2024. Július 08. - 14:35:56
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Steve Namat in the house  (Megtekintve 360909 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2009. Augusztus 19. - 00:40:47
Válasz #1290
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Jó olvasni ennyi pozitívumot! :) (lassan mindenki kedvet kap, hogy utánatok menjen ****:))) )
Remélem, minden ilyen jól, és gördülékenyen alakul a továbbiakban is, és mesélj sokat!  :)
Köszi, igyekszünk majd minél gyorsabban kiaknázni minden lehetőséget!

Mesélek majd még szívesen ha van rá igény...


 8-)

Van rá igény  8-)



Mesélek majd még szívesen ha van rá igény...


 8-)



Még szép, hogy van rá igény  ;)
Na jó, ha ti mondjátok...

 ;D 8-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Augusztus 19. - 00:41:58
Válasz #1291
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Nem nagyon volt még időm reagálni a megdöbbentő elhatározásotokra. Okos, megfontolt döntés volt céljaid eléréséhez sztem. nélkülözhetetlen.
Nekem azonban mindkét szemem sír a hírt olvasva, mert megint szerényebbek vagyunk egy remek sportolóval és újra beigazolódik, hogy aki véghez szeretné vinni céljait - és nem a sógor-koma-jóbarát nemlétező tehetségfelfedezőn indul - az messzire elhúz innen.

Szívből kívánom, hogy sikeres és az egészségtől, bőségtől, szeretettől nyugodt életetek legyen. Aztán lassan kitűzhetjük a fórumtali új helyszínét ;) 
Nagyon szépen köszönjük a jókívánságokat!

Igyekszünk!


 @:-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Augusztus 19. - 00:42:20
Válasz #1292
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Jó olvasni ennyi pozitívumot! :) (lassan mindenki kedvet kap, hogy utánatok menjen ****:))) )
Remélem, minden ilyen jól, és gördülékenyen alakul a továbbiakban is, és mesélj sokat!  :)
Köszi, igyekszünk majd minél gyorsabban kiaknázni minden lehetőséget!

Mesélek majd még szívesen ha van rá igény...


 8-)




áhh, hagyjad Stivi nagybácsi, nincs rá igény.  :D

(I'll reply your email soon)  8)  ****:))))))
/:-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Augusztus 19. - 01:11:09
Válasz #1293
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Engem leginkább a kinti emberek mentalitása érdekelne, pozitív és negatív is. Hogy miben mások  ::)
Ez egy remek kérdés, ugyanis ez is egy kulcsfontosságú dolog volt a döntésemben.

Habár mivel a profi bodybuilding-ben szeretnék érvényesülni, ezért így is úgy is az USA lett volna a célállomás...ehhez persze jött még az is, hogy gyerekkorom óta itt akartam élni...pedig akkor még semmit sem tudtam arról, hogy szar országban élek, hisz túl kicsi voltam még ahhoz, hogy átlássam a negatívumokat. Mégis az USA-ba vágytam.

Az emberi mentalitás... Na ez az amiben a magyarok sztem az egyik leges-legrosszabbak a világon és már kezdett a tököm tele lenni ezzel.

Először is az állandó negatív hozzáállás. Az irigység. Az utálkozás és köpködés. "Dögöljön meg a szomszéd tehene is". Merevség. És még sorolhatnám...sztem tudjátok miről beszélek. Na én ezt egyre kevésbé tudtam elviselni.

Itt szinte mindenki pozitív hozzállású, vidám, boldog...vagy legalábbis nem panaszkodik, nem lógatja az orrát. És ha panaszkodnak is, akkor is olyan dolgokról amikről egy magyar megkérdezné, hogy "de mi is a probléma?" És ebben lehet a dolog kulcsa. Itt sokkal több a lehetőség, sokkal magasabb az életszínvonal ergo kevesebb a stressz...és a hosszú évek alatt ez olyannyira pozitívvá, nyugodttá, kiegyensúlyozottá alakította az embereket, hogy ha esetleg Te nem vagy ilyen vagy sok a problémád akkor a környezeted előbb utóbb átformál, te is nyugodtabb, kiegyensúlyozottabb, lazább, vidámabb leszel.

Az emberek sokkal közlékenyebbek, barátságosabbak. Szinte minden kasszánál, étteremben, taxiban, utcán, liftben...mindenhol beszélgetést kezdeményeznek velem. Mindenhol a versenyeimről kérdeznek, edzési, étkezési tanácsokat adok, lefotózkodnak velem...teljesen más világ.

Viszont mivel mindenki közvetlenebb, mindenki "barát", így több lehet a félreértés is. Itt lazán kell venni a dolgokat. Attól, hogy vki "tesó" vagy megadja a számát vagy majd holnap dumáltok stb-stb... Általában fele sem igaz. Milos is mondta, hogy jobb ha megszokom, hogy itt ha vmit megbeszéltek és kezet ráztok, arra azért még ne vegyek mérget. De ez abszolúte nem érdekel, ez Mo-on is elég gyakori, csak ott még minden más is szar.

Sok-sok számunkra kissé fura de remek dolog van itt.

Pl. fel akarsz venni vmit kamerával, de nincs kamera viszont most ezért nem akarsz venni? Jópár helyen megveszed és 90 napig visszaviheted bármilyen indokkal...visszaadják az árát. Az egyik ismerősünk akváriumot vett halakkal. Nem használt megfelelő vegyszereket a vízhez, megdöglöttek a halak... Lefagyasztotta, visszavitte őket...adtak helyette másik halakat...de akár a pénzt is visszaadták volna.

Szinte minden étteremben ha kérsz kólát, ice tea-t (ami mindig eredeti főzött tea, vagy eleve cukros, vagy ízesítetlen és te rakhatsz hozzá édesítő porokat) kihozzák jéggel...majd ha már fogy akkor mindig utántöltik...akárhányszor...de te csak egyet fogsz fizetni (Mo-n sztem előbb utóbb vinnék az asztal alá a kannát meg a műanyag csövet... ;D)

Majd mesélek még, de ha tudok akkor válaszolok kérdésekre is.



 8-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Augusztus 19. - 01:21:39
Válasz #1294
Nem elérhető

Jordan


én egy olyan kérdést szeretnék feltenni, hogy mlyen indokkal tudtok kint "letelepedni" vagy nem tudom, nem értek ehhez, de a kérdésem oka: egy barátom báttya tavaly ment ki Kanadába a barátnőjével, és csak másodszorra sikerült kijutniuk, és akkor is ügyvéddel sikerült megoldaniuk, hosszas vallatás után engedték letelepedni őket

Hazasodj meg! Amerikai allmpolgarral persze, es ugy mingyart konnyebb! (Az egyik noverem is erre keszul --) )
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Augusztus 19. - 01:22:52
Válasz #1295
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
én egy olyan kérdést szeretnék feltenni, hogy mlyen indokkal tudtok kint "letelepedni" vagy nem tudom, nem értek ehhez, de a kérdésem oka: egy barátom báttya tavaly ment ki Kanadába a barátnőjével, és csak másodszorra sikerült kijutniuk, és akkor is ügyvéddel sikerült megoldaniuk, hosszas vallatás után engedték letelepedni őket
Ismerek pár opciót, de majd jövő héten megyünk egy ügyvédhez (plusz addig is beszélek még egy-két emberrel) és akkor majd jobban képben leszek. Minden esetre elméletből már levizsgáztam a floridai jogsihoz, jövő héten megyek vezetni. Ez lesz az első hivatalos amerikai iratom.
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Augusztus 19. - 01:25:53
Válasz #1296
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
én egy olyan kérdést szeretnék feltenni, hogy mlyen indokkal tudtok kint "letelepedni" vagy nem tudom, nem értek ehhez, de a kérdésem oka: egy barátom báttya tavaly ment ki Kanadába a barátnőjével, és csak másodszorra sikerült kijutniuk, és akkor is ügyvéddel sikerült megoldaniuk, hosszas vallatás után engedték letelepedni őket

Hazasodj meg! Amerikai allmpolgarral persze, es ugy mingyart konnyebb! (Az egyik noverem is erre keszul --) )
Ez a mi esetünkben az utolsó opció... ;D

Ha semmilyen más úton nem sikerülne. De ez még ráérne. Most még min. 1 évig legálisak vagyunk. Egyébként meg több millióan vannak itt illegálisan.
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Augusztus 19. - 01:28:29
Válasz #1297
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
én egy olyan kérdést szeretnék feltenni, hogy mlyen indokkal tudtok kint "letelepedni" vagy nem tudom, nem értek ehhez, de a kérdésem oka: egy barátom báttya tavaly ment ki Kanadába a barátnőjével, és csak másodszorra sikerült kijutniuk, és akkor is ügyvéddel sikerült megoldaniuk, hosszas vallatás után engedték letelepedni őket
Ismerek pár opciót, de majd jövő héten megyünk egy ügyvédhez (plusz addig is beszélek még egy-két emberrel) és akkor majd jobban képben leszek. Minden esetre elméletből már levizsgáztam a floridai jogsihoz, jövő héten megyek vezetni. Ez lesz az első hivatalos amerikai iratom.
Jordan: hallottam már én is pár ilyenről, pár ezer dollár, papíron esküvő, majd válás, én is ilyenre gondoltam  ;-oo-;
;D

Ez azért ennél sokkal bonyolultabb és rizikósabb.
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Augusztus 19. - 01:49:02
Válasz #1298
Nem elérhető

Jordan


pár ezer dollár, papíron esküvő, majd válás, én is ilyenre gondoltam  ;-oo-;

Vagy akar ingyen is......
Fiatal srac vagy, kint meg eleg sok 50-60 ev koruli "csajszi" szeretne egy ilyen kis kigyurt tesztobetyart  :-)o-:  ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Augusztus 19. - 03:54:58
Válasz #1299
Nem elérhető

izomboy


pár ezer dollár, papíron esküvő, majd válás, én is ilyenre gondoltam  ;-oo-;

Vagy akar ingyen is......
Fiatal srac vagy, kint meg eleg sok 50-60 ev koruli "csajszi" szeretne egy ilyen kis kigyurt tesztobetyart  :-)o-:  ;D

Igen! Linda is élvezni fogja így a kinti létet 8-} !+"%

Egyébként Linda hogyan érzi magát?
Ne egyen sokat gyors étkezdében!
El  veszíti     a  ...

feszességét <3!

2009. Augusztus 19. - 07:42:41
Válasz #1300
Nem elérhető

God Vazzeg


Engem leginkább a kinti emberek mentalitása érdekelne, pozitív és negatív is. Hogy miben mások  ::)
Ez egy remek kérdés, ugyanis ez is egy kulcsfontosságú dolog volt a döntésemben.

Habár mivel a profi bodybuilding-ben szeretnék érvényesülni, ezért így is úgy is az USA lett volna a célállomás...ehhez persze jött még az is, hogy gyerekkorom óta itt akartam élni...pedig akkor még semmit sem tudtam arról, hogy szar országban élek, hisz túl kicsi voltam még ahhoz, hogy átlássam a negatívumokat. Mégis az USA-ba vágytam.

Az emberi mentalitás... Na ez az amiben a magyarok sztem az egyik leges-legrosszabbak a világon és már kezdett a tököm tele lenni ezzel.

Először is az állandó negatív hozzáállás. Az irigység. Az utálkozás és köpködés. "Dögöljön meg a szomszéd tehene is". Merevség. És még sorolhatnám...sztem tudjátok miről beszélek. Na én ezt egyre kevésbé tudtam elviselni.

Itt szinte mindenki pozitív hozzállású, vidám, boldog...vagy legalábbis nem panaszkodik, nem lógatja az orrát. És ha panaszkodnak is, akkor is olyan dolgokról amikről egy magyar megkérdezné, hogy "de mi is a probléma?" És ebben lehet a dolog kulcsa. Itt sokkal több a lehetőség, sokkal magasabb az életszínvonal ergo kevesebb a stressz...és a hosszú évek alatt ez olyannyira pozitívvá, nyugodttá, kiegyensúlyozottá alakította az embereket, hogy ha esetleg Te nem vagy ilyen vagy sok a problémád akkor a környezeted előbb utóbb átformál, te is nyugodtabb, kiegyensúlyozottabb, lazább, vidámabb leszel.

Az emberek sokkal közlékenyebbek, barátságosabbak. Szinte minden kasszánál, étteremben, taxiban, utcán, liftben...mindenhol beszélgetést kezdeményeznek velem. Mindenhol a versenyeimről kérdeznek, edzési, étkezési tanácsokat adok, lefotózkodnak velem...teljesen más világ.

Viszont mivel mindenki közvetlenebb, mindenki "barát", így több lehet a félreértés is. Itt lazán kell venni a dolgokat. Attól, hogy vki "tesó" vagy megadja a számát vagy majd holnap dumáltok stb-stb... Általában fele sem igaz. Milos is mondta, hogy jobb ha megszokom, hogy itt ha vmit megbeszéltek és kezet ráztok, arra azért még ne vegyek mérget. De ez abszolúte nem érdekel, ez Mo-on is elég gyakori, csak ott még minden más is szar.

Sok-sok számunkra kissé fura de remek dolog van itt.

Pl. fel akarsz venni vmit kamerával, de nincs kamera viszont most ezért nem akarsz venni? Jópár helyen megveszed és 90 napig visszaviheted bármilyen indokkal...visszaadják az árát. Az egyik ismerősünk akváriumot vett halakkal. Nem használt megfelelő vegyszereket a vízhez, megdöglöttek a halak... Lefagyasztotta, visszavitte őket...adtak helyette másik halakat...de akár a pénzt is visszaadták volna.

Szinte minden étteremben ha kérsz kólát, ice tea-t (ami mindig eredeti főzött tea, vagy eleve cukros, vagy ízesítetlen és te rakhatsz hozzá édesítő porokat) kihozzák jéggel...majd ha már fogy akkor mindig utántöltik...akárhányszor...de te csak egyet fogsz fizetni (Mo-n sztem előbb utóbb vinnék az asztal alá a kannát meg a műanyag csövet... ;D)

Majd mesélek még, de ha tudok akkor válaszolok kérdésekre is.



 8-)

Igen, egy barátom élt kint pár évig, és hasonlókat mesélt. Jelenleg is készül vissza, de azt mondja, legközelebb csak látogatóba jön haza, mert ha egyszer megtapasztalja hogyan kellene élni igazán, akkor az ember nem vágyik már vissza  ::) Sok sikert a kinti élethez, remélem egyszer én is kijutok, nagy álmom lenne  o:)

2009. Augusztus 19. - 10:41:01
Válasz #1301
Nem elérhető

izomboy


Én is én is!

Az utolsó kapcsolja le a villanyt! @-o

2009. Augusztus 19. - 10:44:40
Válasz #1302
Nem elérhető

Zsuzsi


én egy olyan kérdést szeretnék feltenni, hogy mlyen indokkal tudtok kint "letelepedni" vagy nem tudom, nem értek ehhez, de a kérdésem oka: egy barátom báttya tavaly ment ki Kanadába a barátnőjével, és csak másodszorra sikerült kijutniuk, és akkor is ügyvéddel sikerült megoldaniuk, hosszas vallatás után engedték letelepedni őket



Feri azt mondta,hogy el lehet menni. Ezt nem fogadják el kint?  ;D

2009. Augusztus 19. - 19:50:49
Válasz #1303
Nem elérhető

Splint


Sziasztok !

Rég nem jártam erre :D és egy kicsit lemaradtam.

Gratula Pisit Łł=

Sokan szeretnénk itt hagyni ezt a "lehetőségekben gazdag" országot, talán nektek sikerül

2009. Augusztus 20. - 04:36:17
Válasz #1304
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Sziasztok !

Rég nem jártam erre :D és egy kicsit lemaradtam.

Gratula Pisit Łł=

Sokan szeretnénk itt hagyni ezt a "lehetőségekben gazdag" országot, talán nektek sikerül
Köszi!

Még nincs miért gratulálni. Egyenlőre csak elindultunk.


 8-)

GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."