2024. Július 03. - 07:04:51
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Steve Namat in the house  (Megtekintve 360655 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2009. Szeptember 20. - 05:58:08
Válasz #1440
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
És milyen ott kint a konditerem gondolom azért ott kint jó kis termek vannak:D? Én most a versenyre szeretnék olyan 78-80kg lenni ha minden össze jön majd elválik.
Mostanaban itt szoktunk edzeni:

http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=251.msg134659#msg134659

Itt boztos nem kell várni a gépekre meg az a sok kardiogép:D iszonyatos :-O 8-) itt lehet edzeni ennyi gép egyszer edzenék én is egy ilyen terembe de én még a johnny fittnest is nagyon álatnak tartom ott is egy csomó gép van. Biztos nem olcsó a bérlet oda.
Nem mondanam, hogy draga a berlet...ebben a honapban ment fel az ara $39-rol $45-re. De ez egy tobb mint 300 millio lakosu orszag, hatalmas cegekkel es mindenhol, mindenben hatalmas kereslettel...igy itt szinte minden olcsobb mint Mo-on.
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Szeptember 20. - 05:59:25
Válasz #1441
Nem elérhető

lue


Steve.És mit szolsz odakinnt az életminőséghez???

2009. Szeptember 20. - 06:07:31
Válasz #1442
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Steve.És mit szolsz odakinnt az életminőséghez???
Egy rovid story-val valaszolok.

Par hete Tampa-ban elmentunk egy etterembe. Majd kifele jovet a parkoloban setalva meglattunk egy H2-es Hummer-t. OK-OK, 5 percenkent latok itt egyet, de mar hosszu evek ota nagyon tetszenek nekem es mindig mindegyiket megnezem. Mi meg ugye gyalogosan mentunk (hozzateszem itt szinte senki nem setal az utcakon...joforman mi setalunk meg a hajlektalanok...  ;D) es mondtam Lindanak, hogy "Mikor lesz nekem ilyenem...?"

Ekozben a parkoloban ket 60-65 koruli neni setalt meg csevegve, ok is jottek ki az etterembol. Majd megalltak a Hummer-nel, kistaska be, nagy nehezen beszalltak, kitolattak es elmentek...

Kopni nyelni nem tudtam.   :D

Gondolom erted a valaszom....


 8-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Szeptember 20. - 06:14:16
Válasz #1443
Nem elérhető

lue



2009. Szeptember 20. - 10:10:08
Válasz #1444
Nem elérhető

Cressler


Steve.És mit szolsz odakinnt az életminőséghez???
Egy rovid story-val valaszolok.

Par hete Tampa-ban elmentunk egy etterembe. Majd kifele jovet a parkoloban setalva meglattunk egy H2-es Hummer-t. OK-OK, 5 percenkent latok itt egyet, de mar hosszu evek ota nagyon tetszenek nekem es mindig mindegyiket megnezem. Mi meg ugye gyalogosan mentunk (hozzateszem itt szinte senki nem setal az utcakon...joforman mi setalunk meg a hajlektalanok...  ;D) es mondtam Lindanak, hogy "Mikor lesz nekem ilyenem...?"

Ekozben a parkoloban ket 60-65 koruli neni setalt meg csevegve, ok is jottek ki az etterembol. Majd megalltak a Hummer-nel, kistaska be, nagy nehezen beszalltak, kitolattak es elmentek...

Kopni nyelni nem tudtam.   :D

Gondolom erted a valaszom....


 8-)
ők is jó helyen voltak amikor a rendszerváltás után privatizálták a TSZ-t  :)
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Szeptember 20. - 12:50:52
Válasz #1445
Nem elérhető

bandus


Szia Pisti!

Nekem is lenne egy kérdésem. Most, hogy már egész elérhető áron vannak jegyek amerikába, elkezdtem gondolkodni (persze nem most, hanem 2-3 éven belül) egy kiruccanásra. Ha esetleg nem tudnék megszállni unokatesómnál, mire számíthatok, mennyi pénzzel érdemes elindulni? Túristáskodnék kinnt egy-két hetet. A fő uticél NY lenne, de megnéznék még 1-2 dolgot. Belföldön milyenek a repjegy árak? Szállás?
Bocsi ha túl sokat kérdeztem egyszerre :)
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2009. Szeptember 20. - 15:22:18
Válasz #1446
Nem elérhető

Tóth Attila


Itt már azon röhögnék ha egy Uazba lánék egy mammert! :D
Nemhogy egy Hammerbe! ::) ::)
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2009. Szeptember 21. - 05:47:05
Válasz #1447
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Szia Pisti!

Nekem is lenne egy kérdésem. Most, hogy már egész elérhető áron vannak jegyek amerikába, elkezdtem gondolkodni (persze nem most, hanem 2-3 éven belül) egy kiruccanásra. Ha esetleg nem tudnék megszállni unokatesómnál, mire számíthatok, mennyi pénzzel érdemes elindulni? Túristáskodnék kinnt egy-két hetet. A fő uticél NY lenne, de megnéznék még 1-2 dolgot. Belföldön milyenek a repjegy árak? Szállás?
Bocsi ha túl sokat kérdeztem egyszerre :)
Hi,

A "mennyi penzzel erdemes elindulni" kerdesre nem tudok valaszolni mert mindenkinek masok az igenyei. Abbol indulj, ki hogy egy vakacio altalaban eleg jol viszi a penzt, viszont itt szinte minden olcsobb mint Mo-on. Gondolom szeretnel ide-oda menni, ezt NY bizonyos belso reszeiben meg meg fogod tudni oldani tomegkozlekedessel, de mashol szinte kizart lesz. Persze vannak olyan helyek ahova sotetedes utan meg gepfegyverrel se menj gyalog, de meg autoval sem... A taxira ramegy a gatyad...ha szeretnel kozlekedni akkor majd berelj autot. Csinaltass nemzetkozi jogositvanyt a biztonsag kedveert (habar a simat is elfogadjak), minel hosszabb idore berelsz annal kedvezobb dijszabast kapsz. A belfoldi jaratok arait pl. itt nezd meg: www.usairways.com. A szallas kerdes megint csak nagyon valtozo... Hotelekben altalaban $100-120/ejjel-tol, par motel mar lehet, hogy $30-50-ert is van, de akkor vigyel rovarirtot is... De ezek az arak is szezonalisak, akar csak a repulojegyek.


 @:-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Szeptember 22. - 14:05:09
Válasz #1448
Nem elérhető

Gabcsika


Remélem jókor írok: BOLDOG SZÜLINAPOT!!!! :-):-):: :-):-)::
Magabiztosságom a legnagyobb vakmerőség.

2009. Szeptember 23. - 08:20:58
Válasz #1449
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Remélem jókor írok: BOLDOG SZÜLINAPOT!!!! :-):-):: :-):-)::

Nagyon szepen koszonom!!!

 ;-oo-;
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Szeptember 23. - 20:25:30
Válasz #1450
Nem elérhető

lue


Elkésve bár,de boldog szülinapot pisti!!!

2009. Szeptember 28. - 04:06:01
Válasz #1451
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Elkésve bár,de boldog szülinapot pisti!!!
Koszonom!

 ****) ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Szeptember 28. - 04:08:46
Válasz #1452
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Nagyon ugy nez ki, hogy a 2010-es Arnold Classic-on lesz 202 is. Nagyon jo lenne elindulni, de sajna kizartnak tartom, hogy addigra egyenesbe jojjunk anyagilag es bevallaljam. Pedig akar autoval is mehetnenk a versenyre.

Minden esetre ha lesz 202, annak nagyon fogok orulni, mert egyre nepszerubb lesz ez a kategoria.
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Szeptember 28. - 23:50:27
Válasz #1453
Nem elérhető

Junior


Nagyon ugy nez ki, hogy a 2010-es Arnold Classic-on lesz 202 is. Nagyon jo lenne elindulni, de sajna kizartnak tartom, hogy addigra egyenesbe jojjunk anyagilag es bevallaljam. Pedig akar autoval is mehetnenk a versenyre.

Minden esetre ha lesz 202, annak nagyon fogok orulni, mert egyre nepszerubb lesz ez a kategoria.
SZia!

Úgy látom alakulnak a csábító verseny feltételek és lehetőségek! Hajrá és ha mindent ilyen elszántan csinálsz ott is kint amcsiba mint itthon nálunk akkor Nektek nem lesz gond ott sem az érvényesülés!! SŐT!!! Sok sikert és még egyszer gratula Neked és  Lindának is mindezekért és az esküvőért!  ;-oo-;

U.i.: Kérdeztél rólam....na  írtam a topikomba! /:-)

2009. Szeptember 29. - 10:48:34
Válasz #1454
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Nagyon ugy nez ki, hogy a 2010-es Arnold Classic-on lesz 202 is. Nagyon jo lenne elindulni, de sajna kizartnak tartom, hogy addigra egyenesbe jojjunk anyagilag es bevallaljam. Pedig akar autoval is mehetnenk a versenyre.

Minden esetre ha lesz 202, annak nagyon fogok orulni, mert egyre nepszerubb lesz ez a kategoria.
SZia!

Úgy látom alakulnak a csábító verseny feltételek és lehetőségek! Hajrá és ha mindent ilyen elszántan csinálsz ott is kint amcsiba mint itthon nálunk akkor Nektek nem lesz gond ott sem az érvényesülés!! SŐT!!! Sok sikert és még egyszer gratula Neked és  Lindának is mindezekért és az esküvőért!  ;-oo-;

U.i.: Kérdeztél rólam....na  írtam a topikomba! /:-)
Koszonjuk szepen!

Igyekszunk es megyunk tovabb elore! Sokan kerdeztek email-ekben, iwiw-en stb, hogy "huuu milyen Florida?" - milyen lenne, kuvajo, csak eppen mi nem nyaralni vagyunk itt... :D

"Es mikor jottok vissza Pestre...?"

 ::)

Szerinted...?


 
O0



 


8-)



 


:-}
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."