2024. Szeptember 29. - 23:40:22
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Steve Namat in the house  (Megtekintve 371057 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

2008. Október 10. - 16:29:23
Válasz #945
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Az első képen mekkora a két tenyered!  :-O
;D

Akkor már soha nem fogod megtudni, hogy kezem nagy vagy a derekam kicsi...  ***)))
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Október 10. - 16:58:05
Válasz #946
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Közben már 9 hete újra élem a naturál testépítők életét és soha nem ment még ilyen jól. Teljesen jól elvagyok minimális tápkiegfogyasztással is és a kajálást sem erőltetem végre.

Lindáról csináltam képeket (lásd a 'NAGY FOGYÁS' topikját), de itt van néhány rólam is. Én soha nem szégyelltem hogy hogyan nézek ki ilyenkor. Egy igazi testépítő versenyző egész évben versenyző. A keménység, a szálkák, a méret, az erő, a szín változhat, de a hozzáállás nem...


 @:-)
Király nagyon sztem !
Thanks!  ;)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Október 10. - 17:14:04
Válasz #947
Nem elérhető

madinorbi


Steve ajánlj már légyszi egy vagy több termet ahol nagyon pöpec lábgépek vannak. Több fajta toló, gugg-gépek valami Kolosseum feeling magyarosítva !+"%, na szóval érted  ;D
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Október 10. - 17:15:42
Válasz #948
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Lehetne többet tudni a minimális tápkieg fogyasztásról és a nem eröltetett kajálásról? esetleg részleteket?

Egyébként nagyon jó forma. Nekem annak idején nem így sikerült, az 5-6-ik hét környékén szinte törvényszerűen jött az összeomlás, persze ilyen tápkiegek még hirben sem voltak.
Sok ötletet nem fogsz meríteni, mert nekem versenyzőként ilyenkor pont az a lényeg, hogy leengedjek úgy fizikálisan, mint mentálisan és regenerálódjak, erőt gyűjtsek az közetkező szezonom megpróbáltatásaihoz. Főleg a mentális tényezőkön van itt a hangsúly. Úgymond ilyenkor kell "összenyomnom a rugót, aminek a rúgóerejének majd az egész szezonomra elégnek kell lennie"! A legtöbben már ebben a fázisban elrontják az évüket...

Az pedig szintén mentális dolog, hogy ha vki "tisztul" akkor szinte bemagyarázza magának, hogy innentől kezdve ő már csak rosszul nézhet ki és gyenge lehet...a következő kúrájáig. Ezt kellene mindenkinek elkerülnie. Olyan vagy amilyenek a gondolataid! De erről majd még írkálhatunk a későbbiekben...

Nekem ilyenkor eleinte a T-Bomb II és a PCT játssza a fő szerepet (de erről már jópárszor írtam). Az Anabolic Halo szintén jókor jött most. A 3-AD-vel pedig most kezdtem kísérletezni.

Ebben az időszakban megpróbálom a lehető legkevesebb tápanyag mennyiséggel és táplálékkiegészítővel fenntartani az izomtömegemet (hogy minél jobban tudjak majd "építkezni" később).

Mostanában általában napi 4 étkezésem van: 2 turmix (50-80 g protein/turmix), 2 szilárd étkezés (csirkemell/hal/rák/túró-mogyoróvaj/mandula/olajok). Tehát a napi fehérjebevitelem 200 g körül van, a szénhidrát mikor hogy...a zsír pedig a szénhidráthoz igazodik.
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Október 10. - 17:30:59
Válasz #949
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Aki tudna nekem segiteni a táplálék kiegészitökben az irjon nekem köszi.
OK, majd keresek neked vkit aki vágja a témát...  ***))) ;D

Amúgy meg legyél kicsit kreatívabb. Egy szép testet felépíteni egy igen nehéz feladat és egy élet munkája kellhet hozzá... Ezzel szemben egy ilyen fórumon kiigazodni nem nagy dolog sztem. Mindenhová beböfögni és újra-újra bemásolni szövegeket privibe, nem biztos, hogy célra vezető dolog. Vannak külön erre a célra megnyitott topikok. Te is sorra fogsz kerülni. Priviben meg csak ritkán válaszolok...túl sokat kapok...és túl sok butaságot...néha már szelektlni sincs kedvem.
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Október 10. - 18:25:01
Válasz #950

montana94

Vendég
Értem köszi , a táplálék kiegészitöt hány éves kortol lehet szedni ?vagy mien kieg.eket lehet szedni 14 éves kortol?

2008. Október 10. - 18:27:53
Válasz #951
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Értem köszi , a táplálék kiegészitöt hány éves kortol lehet szedni ?vagy mien kieg.eket lehet szedni 14 éves kortol?
Dehogy érted...  :-\

Proteinpor, glutamin, esetleg még kreatin. A kajákra kellene alapoznod, nem csak 14 évesen, hanem mindig!
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Október 10. - 18:37:45
Válasz #952

montana94

Vendég

2008. Október 10. - 18:37:45
Válasz #953

montana94

Vendég
de egyeltalán hány éves kortol lehet elkezdeni a testépítést? ????... :-[

2008. Október 10. - 18:38:40
Válasz #954
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
de egyeltalán hány éves kortol lehet elkezdeni a testépítést? ????... :-[
Ezeket még beengedtem...  :D

Fizikálisan kb. jó korban vagy már hozzá. De csak fizikálisan...
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Október 10. - 19:15:10
Válasz #955

montana94

Vendég
és hogyha most elkezdeném akkor ahhoz kelene szednem kieg.eket nem? :-\ ????...

2008. Október 10. - 19:28:41
Válasz #956
Nem elérhető

Ms.Figure


és hogyha most elkezdeném akkor ahhoz kelene szednem kieg.eket nem? :-\ ????...

csodálom a türelmed Steve!

2008. Október 10. - 19:37:57
Válasz #957
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Bizony a gyermeknevelésre időben fel kell készülni!  ****:))))))

2008. Október 10. - 19:44:33
Válasz #958
Nem elérhető

jehovatanui


Bizony a gyermeknevelésre időben fel kell készülni!  ****:))))))

Jó apa lesz!

2008. Október 10. - 21:49:13
Válasz #959
Nem elérhető

Seth


és hogyha most elkezdeném akkor ahhoz kelene szednem kieg.eket nem? :-\ ????...

Hello Johny!Megszeretném tőled kérdezni hogy te szerinted hány éves kortol lehet elkezdeni a testépítést,és ha elis kezdeném akkor kellene hozzá kiegészítőket szednem?

Üdv mindenkinek , uj vagyok az oldalon, most multam 14 , és megszeretném töletek kérdezni hogy a testépitést elkezdhetem e ilyen korba?és ha igen akkor kell hozzá szednem kiegészitöket?és ha szednék is kiegészitöket az nem akadályozna engem a növésbe meg a szervezetemnek nem lenne káros?  Undecided


szerintetek Axvell (aki tizennégy) és montana 94 (ugye 2008-at írunk  !+"% ) aki kísértetiesen ugyanabban az idősíkban bukkantak fel, nem ugyanaz az ember? :)  ***)))