2024. Szeptember 30. - 19:18:21
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Steve Namat in the house  (Megtekintve 371221 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2008. Január 20. - 16:21:35
Válasz #255
Nem elérhető

Bubee


A hajviselet nekem is feltűnt   ;), de nem mertem beírni, nehogy emiatt kapjak minuszt, meg aztán olvastam, hogy éjszaka készült  ;D és akkor meg minek cs_szegessem "szegényt".  :-)(-:  (amúgy a haj az utolsó, amit megnézek egy pasin  !+"% )

(már ha badis)

hú, remélem azért mindenki csak viccnek fogja majd fel

1: Leszarom a minuszt, ráadásul olyan magasról h el se hinnéd  Łł=  !+"%

2: Én poénos gyerek vagyok és szeretek poénkodni  !+"% Nem tiszteletlenségből írtam, csak poén a séró és kész  Łł= A Pistinek meg van humorérzéke és vélhetően nem fog emiatt a kegyetlen durva poén miatt örökre megutálni  8-)  --)

3: Számomra se a haj az első, csak - ismét ismétlem önmagam - poénos oszt kész  8-)  ;D
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Január 21. - 00:24:12
Válasz #256
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
OK-OK... ;D

Növesztem a hajamat és ha nincs "megcsinálva" akkor így néz ki...főleg ha összekócolják... :-)o-: ;D

Ettől függetlenül hajnalban kicsoszogtam a konyhába inni egy turmixot...majd megláttam magamat az ablaküvegben, s a hajat és az öltözéket leszámítva nem néztem ki szarul és laposnak sem tüntem... ;D

Úgyhogy feltűrtem a gatyám szárát és időzítővel lőttem pár képet a telefonommal, aztán átküldtem Johhny mesternek.


Ő meg "fórumba érdemesnek" minősítette... :-O :)


De ígérem, legközelebb hajzselé nélkül nem lépek objektív elé... :-[ --) o--O


 /:-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Január 21. - 06:03:54
Válasz #257
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
2008.01.12. - STUDIO
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Január 21. - 10:45:42
Válasz #258
Nem elérhető

Raymond


2008.01.12. - STUDIO

a partyképek.... ;D O0.....Te Pisti!!!!...azért kíváncsi lennék hogy a Stúdióba hogy viszonyulnak az emberek ahhoz hogy egy  testépítő táncol a szimpadon....mert ugye nem minden klubban van ilyen.........

2008. Január 21. - 20:06:16
Válasz #259
Nem elérhető

God Vazzeg


2008.01.12. - STUDIO

a partyképek.... ;D O0.....Te Pisti!!!!...azért kíváncsi lennék hogy a Stúdióba hogy viszonyulnak az emberek ahhoz hogy egy  testépítő táncol a szimpadon....mert ugye nem minden klubban van ilyen.........

Ez engem is érdekelne, én tuti meglepődnék  (:-) Persze az átlagember nemtom hogy reagál  :-}  ????...

2008. Január 22. - 00:16:30
Válasz #260
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
2008.01.12. - STUDIO

a partyképek.... ;D O0.....Te Pisti!!!!...azért kíváncsi lennék hogy a Stúdióba hogy viszonyulnak az emberek ahhoz hogy egy  testépítő táncol a szimpadon....mert ugye nem minden klubban van ilyen.........
Ááá, táncolni nem szoktam. Általában a sima sztriptízzel és némi faroklengetéssel is megelégszik a közönség...

 ;D

Egyébként meg sima bodys pózolás van. Hogyan viszonyulnak hozzá...? Szélsőségesen.

A pasik vagy pofákat vágnak és egymás fülébe magyarázzák a dolgot (gondolom: na ennek se áll már föl; 10 év múlva meghal; csak fel van fújva...)...a másik véglet meg a totál elismerő tapsolás, max. poénkodás.

A csajoknál a legtöbb csak néz és nem hiszi el, hogy ilyen létezik, de csak nevetgél. Mások teljesen odáig vannak a látványtól és tapizni akarnak mikor megyünk/jövünk a színpadra. Megint mások meg sztem undorítónak tartják és nagy nyugtatva simogatják a full szar pasijuk fejét, hogy ő sokkal szebb.

Kb. ilyen a hozzáállás...

 ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Január 22. - 00:24:47
Válasz #261
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Mostanában (pár hete) megint kicsit keményebbre vettem a lábedzést. Pl. 2006 nyár óta nem guggoltam nagyobb súlyokkal, inkább magasabb ismétlésszám, néha nehezebb lábtolózás, szuperszettek, de inkább főleg a combhajlítókat edzettem.

De ma pl. úgy döntöttem, hogy adok egy nagy pofont a combjaimnak!!!  :-/--

Némi bemelegítés után rámentem a az elölguggolásra, ami régebben a specialitásom volt.



Melegítettem 60-nal, 90-nel.

Aztán:

12 X 110 kg

10 X 130 kg

8 X 160 kg (és mivel nagy meglepetésemre ez igen könnyűnek bizonyult...)

5 X 200 kg!!!  :-):-)::


A rekordom ebben 7 X 200 volt még 2006 nyarán.

A továbbiakban majd meglátom, hogy érdemes-e rámennem az elölguggolás erőltetésére...mert azért lesérülni sem akarok.


Mindenesetre most nagyon jóleső fáradtságot érzek. Hiába, legbelül mindig is a nagy súlyok szerelmese maradok!!!


 @:-) @:-) @:-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Január 22. - 09:52:21
Válasz #262
Nem elérhető

Bubee


2008.01.12. - STUDIO

a partyképek.... ;D O0.....Te Pisti!!!!...azért kíváncsi lennék hogy a Stúdióba hogy viszonyulnak az emberek ahhoz hogy egy  testépítő táncol a szimpadon....mert ugye nem minden klubban van ilyen.........
Ááá, táncolni nem szoktam. Általában a sima sztriptízzel és némi faroklengetéssel is megelégszik a közönség...

 ;D

Egyébként meg sima bodys pózolás van. Hogyan viszonyulnak hozzá...? Szélsőségesen.

A pasik vagy pofákat vágnak és egymás fülébe magyarázzák a dolgot (gondolom: na ennek se áll már föl; 10 év múlva meghal; csak fel van fújva...)...a másik véglet meg a totál elismerő tapsolás, max. poénkodás.

A csajoknál a legtöbb csak néz és nem hiszi el, hogy ilyen létezik, de csak nevetgél. Mások teljesen odáig vannak a látványtól és tapizni akarnak mikor megyünk/jövünk a színpadra. Megint mások meg sztem undorítónak tartják és nagy nyugtatva simogatják a full szar pasijuk fejét, hogy ő sokkal szebb.

Kb. ilyen a hozzáállás...

 ;D

Csak a szokásos "paraszt" mentalitás  :-\ Más országban elismerésre méltó lenne, de itt?  :angry:
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Január 22. - 10:02:03
Válasz #263
Nem elérhető

endre66


Egyszer megnézném azért....

De szerintem pont ezért hívnak benneteket. Hogy érzéseket váltsatok ki az emberekből, mert akkor beszélnek rólatok, elmondják a haveroknak, ismerősöknek, hogy van 2 iszonyú nagy szikla ember, ezt meg kell nézni...aztán hogy emögött csodálat vagy utálat áll, az mindegy, lényeg, hogy menjen oda az ember, mert valami szokatlan mozgás van a színpadon  ;D

De fenntartom, hogy sem a helyet nem ismerem, és mondom, még nem láttalak titeket élőben sem...emiatt elképzelhető, hogy nem úgy van, ahogy gondolom...

2008. Január 22. - 10:27:22
Válasz #264
Nem elérhető

szocsa


2008.01.12. - STUDIO

a partyképek.... ;D O0.....Te Pisti!!!!...azért kíváncsi lennék hogy a Stúdióba hogy viszonyulnak az emberek ahhoz hogy egy  testépítő táncol a szimpadon....mert ugye nem minden klubban van ilyen.........
Ááá, táncolni nem szoktam. Általában a sima sztriptízzel és némi faroklengetéssel is megelégszik a közönség...

 ;D

Egyébként meg sima bodys pózolás van. Hogyan viszonyulnak hozzá...? Szélsőségesen.

A pasik vagy pofákat vágnak és egymás fülébe magyarázzák a dolgot (gondolom: na ennek se áll már föl; 10 év múlva meghal; csak fel van fújva...)...a másik véglet meg a totál elismerő tapsolás, max. poénkodás.

A csajoknál a legtöbb csak néz és nem hiszi el, hogy ilyen létezik, de csak nevetgél. Mások teljesen odáig vannak a látványtól és tapizni akarnak mikor megyünk/jövünk a színpadra. Megint mások meg sztem undorítónak tartják és nagy nyugtatva simogatják a full szar pasijuk fejét, hogy ő sokkal szebb.

Kb. ilyen a hozzáállás...

 ;D

Ez nagyon igaz... sajnos a magyar emberek ilyenek
de azt nagyon birom amikor azt mondja 1 csaj "nekem az ilyen tul izmosak nem tetszenek már" ,de amikor meg a strandon összefutunk akkor,meg begvágja "na ez 1 kivétel és nagyon jo" ...  ezt utálom a legjobban.
Steve: sztem nagyon jo ez az uj haj, olyan mint régebben a Superbodykon... @:-)

2008. Január 23. - 13:58:07
Válasz #265
Nem elérhető

Skorpió


Ilyen beszólásokat már én is kaptam, például mikor tavaly Tapolcán nyaraltunk. Bementem a Párommal a pezsgőfürdőbe, erre rögtön fintorogni kezdtek az elhízott pasik - valamelyik félhangosan meg is jegyezte, hogy "Na, itt egy kigyúrt." - majd 2 perc múlva vinnyogtak a nőjüknek, hogy szálljanak ki. Pedig a lehetőség ott van mindenki előtt. A Hotelben volt egy remek konditerem, 2x is edzettem ott a Párommal. Rajtunk kívül nem volt senki.

Sok sikert a felkészüléshez, Steve!
Ha egyszer leírnád egy napod kajával, edzéssel, pihenéssel (minden érdekel), azt megköszönném.  ;D 

2008. Január 23. - 15:10:45
Válasz #266
Nem elérhető

Lalika85


2008.01.12. - STUDIO

Van aki integet is  ;D ;D ;D

Ezt még kiegészíteném annyival,hogy ilyenkor sokan elgondolkoznak,hogy mit kellene még tenniük,hogy emberi formájuk legyen.
(Nem csak magamra gondolok. Amikor a kép készült,akkor többen is beszéltek velem és elkezdtek mentegetőzni minden kérdés nélkül,
hogy ők miért nem edzenek és hogy minden elismerésük a testépítésbe vetett energiánkért. Persze STEVE felé kacsingattak közben).


Én nem hallottam szerencsére rossz megjegyzéseket. (a fejemben már az volt,hogy nem sokára én is valahol ott táncolok fennt ;) )
Inkább csak azt,hogy fanatikus vagyok,hogy még a kocsiban is iszok buli után turmixot  :)
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Január 24. - 02:13:05
Válasz #267
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Egyszer megnézném azért....
OK!  ;)

2 hetente szombaton!!!

Legközelebb január 26!!!

 @:-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Január 24. - 02:15:57
Válasz #268
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Sok sikert a felkészüléshez, Steve!
Ha egyszer leírnád egy napod kajával, edzéssel, pihenéssel (minden érdekel), azt megköszönném.  ;D 
Köszönöm, majd bedobom egy átlagos napirendemet!  ;)


Addig is itt egy kép, ami ugyan elég rosszul sikerült...de azért a lényeg látszódik!!!  ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Január 24. - 08:46:01
Válasz #269
Nem elérhető

endre66


Bírom az ilyen képeket, látszódik a fanatikus öröm a szemedben!  :-):-)::  (meg Ronniéban is  8) )