2024. Szeptember 28. - 19:24:26
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Steve Namat in the house  (Megtekintve 370881 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2008. Március 26. - 21:05:56
Válasz #540
Nem elérhető

madinorbi


Na akkor gratula felsőfok az egész jó egyébként
special appl. speciális nevezés wil be cons. eldöntik
tehát ha nem vagy kvalifikálva még akkor is lehetséges a szereplés meghívásos alapon mint anno günter az olimpián
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Március 26. - 21:10:22
Válasz #541
Nem elérhető

hummerdikk


Na akkor gratula felsőfok az egész jó egyébként
special appl. speciális nevezés wil be cons. eldöntik
tehát ha nem vagy kvalifikálva még akkor is lehetséges a szereplés meghívásos alapon mint anno günter az olimpián

Jah, az egesz korrekt. Csak jo lenne mostmar kimenni vmi angol nyelvteruletre... De elvileg tanarommal megyunk Maltara nyaron meg oroszba diakparlamentre, csak az oroszok nem kapkodnak a szervezessel...
Ma is okosabb lettem, azzal h az app. az nevezest is jelent. En eddig a palyazatot meg a kerelmet tudtam. En asszem megyek alszok... Jo ejt mindenkinek!

2008. Március 27. - 07:51:59
Válasz #542
Nem elérhető

Larson


Én a külföldi naturál versenyekre akarok kijutni pár éven belül
Vannak (voltak) olyanok?  ::) :)

Vannak. Ha nem is 100%-osan, de még így is több az esély. Én mindenesetre hiszek benne, amíg látom értelmét.
Lexus, mindörökké! (toyota is) :)

2008. Március 27. - 12:17:55
Válasz #543
Nem elérhető

szocsa


Sztem csak a Lewis gyerek indul itt dehát "sajna" ő nem fog előtted végezni. hehe

én nem írnám le Flexet. lesz ott még meglepi 8-)

2008. Március 29. - 21:14:36
Válasz #544
Nem elérhető

tas


egy kis összehasonlítás

2008. Március 29. - 21:24:45
Válasz #545
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
egy kis összehasonlítás
:)

Na ez az... Majd ha egyszer ilyen telt leszek versenyformában a színpadon akkor sokan pofára fognak esni...

1-2 évig még elkísérletezgethetek sztem...  ;D


De aztán...  :-/- 0o0o0
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Március 29. - 21:27:50
Válasz #546
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Tipusilag nincs is nagy különbség.  :-)!

2008. Március 29. - 22:03:34
Válasz #547
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Közben ha találok érdekesebb fotókat beszkennelem őket...  ;)



2001.03.10. - Profi EB, Budapest

Johan Eleftheriadis-szal (német profi)

GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Március 29. - 22:06:53
Válasz #548
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
2004 - Hungarian Pro Grand Prix, Debrecen

Flex Wheeler-rel
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Március 29. - 23:01:04
Válasz #549
Nem elérhető

ViCtor


Steve, a "cigigép" elárúlja, h melyik országban is vagy:)
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2008. Április 01. - 03:10:45
Válasz #550
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Néhány érdekesség...


Aktuális infók a Pro Bodybuilding Weekly Championship honlapjáról (eddigi nevezők és sztárvendégek):

http://www.ifbbtampapro.com/media.htm


Európa legnagyobb bodys fórumán is szoktam nézelődni, ahol rólam is van topik:

http://www.team-andro.com/phpBB2/ltopic,61902,0,asc,0.html

Sajna németül csak pár szót tudok...



Mondjuk jobban megértem mint ezeket:

http://www.animalpak.pl/forum/viewtopic.php?t=6333&postdays=0&postorder=asc&start=0

http://www.dvd4arab.com/showthread.php?t=209150

stb...

 ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Április 07. - 14:28:22
Válasz #551
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Junior miért nem ír mostanában? Látom hogy itt van (vagy)...de semmi reakció semmire. Most az EB pl?

szia Sztereo!

A kis filmbe illő történetem:

Mostanában sajnos nem alakultak jól a testépítéssel kapcsolatos dolgaim:
-2007 Decemberben classic bodyba készültem, de egy "body" kategóriába csöppentem ahol 3. lettem /ami nem is olyan rossz egy VB, de nekem kevés votl én többet akarok/  :-\  úgy voltam vele hogy, na sebaj mert hatalmas motivációt kaptam arra hogy vissza vágjak és ne lehessen többesélyes és "BÍRÓI NÉZŐPONTKÉRDÉSES" a helyezésem!

És hogy igazán meglepőt és váratlanat alkossak elhatároztam, hogy nem classic bodyra készülök, hanem kihagyok egy évet és JUNIOR 75+ BODYBUILDING-re készülök 21 évesen 2009re!!

Ezzel az lett volna a célom hogy 2005 VB 2.hely , 2006 VB 1. hely, 2007 VB 3.hely /classic body/ után az utolsó junior évemben 2009-ben 75+ junior bodyba feláljak a dobogóra ami nem gyenge mezőny...!
Bele is kezdtem 2008 januárjában a szervezésbe és felkészülésbe amiben szintés SIMON ISTVÁN segített volna mint ahogy eddig is!

Hab a tortára az volt hogy megismertem STEVE NAMATOT /aki számomra mindig is példakép volt és a mai napig is az/ és 1-2 beszélgetés után már ő is segítséget nyújtott volna felkészülésemben egész végig ami HIHETETLEN volt számomra!!!!

De most jön a lényeg ami magyarázatot ad az eltünésemre és csendes háttérből figyelésemre.........

LÁGYÉKSÉRV!!!!!!!!!!!!!!!!! ˝=/ ˝=/ ˝=/ ˝=/ ˝=/ ˝=/ ˝=/ ˝=/ ˝=/ ˝=/ ˝=/ ˝=/

Egy álom kezdett szétesni..... orvosról orvosra jártam hogy megfelelő módot találjak! És azért voltam ennyi orvosnál mert mindegyik eltanácsolt a sporttól.... de ezt nem fogadtam el!! Ez kicsit visszavonulásra hangolt és kezdett megőríteni /én versenyzés nélkül ááááááááááá/,  még itt se nagyon volt kedvem írni a fórumon, de nem bírtam ki hogy ne tudjak az eseményekről ezért néha figyeltem itt is!
Nemrég megoldódott minden egy jó szintén testépítő rajongó dokival és visszatérőben vagyok! Testileg és már lelkileg is!!

Talán megvalósítom az eredeti tervet......ha sikerül mindent újra szervezni ;)  :-/-- :-/-- :-/-- :-/--

Remélem STEVE nem játszottam el a te bizalmadat sem! ;)  ;-oo-;
Szevasz Tomi!

Miért játszottad volna el a bizalmamat?!

Örülök, hogy végre hallok felőled és mihamarabbi rehabilitációt kívánok! Emellett meg...nem sok embernek segítenék ebben az országban, de Neked továbbra is bármikor segítek ha tudok, csak szólj, tudod a számom!  8-)

A sérvvel kapcsolatban meg... Ez közel sem a világvége! Minden jóra fordul majd, sőt sokkal jobbra is fordulhat mint amilyen volt...csakis rajtad, a hozzáállásodon múlik az egész!



Hadd írjak le egy történetet. Az egyik példaképemről Chris Cormier-ről.


2006 nyarán lábedzés közben újra megsérült a gerince, illetve kiújult az a sérülése amit még 19 éves korában szevedett el. Szokás szerint úgy tett mintha mi sem történt volna, de nemsokára egyre nagyobb lett a fájdalom, míg végül összeesett a lakásában. Hívta a mentőket, lábra sem bírt állni. Elmondása szerint a fájdalom elviselhetetlen volt. Természetesen a neten azonnal elindultak a pletykák, hogy Chris-nek leálltak a veséi és most dialízisen van.

Igazából egy bakteriális fertőzés támadta meg a sérült gerincét és jóformán deréktól lefelé lebénult. 3 hónapig nem tudott járni, majd újra meg kellett tanulnia járógéppel.

A történetének a vége pedig összekapcsolódik velem. Chris kicsivel több mint egy évvel a kórházba szállítása után, 40 évesen újra színpadra állt a 2007-es Montreal Pro-n. Nekem ez volt életem első IFBB Pro versenye, Chris-nek ez volt a 71.! Majd 1 héttel később beállította Milos Sarcev rekordját mert az Atlantic City Pro volt a 72. IFBB Pro versenye!  :-)! :-){

Hihetetlen érzés volt amikor Chris a történtek után megérkezett az Athletes Meeting-re a verseny előtti napon és leült a mellettem lévő sorba. Szokás szerint baseball sapka, ipod, kockás tárca, mobil.... ;D
A versenyen pedig a kihívásainál végig őt néztem a hátsó sorból (Kamali és Alves mellől). Nagyon motiváló volt látni (pedig kurvaszarul voltam), hogy milyen kőkeményen mutatja be a pózokat és milyen halálosan komolyan veszi a 71. profi versenyét is. 1 évvel korábban meg még alig bírt járni!  :-O


Szóval Tomi...folyamatosan a céljaid járjanak a fejedben, az aktuális gondolataid teremtik meg a jövődet! Mindig legyél pozitív! A negatív embereket pedig messze kerüld el! A világ valójában tökéletes, csak a negatív, barom emberek teszik tökéletlenné. Úgyhogy azt mondom élj a saját világodban és azt tedd tökéletessé. Én mindig is ezt tettem és mindig próbálom tovább és tovább tökéletesíteni a saját világomat.

Minden amit eddig elértem, azt már jóval korábban megterveztem és minél többször újra és újra lejátszottam az elmémben! Míg egyszer valóra vált. Bárki bármit mond, Te teremted meg a saját világodat, a saját életedet!

A legfontosabb pedig, hogy konkrét, egyértelmű képed legyen a céljaidról, hogy hová akarsz eljutni és 100%-osan higgy abban hogy ezeket el is fogod érni és el fogsz oda jutni. Ha a legkisebb realitása is megvan a céljaidnak és maximálisan hiszel bennük, akkor csakis idő kérdése, hogy elérd őket! MÉG EGYSZER: CSAKIS IDŐ KÉRDÉSE!!!


Egy nagyon jó példa erre:

Éjszaka autózol. Az ország egyik feléből utazol a másikba. Habár a fényszórók csak pár száz métert világítanak meg az útból, mégis el fogsz jutni a célodhoz mert tudod, hogy hová akarsz eljutni és tudod, hogy mit kell tenned ahhoz, hogy eljuss oda! Látszólag vakon mész előre, holott Te biztos vagy magadban és a célodban.

Ez egy hétköznapokból kiragadott példa. Ezt minden ember meg szokta csinálni gond nélkül, hisz látják, hogy a többi ember is meg tudja csinálni. Mennek a többi után mint a birkák.

Ha viszont olyan célod van amit mások elérhetetlennek tartanak akkor magát az utadat is baromságnak titulálják. Valamint neked is sokkal jobban kell bíznod magadban, mert nem egy hétkönapi autókázásra indulsz. Ha meg hallgatnál a többiekre akkor még az autót sem indítanád be...

Na egyenlőre elég...de majd még írkálhatunk a pozitív gondolkodás erejéről, ha érdekel vkit.  8-)



Cikkek, interjúk Chris-szel a visszatéréséről:

http://findarticles.com/p/articles/mi_m0KFY/is_12_25/ai_n24232389/pg_1

http://www.bodybuilding.com/fun/christina21.htm



Eredményei:

http://musclememory.com/show.php?a=Cormier,+Chris




Pár kép a Cormier-es történet mellé (arról is amikor hátulról figyelek és tanulok...)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Április 07. - 20:15:35
Válasz #552
Nem elérhető

dave18


Nagyon rossz lehetett chrisnek 3 hónapig lebénulva de nem adta föl és ott folytatta ahl abbahagyta.Tiszteletre méltó teljesítmény ez tőle :-){

Nekem kb 2 hete tört el a lábam  és 6 hétig még nem állhatok lábra elég rossz egész nap feküdni,nagynehezen kiküzdöm magam néha a wc-re de azis 1 kalandtúra, de akkoris csak arra gondolok hogy ahogy lábra állok ott folytatom ahol abbahagytam és ez mégjobban megerősít. És akinek sikerült elsajátítania azt a gondolgodást amit már Steve is írt több helyen és télleg sikerül kiűznie minden negatív dolgot az életéből és az elméjéből annak garantált a siker az élet minden területén.Szóval emberek:CSAK POZITÍVAN GONDOLKODNI!

2008. Április 07. - 20:20:47
Válasz #553
Nem elérhető

fastor


Nagyon rossz lehetett chrisnek 3 hónapig lebénulva de nem adta föl és ott folytatta ahl abbahagyta.Tiszteletre méltó teljesítmény ez tőle :-){

Nekem kb 2 hete tört el a lábam  és 6 hétig még nem állhatok lábra elég rossz egész nap feküdni,nagynehezen kiküzdöm magam néha a wc-re de azis 1 kalandtúra, de akkoris csak arra gondolok hogy ahogy lábra állok ott folytatom ahol abbahagytam és ez mégjobban megerősít. És akinek sikerült elsajátítania azt a gondolgodást amit már Steve is írt több helyen és télleg sikerül kiűznie minden negatív dolgot az életéből és az elméjéből annak garantált a siker az élet minden területén.Szóval emberek:CSAK POZITÍVAN GONDOLKODNI!
ez hogy sikerült? :o
nemrég még láttalak edzeni :-[
jobbulást o:)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Április 07. - 20:28:04
Válasz #554
Nem elérhető

tomi


Én is drukkolok neked Tomi, nagyon tehetséges srác vagy. Egy ilyen kis malőr miatt nem szabad elkeseredni, követni kell az orvosi utasításokat és Mr. Namat "csakazértis" életfilozófiáját kell követni. Azt hiszem az egész fórum kíváncsian várja visszatérésed, de nem türelmetlenül, úgyhogy kivárás és kitartás és jobb leszel mint valaha.  ;-oo-;
Up the dose, lift the most!