Photo editor!

2008. Február 17. - 05:38:52
Válasz #348
Nem elérhető

Ren


Steve, megvolt az edzés???? ;)

2008. Február 17. - 05:48:45
Válasz #349
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Steve, megvolt az edzés???? ;)
Jaja, de látom semmiről sem maradtam le az Ironman-nel kapcsolatban... ;D Łł=
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Február 17. - 16:03:46
Válasz #350
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Szerintem ha eléri a 104-106-ot, akkor bárhol felveszi a versenyt! :-){ @:-)
Pár évről beszélünk, sok esélyünk van látni Steve-et az Olympián! :-!
Maradjuk a realitásoknál, illetve az aktualitásoknál...

A realitás az, hogy sztem soha nem lesz a versenysúlyom 105-nél több...kivéve, ha arra lesz szükségem. Amit kétlek.

De az aktualitás meg az, hogy 2007-ben kb. 91 voltam és még maradt ledolgozni való, igaz tölteni való is (hisz végig hánytam). Most tartok egy naturál 102-t elég jó formában. És még van 25 hetem a versenyekig.

Tehát szerintem egy javított kondicióval is tudnék hozni majd kb. 93-94 kg-t... ::)


DE


Mindkét versenyemen és az Olympia-n is lesz 202 font (91.8 kg) alatti kategória... :-O


Bassza meg, sztem ez igen jó kiugrási lehetőség...amit már csakis idén tudok eljátszani. Sztem az ezeken való részvétel (és akár az Olympia-n is  @-o) eredmények és publicitás szempontjából igencsak javítaná a 2009-es esélyeimet. Megnőni még van időm...24 éves leszek (vagyok) az idei versenyeken. Idén még úgysem tudok beleszólni a nagyfiúk csatáiba...oda még kell 8-10 kg izom... De időm mint a tenger!  :-}

Ki mit gondol a 202 font alatti kategóriáról?




Pályázatot hirdetek!


Tervezd meg Steve Namat 2008/2009-es versenystratégiáját!


 ;D @:-) ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Február 17. - 16:59:49
Válasz #351
Nem elérhető

Ren


Szerintem ha eléri a 104-106-ot, akkor bárhol felveszi a versenyt! :-){ @:-)
Pár évről beszélünk, sok esélyünk van látni Steve-et az Olympián! :-!
Maradjuk a realitásoknál, illetve az aktualitásoknál...

A realitás az, hogy sztem soha nem lesz a versenysúlyom 105-nél több...kivéve, ha arra lesz szükségem. Amit kétlek.

De az aktualitás meg az, hogy 2007-ben kb. 91 voltam és még maradt ledolgozni való, igaz tölteni való is (hisz végig hánytam). Most tartok egy naturál 102-t elég jó formában. És még van 25 hetem a versenyekig.

Tehát szerintem egy javított kondicióval is tudnék hozni majd kb. 93-94 kg-t... ::)


DE


Mindkét versenyemen és az Olympia-n is lesz 202 font (91.8 kg) alatti kategória... :-O


Bassza meg, sztem ez igen jó kiugrási lehetőség...amit már csakis idén tudok eljátszani. Sztem az ezeken való részvétel (és akár az Olympia-n is  @-o) eredmények és publicitás szempontjából igencsak javítaná a 2009-es esélyeimet. Megnőni még van időm...24 éves leszek (vagyok) az idei versenyeken. Idén még úgysem tudok beleszólni a nagyfiúk csatáiba...oda még kell 8-10 kg izom... De időm mint a tenger!  :-}

Ki mit gondol a 202 font alatti kategóriáról?




Pályázatot hirdetek!


Tervezd meg Steve Namat 2008/2009-es versenystratégiáját!


 ;D @:-) ;D

Jól van, maradjunk az aktualitásoknál!
Húha, most hallom először, h lesz 202 font alatti kategória a versenyeiden!!! :)
Én úgy gondolom, hogy ez egy nagy lehetőség!
Ahogy te is írtad, idén utoljára van esélyed belepréselni magad ebbe a súlycsoportba!
Szerintem megkellene próbálnod, mert ott (ha beleférnél)ütnéd a felső határt és az elég komoly lenne(k..va éles formával)!!! :-O
Hasonló súlyban mint a tavalyi, DE, jóval kidolgozottabb és kirobbanóbb formában mindenki számára komoly ellenfél lennél!! ;)
 És azt veszem ki az írásodból, h te is szemezel ezzel a kategóriával!
Azt mondom vágj bele és hozzad ki magadból a maximumot!! (:-)

2008. Február 17. - 17:18:03
Válasz #352
Nem elérhető

God Vazzeg


Egyetértek Ren kollégával  @:-)

2008. Február 17. - 21:02:58
Válasz #353
Nem elérhető

fastor


egyetértek:D
sztemis van esélyed beleszólni abban a kategóriában a dolgokba:D
a mostani top versenyzök közül kik lennénke ott?
Silvio?
Abbew?
Henry?
arányokkal +egy kibaszott jó szárassággal nagyon zorall leszel:D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Február 17. - 21:13:02
Válasz #354
Nem elérhető

darknight


egyetértek:D
sztemis van esélyed beleszólni abban a kategóriában a dolgokba:D
a mostani top versenyzök közül kik lennénke ott?
Silvio?
Abbew?
Henry?
arányokkal +egy kibaszott jó szárassággal nagyon zorall leszel:D


Fastor :-/-(-:!

Eddie Abbew a jelenlegi 273 fontjával azért nem hiszem, hogy bekerülhetne ebbe a kategóriába... >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2008. Február 17. - 21:14:14
Válasz #355
Nem elérhető

Ren


egyetértek:D
sztemis van esélyed beleszólni abban a kategóriában a dolgokba:D
a mostani top versenyzök közül kik lennénke ott?
Silvio?
Abbew?
Henry?
arányokkal +egy kibaszott jó szárassággal nagyon zorall leszel:D



202p a súlyhatár!!!

2008. Február 17. - 22:35:20
Válasz #356
Nem elérhető

fastor


egyetértek:D
sztemis van esélyed beleszólni abban a kategóriában a dolgokba:D
a mostani top versenyzök közül kik lennénke ott?
Silvio?
Abbew?
Henry?
arányokkal +egy kibaszott jó szárassággal nagyon zorall leszel:D


Fastor :-/-(-:!

Eddie Abbew a jelenlegi 273 fontjával azért nem hiszem, hogy bekerülhetne ebbe a kategóriába... >:D >:D >:D
ne már  110 kiló?:O
én azt hittem 90-100 körül van
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Február 17. - 22:40:09
Válasz #357
Nem elérhető

pókerarc


Fastor!Számold át újra! ;D
Egyébként 140 körül van szezonon kívül :-}

2008. Február 17. - 22:42:43
Válasz #358
Nem elérhető

pókerarc


Ez a 91 kilós határ szerintem is nagyon nagy lehetőség lenne.Azért nem sok nagyágyú ilyen "kicsi" :D
Ha másnem,visszafogod magad Steve és idén többet pihensz... ;D
Hajrá hajrá :-!

2008. Február 17. - 22:45:18
Válasz #359
Nem elérhető

fastor


Fastor!Számold át újra! ;D
Egyébként 140 körül van szezonon kívül :-}
menniy a váltószám? ;D
am nem vagyok biztos benne de tavaly Lauter viktor is 8 kilót fogyott a superbody és a vb között...tehát elvileg Steve is meg tudná tenni...és mivel van "izommemória" gyorsabban visszajönne..vagy tévedek? ????...
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó