2024. Szeptember 29. - 17:35:32
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Steve Namat in the house  (Megtekintve 371018 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

2008. Július 03. - 02:04:01
Válasz #855
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
2004

1-2. Mobilos képek - A 2004-es MB előtt 4-6 (?) héttel és aztán pár nappal előtte

3. Első találkozásunk Milossal
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Július 22. - 23:24:45
Válasz #856
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
A Supersite-on található rólam szóló cikkeket ide a fórumra is berakom, hogy könnyebben hozzáférhetőek legyenek.

 8-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Szeptember 04. - 22:44:29
Válasz #857
Nem elérhető

NaturalBoy


Ez az egyik kedvenc topicom.Jó nézni a képeket steve amerikai kirucanásairól,olvasni az élményeket.

Kár hogy mostanában eléggé hanyagolod ezt a topicot Steve :(

2008. Szeptember 04. - 22:46:17
Válasz #858
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Ez az egyik kedvenc topicom.Jó nézni a képeket steve amerikai kirucanásairól,olvasni az élményeket.

Kár hogy mostanában eléggé hanyagolod ezt a topicot Steve :(
Örülök, hogy tetszik!

Hanyagolom? Mert időközben a versenyfelkészülős topikomban történtek az események...  ****:)))
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Szeptember 04. - 22:56:24
Válasz #859

B1ll4

Vendég
Milyen verseny volt Steve ? Lemaradtam valamiről ?!???? Nah neee , ilyen az én formám !  8-) ;-oo-;

Kérhetünk tőled valami hétköznapi képet , amikor civilben tolod ?

2008. Szeptember 04. - 23:48:53
Válasz #860
Nem elérhető

NaturalBoy


Ez az egyik kedvenc topicom.Jó nézni a képeket steve amerikai kirucanásairól,olvasni az élményeket.

Kár hogy mostanában eléggé hanyagolod ezt a topicot Steve :(
Örülök, hogy tetszik!

Hanyagolom? Mert időközben a versenyfelkészülős topikomban történtek az események...  ****:)))

Hát nem is tudom hogy elfogadjam e ezt kifogásnak... ;D
de most,hogy már vége a versenyeknek (egy rövid időre) most jöhetnek ide is a képek írások,beszámolók  @:-)

2008. Szeptember 05. - 17:18:15
Válasz #861
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Mostanában semmi különösről nem tudok beszámolni. 90 kg körül voltam a versenyeken, jelenleg már 102 a normalizálódott súlyom. Ezt majd sztem leredukálom 95-98 közé.

Jövő hétvégén már lesz egy fellépés Pesterzsébeten...Tóth Dani, Bognár Gergő, Barna Robi, Zombori Laci és én...persze nekem is pont ilyenkor kell majd fellépnem versenyre készülő társaimmal... !+"% :D Na mindegy.

Szeptember 20-tól meg újra kezdődik a szezon a STUDIO-ban.

Az edzéseim kemények, a kajálásom semmilyen  ;D , tápkieg napi 2 adag Syntha-6 és egy tasak Animal Pak...ennyi. Komoly tömegnövelést még pár hónapig nem tervezek, habár szívem szerint már a tavaszi szezonban elindulnék...de erre nem lesz sajnos anyagi keret.

Úgyhogy egyenlőre tervezés alatt áll a 2009-es szezon...
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Szeptember 05. - 17:24:44
Válasz #862
Nem elérhető

God Vazzeg


Neked nem rossz csak így a "semmiért" edzeni? Nekem úgy vettem észre ez a szintentartós dolog nem jön be, szeretek célt kitűzni magam elé, vagy tömegelek, vagy diéta, de történjen valami  ***)))

2008. Szeptember 05. - 18:04:24
Válasz #863
Nem elérhető

pókerarc



Jövő hétvégén már lesz egy fellépés Pesterzsébeten...Tóth Dani, Bognár Gergő, Barna Robi, Zombori Laci és én...persze nekem is pont ilyenkor kell majd fellépnem versenyre készülő társaimmal... !+"% :D Na mindegy.


Erről készülnek majd (közös) képek?Hátha lesz ott valaki,aki kattint párat...  ***)))
Jövőre milyen versenysúlyt tervezel? =/+'
 ;-oo-;

2008. Szeptember 05. - 18:08:23
Válasz #864
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Neked nem rossz csak így a "semmiért" edzeni? Nekem úgy vettem észre ez a szintentartós dolog nem jön be, szeretek célt kitűzni magam elé, vagy tömegelek, vagy diéta, de történjen valami  ***)))
Semmiért edzeni?  ::)

Egyrészt azért edzek mert szeretek edzeni. Másrészt célok mindig vannak...a testépítésben a sikerek nagyban függenek a helyes időzítéstől, a türelemtől és a 100%-os fókuszálási képességtől...

Többek között ezen tényezők hiánya különbözteti meg a hobbigyúrósokat a bajnokoktól...


 :-}
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Szeptember 05. - 19:43:00
Válasz #865
Nem elérhető

God Vazzeg


Neked nem rossz csak így a "semmiért" edzeni? Nekem úgy vettem észre ez a szintentartós dolog nem jön be, szeretek célt kitűzni magam elé, vagy tömegelek, vagy diéta, de történjen valami  ***)))
Semmiért edzeni?  ::)

Egyrészt azért edzek mert szeretek edzeni. Másrészt célok mindig vannak...a testépítésben a sikerek nagyban függenek a helyes időzítéstől, a türelemtől és a 100%-os fókuszálási képességtől...

Többek között ezen tényezők hiánya különbözteti meg a hobbigyúrósokat a bajnokoktól...


 :-}

Ezért maradok én hobbigyúrós  :-}  8-)

2008. Szeptember 05. - 23:27:18
Válasz #866
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member

Jövő hétvégén már lesz egy fellépés Pesterzsébeten...Tóth Dani, Bognár Gergő, Barna Robi, Zombori Laci és én...persze nekem is pont ilyenkor kell majd fellépnem versenyre készülő társaimmal... !+"% :D Na mindegy.


Erről készülnek majd (közös) képek?Hátha lesz ott valaki,aki kattint párat...  ***)))
Jövőre milyen versenysúlyt tervezel? =/+'
 ;-oo-;
Remélem készül pár fotó...

Nem tervezek versenysúlyt, de nem lenne hülyeség 202 alatt maradni szárazabb seggel... Magyarul kb. 3 kg-val több izommal és épp a súlyhatár alatt. Meglátjuk.
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Szeptember 13. - 18:06:52
Válasz #867
Nem elérhető

FirstLady


Pisti, milyen volt a sportnap?
Vannak képek?
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Szeptember 13. - 18:58:40
Válasz #868

Torony

Vendég
Pisti, milyen volt a sportnap?
Vannak képek?

tüdőgyulladás :D :D :D

2008. Szeptember 15. - 23:36:34
Válasz #869
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Egyenlőre majd csak szoktatom magamat egy újabb edzésbeosztáshoz, meg mostanában úgyis szinte mindig együtt edzek Lindával...idővel majd egyre feljebb tekerem a hangerőt.

Az új edzésbeosztásomat a versenyfotók kielemzése után a hiányosságaimhoz igazítottam.




Észrevételeim:


-A felsőtest továbbra is egy mérettel kisebb mint a lábak (főleg miután versenyeztem Dennis James-szel...)

-A V alakom sokat romlott 2003 óta. Akkor 77 kg voltam 65-ös derékkal, idén 90 kg voltam és versenyformában nem mértem, de sztem 73-75 cm körül lehetett a derekam. A lábak teltek vastagok ha kell ha nem...a derék meg ugye vastagabb...a vállcsontom meg eleve keskeny...úgyhogy ha nem kezdek valamit a hátammal és a vállaimmal akkor nem sok jóra számíthatok. Úgyhogy a hát és a váll kiemelt szerepet fog élvezni az elkövetkezendő időszakban.

-A karjaim nem rosszak, de nem is jók... Eleve nagyobb karokat akarok, de ha még fel is hozom a hátat és a vállakat akkor nem is lesz más választásom...hozzájuk kell növesztenem a karjaimat.

-a mellem hatalmasat fejlődött minden évben, továbbra is rámegyek, de most a hát-váll fontosabb

-Lábra magas intenzitású edzéseket fogok csinálni egész évben relatíve kis súlyokkal és minimum 30 perces kardiós levezetésekkel évközben is. Fitness.  ****:)))))) ****:))) Lehet, hogy örökre befejeztem a nagy súlyos guggolást és lábtolást, bármilyen jól is esik, az én esetemben már csakis negatív hatásuk lehet a fizikumomra. Egyszerűen nevetségesen nagyok a lábaim (főleg szemből és hátulról). Ezt láttam a versenyeimen is és főleg ezt láttam a pesterzsébeti fellépésünkön a fiúkkal. Gergőnek azért idén már nem éppen kicsi lábai vannak, Danin meg jóval több izom van mint rajtam és szélesebb is nálam...és mikor melléjük állok igen vékony lábúnak tünnek mellettem. Ez nem is lenne gond, ha emellett legalább akkora felsőtestem lenne mint a Daninak. Szóval ennek orvoslására mostmár sűrgősen és maximálisan rá kell menni.


A konkrét tömegnövelésemet valószínűleg december elején fogom elkezdeni.





Elvileg ez lesz az új edzésbeosztásom:

 


'A' hét                                                          
'B' hét



Hétfő: hát                                             
Hétfő: mell, bicepsz

Kedd: mell, bicepsz                                     
Kedd: hát

Szerda: váll, tricepsz                                    
Szerda: váll, tricepsz

Csütörtök: Láb                                           
Csütörtök: láb

Péntek: hát                                                
Péntek: hát

Szombat: váll, bicepsz, tricepsz                   
Szombat: mell, bicepsz, tricepsz

Vasárnap: pihenő                                       
Vasárnap: pihenő
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."