2024. Szeptember 30. - 17:27:11
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Steve Namat in the house  (Megtekintve 371199 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2008. Január 10. - 06:52:08
Válasz #225
Nem elérhető

fastor


Egy másik topikban szó volt az ezévre tervezett versenysúlyomról...

Nos, tavaly 91 kg körül voltam (profi versenyeken nincs mérlegelés)...augusztusra szeretnék kb. 3 kilóval nehezebben érkezni Tampa-ba...normálisan betöltve, minőségibb combhajlítóval és farizommal.

A Fitparádén 94-95 kg voltam a fellépésen...ilyen súly kellene idén minőségi versenyformában!!!


 =/+' :-oD /7% :-)o-: :-)- :-):-):: @:-) {-)

mekkora súlyig szeretnél felmenni?
mármint hogy álom fizikum meg ilyenek ::)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Január 10. - 07:04:47
Válasz #226
Nem elérhető

izomboy


Ember tervez-Isten végez, de így is kib kerek:) tippem szerint egy 105 -10kiló környékén érnéd el a legjobb és max tömeget ami még javítana az arányokon, és a pocak még lapos lenne. Ami egy 2-4 éves munka lehet  kibaszot precíz tapasztalataim szerint:) 
És abban a súllyban  egy Silvió szárazságnál már senki sem érezhetné magát biztonságban.

Szerinted?

2008. Január 10. - 16:31:32
Válasz #227
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Ember tervez-Isten végez, de így is kib kerek:) tippem szerint egy 105 -10kiló környékén érnéd el a legjobb és max tömeget ami még javítana az arányokon, és a pocak még lapos lenne. Ami egy 2-4 éves munka lehet  kibaszot precíz tapasztalataim szerint:) 
És abban a súllyban  egy Silvió szárazságnál már senki sem érezhetné magát biztonságban.

Szerinted?
Egyet értek!

Viszont szerintem max. 105 kilónak kell majd lennem...ha az megfelelő szárazsággal párosul, akkor az én struktúrámmal, izomformáimmal, gömbölyűségemmel, csontozatommal...untig elég lesz!  8-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Január 10. - 22:24:15
Válasz #228
Nem elérhető

szocsa


baszzus tegnap este STEVE-vel álmodtam.... !+"%
még meglepődtem amikor felkeltem....  de még olyan hülyeséget álmodtam hogy én voltam az étkezési tanácsadója és a 2009es Mr. olympián voltunk, mármint a STEVE indult! Jó nagy voltl! Łł= de mint ha én is egy tizessel több lettem volna..... @:-)   na ilyen hülyeséget álmodni...... bár amugy jo is lenne.... :-! csak sajnos megszólalt az ébresztő és idő előtt felkeltem. de ugy emlékszem bekerült a döntőbe... :-)!

2008. Január 10. - 22:44:07
Válasz #229
Nem elérhető

endre66


Na jó, én is elmondom. Bár kicsit furcsa, mint az álmok többsége...
Én is álmodtam vele... :-[
Az általános iskolámban voltunk, és én újra kissrác voltam, Steve meg átsétált a hosszú folyósón, én persze felismertem, és odamentem hozzá megmondani, hogy jól néz ki, de ő csak ment tovább, rámnézett, mondott is valamit, de ment tovább...és írtó nagy volt a sok kis ember között, én meg boldog voltam, hogy láttam...

NA erre mit ír az ÁLMOSKÖNYV?

2008. Január 10. - 22:46:20
Válasz #230
Nem elérhető

Jordan


Lehet hogy nem pont idevág mostani írásom, de én meg a múltkor Tímea Majorovával álmodtam, de mi
nem éppen versenyen voltunk......... :-)(-:
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Január 10. - 23:11:56
Válasz #231
Nem elérhető

izomboy


baszzus tegnap este STEVE-vel álmodtam.... !+"%
még meglepődtem amikor felkeltem....  de még olyan hülyeséget álmodtam hogy én voltam az étkezési tanácsadója és a 2009es Mr. olympián voltunk, mármint a STEVE indult! Jó nagy voltl! Łł= de mint ha én is egy tizessel több lettem volna..... @:-)   na ilyen hülyeséget álmodni...... bár amugy jo is lenne.... :-! csak sajnos megszólalt az ébresztő és idő előtt felkeltem. de ugy emlékszem bekerült a döntőbe... :-)!


A hiedelem szerint ha az álmod elmeséled az nem fog bekövetkezni....
Endre álma teljesen semleges így halál mindeggy, István ígyis nagyobb az átlagnál, sőt ezután valószinű hogy azért megáll veled beszélgetni is :D

Szocsa elég nagyott bukott, pakk oda a 10 kiló, és hát Milos posztjáról is lemondhat.

De a legnagyobb vesztes te lettél Jordan.

Őszintén sajnálom ˝=/

2008. Január 10. - 23:19:51
Válasz #232
Nem elérhető

Jordan


baszzus tegnap este STEVE-vel álmodtam.... !+"%
még meglepődtem amikor felkeltem....  de még olyan hülyeséget álmodtam hogy én voltam az étkezési tanácsadója és a 2009es Mr. olympián voltunk, mármint a STEVE indult! Jó nagy voltl! Łł= de mint ha én is egy tizessel több lettem volna..... @:-)   na ilyen hülyeséget álmodni...... bár amugy jo is lenne.... :-! csak sajnos megszólalt az ébresztő és idő előtt felkeltem. de ugy emlékszem bekerült a döntőbe... :-)!


A hiedelem szerint ha az álmod elmeséled az nem fog bekövetkezni....
Endre álma teljesen semleges így halál mindeggy, István ígyis nagyobb az átlagnál, sőt ezután valószinű hogy azért megáll veled beszélgetni is :D

Szocsa elég nagyott bukott, pakk oda a 10 kiló, és hát Milos posztjáról is lemondhat.

De a legnagyobb vesztes te lettél Jordan.

Őszintén sajnálom ˝=/

 :-[ ˝=/ !+"%
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Január 10. - 23:44:19
Válasz #233
Nem elérhető

izomboy


Ugyanmár barátom:) 24 óránként új meg új lehetőség:)

2008. Január 10. - 23:49:03
Válasz #234
Nem elérhető

tas


Szevasztok. Új vagyok itt, bár a nyári felkészülését Pistinek már végigkövettem.
Nagyon jól nézel arányokban, Steve.
És ezt a bizonyos 15 kiló plusz száraz tömeget mikorra fogod tudni felpakolni? Sztem azért 5 év még kell hozzá legalább nem?

2008. Január 11. - 10:02:56
Válasz #235
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
baszzus tegnap este STEVE-vel álmodtam.... !+"%
még meglepődtem amikor felkeltem....  de még olyan hülyeséget álmodtam hogy én voltam az étkezési tanácsadója és a 2009es Mr. olympián voltunk, mármint a STEVE indult! Jó nagy voltl! Łł= de mint ha én is egy tizessel több lettem volna..... @:-)   na ilyen hülyeséget álmodni...... bár amugy jo is lenne.... :-! csak sajnos megszólalt az ébresztő és idő előtt felkeltem. de ugy emlékszem bekerült a döntőbe... :-)!

;D

Remélem jól sikerült a töltésünk!  @:-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Január 11. - 10:05:00
Válasz #236
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Na jó, én is elmondom. Bár kicsit furcsa, mint az álmok többsége...
Én is álmodtam vele... :-[
Az általános iskolámban voltunk, és én újra kissrác voltam, Steve meg átsétált a hosszú folyósón, én persze felismertem, és odamentem hozzá megmondani, hogy jól néz ki, de ő csak ment tovább, rámnézett, mondott is valamit, de ment tovább...és írtó nagy volt a sok kis ember között, én meg boldog voltam, hogy láttam...

NA erre mit ír az ÁLMOSKÖNYV?
Ez sem rossz... ;D

És mit mondtam Endre? "Hey Kid! Stay strong and keep on pumpin'!" ?  8-) :D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Január 11. - 10:12:54
Válasz #237
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Szevasztok. Új vagyok itt, bár a nyári felkészülését Pistinek már végigkövettem.
Nagyon jól nézel arányokban, Steve.
És ezt a bizonyos 15 kiló plusz száraz tömeget mikorra fogod tudni felpakolni? Sztem azért 5 év még kell hozzá legalább nem?
Így van. Legalább 5 év!

Akkor "már" 29 leszek. Mint Dennis Wolf...

Akkor is ez volt a téma amikor Dennis-szel és Dennis-szel (James és Wolf) dumáltam Frankfurtban. James bíztatott, hogy megint nagyot fejlődtem, úgyhogy csináljam továbbra is azt amit eddig...mert vmit nagyon jól csinálok.  ;D

Meg említette, hogy legyek türelmes...ő 15. lett a profi debütálásán. Aztán rámutattott Wolf-ra..."Húzzál bele, még van 5 éved, hogy utolérd!"

Wolf meg kacsintott egyet...


Nem volt rossz jelenet!  :-)!


Majd a kameraállásokat, meg a vágásokat még kitalálom...  :-} :D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Január 11. - 10:25:20
Válasz #238
Nem elérhető

endre66


Régebben volt, hogy angolul beszéltem álmomban - és azokra emlékszem is szórol szóra szinte...mostanában nem álmodok, csak ez volt, de nem igazán mondtál semmit, talán egy köszönés volt vagy ilyesmi, kicsit az volt a benyomásom, hogy sietsz valahova, mondjuk mész edzeni és nem akarsz leállni dumálni.     

2008. Január 14. - 22:01:10
Válasz #239
Nem elérhető

szocsa


STEVE: Irj már valamit magadról, ne álljon 1 percet sem a magyar profi testépítés!  ;D  amugy mennyi a pihenőidő a sorozataid között?