2024. Július 08. - 13:34:14
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Steve Namat in the house  (Megtekintve 360899 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Augusztus 17. - 11:13:50
Válasz #1275
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Egyébként most így az elmúlt hetek versenyeinek eredménylistáit elnézegetve (amik néha érthetetlenek), már megint csak arra a következtetésre jutottam, hogy a profi testépítő versenyzés a bolond emberek sportja játéka...

Viszont az is igaz, hogy ezek szerint beleillek a képbe...  ::) ;D

De én most inkább egy körből kimaradok...


 :-}
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Augusztus 17. - 11:27:08
Válasz #1276
Nem elérhető

Ork


had összegezzem: tehát akkor 250 HUFért veszed a csirkemellet és egy köpésre van a tengerpart.... :-p
neeeem, cseppet sem az irigység szólt :'(

2009. Augusztus 17. - 12:30:52
Válasz #1277
Nem elérhető

H. Laci



2009. Augusztus 17. - 12:40:54
Válasz #1278
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Amrikában sincs kolbászból a kerítés,nekem azt mondták.....igaza volt az illetőnek,csirkehúsból van a kerítés ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Augusztus 18. - 05:12:00
Válasz #1279
Nem elérhető

sixooshu


Ismerősöm volt nemrég kint, Tényleg olcsó a kaja, a benzin is, de az egészségügy az horror árban van. Ezzel is érdemes számolni, ha odaát akar boldogulni az ember.

2009. Augusztus 18. - 05:29:03
Válasz #1280
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
had összegezzem: tehát akkor 250 HUFért veszed a csirkemellet és egy köpésre van a tengerpart.... :-p
neeeem, cseppet sem az irigység szólt :'(
A legtöbb helyen sztem 1000 Ft körül van, de vannak olyan helyek mint ez a Sam's vagy a Costco ahol tagsági kártyát kell venned és minden sokkal olcsóbb, igaz szinte kizárólag nagy kiszerelésű...pl. 10 kg rizs kb. 1700 Ft (ez is elég jó sztem).
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Augusztus 18. - 05:31:43
Válasz #1281
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Ismerősöm volt nemrég kint, Tényleg olcsó a kaja, a benzin is, de az egészségügy az horror árban van. Ezzel is érdemes számolni, ha odaát akar boldogulni az ember.
Nos, ha már rendben lesznek a papírok, lesz SSN, akkor már jöhetnek a különböző biztosítások is és akkor már egyáltalán nem vészes.
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Augusztus 18. - 05:33:04
Válasz #1282
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Ma (hétfő) elkezdtem újra edzeni. Egyrészt jól esett, másrészt már 105 kg vagyok, úgyhogy illett már mozogni egy kicsit.  =/+'
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Augusztus 18. - 07:22:54
Válasz #1283
Nem elérhető

FirstLady


Jó olvasni ennyi pozitívumot! :) (lassan mindenki kedvet kap, hogy utánatok menjen ****:))) )
Remélem, minden ilyen jól, és gördülékenyen alakul a továbbiakban is, és mesélj sokat!  :)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Augusztus 18. - 07:51:53
Válasz #1284
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Jó olvasni ennyi pozitívumot! :) (lassan mindenki kedvet kap, hogy utánatok menjen ****:))) )
Remélem, minden ilyen jól, és gördülékenyen alakul a továbbiakban is, és mesélj sokat!  :)
Köszi, igyekszünk majd minél gyorsabban kiaknázni minden lehetőséget!

Mesélek majd még szívesen ha van rá igény...


 8-)


GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Augusztus 18. - 08:07:34
Válasz #1285
Nem elérhető

God Vazzeg


Jó olvasni ennyi pozitívumot! :) (lassan mindenki kedvet kap, hogy utánatok menjen ****:))) )
Remélem, minden ilyen jól, és gördülékenyen alakul a továbbiakban is, és mesélj sokat!  :)
Köszi, igyekszünk majd minél gyorsabban kiaknázni minden lehetőséget!

Mesélek majd még szívesen ha van rá igény...


 8-)

Van rá igény  8-)

2009. Augusztus 18. - 09:53:04
Válasz #1286
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor


Mesélek majd még szívesen ha van rá igény...


 8-)



Még szép, hogy van rá igény  ;)

2009. Augusztus 18. - 10:20:02
Válasz #1287
Nem elérhető

doncicco


Nem nagyon volt még időm reagálni a megdöbbentő elhatározásotokra. Okos, megfontolt döntés volt céljaid eléréséhez sztem. nélkülözhetetlen.
Nekem azonban mindkét szemem sír a hírt olvasva, mert megint szerényebbek vagyunk egy remek sportolóval és újra beigazolódik, hogy aki véghez szeretné vinni céljait - és nem a sógor-koma-jóbarát nemlétező tehetségfelfedezőn indul - az messzire elhúz innen.

Szívből kívánom, hogy sikeres és az egészségtől, bőségtől, szeretettől nyugodt életetek legyen. Aztán lassan kitűzhetjük a fórumtali új helyszínét ;) 

2009. Augusztus 18. - 11:08:56
Válasz #1288
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Jó olvasni ennyi pozitívumot! :) (lassan mindenki kedvet kap, hogy utánatok menjen ****:))) )
Remélem, minden ilyen jól, és gördülékenyen alakul a továbbiakban is, és mesélj sokat!  :)
Köszi, igyekszünk majd minél gyorsabban kiaknázni minden lehetőséget!

Mesélek majd még szívesen ha van rá igény...


 8-)




áhh, hagyjad Stivi nagybácsi, nincs rá igény.  :D

(I'll reply your email soon)  8)  ****:))))))
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Augusztus 18. - 20:10:35
Válasz #1289
Nem elérhető

God Vazzeg


Engem leginkább a kinti emberek mentalitása érdekelne, pozitív és negatív is. Hogy miben mások  ::)