2024. Július 03. - 06:42:24
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Steve Namat in the house  (Megtekintve 360653 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2009. Szeptember 16. - 09:20:12
Válasz #1425
Nem elérhető

zeitge1st


"Teljes anyagi biztonsagot. Akkor es ugy keszulhessek versenyekre amikor es ahogyan en akarok, se anyagi, se semmilyen korlatok ne legyenek. Sikeres, ismert es elismert profi szeretnek lenni, aki ha jo formaban erkezik akkor top5-os barmilyen kisebb versenyen es szinte minden evben bejut a Mr. Olympia-ra..."

ezek teljesen reális, és értelmes célok, és tiszteletre méltó a hozzáállás!!! Remélem Steve minden összejön, és megtalálod az utad!!!
mondjuk ez évben ennek oroszlánrészét már teljesítetted!!!
 
lehet kérdezték már , de mivel foglalkoztok odakint?és haverkodtál -e meg valami ismertebb profi kollégával?
Ha ezt olvasod, túl sok szabadidőd van!

2009. Szeptember 16. - 09:25:11
Válasz #1426
Nem elérhető

God Vazzeg


Engem az érdekelne, hogy a mindennapokban (vásárlás, munka, kapcsolat teremtés) mennyire kell az angol magas szinten, vagy elnézőek és segítenek ha nehezebben megy? Mennyire tolerálják? Németben rossz tapasztalatokat szereztem ilyen téren, azért kérdezem  8-)

2009. Szeptember 16. - 10:31:49
Válasz #1427
Nem elérhető

George


Engem az érdekelne, hogy a mindennapokban (vásárlás, munka, kapcsolat teremtés) mennyire kell az angol magas szinten, vagy elnézőek és segítenek ha nehezebben megy? Mennyire tolerálják? Németben rossz tapasztalatokat szereztem ilyen téren, azért kérdezem  8-)
Ugyan nem Steve vagyok, de ez Angliában úgy működött, hogy amíg azt hiszik, hogy nyaralni vagy ott, addig mindenki mindenhol nagyon segítőkész és kedves :D Szóval nem árt a fluent english ;)

2009. Szeptember 16. - 11:07:20
Válasz #1428
Nem elérhető

God Vazzeg


Engem az érdekelne, hogy a mindennapokban (vásárlás, munka, kapcsolat teremtés) mennyire kell az angol magas szinten, vagy elnézőek és segítenek ha nehezebben megy? Mennyire tolerálják? Németben rossz tapasztalatokat szereztem ilyen téren, azért kérdezem  8-)
Ugyan nem Steve vagyok, de ez Angliában úgy működött, hogy amíg azt hiszik, hogy nyaralni vagy ott, addig mindenki mindenhol nagyon segítőkész és kedves :D Szóval nem árt a fluent english ;)

Németben kötsögök nagyon, ha nem beszélsz németül, megszakadhatsz az angollal, érti a buzija, de nem válaszol, csak vigyorog, meg rázza a fejét  :-/-- Volt aki épeszű volt, de nagyrészt elvárják hogy tudj németül  ::)

(Tiszta MO mi? Csak itt azért várják el hogy tudj magyarul, mert senki nem beszél idegen nyelvet  ;D Mondjuk papírja minden 2. embernek van róla  :D )

2009. Szeptember 16. - 11:19:27
Válasz #1429
Nem elérhető

hopika


Engem az érdekelne, hogy a mindennapokban (vásárlás, munka, kapcsolat teremtés) mennyire kell az angol magas szinten, vagy elnézőek és segítenek ha nehezebben megy? Mennyire tolerálják? Németben rossz tapasztalatokat szereztem ilyen téren, azért kérdezem  8-)
Ugyan nem Steve vagyok, de ez Angliában úgy működött, hogy amíg azt hiszik, hogy nyaralni vagy ott, addig mindenki mindenhol nagyon segítőkész és kedves :D Szóval nem árt a fluent english ;)

Na ennyiből jobb az USA:ahol én voltam qrvára nem érdekelte őket,hogy melyik nyelvtani séma szerint mondtam azt,amit akartam és én is közép állami C-vel mentem,de majdnem "leromlott" a tudásom kint...Viszont megtanultam egy magyar-angol-spanyol-román keveréknyelvet...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Szeptember 16. - 12:42:08
Válasz #1430
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
"Teljes anyagi biztonsagot. Akkor es ugy keszulhessek versenyekre amikor es ahogyan en akarok, se anyagi, se semmilyen korlatok ne legyenek. Sikeres, ismert es elismert profi szeretnek lenni, aki ha jo formaban erkezik akkor top5-os barmilyen kisebb versenyen es szinte minden evben bejut a Mr. Olympia-ra..."

ezek teljesen reális, és értelmes célok, és tiszteletre méltó a hozzáállás!!! Remélem Steve minden összejön, és megtalálod az utad!!!
mondjuk ez évben ennek oroszlánrészét már teljesítetted!!!
 
lehet kérdezték már , de mivel foglalkoztok odakint?és haverkodtál -e meg valami ismertebb profi kollégával?
Nos, itt ha nincs penzed (mint pl. nekunk) akkor eleg nehez. A munkavallaloit (foleg azt a fajtat amin keresztul zold kartyad is lehet) nem osztogatjak csak ugy. Persze az ugyved siman elintezne...kb. $5000-ert. Ugyhogy penz hijan eleg lassan megyunk elore. De talan most lesz egy lehetoseg, hogy legyen kocsink mert itt kocsi nelkul veged van. Eselyed sincs.

Amugy itt a kornyeken (Florida-ban) Darrem Charles es Dayana Cadeau az ismert profik. Darrem-mel mindig valtunk nehany szot a versenyeken mar 2007 ota, Dayana meg epp most irt nekem a myspace-en. Majd szepen lassan kialakul az ismerettsegi kor.
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Szeptember 16. - 12:46:06
Válasz #1431
Nem elérhető

hopika


De talan most lesz egy lehetoseg, hogy legyen kocsink mert itt kocsi nelkul veged van. Eselyed sincs.

Mi szereztünk 3 hét alatt verdát magunknak kemény 400 dollárért és annyira nem is a gáz kategória(mármint itthon) egy 10 éves Honda Accord-ot.Mondjuk volt ideiglenes SSC-nk...amellé meg nem volt csak nemzetközi jogsink.Mondjuk jót röhögtem a kinti "KRESZ-könyvön"
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Szeptember 16. - 12:52:00
Válasz #1432
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Engem az érdekelne, hogy a mindennapokban (vásárlás, munka, kapcsolat teremtés) mennyire kell az angol magas szinten, vagy elnézőek és segítenek ha nehezebben megy? Mennyire tolerálják? Németben rossz tapasztalatokat szereztem ilyen téren, azért kérdezem  8-)
Ugyan nem Steve vagyok, de ez Angliában úgy működött, hogy amíg azt hiszik, hogy nyaralni vagy ott, addig mindenki mindenhol nagyon segítőkész és kedves :D Szóval nem árt a fluent english ;)

Németben kötsögök nagyon, ha nem beszélsz németül, megszakadhatsz az angollal, érti a buzija, de nem válaszol, csak vigyorog, meg rázza a fejét  :-/-- Volt aki épeszű volt, de nagyrészt elvárják hogy tudj németül  ::)

(Tiszta MO mi? Csak itt azért várják el hogy tudj magyarul, mert senki nem beszél idegen nyelvet  ;D Mondjuk papírja minden 2. embernek van róla  :D )
Nemetorszag es Anglia tele van begyoposodott agyuakkal akik raadasul eros nacionalistak. Olyasmi mint Magyarorszagon, csak ezekben az orszagokban raadasul meg tobb okuk van fenn hordani az orrukat (eletszinvonal).

Na Amerika teljesen mas. Mar 2006-ban is siman elboldogultam az angolommal. Akkor eleinte paraztam mi lesz, de rajottem es raebresztettek, hogy itt mindenkit szivesen fogadnak. Itt ugyanis joforman mindenki kulfoldi. Elvetve talalsz ugymond igazi amerikait. Es azok kozott is sok olyan van akiknek a szulei, nagyszulei jottek ide valahonnan.

A hetkoznapi eletben vmi elkepesztoen alap szintu angolt hasznal mindenki. Linda is elbeszelget mar az emberekkel es augusztus elejen kezdte a nyelvet full kezdokent.
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Szeptember 16. - 12:55:09
Válasz #1433
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
De talan most lesz egy lehetoseg, hogy legyen kocsink mert itt kocsi nelkul veged van. Eselyed sincs.

Mi szereztünk 3 hét alatt verdát magunknak kemény 400 dollárért és annyira nem is a gáz kategória(mármint itthon) egy 10 éves Honda Accord-ot.Mondjuk volt ideiglenes SSC-nk...amellé meg nem volt csak nemzetközi jogsink.Mondjuk jót röhögtem a kinti "KRESZ-könyvön"
Itt jelenleg 1000 alatt van a gaz kategoria. 1000-1500-ig lehet jokat kifogni. 1500-3000 mar egesz jo verdak vannak. Most a kinezet, marka nem szempont. Menjen es ne rohadjak le.
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Szeptember 16. - 13:05:13
Válasz #1434
Nem elérhető

hopika


De talan most lesz egy lehetoseg, hogy legyen kocsink mert itt kocsi nelkul veged van. Eselyed sincs.

Mi szereztünk 3 hét alatt verdát magunknak kemény 400 dollárért és annyira nem is a gáz kategória(mármint itthon) egy 10 éves Honda Accord-ot.Mondjuk volt ideiglenes SSC-nk...amellé meg nem volt csak nemzetközi jogsink.Mondjuk jót röhögtem a kinti "KRESZ-könyvön"
Itt jelenleg 1000 alatt van a gaz kategoria. 1000-1500-ig lehet jokat kifogni. 1500-3000 mar egesz jo verdak vannak. Most a kinezet, marka nem szempont. Menjen es ne rohadjak le.

Azért vettünk mi is anno 400-ért,mert ment,kiszolgálta a 3 hónapot míg kint voltunk és munkába járni megfelelt.A nevetséges az volt,hogy semmi deposit nélkül vehettünk volna(részlet) akár egy zsír Porse 911-est,havi 7-800 $-ért részletre és járhattunk volna azzal segédmunkáskodni...  @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Szeptember 16. - 13:12:49
Válasz #1435
Nem elérhető

God Vazzeg


Engem az érdekelne, hogy a mindennapokban (vásárlás, munka, kapcsolat teremtés) mennyire kell az angol magas szinten, vagy elnézőek és segítenek ha nehezebben megy? Mennyire tolerálják? Németben rossz tapasztalatokat szereztem ilyen téren, azért kérdezem  8-)
Ugyan nem Steve vagyok, de ez Angliában úgy működött, hogy amíg azt hiszik, hogy nyaralni vagy ott, addig mindenki mindenhol nagyon segítőkész és kedves :D Szóval nem árt a fluent english ;)

Németben kötsögök nagyon, ha nem beszélsz németül, megszakadhatsz az angollal, érti a buzija, de nem válaszol, csak vigyorog, meg rázza a fejét  :-/-- Volt aki épeszű volt, de nagyrészt elvárják hogy tudj németül  ::)

(Tiszta MO mi? Csak itt azért várják el hogy tudj magyarul, mert senki nem beszél idegen nyelvet  ;D Mondjuk papírja minden 2. embernek van róla  :D )
Nemetorszag es Anglia tele van begyoposodott agyuakkal akik raadasul eros nacionalistak. Olyasmi mint Magyarorszagon, csak ezekben az orszagokban raadasul meg tobb okuk van fenn hordani az orrukat (eletszinvonal).

Na Amerika teljesen mas. Mar 2006-ban is siman elboldogultam az angolommal. Akkor eleinte paraztam mi lesz, de rajottem es raebresztettek, hogy itt mindenkit szivesen fogadnak. Itt ugyanis joforman mindenki kulfoldi. Elvetve talalsz ugymond igazi amerikait. Es azok kozott is sok olyan van akiknek a szulei, nagyszulei jottek ide valahonnan.

A hetkoznapi eletben vmi elkepesztoen alap szintu angolt hasznal mindenki. Linda is elbeszelget mar az emberekkel es augusztus elejen kezdte a nyelvet full kezdokent.

Nagyon szimpatikus ország  8-)

2009. Szeptember 16. - 15:45:07
Válasz #1436
Nem elérhető

George


De talan most lesz egy lehetoseg, hogy legyen kocsink mert itt kocsi nelkul veged van. Eselyed sincs.

Mi szereztünk 3 hét alatt verdát magunknak kemény 400 dollárért és annyira nem is a gáz kategória(mármint itthon) egy 10 éves Honda Accord-ot.Mondjuk volt ideiglenes SSC-nk...amellé meg nem volt csak nemzetközi jogsink.Mondjuk jót röhögtem a kinti "KRESZ-könyvön"
Itt jelenleg 1000 alatt van a gaz kategoria. 1000-1500-ig lehet jokat kifogni. 1500-3000 mar egesz jo verdak vannak. Most a kinezet, marka nem szempont. Menjen es ne rohadjak le.
Majd akkor várjuk a képeket a verdák topikba, amint valami jobbra cseréled, legyen már valami Mustang vagy Dodge is benne :laugh: Gondolom az import prémium márkák ára ott is az egekben van --)

2009. Szeptember 18. - 21:38:23
Válasz #1437
Nem elérhető

endre66



2009. Szeptember 18. - 21:40:03
Válasz #1438
Nem elérhető

endre66


5 8-)

(bocs, hogy nem bajlódok most a kicsinyítéssel...)

2009. Szeptember 20. - 05:53:03
Válasz #1439
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
5 8-)

(bocs, hogy nem bajlódok most a kicsinyítéssel...)
Endre, sajna $1500 alatt meg nem talaltam ilyet...

 :D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."