2024. Július 01. - 08:00:30
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Steve Namat in the house  (Megtekintve 360569 alkalommal)

0 Felhasználó és 11 vendég van a témában

2009. Szeptember 29. - 10:59:33
Válasz #1455
Nem elérhető

lue


Steve,1 pár gondolat tőlem ;D
Félreértés ne essék én nagyon örülök hogy kint boldogultok,de...
Mint mindenhol 1000 kell melozni hogy megéljen az ember,elöttem vannak példák mind európában,mind amerikában(testvérem loridábanél)és skypozásunk alkalmával sokszor kiderül hogy  csak a szorgalmas ember él meg.Nagyon sokan ugygondolják hogy kimennek és megválltják a  világot,sikeresek gazdagok lesznek.Szakmától függetlenül ez 1 nagy baromság-
Jobb az életkörülményed,de az alapokat itt kell letenned.Neked már itt megvoltak az alapok,Most kint a mélyből kell feltörnöd.Minden jót,és  a mindennapok örömeit,gyötrelmeit kivánom hogy éld át,és mutasd meg ennek a korosztálynak,hogy milyen az élet.
 :-){

2009. Szeptember 29. - 11:23:24
Válasz #1456
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Steve,1 pár gondolat tőlem ;D
Félreértés ne essék én nagyon örülök hogy kint boldogultok,de...
Mint mindenhol 1000 kell melozni hogy megéljen az ember,elöttem vannak példák mind európában,mind amerikában(testvérem loridábanél)és skypozásunk alkalmával sokszor kiderül hogy  csak a szorgalmas ember él meg.Nagyon sokan ugygondolják hogy kimennek és megválltják a  világot,sikeresek gazdagok lesznek.Szakmától függetlenül ez 1 nagy baromság-
Jobb az életkörülményed,de az alapokat itt kell letenned.Neked már itt megvoltak az alapok,Most kint a mélyből kell feltörnöd.Minden jót,és  a mindennapok örömeit,gyötrelmeit kivánom hogy éld át,és mutasd meg ennek a korosztálynak,hogy milyen az élet.
 :-){
Alapok megvoltak...? Nos, ezt mar sokszor, sok embernek elmondtam Mo-on, hogy globalisan kell gondolkozni, ha vmi kiemelkedot akarsz elerni.

Vegyuk a bodybuilding-et. Az amit en vagy Lantos Johnny vagy Toth Dani elertunk Mo-on testepitokent az Amerikaban senkit nem erdekel. 20 evesen orultem az elso rolam szolo ujsagcikknek, 21 evesen az elso cimlapnak...de most 26 vagyok es az USA-t vettem celba.

Most nem akarok jobban belemenni, de a lenyeg az, hogy nalunk az az aktualis amit a hozzaszolasod vegen irtal, hogy "a melybol kell feltornunk". Fogalmam sincs a jovorol. Par napra elore tudunk tervezni. De a teljes terv itt van a fejemben es addig fogok cselekedni amig minden ugy nem lesz ahogy a fejemben elkepzeltem. Nagyon sokszor, nagyon sok kulonbozo szinten megcsinaltam mar ezt...mindig hulyenek neztek. De en tudtam mit akarok. Lasd az alairasaimat is a hozzaszolasom alatt. Azok szerint elek.

Szoval a szar dolgokat csak a hozzam igazan kozel allok tudjak es fogjak tudni. Arnold-rol is vajon hanyan tudjak azt, hogy a 60-as evek vegen 70-es evek elejen takaritott Florida-ban, komuveskedett California-ban, osszejott es osszekoltozott egy angoltanarnovel LA-ben (vajon miert...lakas, nyelv  ***))) Łł=), egy ideig illegalisan elt itt...stb-stb. Persze-persze kijott, megnyerte 7x az Olympia-t, filmsztar lett, most meg kormanyzo...ennyi mi...jo vicc.  ;D Az atlagos(abb) felfogasu emberek ezzel nyugtatjak magukat...neki konnyu volt.

En pl. 2003-ban azert nyertem a versenyeket mert KOKO GYM-es voltam. Ez volt az emberek magyarazata. 2004-ben azert mert Fitness 2000-res voltam. Igen. Koko es Pinter Feri 2002-ben lejottek Bacs-Kiskun megyebe Kecelre, en eppen a szobamban Johnny posztere elott almodoztam arrol, hogy en is Abszolut Magyar Bajnok leszek, Kokoek meg az ajtom elott birkoztak, hogy ki jusson be elobb hozzam mert sztart akarnak belolem faragni. Koko nyert, de 2004-ben Feri cselhez folyamodott es elhoditott...

De jobb ez igy. Hadd talalgassanak az emberek. En utalok panaszkodni (hogy mik mennek a hatterben). Neha el-elszolom magam, de ha elengednem magam...  !+"% ;D

Szaz szonak is egy a vege...en most erzem azt hogy vegre otthon vagyok. Millio akadaly all meg elottunk, de az akadalyok azert vannak, hogy legyozzuk oket...semmi mas funkciojuk nincsen...  ;D


 @:-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Szeptember 29. - 11:45:35
Válasz #1457
Nem elérhető

lue


De ti legalább tisztán éltek kint,ez 1 nagydolog.ezt arra értem hogy nem  illegálisan fűalatt.Mostnemtudom de neked  van biztosításod??
Mert ha  gyereket akartok ***))) akkor nemártana.
Onnan tudom mert ez most biztosítással 1000 dollár.Ha nincs kb 10000.

2009. Szeptember 29. - 11:48:17
Válasz #1458
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
De ti legalább tisztán éltek kint,ez 1 nagydolog.ezt arra értem hogy nem  illegálisan fűalatt.Mostnemtudom de neked  van biztosításod??
Mert ha  gyereket akartok ***))) akkor nemártana.
Onnan tudom mert ez most biztosítással 1000 dollár.Ha nincs kb 10000.
A biztositas egyutt lesz majd a munkavallaloi vizummal az pedig a social szammal.

A gyerekkel meg amugy is varunk meg...
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Szeptember 29. - 11:54:33
Válasz #1459
Nem elérhető

lue


És hogyérzed magad?Nincs honvágy???vagy a  skype megoldja??

2009. Szeptember 29. - 12:00:27
Válasz #1460
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
És hogyérzed magad?Nincs honvágy???vagy a  skype megoldja??
Honvagy? Hova, minek?

Kiskorom ota itt akartam elni. Nem honvagyat kell elviselni, hanem kb. 15 evig el kellett viselnem a vagyat, hogy ki akarok ide jonni, de nem tudom hogyan.

A szulok hianyoznak, de a skype valoban segit. Aztan amint tudnak meglatogatnak, en meg amint tudom intezem, hogy ok is kijojjenek!
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Szeptember 29. - 12:58:26
Válasz #1461
Nem elérhető

endre66


Ha-ha-ha-ho-ho-ho-honvágy?  ;D

2009. Szeptember 29. - 15:24:12
Válasz #1462
Nem elérhető

lue


Ha-ha-ha-ho-ho-ho-honvágy?  ;D
Igen az.de  a  szülökre,baratokra,és élményekre értettem.

2009. Szeptember 29. - 15:49:31
Válasz #1463
Nem elérhető

Junior


Pisti a Te célod egyértelmű és nem is kétséges hogy eléred e.... ;) ****:))))))
Lindával mi a helyzet? Az Ő lehetőségei milyenek kint?

2009. Szeptember 29. - 23:21:53
Válasz #1464
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Lindával mi a helyzet? Az Ő lehetőségei milyenek kint?
Itt mindenkinek jobbak a lehetosegei mint Mo-on, kerdes, hogy el-e veluk es legyozi-e a kezdeti nehezsegeket.

Ha velem minden OK lesz, akkor Lindaval is minden OK lesz. Es egyre jobban megy neki az angol is, pedig nullarol kezdte.

 ****:))))))
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Október 09. - 13:27:02
Válasz #1465
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Hello mindenkinek!

Habar nem mindig irok be ide, attol meg itt porognek az esemenyek.


Az utobbi napokban a kocsival szaroztam, van vele par problema...$1000-ert nem is vartam jobbat, de vmi kell mert auto nelkul itt semmihez sem lehet kezdeni, foleg dolgozni, munkalehetosegeket keresni nem lehet. Ugyebar a tomegkozlekedes ugymond nem letezik mint mar irtam is, a tavolsagok meg...ami itt varoson belul jo tempoval 30 perc arra ugymond azt mondjak, hogy itt van egy kopesre. Autopalyakon meg ami 1 orara van az szinten itt van a "szomszedban" szoval az auto muszaj hogy legyen, csak most meg szarakodhatok vele.

A munkalehetosegeim... Habar mar van amerikai edzoi kepesitesem is (bar mindenhol mas-mas fajtat kernek) es IFBB Profi is vagyok, nem mehetek csak ugy be egy terembe dolgozni. Jelenleg majd meg privatban probalkozok, par kliens talan ugy is osszejon...kulonbozo tersegekben hirdetem majd magam.

Emellett folyamatban van a legalis munkavallalas intezese is...ez lesz a legnehezebb. Vilagviszonylatban is sikeres profi atletakent jogosult vagyok pl. az "O" munkavallaloi vizumra. De... Keresnem kell egy munkadot akivel meg tudok egyezni 2-3 evre es szolgaltatja nekem a megfelelo papirokat amivel beadhatjuk a vizum kerelmet. Persze normal esetben meg a munkaado eleve csak ugy alkalmaz vkit, ha annak van vizuma...  ;D Erre jon meg ra az, hogy a vizum intezese ugyedi dijjakkal egyutt $4000 es $5000 kozott van. Termeszetesen erre most kozel sincs penzem. 22-es csapdaja. De agyalunk folyamatosan, hogy mi lenne a legjobb megoldas.

Nincs mas hatra, mint elore!

Mindekozben azonban penz kell megelhetesre. Mar hivtak egy meleg barba tancolni ejjelenkent $500-$1000-ert, mehetnek MuscleGallery.Com-os machosan nezo tangas fotozasra $1500-ert...stb-stb... De ezek egyreszt nekem nem jonnek szoba, masreszt nekem egyaltalan nem budos a melo...en most ugy fogom fel, hogy hiaba vagyok profi testepito...most ugy elem a napjaimat, hogy azert kuzdok, hogy majd PROFI testepito lehessek! Nem hiszem, hogy anno Kai Greene nagyobb anyagi problemakkal kuzdott mint en, de en akkor sem fogom a farkam lobalni...

Ugyhogy csinalok en minden felet. Mostanaban kidoboskodok es takaritok. En nem szegyellem, innen szep nyerni!  O0

Albi baratom segitsegevel tegnap is 8 orat takaritottunk, akinek ezuton is nagyon koszonom, hogy mellettem all es segit! Dusgazdag amerikaiak lakasait tesszuk rendbe.  :-}


Az egyik-a tegnapi legnagyobb-lakasrol (meg a kilatasrol) csinaltam is par kepet. Mit kell tudni a lakasrol?

-17. emelet
-405 nm
-760-950 millio Ft korul lehet egy ilyenhez hozzajutni...
-plusz 3 havonta 2850000 Ft kozos koltseg az epuletben
stb

Szerintem ezek hihetetlen dolgok...  :-O


Nehany foto a lakasrol es kilatasrol (bocs, nem tul minosegiek)...
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Október 09. - 13:29:03
Válasz #1466
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Október 09. - 13:32:27
Válasz #1467
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Október 09. - 13:34:10
Válasz #1468
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Október 09. - 13:35:56
Válasz #1469
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."