2024. Szeptember 25. - 15:27:23
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: 2007-es őszi versenyszezon  (Megtekintve 149155 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

2007. December 23. - 02:11:58
Válasz #600
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Egy írás, ami részben a 2007-es versenyszezonhoz is kapcsolódik:


Volt egyszer egy Szuper Kupa…


Egy szuper csapat melynek nem lehet megtiltani a versenyzést.



Pedig egyszer megtörtént. A Fitness 2000 csapatával készültünk az IFBB Világbajnokságra. Valaki mégis megállított minket, valaki akinek nem sok köze van a szakmához, valaki aki csak jól akarja magát érezni mint vezető és nem érdekli, hogy mi történik a színpadon. Lehet, hogy demokráciát hírdetünk, de ez a mi sportágunkban nincs így. Mi mégis tovább megyünk, tovább lépünk, mert ez az öt ember Magyarország elitjébe tartozik!
Németh István és Tóth Zoltán például IFBB profi minősítést is szereztek, a magyar vezetést ez sem érdekelte. Olyannyira nem, hogy amikor lehetőségük volt profi versenyen pontozni akkor sem értékelték a magyar versenyzőt semmire, holott a nemzetköz zsűri jobb helyre értékelte. Köszönjük Nekik!

Lauter Viktor Junior Világbajnok, többszörösen döntös a VB-n…Ő mégis eljutott erre a Világbajnokságra (2006). Mindenki tudja, hogy a vezetőség kaukciót kért tőle. De mire is?! Viktor szenzációs formába érkezett de valami oknál fogva csak az 5. helyen végzett. És ha a hazai vezetés segítette volna…? Nos, bármi történhetett volna. És hogy a kaukciót visszakapta-e Viktor…ez jó kérdés…

Tóth Dani kisebb versenyek abszolút díjaival beérte. Kicsit belefáradt, hogy az élete legjobb formáját hozza nem kis anyagi ráfordítással és még annyira sem méltatják, hogy biztosítsák neki az indulás jogát egy világversenyen. Hogy jogos-e Dani felháborodása? Ezt döntse el a kedves olvasó, én maximálisan felháborodtam ezen, olyannyira hogy ezek után kiszálltam a Huber féle szövetségből.

Barna Robi is nagy felkészülés után volt, Ő sem akart megállni. Irányt váltottunk, elmentünk a WABBA Világbajnokságra. Robi olyan nagyon akarta ezt a versenyt, hogy amikor ételmérgezés után kiengedték a kórházból már másnap elutaztunk a VB-re. 6 liter infúzió és némi étel segítségével Robi így is a legnagyobb izomzattal rendelkezett a versenyen , a problémák ellenére is óriási csatát vívott és az előkelő 3. helyen végzett.

Kathi Béla szenzációs évet zárt. Bármerre járt idén, bárhol versenyzett nem talált legyőzőre. Több abszolút címet és még több versenyt nyert. Így volt ez a WABBA Világbajnokságon is. Megnyerte a magas kategóriát, majd összeméretett a világbajnokokkal és győzött ott is! Kathi Béla Abszolút Világbajnok! Kiss Jenő óta ez magyarnak még nem sikerült. Gratulálunk Béci!

Németh István akinek talán a legnagyobb a lehetősége. Fiatal, energiával teli, jó gondolkodású, lendületes versenyző. Los Angeles-ben megnyert egy NPC kvalifikációs versenyt mely után megnyílt a profi világ kapuja. Két előkelő eredményt már produkált bemutatkozásképpen és a nagy áttörést 2008-2009-re tervezzük. Istvánnak óriási lehetőségei vannak! A cél az Olympia! Segítjük, bíztatjuk, ott leszünk vele!

Hajrá Magyarok!!!


Pintér Ferenc

2007.december 10.
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. December 23. - 04:16:36
Válasz #601
Nem elérhető

pókerarc



2007. December 23. - 15:05:49
Válasz #602
Nem elérhető

Rinocerosz


Húú ez kemény... nem is tudtam hogy a Tóth Danival is kibasztak....
Egyébként mit jelent az hogy kauciót kell fizetni? Ill az mire jó?

2007. December 23. - 15:48:42
Válasz #603
Nem elérhető

50hideg


Húú ez kemény... nem is tudtam hogy a Tóth Danival is kibasztak....
Egyébként mit jelent az hogy kauciót kell fizetni? Ill az mire jó?

Elméletileg egy ilyen versenyre úgy utazhat a versenyző, hogy a Magyar Bajnokságon kvalifikál, és negetív doppingtesztet produkál. 8-} Ebben az esetben volt egy másik lehetőség is. A versenyző egy bizonyos összeg letétele esetén kiutazhatott a versenyre Magyar Bajnokság, és előzetes doppingteszt nélkül.
És hogy ez mire jó? Ha netán az addott versenyző megbukik a doppingvizsgálaton, akkor a felmerülő költségeket (pénzbírság, stb) van miből fedezni. Így a szövetséget nem éri anyagi veszteség. ;-oo-;
Ha nem bukik meg a versenyző, akkor visszakapja a kaukciót. @:-)


Ja, és mindezt persze a legnagyobb titokban!! (De úgy látszik, ebben a közösségben is igaz, hogy csak addig titok vmi, amíg egy ember tudja) !+"%

2007. December 23. - 17:46:57
Válasz #604
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Húú ez kemény... nem is tudtam hogy a Tóth Danival is kibasztak....
Egyébként mit jelent az hogy kauciót kell fizetni? Ill az mire jó?
Ha netán az addott versenyző megbukik a doppingvizsgálaton, akkor a felmerülő költségeket (pénzbírság, stb) van miből fedezni. Így a szövetséget nem éri anyagi veszteség. ;-oo-;
Ha nem bukik meg a versenyző, akkor visszakapja a kaukciót. @:-)
De ez mondjuk csakis egy ilyen parasztországban fordulhat elő, paraszt "vezetőség" mellett... :----
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. December 23. - 17:52:40
Válasz #605
Nem elérhető

fastor


Húú ez kemény... nem is tudtam hogy a Tóth Danival is kibasztak....
Egyébként mit jelent az hogy kauciót kell fizetni? Ill az mire jó?
Ha netán az addott versenyző megbukik a doppingvizsgálaton, akkor a felmerülő költségeket (pénzbírság, stb) van miből fedezni. Így a szövetséget nem éri anyagi veszteség. ;-oo-;
Ha nem bukik meg a versenyző, akkor visszakapja a kaukciót. @:-)
De ez mondjuk csakis egy ilyen parasztországban fordulhat elő, paraszt "vezetőség" mellett... :----

az ország nem paraszt!!!!!
oylan amileynné tesszük!
REpült egy minusz :-p
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2007. December 23. - 17:54:29
Válasz #606
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
 ;D

Majd felnősz...
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. December 23. - 18:17:05
Válasz #607
Nem elérhető

Jordan


Fastor!

Nem akarlak lehurrogni, távol álljon tolem.  ::)  De kívánom neked, hogy legyen lehetoséged egyszer kulfoldon élni, ez lehet munka vagy bármi. Ott majd rádobbensz hogy most mekkora szamárságot mondtál! Én itt jottem rá hogy az egész magyar társadalomnak beteg a gondolkozása, pedig nem mondhatnám hogy agyilag buta egy nép lennénk. Én most olyan helyen élek ahol a hazaiak nem értenek semmihez, buták. Ezt tapasztalatból mondom. És mégis a minimálbérbol mindenki jól megél, évente 2x, 3x mennek nyaralni, és nem is 1 hétre. Ez pedig attól van, hogy mindenki egy irányba húzza a szekeret, senki nem akar a másiknak ártani! Magyaron meg az megy hogy nekem sok legyen, mégtobb, a sok hulye meg mégjobban szenvedjen korulottem! Remélem erre minél hamarabb rájossz majd, csak a te érdekedben.
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2007. December 23. - 18:20:38
Válasz #608
Nem elérhető

fastor


Fastor!

Nem akarlak lehurrogni, távol álljon tolem.  ::)  De kívánom neked, hogy legyen lehetoséged egyszer kulfoldon élni, ez lehet munka vagy bármi. Ott majd rádobbensz hogy most mekkora szamárságot mondtál! Én itt jottem rá hogy az egész magyar társadalomnak beteg a gondolkozása, pedig nem mondhatnám hogy agyilag buta egy nép lennénk. Én most olyan helyen élek ahol a hazaiak nem értenek semmihez, buták. Ezt tapasztalatból mondom. És mégis a minimálbérbol mindenki jól megél, évente 2x, 3x mennek nyaralni, és nem is 1 hétre. Ez pedig attól van, hogy mindenki egy irányba húzza a szekeret, senki nem akar a másiknak ártani! Magyaron meg az megy hogy nekem sok legyen, mégtobb, a sok hulye meg mégjobban szenvedjen korulottem! Remélem erre minél hamarabb rájossz majd, csak a te érdekedben.

ezt sajnos én is látom, tudom, de én akkor is úgy vagyok vele hogy ide születtem akkor nem szidom az országot, inkább megpróbálok én másmiylen lenni... ::)
tudom naívitás:P
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2007. December 23. - 19:23:40
Válasz #609
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
én akkor is úgy vagyok vele hogy ide születtem akkor nem szidom az országot, inkább megpróbálok én másmiylen lenni... ::)
A FÖLD BOLYGÓRA születtél... ;)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. December 24. - 13:21:13
Válasz #610
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Ezek és még mik vannak egy testépítőversenyző életében.No erről én is tudok "keveset" mesélni...Nyugi-nyugi nem fogok személyeskedni.Bár én nem egy csapat vagyok,de hogy az évek folyamán mikkel is "erősítettek":
Ezzel azt akarom érzékeltetni,ha figyelitek az időpontokat,hogy ha jobban meggondoljuk régebben sem volt ez fenékik tejföl.No:
                     1993.Nem engedtek elindulni a junior magyar bajnokságon,mert a szövetség szerint "túl profi" vagyok a mezőnyhöz.Előtte való évben junior VB ezüst érmes voltam,de emiatt a "tiltás "miatt soha nem lehettem junior magyar bajnok,pedig sokat jelentett volna nekem.
                     1994.Megvásároltatták velem a belépőjegyet,majd amikor a nézőtéren ültem,közölte a szövetség,hogy én vagyok a "sztárvendég" és menjek fel riportra a színpadra.Majd egy óra múlva szóltak,hogy adnak egy pózgatyát,mivel én vagyok a vendégsztár,akkor lépjek má fel.No akkor mondtam először hogy:na ne má!!
                     1996.A szövetség kifizette első körben a repjegyemet Jordániába,majd odaadatták velem egy másik versenyzőnek,mivel az én akkori főnökömmel lebeszélték,hogy állja az utamat.Amikor hazaérkeztünk levonta a fizetésemből,a szövetség meg széttárta a karját,hogy há bocs...
Folytassam még ??Hmmm?OK folytatom...
                     1997.World Games (nem olimpiai játékok olimpiája).Csont befutó voltam ,de a világszövetség góréjai a szemünk előtt beszélték le hogy ki hanyadik legyen.(1.USA,2.Németország,3.Magyarország)
Még?OK..
                    2OO2.Superbody World Profi kategória .Már az öltözőben gratulált mindenki a bemelegítéskor,hogy 1.leszek.A szervező,aki nem volt hajlandó kiadni az egész versenyen a pontozólapot és a végén (ugyancsak ő) olvasta be a nevemet a 2.helyre.Így az 5OOOdollár helyett csak 3OOOdollárt nyertem,amit azóta sem adott oda senki...
Még ebben az évben,pár hónappal előtte a szervezők nem engedtek elindulni a Superbody kupán,mivel megynyeretm a MM VB.Itt egy 65Oezres motort buktam(de a Serfőző Tomi elvitte),viszont felléphettem a versenyen.
                    2OO3.A támogatóm ,verseny előtt 1(!!) héttel meggondolta magát,miszerint kifizeti a szállásomat és repjegyemet Redondo Beach-en.(a repjegyet továbbra is állta volna,de így a felkészülésem vége felé nem számítottam ekkora költségre,hogy egy heti szállást azon a helyen kifizethettem volna.Tehát verseny ugrott...viszont ajcsiba csináltak egy fotózást,ha már úgyis versenyformában vagyok..
                   2OO5.IFBB Profi kártyát nyertem.Addig minden évben 4-5 GP volt Európában,most mind elmaradt,készültem még egy fél évet,mikoris a szervezetm már nem bírta ezt a megterhelést és a 2OO6-os debütálásomra lesérültem 6 héttel a verseny előtt...
No,dióhéjban ennyi nálam a szívásokról,befolyásolásokról,függéstől.Mit tudunk tenni?A Pintér Ferit anyagilag és erkölcsileg is elég erősnek tartom ahhoz,hogy ezeket a hibákat mindíg korrigálja,korrigálta a múltban is.Szerencsések a csapattagjai.Én egyedül voltam mindig és vagyok is,sőt sokan bennem keresik azt amit a Feriben a csapata.Ja és JÖVŐRE VERSENY VAN ))=/

Örülök,hogy a Bodybuilding.hu csapatában lehetek...Boldog Karácsonyt!!!
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2007. December 24. - 13:35:03
Válasz #611
Nem elérhető

izomboy


Fastor ezt nem látod még át... más mikor a saját bőrödön tapsztalsz dolgokat és személyes veszteség ér,filléres emberek magáncéljai miadt.

Johnny
Hogy ezek után valaki nem veszti el a hitét a választott sportága iránt?

Mostmár igazán kijárna a méltó tisztelet és megbecsülés.!!!!

""Örülök,hogy a Bodybuilding.hu csapatában lehetek...""

Szerintem itt megkapod majd:)

2007. December 24. - 14:57:31
Válasz #612
Nem elérhető

gurkha


Hai,JOHNNY! Áruld el légyszíves Johnny,hogy ennyi pofon után honnan a fenéből merítesz erőt a fojtatáshoz???? A legtöbb embernek a tizede is elég lett volna(köztük nekem is)ahhoz hogy egy életre elvegyék a kedvét a versenyzéstől.... MINDEN TISZTELETEM a TIÉD!!!!!  :-){  :-){  :-){
BOLDOG KARÁCSONYT mindenkinek!

2007. December 24. - 15:09:25
Válasz #613
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Na János!  :)

Akkor döntsük el, hogy hol indulsz majd és én meg amiben csak tudok segítek majd, hogy a lehető legjobb formádban és a lehető legproblémamentesebben érkezz majd a kiválasztott versenyedre!!!  8-) @:-) @:-) @:-)

2008-tól végre együtt tréningezhetnénk amikor csak lehet és én szíves örömest rúgdosom majd a seggedet amíg el nem jutsz a színpadig!!!  >:D

Egyébként pedig részemről várlak szeretettel augusztusban Florida-ban és Texas-ban a színpadon!!!


Jah, mindkét versenyen lesz 92 kg alatti kategória... ::)...szuper lehetőség...de remélem nem fogunk beférni... ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. December 24. - 15:47:28
Válasz #614
Nem elérhető

powerbeco


a world gamest leadta annak idején az eurosport is vagy más csatorna!! JÓL EMLÉKSZEM!!!!! főlényesen nyerned kellett volna!!! messze jobb voltál, struktúra, tömeg, definíció....melleted a német csak egy nagy tönk volt...akkor én azt ott a tévé előtt nem értettem..még zöldfülű voltam...haverokat is felhívtam nézzék..ők se értették!!! olyan magasan jobb voltál hogy hónapokig arról beszéltünk a pinceedzőteremben....majdnem annyit beszéltünk róla mint Kiss Jenő VB címéről! Számunkra ti istenek voltatok!nem e világi lényeg ...:):):)