2024. Szeptember 30. - 21:30:38
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Steve Namat in the house  (Megtekintve 371253 alkalommal)

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában

2009. Június 07. - 22:38:53
Válasz #1230
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Áhh, no problem. A másik sofőrrel való eszmecsere alatt azon gondolkoztam, hogy ma éjjel még hátazni akartam...de ha nem akkor már nem eszek több CH-t...holnap hánykor keljek, mennyivel tovább tart villamossal az út a Lurdy-ig...stb...  ;D

Nem azt néztem, hogy összetört az autó, hanem fogtam a fejem, hogy nekem most erre nincs időm...


 ****:)))
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Június 07. - 22:39:46
Válasz #1231

B1ll4

Vendég
Áhh, no problem. A másik sofőrrel való eszmecsere alatt azon gondolkoztam, hogy ma éjjel még hátazni akartam...de ha nem akkor már nem eszek több CH-t...holnap hánykor keljek, mennyivel tovább tart villamossal az út a Lurdy-ig...stb...  ;D

Nem azt néztem, hogy összetört az autó, hanem fogtam a fejem, hogy nekem most erre nincs időm...


 ****:)))

Ez mekkora ! :D :D :D Fényévekkel előrébb gondolatba !

Oda kell baszni most már !  :-!

2009. Június 07. - 22:46:58
Válasz #1232
Nem elérhető

George


Áhh, no problem. A másik sofőrrel való eszmecsere alatt azon gondolkoztam, hogy ma éjjel még hátazni akartam...de ha nem akkor már nem eszek több CH-t...holnap hánykor keljek, mennyivel tovább tart villamossal az út a Lurdy-ig...stb...  ;D

Nem azt néztem, hogy összetört az autó, hanem fogtam a fejem, hogy nekem most erre nincs időm...


 ****:)))
Sajnos én nem tudtam ennyire toleráns lenni, mikor meg akarta magyarázni nekem a marha, hogy stop tábla ellenére neki lett volna elsőbbsége :laugh: Az ő kocsijában lett kb 20e Ft-os kár, az enyémben meg 700e...

2009. Június 07. - 22:48:23
Válasz #1233
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Áhh, no problem. A másik sofőrrel való eszmecsere alatt azon gondolkoztam, hogy ma éjjel még hátazni akartam...de ha nem akkor már nem eszek több CH-t...holnap hánykor keljek, mennyivel tovább tart villamossal az út a Lurdy-ig...stb...  ;D

Nem azt néztem, hogy összetört az autó, hanem fogtam a fejem, hogy nekem most erre nincs időm...


 ****:)))
ez most nagyon hülyén hangzik, de álltalában én is így gondolkodom, függetlenül attól, hogy egy lófasz szintet sem ütök meg.... ez nállam még indokolatlan, de már évek óta ez megy  :)
Mindenkinek így kellene gondolkoznia aki el akar érni vmit...ezzel csak az a baj, hogy sokkal könnyebb átesni a ló túlsó oldalára, mint azt a legtöbben hiszik. Igen nehéz megtalálni a mentalitásban az arany középutat (ami persze ettől függetlenül jóval az átlagos mentalitás felett van).
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Június 07. - 22:50:08
Válasz #1234
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Áhh, no problem. A másik sofőrrel való eszmecsere alatt azon gondolkoztam, hogy ma éjjel még hátazni akartam...de ha nem akkor már nem eszek több CH-t...holnap hánykor keljek, mennyivel tovább tart villamossal az út a Lurdy-ig...stb...  ;D

Nem azt néztem, hogy összetört az autó, hanem fogtam a fejem, hogy nekem most erre nincs időm...


 ****:)))
Sajnos én nem tudtam ennyire toleráns lenni, mikor meg akarta magyarázni nekem a marha, hogy stop tábla ellenére neki lett volna elsőbbsége :laugh: Az ő kocsijában lett kb 20e Ft-os kár, az enyémben meg 700e...
Na ez már nehezebb szitu lehetett. De gondolom frankó kocsid van/volt...mert én a miénket csak villamospótló gépjárműnek fogom fel.

 O0
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Június 07. - 22:50:39
Válasz #1235
Nem elérhető

Cressler


Vajon a másik sofőrnek mi járhatott az agyában?

 Atyaég kilehet ez, milehet ez valami kommandós, behajtó vagy díjbírkózó próbáljak menekülni vagy sem  jaj most mi lesz...
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Június 07. - 22:52:36
Válasz #1236
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Vajon a másik sofőrnek mi járhatott az agyában?

 Atyaég kilehet ez, milehet ez valami kommandós, behajtó vagy díjbírkózó próbáljak menekülni vagy sem  jaj most mi lesz...
Én békés típus vagyok. Pontosabban a szótlanság és a vérbefojtás között nincs átmenet...

 ****:)))
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Június 07. - 22:54:47
Válasz #1237
Nem elérhető

George


Áhh, no problem. A másik sofőrrel való eszmecsere alatt azon gondolkoztam, hogy ma éjjel még hátazni akartam...de ha nem akkor már nem eszek több CH-t...holnap hánykor keljek, mennyivel tovább tart villamossal az út a Lurdy-ig...stb...  ;D

Nem azt néztem, hogy összetört az autó, hanem fogtam a fejem, hogy nekem most erre nincs időm...


 ****:)))
Sajnos én nem tudtam ennyire toleráns lenni, mikor meg akarta magyarázni nekem a marha, hogy stop tábla ellenére neki lett volna elsőbbsége :laugh: Az ő kocsijában lett kb 20e Ft-os kár, az enyémben meg 700e...
Na ez már nehezebb szitu lehetett. De gondolom frankó kocsid van/volt...mert én a miénket csak villamospótló gépjárműnek fogom fel.

 O0
Nem volt egyszerű, mert nem is magyar volt, rendőr meg nem jött ki egy óra után sem. Reggel 7-től délig tartott a cirkusz, amit a biztosítónál fejeztünk be nehezen, de az ő biztosítója csak 7 hónap után utalta a javítási költséget ****:)))))) :-p Kb 6 helyen volt foltozva az ürgének a kocsija, gondolom gyakran közlekedik ilyen okosan.

2009. Június 07. - 23:52:42
Válasz #1238
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Más...

Eddig még nem látott fotók a 2008-as Tampa Pro-ról.

Backstage
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Június 07. - 23:54:20
Válasz #1239
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Két muris kép...

 ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Június 07. - 23:59:54
Válasz #1240
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Videó képek a színpadról...
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Június 08. - 00:04:10
Válasz #1241
Nem elérhető

ViCtor


Wow, Stunned! Uccsó' három kép nagyon tetszik, nagyon jó!  ;D :D ;)
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2009. Június 08. - 08:53:33
Válasz #1242
Nem elérhető

Rob


Pisti! Veled álmodtam ;D
De ez jót jelent. Sajnos 10hete tart 1 titokzatos váll sérülésem. Nemtudják az orvsok,h mi a baj..... :(Pénteken meek MRI vizsgálatra. Hátha kiderül már,h mi a gond.... :'(
Nah de álmomba pedig pont vállaztunk!  @:-)
" Úgy kell enni,mintha finom lenne" :D

2009. Június 08. - 22:09:21
Válasz #1243
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Wow, Stunned! Uccsó' három kép nagyon tetszik, nagyon jó!  ;D :D ;)
Thanks bro!  ;D

Pisti! Veled álmodtam ;D
De ez jót jelent. Sajnos 10hete tart 1 titokzatos váll sérülésem. Nemtudják az orvsok,h mi a baj..... :(Pénteken meek MRI vizsgálatra. Hátha kiderül már,h mi a gond.... :'(
Nah de álmomba pedig pont vállaztunk!  @:-)

Hey! Remélem nem tangában vállaztunk...  :D Jobbulást kívánok, aztán ha rendbejött és van kedved, üzenj rám és összehozunk egy válledzést a Fitness 2000-ben!

 @:-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Június 08. - 23:24:24
Válasz #1244
Nem elérhető

Rob


Nem tangába! **:))))* ;D
Megtisztelő az ajánlat :-){,de sajnos nem Pesten élek.
Debreceni vagyok,de ha Pesten járok szavadon foglak! ;)
" Úgy kell enni,mintha finom lenne" :D