2024. Szeptember 28. - 22:16:19
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Steve Namat in the house  (Megtekintve 370915 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2008. Február 01. - 22:13:29
Válasz #300
Nem elérhető

Raymond


Nos Pisti..megnéztem én is a műsort amiben szerepeltél a Coolon......direkt ezért mentem később edzeni.. :D.................őszintén szólva nem csalódtam a műsorban mert tudtam hogy degenerált szinvonalat nyújt ez a csatorna....de azért az első kérdésnél megijedtem , mikor kapásból a szteroidra került sor..........a válaszod nagyon konkrét és határozott volt ami számomra a profizmusra vall......igy kell ezt.... ugy látom te nemcsak a szinpadon vagy profi hanem hanem a való életben is.........


A média hozzáállásán viszont nem igazán lehet változtatni, miszerint a gyúrósok kokszolnak, rondák, és impotensek.........erről ennyit :---- :----

2008. Február 02. - 09:49:31
Válasz #301
Nem elérhető

kovpeter


Melyik műsor is volt ez?  ????...

2008. Február 02. - 10:00:58
Válasz #302
Nem elérhető

L


"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Február 02. - 11:36:21
Válasz #303
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Basszus negyed 5kor kapcsoltunk oda,de addigra már Mónika beszélt a feltuningolt ciciéről :-/].Miről volt szó?
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Február 02. - 11:45:45
Válasz #304
Nem elérhető

L


Basszus negyed 5kor kapcsoltunk oda,de addigra már Mónika beszélt a feltuningolt ciciéről :-/].Miről volt szó?

Szokásos bulvár kérdések: miyen cuccot használ, impotens-e és a csajok hogy viszonyulnak az ilyen szintű izomtömeghez...stb
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Február 02. - 12:20:59
Válasz #305
Nem elérhető

Seth


Basszus negyed 5kor kapcsoltunk oda,de addigra már Mónika beszélt a feltuningolt ciciéről :-/].Miről volt szó?

Szokásos bulvár kérdések: miyen cuccot használ, impotens-e és a csajok hogy viszonyulnak az ilyen szintű izomtömeghez...stb

és erre is még várni kelett mónika után egy 3/4 órát...

2008. Február 02. - 12:53:58
Válasz #306
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Lindaval most eppen Becsben vagyunk, mindjart indulunk az itteni legjobb terembe-a Top Gym-be-es megmutatom az osztrakoknak, hogy hogyan kell labazni. Ronnie Ullram mar bejelentkezett egy kis nezelodesre.

 =/+' @:-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Február 02. - 12:59:56
Válasz #307
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Ohhh, Steve Namat's gonna be in the house!  [:-o]
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Február 02. - 13:07:49
Válasz #308
Nem elérhető

endre66


Ez az a Ronnie Ullram, aki Lauter Viktor mögött 6.-ként végzett 2003-ban az amatőr eb-n?

2008. Február 02. - 13:10:04
Válasz #309
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Ez az a Ronnie Ullram, aki Lauter Viktor mögött 6.-ként végzett 2003-ban az amatőr eb-n?
?:-) ;D

Ö az!
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Február 02. - 13:15:19
Válasz #310
Nem elérhető

Cressler


és Steve NAmat ma mutat neki valamit talajon  :-oD
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Február 02. - 13:29:10
Válasz #311
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
A Top Gymet Thomas Zeichmaster vezeti. Volt ő is profi...esztétikus jó badis. Az osztrák versenyeket általában a Top Gym szervezi.

1. kép a főnök
2. kép Pisti itt fogja meginni a Muscle Milkjét

2008. Február 02. - 13:32:11
Válasz #312
Nem elérhető

Bubee


2. kép Pisti itt fogja meginni a Muscle Milkjét

Nah, egy ilyen termet szeretnék én is létrehozni (Egyik álmom...)  ::)
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Február 02. - 13:45:04
Válasz #313
Nem elérhető

fastor


2. kép Pisti itt fogja meginni a Muscle Milkjét

Nah, egy ilyen termet szeretnék én is létrehozni (Egyik álmom...)  ::)
társulunk? ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Február 02. - 13:48:17
Válasz #314
Nem elérhető

Bubee


2. kép Pisti itt fogja meginni a Muscle Milkjét

Nah, egy ilyen termet szeretnék én is létrehozni (Egyik álmom...)  ::)
társulunk? ;D

 --)
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index