2024. Szeptember 30. - 19:29:59
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Steve Namat in the house  (Megtekintve 371236 alkalommal)

0 Felhasználó és 16 vendég van a témában

2008. Január 17. - 18:22:43
Válasz #240
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
STEVE: Irj már valamit magadról, ne álljon 1 percet sem a magyar profi testépítés!  ;D  amugy mennyi a pihenőidő a sorozataid között?
Nálam kétféle típusú edzés van:

-sima sorozatok annyi pihenővel amennyit elegendőnek tartok (egyértelmű, hogy ha nyomok egy szériát 180-nal fekve akkor utána többet pihenek mint mondjuk azután ha 35-tel tárogatok).

-szuperszettek, triszettek, óriásszettek vagy akár sima szetteket verseny előtt...ezeket pörgetem 5-30 mp pihenővel...


De a lényeg, hogy ösztönösen csináljuk a dolgokat! Mert ha meglátok vkit a teremben a másodperc mutatót figyelni, neadjisten stopperrel a nyakában...akkor ezt csinálom:

 

@-o :-Đ ˝=/
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Január 17. - 20:05:05
Válasz #241
Nem elérhető

Cressler


tehát az óra nézésére csak egy mentség van  ;D " meddig bohóckodik még a fekpadon az a csávó, megvárjam vagy elzavarjam "   !+"% ;D ;D ;D
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Január 17. - 22:03:00
Válasz #242
Nem elérhető

BrianB


STEVE: Irj már valamit magadról, ne álljon 1 percet sem a magyar profi testépítés!  ;D  amugy mennyi a pihenőidő a sorozataid között?
Nálam kétféle típusú edzés van:

-sima sorozatok annyi pihenővel amennyit elegendőnek tartok (egyértelmű, hogy ha nyomok egy szériát 180-nal fekve akkor utána többet pihenek mint mondjuk azután ha 35-tel tárogatok).

-szuperszettek, triszettek, óriásszettek vagy akár sima szetteket verseny előtt...ezeket pörgetem 5-30 mp pihenővel...


De a lényeg, hogy ösztönösen csináljuk a dolgokat! Mert ha meglátok vkit a teremben a másodperc mutatót figyelni, neadjisten stopperrel a nyakában...akkor ezt csinálom:

 

@-o :-Đ ˝=/
Ilyen is van? Te láttál már ilyet?  ::) ;D

2008. Január 17. - 22:08:23
Válasz #243
Nem elérhető

L


STEVE: Irj már valamit magadról, ne álljon 1 percet sem a magyar profi testépítés!  ;D  amugy mennyi a pihenőidő a sorozataid között?
Nálam kétféle típusú edzés van:

-sima sorozatok annyi pihenővel amennyit elegendőnek tartok (egyértelmű, hogy ha nyomok egy szériát 180-nal fekve akkor utána többet pihenek mint mondjuk azután ha 35-tel tárogatok).

-szuperszettek, triszettek, óriásszettek vagy akár sima szetteket verseny előtt...ezeket pörgetem 5-30 mp pihenővel...


De a lényeg, hogy ösztönösen csináljuk a dolgokat! Mert ha meglátok vkit a teremben a másodperc mutatót figyelni, neadjisten stopperrel a nyakában...akkor ezt csinálom:

 

@-o :-Đ ˝=/
Ilyen is van? Te láttál már ilyet?  ::) ;D
Én olvastam olyat pár éve, hogy a Barna Robi diétában pontosan kiméri a 30mp pihenőidejét. Ez csak rizsa volt? ;D
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Január 18. - 03:05:02
Válasz #244
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
STEVE: Irj már valamit magadról, ne álljon 1 percet sem a magyar profi testépítés!  ;D  amugy mennyi a pihenőidő a sorozataid között?
Nálam kétféle típusú edzés van:

-sima sorozatok annyi pihenővel amennyit elegendőnek tartok (egyértelmű, hogy ha nyomok egy szériát 180-nal fekve akkor utána többet pihenek mint mondjuk azután ha 35-tel tárogatok).

-szuperszettek, triszettek, óriásszettek vagy akár sima szetteket verseny előtt...ezeket pörgetem 5-30 mp pihenővel...


De a lényeg, hogy ösztönösen csináljuk a dolgokat! Mert ha meglátok vkit a teremben a másodperc mutatót figyelni, neadjisten stopperrel a nyakában...akkor ezt csinálom:

 

@-o :-Đ ˝=/
Ilyen is van? Te láttál már ilyet?  ::) ;D
Én olvastam olyat pár éve, hogy a Barna Robi diétában pontosan kiméri a 30mp pihenőidejét. Ez csak rizsa volt? ;D
Ez nem volt rizsa...pont ez a lényeg...ja...meg még...stb-stb-stb... :-X  Łł=



Brian, képzeld vannak ilyen úszómesterek "száraz" edzőtermekben is. Kérsz egy edzéstervet?  8-} :-}
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Január 18. - 11:26:05
Válasz #245
Nem elérhető

BrianB


Rémlik valami. Mintha már láttunk volna ilyet ::)...megvan!!!!!  !+"%  :-<;D ;D ;D

2008. Január 19. - 18:53:36
Válasz #246
Nem elérhető

L


Steve!
Dobsz fel majd ide is pár aktuális képet, hogy lássuk hogy alakul a massza?! ;-oo-;
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Január 19. - 19:09:39
Válasz #247
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
dobok én...na jól benn van a házban ;D
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Január 19. - 19:14:48
Válasz #248
Nem elérhető

L


dobok én...na jól benn van a házban ;D
:-){
nagyon komoly...ezentúl én is Muscle Milket használok... ;D
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Január 19. - 19:16:55
Válasz #249
Nem elérhető

Jordan


dobok én...na jól benn van a házban ;D

Hát az a láb még mindig nagyon le van maradva!  ;D
Nem baj az, van még ido!  =/+'
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Január 19. - 20:23:18
Válasz #250
Nem elérhető

Kola


ki engetdte meg hogy lefotózzanak!!! @-o !+"%
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2008. Január 20. - 00:27:33
Válasz #251
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Mr. Lantos leközölte a paparazzi fotókat... >:D

Ezek csak béna kis mobilos képek ízelítőnek... 8-)


Kb. 24 órája készültek a hajnali turmixom után. A súlyomat az előbb mértem: 104.5 kg.


Még 29 hét a versenyig... @:-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Január 20. - 11:36:29
Válasz #252
Nem elérhető

hopika


Akkor nagyjából egy súlyban vagyunk,de én valahogy szarabbul nézek ki...hogy van ez? @-o @-o @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Január 20. - 15:40:10
Válasz #253
Nem elérhető

Bubee


dobok én...na jól benn van a házban ;D

Király a séró  Łł=  !+"%  --)

Amúgy respekt  :-){
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Január 20. - 16:15:45
Válasz #254
Nem elérhető

endre66


A hajviselet nekem is feltűnt   ;), de nem mertem beírni, nehogy emiatt kapjak minuszt, meg aztán olvastam, hogy éjszaka készült  ;D és akkor meg minek cs_szegessem "szegényt".  :-)(-:  (amúgy a haj az utolsó, amit megnézek egy pasin  !+"% )


.
.
.
(már ha badis)

hú, remélem azért mindenki csak viccnek fogja majd fel