2024. Szeptember 29. - 19:43:11
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Steve Namat in the house  (Megtekintve 371035 alkalommal)

0 Felhasználó és 12 vendég van a témában

2008. Szeptember 16. - 18:12:27
Válasz #885
Nem elérhető

pókerarc


Szerinted mennyi lehetett volna a versenysúlyod,ha nem a 202-be készülsz?Nem sajnáltad ledobni azt a pár kiló izmot?
A lábadról meg...Nem pont az volt a kínja az embereknek,hogy nincs kiugró izomcsoportod?Akkor a lábad,vádlid mi  ????...Persze amellett,hogy a többi testrészben meg "csak" simán ugyanolyan jó voltál,mint a legjobbak.Tényleg a hátaddal mi a kínod?  :DMax Henryé volt jobb... ::) :-/-(-:
 ;-oo-;

2008. Szeptember 16. - 19:42:32
Válasz #886
Nem elérhető

endre66


Csak egy meglátás, de örülök neki, hogy 202-ben gondolkodsz. Hisz később nyilvánvalóan feljebb fogsz menni, de ha már itt "kezdtél el" versenyezni, akkor érdemes pár versenyt megnyerni és úgy tovább lépni (persze mellette a népszerűséget, elfogadottságot, ismertséget is növelni), amire (gondolom nem egyedül vagyok így) igen komoly esélyt látok.  :-}

Tegyük fel, hogy 2009-ben felmennél 202 fölé, ki tudja mi lenne, azért a dobogó talán kevésbé lenne realitás, és 1-2 vagy még több évnyi komoly felkapaszkodás következne. És ha akkor kitalálnád, hogy mégis csak 202-t kellene erőltetni, akkor már késő bánat lenne, és úgy kellene visszafogyni, hogy az arányaid javuljanak, ami valljuk be nem egyszerű.

Lényeg a lényeg, szerintem jó úton jársz, ha a 202-t veszed célba még a közeljövőben (és eredményektől függően akár 2 szezont is végigcsinálni), hiszen baromi népszerű, szerintem semmivel sem kisebb dicsőségszerzési lehetőség, mint a 202 feletti verseny.

Úgyhogy hajrá Pityu!  :-/-       @:-)

2008. Szeptember 18. - 04:00:45
Válasz #887
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Szerinted mennyi lehetett volna a versenysúlyod,ha nem a 202-be készülsz?Nem sajnáltad ledobni azt a pár kiló izmot?
A lábadról meg...Nem pont az volt a kínja az embereknek,hogy nincs kiugró izomcsoportod?Akkor a lábad,vádlid mi  ????...Persze amellett,hogy a többi testrészben meg "csak" simán ugyanolyan jó voltál,mint a legjobbak.Tényleg a hátaddal mi a kínod?  :DMax Henryé volt jobb... ::) :-/-(-:
 ;-oo-;
Nem hiszem, hogy dobtam le izmot, hisz 198 fontosan sem voltam elég száraz...

Túl izmos hát nem létezik...


 8-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Szeptember 18. - 04:02:32
Válasz #888
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Csak egy meglátás, de örülök neki, hogy 202-ben gondolkodsz. Hisz később nyilvánvalóan feljebb fogsz menni, de ha már itt "kezdtél el" versenyezni, akkor érdemes pár versenyt megnyerni és úgy tovább lépni (persze mellette a népszerűséget, elfogadottságot, ismertséget is növelni), amire (gondolom nem egyedül vagyok így) igen komoly esélyt látok.  :-}

Tegyük fel, hogy 2009-ben felmennél 202 fölé, ki tudja mi lenne, azért a dobogó talán kevésbé lenne realitás, és 1-2 vagy még több évnyi komoly felkapaszkodás következne. És ha akkor kitalálnád, hogy mégis csak 202-t kellene erőltetni, akkor már késő bánat lenne, és úgy kellene visszafogyni, hogy az arányaid javuljanak, ami valljuk be nem egyszerű.

Lényeg a lényeg, szerintem jó úton jársz, ha a 202-t veszed célba még a közeljövőben (és eredményektől függően akár 2 szezont is végigcsinálni), hiszen baromi népszerű, szerintem semmivel sem kisebb dicsőségszerzési lehetőség, mint a 202 feletti verseny.

Úgyhogy hajrá Pityu!  :-/-       @:-)
Egyetértek, de sztem nem is tudnék 2009-ben felmenni 202 fölé, hisz még kb. 3 kg izmot magamra rakhatok ebben a kategóriában...

Köszönöm a drukkolást!!!


 ;-oo-;
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Szeptember 18. - 04:06:43
Válasz #889
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
És most következzék a szokásos éves játékom...  ****:)))


2007 Vs. 2008


2007. szeptember 8. - Montreal Pro - max. 89 kg    Vs.     2008. augusztus 9. - Tampa Bay Pro - 90 kg
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Szeptember 18. - 04:08:26
Válasz #890
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Szeptember 18. - 04:09:56
Válasz #891
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Szeptember 18. - 04:21:50
Válasz #892
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
A képek láttán elégedett vagyok a fejlődéssel...de látjátok eltelt 11 hónap, pár ezer km-rel arrébb volt a verseny és máris édeskevés volt a fejlődés a vegas-i kvalifikációhoz...  ˝=/

Nem baj, minden eddiginél nagyobb koncentrációval vetem majd magam bele a munkába! Mert keményebben már nem nagyon tudok edzeni, maximum az intenzitást tekerhetem még fel, viszont mentálisan még nagy lehetőségek rejtőznek bennem...és ezeket vagy siker vagy kudarc tudja felerősíteni. Egyenlőre az utóbbi marad számomra és sokkal jobbnak kell majd lennem.


Ahogyan Dorian mondta: "Not enough if you just win. You have to win by a country mile!"

Azaz: "Ha csak simán győzöl az nem elég. Mérföldekkel jobbnak kell lenned mindenkinél!"


Európaiként meg főleg...


Amen!
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Szeptember 18. - 13:19:38
Válasz #893
Nem elérhető

tomi


jó kis összehasonlítás, gratulálok az eredményekhez  ***)))
Up the dose, lift the most!

2008. Szeptember 18. - 13:22:59
Válasz #894
Nem elérhető

madinorbi


Szted jövőre feltűnhet valami új ellenfél 202ben illetve a mostaniak közül valaki feljebb léphet ?
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Szeptember 18. - 13:52:53
Válasz #895
Nem elérhető

God Vazzeg


Szted jövőre feltűnhet valami új ellenfél 202ben illetve a mostaniak közül valaki feljebb léphet ?

Hű de korán van még ez...  :-}  ****)

2008. Szeptember 18. - 17:04:55
Válasz #896
Nem elérhető

Gabe


Szerintem a legjelentősebb változások:
a quadricepsz-, lábbicepsz-, váll mérete,és a hát tagoltsága.
1év alatt elég látványosan.
Meg a hajad is hosszabb lett  :-\  ***))))
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Szeptember 18. - 17:07:53
Válasz #897
Nem elérhető

FirstLady


Szerintem meg a barnítószín változott @-o ***)))) ***))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Szeptember 18. - 17:38:11
Válasz #898
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Szeptember 18. - 17:40:01
Válasz #899
Nem elérhető

FirstLady


"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady