2024. Október 06. - 12:03:36
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Steve Namat in the house  (Megtekintve 371604 alkalommal)

0 Felhasználó és 11 vendég van a témában

2009. Augusztus 25. - 17:06:55
Válasz #1350
Nem elérhető

Kicsibors


Namostmáraztán Sztivi kapjad már be a brét az óccsó csirkemelleddel, óccsó benzineddel, áruháznyi nagyságú kiegüzleteddel és a hotel nagyságú edzőtermeddel együtt!!!  :-p  &5*  ;D  :D :D :D  ;)
Ez most nem illik a hozzászólások hangulatába...de kapd be Te, jó?  :-)- @:-) ;D

Persze, mert én később néztem meg, de most meg már bőgök, csak ez itt nem látszik...  :'(  ***)))
Utálok meghatódni vááááá!!! ....De...egye fene, azért bekapom!  ****:)))  !+"%  :D

2009. Augusztus 25. - 17:15:57
Válasz #1351
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Úristen! Ez nagyon jó lett! Olyan tipikus Pistis! ****:)))))) :-){


....még én is sírtam rajta... :-[ :-X
;)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Augusztus 25. - 17:17:09
Válasz #1352
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Namostmáraztán Sztivi kapjad már be a brét az óccsó csirkemelleddel, óccsó benzineddel, áruháznyi nagyságú kiegüzleteddel és a hotel nagyságú edzőtermeddel együtt!!!  :-p  &5*  ;D  :D :D :D  ;)
Ez most nem illik a hozzászólások hangulatába...de kapd be Te, jó?  :-)- @:-) ;D

Persze, mert én később néztem meg, de most meg már bőgök, csak ez itt nem látszik...  :'(  ***)))
Utálok meghatódni vááááá!!! ....De...egye fene, azért bekapom!  ****:)))  !+"%  :D
Helyes, helyes! Ügyes, szófogadó, kötelességtudó kislány vagy!  ****:))))))

 ****:)))
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Augusztus 25. - 17:19:16
Válasz #1353
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
 ;D

És ki találja ki, hogy kit utánoztam a videó leges-legelején a piros trikóban (nem is tudtam, hogy ezt felvettük)?

Két megoldás is lehetne...de egy valakire illik csak igazán... Régóta magyar versenyekre járók előnyben!


 O0
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Augusztus 25. - 17:31:22
Válasz #1354
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
1. Ez egy tippem szerint kb. 500 ezer USD-s Rolls Royce volt, amit egy szőke csaj vezetett...  :D

2. St. Pete belvárosában

3. Lakó övezet Clearwater környékén

Én is Clearwaterben laktam egy ideig annak idején. Hányszor sétáltam át a tengerparta azon a hosszú összekötőn my gosh(a képeken).  ****:))))))  8-)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Augusztus 25. - 21:11:10
Válasz #1355
Nem elérhető

Zsuzsi


;D

És ki találja ki, hogy kit utánoztam a videó leges-legelején a piros trikóban (nem is tudtam, hogy ezt felvettük)?

Két megoldás is lehetne...de egy valakire illik csak igazán... Régóta magyar versenyekre járók előnyben!


 O0



Ahogy néztem eszembe jutott,hogy mennyit röhögtünk a forgatásokon.
Egyébként amikor bementünk Johnny-hoz a kórházba,ugye bár műtét után 1 órával beléptünk a kórterembe,az első mondata ez volt:
"Ez itt a Gyurma..."   ****:)))

2009. Augusztus 25. - 21:24:46
Válasz #1356
Nem elérhető

Cressler


Ehhez a videóhoz nehéz mit hozzáfűzni  :-)!
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Augusztus 26. - 00:02:02
Válasz #1357
Nem elérhető

hummerdikk


;D

És ki találja ki, hogy kit utánoztam a videó leges-legelején a piros trikóban (nem is tudtam, hogy ezt felvettük)?

Két megoldás is lehetne...de egy valakire illik csak igazán... Régóta magyar versenyekre járók előnyben!


 O0



Ahogy néztem eszembe jutott,hogy mennyit röhögtünk a forgatásokon.
Egyébként amikor bementünk Johnny-hoz a kórházba,ugye bár műtét után 1 órával beléptünk a kórterembe,az első mondata ez volt:
"Ez itt a Gyurma..."   ****:)))
Lehet szegeny azt hitte, hogy kamera is van nallatok  ;D

2009. Augusztus 28. - 04:35:03
Válasz #1358
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Egy kis helyzetjelentes...

Ma megjott postan az amerikai professzionalis szemelyi edzoi kepesitesem Los Angeles-bol. Meghozza az USA szerte legelismertebb szervezettol a PROPTA-tol. Mar honapokkal ezelott felvettek velem a kapcsolatot, hisz az egesz vilagon probaljak kiepiteni a halozatukat. Akkor meg nem terveztem a veluk valo egyuttmukodest, hisz Mo-on ez (is) halott ugy szerintem. Megy a Fitness Company, meg a Semmelweis...meg a ki tudja meg mi amiknek termeszetesen semmi ertelmuk nincsen.

En meg 2002-ben beiratkoztam a(z akkor meg) TF-re...de csak azert, hogy ne vigyenek el katonanak...  ;D Termeszetesen nem fejeztem be, full baromsag volt az egesz...de azert az elso ev vegen voltam egy elmeleti/gyakorlati taborban...vagyis ott voltam az elso nap bejelentkezni, aztan a buzgo diakok hetfotol pentekig tanultak a sok informaciot a tanaroktol (?) es szombaton meg vizsga volt a leadott anyagbol. En csak szombaton mentem vissza...es magyar bajnokkent kaptam egy gyenge negyest testepitesbol, mert nem a leadott agyagot adtam vissza...  Łł= Hagyjuk is...

Szoval a PROPTA (www.propta.com) lenyege az, hogy barmilyen edzoi kurzust is valasszon a kliens, a gyakorlati oktatas magaba fog foglalni 3-6 alkalmas edzest es elmeletet egy igazi IFBB profi atleta eloadasaban is. Hisz kik ertenek igazan ehhez a sporthoz ha nem mi IFBB profik. Szoval Florida-ban en leszek az egyik Director/Examiner-e a PROPTA-nak. Florida-ban jelenleg Claude Groulx es Darrem Charles aktiv PROPTA-sok (http://propta.com/listDirectors.php). Hamarosan megjonnek postan a nevjegykartyaim es felkerulok a website-ra is.

Szoval ez nem csak egy edzoi kepesites, hanem egyben munkalehetoseg is, hisz fizetnek az uj kliensek oktatasaert.

Mi van meg? Nos, a floridai jogsim postan uton van. A kovetkezo lepes elintezni, hogy melyik edzoterembe vennenek fel, majd a biztositas elintezese...es utana is lesz meg jopar intezni valo...de ezekrol majd kesobb.

Csak szepen fokozatosan.


 8-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Augusztus 28. - 05:51:25
Válasz #1359
Nem elérhető

FirstLady


De jó! Gratula! Łł=
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Augusztus 28. - 09:51:54
Válasz #1360
Nem elérhető

bandus


grat Pisti!
bár azt nem írtad - vagy csak elkerülte a figyelmem - hogy mi is a mostani melód, de úgy érzem egy ilyen állás mindenképpen előrelépést jelent ahhoz képest :-)!
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2009. Augusztus 28. - 09:59:25
Válasz #1361

SexyB

Vendég
Gratulálok!! Csak így tovább, szépen, lassan előre!  Łł= :)

2009. Augusztus 28. - 10:02:48
Válasz #1362
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
grat Pisti!
bár azt nem írtad - vagy csak elkerülte a figyelmem - hogy mi is a mostani melód, de úgy érzem egy ilyen állás mindenképpen előrelépést jelent ahhoz képest :-)!
Koszi, de meg minden csak folyamatban van, ahogy mar irtam is.

Mint ahogy azt is irtam, hogy egyenlore nem bevandorlo latogato (turista) vizumunk van. Akkor mi lehet a mostani melom...?  ;D

Most az a melom, hogy majd legyen melom.  :-OO
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Augusztus 28. - 10:14:04
Válasz #1363
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Gratulálok!! Csak így tovább, szépen, lassan előre!  Łł= :)
Linda es en is koszonjuk szepen!

 ;-oo-;
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Augusztus 28. - 10:15:42
Válasz #1364
Nem elérhető

lue


 ;)
ajálnom gyula bordas méztermékeit  ***)))