2024. Szeptember 30. - 07:20:29
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Steve Namat in the house  (Megtekintve 371100 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Február 01. - 15:31:54
Válasz #1050
Nem elérhető

H. Laci


 bárcsak lenne egy iylen kis szeminárium is a mi termünkben  mint ami a topic elején van  :-O :-Đ :-Đ 

2009. Február 04. - 14:46:12
Válasz #1051
Nem elérhető

Junior


Nézelődtem a gépemen a képek között és van egy Steve Namat-os mappa, rengeteg képpel...  Na mondom nézzük csak az elejéről a kis gyűjteményem.  :-} Mindegyik kép nagyon komoly, de azok a római kori Bódi Szilvis képek nagyon komolyan meglettek csinálva! Jó a Steve formája, és a Szilvié se rossz >:D , jó a díszlet, a képbeállítás!
Na mind1 csak mondom egy kis nosztalgia! Ilyen képet se nagyon csináltak más magyar testépítőről!

2009. Február 05. - 16:06:17
Válasz #1052
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Ma megjött a 2009-es IFBB profi kártyám.

Közeledik az újabb megmérettetés...  :-/--
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Február 05. - 16:55:15
Válasz #1053
Nem elérhető

Cressler


Ma megjött a 2009-es IFBB profi kártyám.

Közeledik az újabb megmérettetés...  :-/--
:-)! nahát eddig én azt hittem, hogy a profi kártya olyan mint egy bankkártya
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Február 05. - 18:44:41
Válasz #1054

xgeri

Vendég
Nekem is kell egy ilyen...es LESZ IS ****)

Sok sikert a versenyeidhez.. ****:))))))

2009. Február 05. - 19:36:35
Válasz #1055
Nem elérhető

sasa


Nézelődtem a gépemen a képek között és van egy Steve Namat-os mappa, rengeteg képpel...  Na mondom nézzük csak az elejéről a kis gyűjteményem.  :-} Mindegyik kép nagyon komoly, de azok a római kori Bódi Szilvis képek nagyon komolyan meglettek csinálva! Jó a Steve formája, és a Szilvié se rossz >:D , jó a díszlet, a képbeállítás!
Na mind1 csak mondom egy kis nosztalgia! Ilyen képet se nagyon csináltak más magyar testépítőről!
Azért azt nem mondanám, hogy a Szilvi jól néz ki. A Pisti az rendben volt, mint mindig. Nem is értem, hogy miért engedte magát lefotózni ilyen csajokkal.

2009. Február 05. - 21:54:38
Válasz #1056
Nem elérhető

Junior


Nézelődtem a gépemen a képek között és van egy Steve Namat-os mappa, rengeteg képpel...  Na mondom nézzük csak az elejéről a kis gyűjteményem.  :-} Mindegyik kép nagyon komoly, de azok a római kori Bódi Szilvis képek nagyon komolyan meglettek csinálva! Jó a Steve formája, és a Szilvié se rossz >:D , jó a díszlet, a képbeállítás!
Na mind1 csak mondom egy kis nosztalgia! Ilyen képet se nagyon csináltak más magyar testépítőről!
Azért azt nem mondanám, hogy a Szilvi jól néz ki. A Pisti az rendben volt, mint mindig. Nem is értem, hogy miért engedte magát lefotózni ilyen csajokkal.

Igazából én nem is Szilvit akartam értékelni, nekem maga a kép hangulata és minősége tetszik! Ja és az, hogy ilyen témában is foglalkoztatták a Pistit! Tudom nem ezért edz, se ő, se én ,és más testépítő se, de ezek apró elismerések és a munka gyümölcsének kamatoztatása nem rossz dolog! Tehát a mondanivalóm igazából ez lett volna!

És az hogy milyen nőkkel áll le fotózkodni??? Hát lehet, hogy a Szilvi nem a legszebb nő kis hazánkban,de Bódi kisasszony a kép elkészítésének évében egy felkapott "médiamodell" volt, ami egyenlő azzal ,hogy ha egy testépítő palit ilyen tálalásban látnak a sokak által áhított és médiában gyakran szerepeltetett nő mellett, akkor az csak pozitív reklám lehet mind a testépítés és az akkor 20 éves Pistinek is!  8-)
Tehát egy átlag , sportunkat nem kedvelő személy figyelmét szerintem felkeltheti, például így:

Feri és Rita konzervatív szerelmes pár fogyi szert keres a neten, véletlenül a google az EXTREMFIT shop felé írányítja őket, ahol egy ilyen Pistis kép díszíti a webshop szegélyét!
-Feri figyelmét felkelti Szilvi fenek és persze a római kori megközelités.  :o
-Rita is felfigyel a kép témájára és igényességére.
-Rita mint féltékeny nő egyből támadja Ferit ,hogy "Biztos a Szilvi seggét nézed, a múltkor is megbámultad a TV-be mikor a Fókuszba volt!  "
-Feri vissza vág , hogy  " jaj dehogy is,"
-Feri úgy gondolja hogy legjobb védekezés a támadás ezért a következőt mondja:
- "Különben is biztos, hogy neked nagyon tetszik az az izmos férfi, mert neki nincs sőrhasa mint nekem! Ne tagadd Rita! Nézd csak meg erős férfias Gladiátor vállak, és páncélos mellkas! Ne mond hogy nem tetszik, úgy hogy te csak ne beszélj asszony! "

Na és hoppá máris a mi kis 20 éves gyúros Pistinkről beszéltek! És honnan jutottak el idáig hogy a Pisti deltái legyenek a téma, hát a Szilvi fenekétől!
Na jó elnézést ezért a kis humoros megközelítésért, de egy sikeres mell edzésről értem haza és teljesen felvagyok dobódva!

 ;D ;D ;D ;D ;-oo-; ;-oo-;

2009. Február 05. - 21:56:53
Válasz #1057
Nem elérhető

Junior


Ma megjött a 2009-es IFBB profi kártyám.

Közeledik az újabb megmérettetés...  :-/--

Új kártyák kerültek leosztásra Steve! És te most a ÁSZ-t kaptad, amit ha jól forgatsz akkor ütőkártyád lehet! Úgy hogy hajrá!!!! :-/-- :-/-- :-/-- 8-)

2009. Február 05. - 21:57:19
Válasz #1058
Nem elérhető

God Vazzeg


Nézelődtem a gépemen a képek között és van egy Steve Namat-os mappa, rengeteg képpel...  Na mondom nézzük csak az elejéről a kis gyűjteményem.  :-} Mindegyik kép nagyon komoly, de azok a római kori Bódi Szilvis képek nagyon komolyan meglettek csinálva! Jó a Steve formája, és a Szilvié se rossz >:D , jó a díszlet, a képbeállítás!
Na mind1 csak mondom egy kis nosztalgia! Ilyen képet se nagyon csináltak más magyar testépítőről!
Azért azt nem mondanám, hogy a Szilvi jól néz ki. A Pisti az rendben volt, mint mindig. Nem is értem, hogy miért engedte magát lefotózni ilyen csajokkal.

Igazából én nem is Szilvit akartam értékelni, nekem maga a kép hangulata és minősége tetszik! Ja és az, hogy ilyen témában is foglalkoztatták a Pistit! Tudom nem ezért edz, se ő, se én ,és más testépítő se, de ezek apró elismerések és a munka gyümölcsének kamatoztatása nem rossz dolog! Tehát a mondanivalóm igazából ez lett volna!

És az hogy milyen nőkkel áll le fotózkodni??? Hát lehet, hogy a Szilvi nem a legszebb nő kis hazánkban,de Bódi kisasszony a kép elkészítésének évében egy felkapott "médiamodell" volt, ami egyenlő azzal ,hogy ha egy testépítő palit ilyen tálalásban látnak a sokak által áhított és médiában gyakran szerepeltetett nő mellett, akkor az csak pozitív reklám lehet mind a testépítés és az akkor 20 éves Pistinek is!  8-)
Tehát egy átlag , sportunkat nem kedvelő személy figyelmét szerintem felkeltheti, például így:

Feri és Rita konzervatív szerelmes pár fogyi szert keres a neten, véletlenül a google az EXTREMFIT shop felé írányítja őket, ahol egy ilyen Pistis kép díszíti a webshop szegélyét!
-Feri figyelmét felkelti Szilvi fenek és persze a római kori megközelités.  :o
-Rita is felfigyel a kép témájára és igényességére.
-Rita mint féltékeny nő egyből támadja Ferit ,hogy "Biztos a Szilvi seggét nézed, a múltkor is megbámultad a TV-be mikor a Fókuszba volt!  "
-Feri vissza vág , hogy  " jaj dehogy is,"
-Feri úgy gondolja hogy legjobb védekezés a támadás ezért a következőt mondja:
- "Különben is biztos, hogy neked nagyon tetszik az az izmos férfi, mert neki nincs sőrhasa mint nekem! Ne tagadd Rita! Nézd csak meg erős férfias Gladiátor vállak, és páncélos mellkas! Ne mond hogy nem tetszik, úgy hogy te csak ne beszélj asszony! "

Na és hoppá máris a mi kis 20 éves gyúros Pistinkről beszéltek! És honnan jutottak el idáig hogy a Pisti deltái legyenek a téma, hát a Szilvi fenekétől!
Na jó elnézést ezért a kis humoros megközelítésért, de egy sikeres mell edzésről értem haza és teljesen felvagyok dobódva!

 ;D ;D ;D ;D ;-oo-; ;-oo-;


Ez teljesen igaz, és minden reklám reklám, szerintem Steve is egyetért ezzel  @:-)

2009. Február 05. - 22:06:58
Válasz #1059
Nem elérhető

Gabe


Azért én nem vesznék össze a Szilvivel! :-*
Élőben is teljesen közvetlen, kedves csaj!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Február 05. - 22:09:51
Válasz #1060
Nem elérhető

fastor


Azért én nem vesznék össze a Szilvivel! :-*
Élőben is teljesen közvetlen, kedves csaj!
Link Harper, is rá volt állva ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Február 05. - 22:36:40
Válasz #1061
Nem elérhető

God Vazzeg


Azért én nem vesznék össze a Szilvivel! :-*
Élőben is teljesen közvetlen, kedves csaj!

Volt szerencsém illumináltan összefutni vele, az "érdekes" jelző találóbb a jellemére. De nem akarok ebből semmit levonni, csak úgy mondtam, igazából nem ismerem  :-/-(-:

2009. Február 05. - 23:05:58
Válasz #1062
Nem elérhető

Gabe


Azért én nem vesznék össze a Szilvivel! :-*
Élőben is teljesen közvetlen, kedves csaj!

Volt szerencsém illumináltan összefutni vele, az "érdekes" jelző találóbb a jellemére. De nem akarok ebből semmit levonni, csak úgy mondtam, igazából nem ismerem  :-/-(-:
mer' akart téged, vagy mer' nem akart téged?  ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Február 05. - 23:11:09
Válasz #1063
Nem elérhető

God Vazzeg


Azért én nem vesznék össze a Szilvivel! :-*
Élőben is teljesen közvetlen, kedves csaj!

Volt szerencsém illumináltan összefutni vele, az "érdekes" jelző találóbb a jellemére. De nem akarok ebből semmit levonni, csak úgy mondtam, igazából nem ismerem  :-/-(-:
mer' akart téged, vagy mer' nem akart téged?  ;D

Nem kérdeztem, de nekem egy "ennyire" illuminált nő visszataszító amúgy is  8)

2009. Február 05. - 23:14:13
Válasz #1064
Nem elérhető

Gabe


Azért én nem vesznék össze a Szilvivel! :-*
Élőben is teljesen közvetlen, kedves csaj!

Volt szerencsém illumináltan összefutni vele, az "érdekes" jelző találóbb a jellemére. De nem akarok ebből semmit levonni, csak úgy mondtam, igazából nem ismerem  :-/-(-:
mer' akart téged, vagy mer' nem akart téged?  ;D

Nem kérdeztem, de nekem egy "ennyire" illuminált nő visszataszító amúgy is  8)
énkérekelnézést!  ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"