2024. Szeptember 25. - 11:12:04
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: 2007-es őszi versenyszezon  (Megtekintve 149124 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

2007. December 20. - 17:49:43
Válasz #585
Nem elérhető

George


Endre ennyi pénzt elbas*ni horgászásra....  ;D már régen is látszódott rajtad, hogy frusztrált gyerekkorod volt :D

2007. December 20. - 18:15:11
Válasz #586
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Soha nem érdekelt, hogy mit mondanak mások. Sőt tetszett ha fikáztak, lenéztek vagy nem néztek ki belőlem vmit, mert ettől csak még motiváltabb lettem.

Dióhéjban a korszakaim a bodybuildingben:

1998

Minden hétvégémet bulikban töltöttem. Napi 2 doboz cigi, pia, fű...nagyon menőnek képzeltem magam.  :D Majd kikristályosodott bennem egy régi ötletem: majd én testépítő leszek. 100 kg leszek! Olyan leszek mint a Tito Raymond! Mindezt 55 kilósan hulla részegen előadtam a haverjaimnak egy Ford Transit hátuljában a platón ülve egy buliba menet...mintha tegnap lett volna.  !+"% ;D Mondanom sem kell, mindenki kiröhögött.


1999

Elkezdtem edzeni. Mindent magam találtam ki és egyedül edzettem.


2001

Gimnázium 3. osztály. Már 2 éve edzettem. 30 kilóval voltam nehezebb. Kezdődtek a beszólások. "Mostmár ne legyél nagyobb", "minek iszod ezeket a porokat", "a faszér' nem jössz szombaton, van jó holland füvem...", "impotens leszel"...stb-stb. Eldöntöttem, hogy egy év múlva elindulok egy versenyen. Decembertől feljártam 2 hetente a Népligetbe a KOKO GYM-be (most Johnny Fitness).


2002

Szartam az érettségire (de azért 4-es átlagom lett) csak a versenyzés járt a fejemben. Azonnal Pestre költöztem. Persze már mentek az oltogatások...a Pál Laci nagyon jó...olyan úgysem leszel mint a Veress Zoli...stb.


2003

Már a felnőttek ellen készültem. "Ááá, kell még 3-4 év, hogy felzárkozz", a "Szilágyi Pisti nagyon komoly, 6. lett az EB-n", "a Kormány nagyon nagy" stb...


2004

Megmondtam, hogy Abszolút Magyar Bajnok leszek. "Ááá, a tavalyi forma kevés lesz..."
Ki mondta, hogy úgy fogok kinézni, mint tavaly?!  Sokakkal ellentétben és szoktam fejlődni is. ;D
"A Lauter ellen semmi esélyed!", "Jaaa, nem indul a Lauter, mindegy Tozó a király..."


2005

"Ááá, soha nem leszel profi, add fel!"


2006

"Na, megnyerte a határőr sör-virsli versenyt..."
Mint Dennis James '98-ban... ::)
"az egyboltos Extremefittel akarsz menni az Olympia-ra?"
Igen.  8-)


2007

"Ne röhögtesd már ki magad a profik között...", "kimész 2 hónapra California-ba, na persze..."


.
.
.
.
.
.
.

Még ebben az évtizedben ott leszek a Mr. Olympia-n!  :-*


GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. December 20. - 18:31:16
Válasz #587
Nem elérhető

gurkha



2007. December 20. - 18:37:59
Válasz #588
Nem elérhető

Jordan


István, úgy legyen!  =/+'
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2007. December 20. - 19:39:39
Válasz #589
Nem elérhető

fastor


Végigolvastam az elmúlt hozzászólásokat a témával kapcsolatban és egész egyszerűen nem tudok elmenni emellett a téma mellett hogy ne szóljak hozzá.....
Én is hallottam már több embertől a továbbiakat......"Minek ekkora kar...mire jó ez???....minek ekkora hát ????....mi az értelme a gyúrásnak...??? ...semmi értelme ...mire jó ez????....

Én pedig azt mondom:.....minek kell a BMW vagy Audi???..miért nem jó a Lada vagy a Trabant...minek kell a 20 ezer forintos márkás ruha????...miert nem jó a 3000Ft-os  kinai piaci......minek van értelme kiadni annyi pénzt kávéra cigire piára és még sorolhatnám......

 
Mindenki maga dönti el hogy magának mi a jó és mi teszi boldoggá...mostanában észre lehet venni hogy nagyon fikázzák  a sportot és úgy vélem hogy ennek az oka nem más mint az egyszerű irigység, de ez mindig is így volt....Sokan mennek oda nagyobb testépítőhöz hogy ..."Háát én nem akarok így kinézni.."......én meg tudjátok mit mondok....Nem a lóf@szt......de azért odamegy és megkérdezi hogy mit kellene szednie hogy Ő is így nézhessen ki......röhejes

tudom hogy érdekes példákat hoztam fel de ez az igazság.......

ezzel én is egyetértek...mikor látom hogy valaki azért melózik hétvégén, hogy legyen pénze cigire, vagy esetleg drogra(sajna ilyen is van) akkkornem tom mért fáj neki ha én sportra költöm?! ˝=/ :-/--

engem spec folyamatosan hülyének néztek, tavaly is idén is hogy mért járok én midnereggel úszni, mértnem érek be inkább idöben a suliba, ha aludnék edzés helyett, nem az órákon húznám a lóbört(jó nem épp éltanuló hozzáálás tegyük hozzá ;D ), aztán verseny után, nah megérte egy versenyre leborotválni a hajad, stb...IGENIS MEGÉRTE! ésnem érdekelt hogy mondják, mert ugyanúgy csináltam csk az emberben benne van hogy mért kell ezért bárkit lenézni? vagy ezeket úgy mdoanni mintha nem lenne normális???és ez sztem nem csak az irigység, valami más is lehet csak nem tom mi:S lelkiismeret? hogy ök is tehetnének magukárt valamit mégse, mert könnyebb azt mdonani hogy "a munka miatt nincs idöm", meg"nem vagyok én már elég fiatal hozá", "megnézném én a posztereiden szereplöket hogy 8 óra fizikai munka után lemennek e edzeni" stb @-o @-o @-o @-o

 (:-)szerintem midnen oylan embernek aki sportol, hatalmas gratuláció! (:-)

 =/+' :-oD {-) :-} /7% =/+'
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2007. December 20. - 20:18:49
Válasz #590
Nem elérhető

God Vazzeg


Végigolvastam az elmúlt hozzászólásokat a témával kapcsolatban és egész egyszerűen nem tudok elmenni emellett a téma mellett hogy ne szóljak hozzá.....
Én is hallottam már több embertől a továbbiakat......"Minek ekkora kar...mire jó ez???....minek ekkora hát ????....mi az értelme a gyúrásnak...??? ...semmi értelme ...mire jó ez????....

Én pedig azt mondom:.....minek kell a BMW vagy Audi???..miért nem jó a Lada vagy a Trabant...minek kell a 20 ezer forintos márkás ruha????...miert nem jó a 3000Ft-os  kinai piaci......minek van értelme kiadni annyi pénzt kávéra cigire piára és még sorolhatnám......

 
Mindenki maga dönti el hogy magának mi a jó és mi teszi boldoggá...mostanában észre lehet venni hogy nagyon fikázzák  a sportot és úgy vélem hogy ennek az oka nem más mint az egyszerű irigység, de ez mindig is így volt....Sokan mennek oda nagyobb testépítőhöz hogy ..."Háát én nem akarok így kinézni.."......én meg tudjátok mit mondok....Nem a lóf@szt......de azért odamegy és megkérdezi hogy mit kellene szednie hogy Ő is így nézhessen ki......röhejes

tudom hogy érdekes példákat hoztam fel de ez az igazság.......

ezzel én is egyetértek...mikor látom hogy valaki azért melózik hétvégén, hogy legyen pénze cigire, vagy esetleg drogra(sajna ilyen is van) akkkornem tom mért fáj neki ha én sportra költöm?! ˝=/ :-/--

engem spec folyamatosan hülyének néztek, tavaly is idén is hogy mért járok én midnereggel úszni, mértnem érek be inkább idöben a suliba, ha aludnék edzés helyett, nem az órákon húznám a lóbört(jó nem épp éltanuló hozzáálás tegyük hozzá ;D ), aztán verseny után, nah megérte egy versenyre leborotválni a hajad, stb...IGENIS MEGÉRTE! ésnem érdekelt hogy mondják, mert ugyanúgy csináltam csk az emberben benne van hogy mért kell ezért bárkit lenézni? vagy ezeket úgy mdoanni mintha nem lenne normális???és ez sztem nem csak az irigység, valami más is lehet csak nem tom mi:S lelkiismeret? hogy ök is tehetnének magukárt valamit mégse, mert könnyebb azt mdonani hogy "a munka miatt nincs idöm", meg"nem vagyok én már elég fiatal hozá", "megnézném én a posztereiden szereplöket hogy 8 óra fizikai munka után lemennek e edzeni" stb @-o @-o @-o @-o

 (:-)szerintem midnen oylan embernek aki sportol, hatalmas gratuláció! (:-)

 =/+' :-oD {-) :-} /7% =/+'

Köszönöm mindenkinek aki hozzászólt ehhez a témához, mert megerősített abban, hogy NEM én vagyok a hülye  /:-)  @:-)

Pisti! Nagyon motiváló az írásod, remélem összejönnek a terveid, sok szerencsét kívánok hozzá, csak így tovább!  :-)!  (:-)

A többinek meg:  :-/-(-:  :-Đ  :-/--

2007. December 20. - 22:57:45
Válasz #591
Nem elérhető

carl


Érdekességképpen berakom a Maslow-féle háromszöget. Érdemes megnézni, hogy mi található a tetején!

2007. December 21. - 09:26:07
Válasz #592
Nem elérhető

tomi


wow, ez a kép tényleg kurva jó, nem is láttam még! (:-)
Up the dose, lift the most!

2007. December 21. - 14:00:06
Válasz #593
Nem elérhető

God Vazzeg


Jók ezek a dolgok amiket leírtál Pisti... ismerős részletek vannak benne  ;D
én csak annyit, hogy (nem igazán követtem nyomon a testépitést, ki kicsoda, versenyek stb...) emlékszem a legutolsó képeket talán 2003,2004esek voltak amiket rólad láttam, aztán iwiw-n megláttam a Cutlerrel való közös képed..  :o csak néztem...  ;D hihetetlen nagy fejlődés  :-)!
sok sikert a továbbiakban is  ;D ( majd az olimpián ismét Cutlerrel egy közös kép ))=/ )

Ezt a képet még én sem láttam, nagyon jó!  :-)!

2007. December 21. - 14:51:57
Válasz #594
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
wow, ez a kép tényleg kurva jó, nem is láttam még! (:-)

Valóban állat a kép, sokan szeretnénk egy ehez hasollót! Ez is lehet egy motiváló tényező mindenkinek!

És ahogy az én Esztim mondja mindig: "a gondolat teremtő erejű". Csak hinni kell az álmainkban, és magunkban.
Egyet értessz Tomikám?

 d:)

2007. December 21. - 16:33:29
Válasz #595
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Van még hasonlóan jó képem...majd azt is közzé tesszük egy cikkben!  ;)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. December 21. - 17:30:37
Válasz #596
Nem elérhető

tomi


Még szép, hogy egyet értek Főnök Úr! Amúgy minden rendben? Pihensz már végre valamit?!?!?!
Up the dose, lift the most!

2007. December 21. - 20:27:13
Válasz #597
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Szia Tomi!

Sajna nem, meglesz az a rekord!
Február 27.-én megyek az Arnold Classikra! Persze kb 94kg-osan  ;D . Utánna valóban pihi, de mivel az ELIT miatt indulhatok ezt nem hagyom ki!
 d:)

2007. December 22. - 11:47:32
Válasz #598
Nem elérhető

stirb


Ha majd Arnold emeli a kezed a magasba azért valamit mondjál neki németül,hátha megérti....pl.: Pferdeschwanz.... @:-) &5*

2007. December 22. - 12:52:12
Válasz #599
Nem elérhető

tomi


Hát akkor mindent bele Laci, de utána tényleg pihenj, nem tudom, hgoy bírod.... De ezt tényleg nem lehet kihagyni!!! (:-)
Up the dose, lift the most!