2024. Szeptember 25. - 09:18:47
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: 2007-es őszi versenyszezon  (Megtekintve 149104 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2007. December 19. - 13:24:56
Válasz #570
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Szia Johnny!

Még ez a kevés segítség is sok volt nekem, mert nagyon sok apróságot mutattál ami bejött.
A pózolásom valóban csiszolni kell, ebben januártól számítok a segítségedre!
Biztosan sok minden van az edzésben is ami nekem új a megszokott modszereimhez képest!
 /   ;D persze csak ha meg nem keresnek, és nem ajállanak valakit aki igazán szakember  ;D /
Szerintem ezek az emberek magukat járatják le leginkább!  ˝=/
 d:)

2007. December 19. - 13:54:50
Válasz #571
Nem elérhető

izomboy


Idegesít hogy nincs konrétum és nem tudom kiről beszélnek a nagyok...

Talán priviben?  >:D

Ez egyébként egy eleve elrendelt, meddő próbálokzás, ami szemek láttára többszőr bizonyított ,sosem lessz hiteltelen pár ember véleménye után.


Ez olyan mintha rászólnál egy repülő madárra hogy "hé madár,szálj le mert te nem tudsz repűlni!!" @-o



Szoval én nem hinném el:)

2007. December 19. - 14:07:57
Válasz #572
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Nem hiszem hogy még privátban is vesződnék ezzel.Nekem elég ha tudják azok,hogy én tudom...és hogy mennyire nem foglalkoztat..és hogy nem süllyedek le a szintjükre..és persze itt vannak azért a fórumon,hogy napra készek legyenek mindenből(persze név és arc nélül) :-!!!.Én teszem a dolgom,ahogy eddig is.Nem bántok senkit,akiknek meg tudok segítek és ha tudok, annak örülök..Ezen kívül én is versenyre készülök,úgy hogy kizárok minden negatívumot,ami ebben a sportban érhet. És ahhoz, hogy kizárjam, higgyétek el nagyon értek, ezért is eredménytelenek a próbálkozásaik :-Đ
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2007. December 19. - 15:08:33
Válasz #573
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Ez egy rohadt kemény sport...mire igazi bajnok leszel (én pl. még nem vagyok az) addigra rengeteg mindenen kell keresztül menned. Ebbe beletartozik az is, hogy mindig lesznek vkik akik utálkoznak, köpködnek vagy irigykednek, gácsoskodnak. Aki hagyja magát befolyásolni ezek által azt szépen lassan ellepi majd a szar. 5 éve kezdtem versenyezni, de máris nehéz lenne felsorolni, hogy hányan próbáltak meg hátráltatni, visszahúzni, lejáratni, kioktatni. Senkinek sem sikerült és a további próbálkozásoknak sem lesz semmi eredménye... Én szóltam előre!  8-)



Felsorolom a fontossági sorrendet...kihívások amikkel szembekerül egy versenyző:


Önmagunk legyőzése, egészség, edzés, táplálkozás, pénz, ellenfelek legyőzése a versenyen...hosszú még a sor...és a legutolsó helyen kell lennie annak, hogy figyelmen kívül hagyjuk azokat akik hátráltatni szeretnének... ;)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. December 19. - 21:39:56
Válasz #574
Nem elérhető

powerbeco


én is mérhetetlen irigységből táplálkozó rosszindulatot tapasztaltam a saját környezetemben is.....a legjobb ha leszarod....szegények meg hadd nézzék a plafont otthon, hogy a geci már megint megnyer valamit, jól megy neki, sok személyi edzetje van stb.  a k.. életbe..utálom..:)
én meg csak röhögök rajtuk:)

2007. December 19. - 22:36:52
Válasz #575
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Nos akik gy fogják fel ahogy az előttem szólók,azokból kerülnek ki nemcsak az igazi bajnokok,hanem az igazi NYERTESEK /:-)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2007. December 19. - 23:39:39
Válasz #576
Nem elérhető

God Vazzeg


én is mérhetetlen irigységből táplálkozó rosszindulatot tapasztaltam a saját környezetemben is.....a legjobb ha leszarod....szegények meg hadd nézzék a plafont otthon, hogy a geci már megint megnyer valamit, jól megy neki, sok személyi edzetje van stb.  a k.. életbe..utálom..:)
én meg csak röhögök rajtuk:)

 :-){

2007. December 20. - 14:41:46
Válasz #577
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
  ::)Képzeljétek el, a melóhelyen addig jutottam, hogy néhány versenyre bizony titokba készülök azért hogy ne csesztessenek!
Ennek ellenére nem téritenek el. Ja és persze a testépités az nem is sport, csak valami izé amit koksszal érnek el(modják páran akik szerint csak az érdemel elismerést, amit ők csinálnak éppen).
Múltkor  a terminálon pár okos megállapitotta, hogy azért eres a karom mert tuti kokszolok. Vagy a holdudvarba( egy belső rendörségi oldal) valaki azt irta biztos omnát használok azért vagyok vastag( a vastag azért jólesett ;D) Persze csak a rendőrök közt tudok nyerni,(mondja pár feltörekvő testépítő) a BSN GR-t pedig megbundázták.(ezt ti is olvashattátok)..................
Persze még sorolhatnám, de erre mindig azt mondom: az irigyek azért támadnak, mert ők is szeretnék ezt elérni, ez nekem erőt ad nem visszahúz! @-o Azonban mindig vannak elismerések, amikért úgy érzem megéri.
Remélem a Bodybuilding.hu mindig megmarad egy családias, mocskolódásmentes oldalnak, hiszen mi mind egy család vagyunk. Egy vérből valók!
 d:)

2007. December 20. - 14:53:38
Válasz #578
Nem elérhető

ati75


Én mint kis feltörekvő amatőr srác, csak annyit mondanék, hogy aki hátráltatni akar azt el kell zavarni, és hátráltassa a többi hátráltatót, aki meg segíteni ( erkölcsileg, anyagilag,szakmailag) azt meg meg kell becsülni,mert nagyon kevés van belőlük!!

2007. December 20. - 15:08:49
Válasz #579
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member

2007. December 20. - 15:12:13
Válasz #580
Nem elérhető

GetFreaky!


  ::)Képzeljétek el, a melóhelyen addig jutottam, hogy néhány versenyre bizony titokba készülök azért hogy ne csesztessenek!
Ennek ellenére nem téritenek el. Ja és persze a testépités az nem is sport, csak valami izé amit koksszal érnek el(modják páran akik szerint csak az érdemel elismerést, amit ők csinálnak éppen).
Múltkor  a terminálon pár okos megállapitotta, hogy azért eres a karom mert tuti kokszolok. Vagy a holdudvarba( egy belső rendörségi oldal) valaki azt irta biztos omnát használok azért vagyok vastag( a vastag azért jólesett ;D) Persze csak a rendőrök közt tudok nyerni,(mondja pár feltörekvő testépítő) a BSN GR-t pedig megbundázták.(ezt ti is olvashattátok)..................
Persze még sorolhatnám, de erre mindig azt mondom: az irigyek azért támadnak, mert ők is szeretnék ezt elérni, ez nekem erőt ad nem visszahúz! @-o Azonban mindig vannak elismerések, amikért úgy érzem megéri.
Remélem a Bodybuilding.hu mindig megmarad egy családias, mocskolódásmentes oldalnak, hiszen mi mind egy család vagyunk. Egy vérből valók!


gratulálok a sikereidhez! :-)!
 d:)

2007. December 20. - 15:16:19
Válasz #581
Nem elérhető

Jordan


  ::)Képzeljétek el, a melóhelyen addig jutottam, hogy néhány versenyre bizony titokba készülök azért hogy ne csesztessenek!
Ennek ellenére nem téritenek el. Ja és persze a testépités az nem is sport, csak valami izé amit koksszal érnek el(modják páran akik szerint csak az érdemel elismerést, amit ők csinálnak éppen).
Múltkor  a terminálon pár okos megállapitotta, hogy azért eres a karom mert tuti kokszolok. Vagy a holdudvarba( egy belső rendörségi oldal) valaki azt irta biztos omnát használok azért vagyok vastag( a vastag azért jólesett ;D) Persze csak a rendőrök közt tudok nyerni,(mondja pár feltörekvő testépítő) a BSN GR-t pedig megbundázták.(ezt ti is olvashattátok)..................
Persze még sorolhatnám, de erre mindig azt mondom: az irigyek azért támadnak, mert ők is szeretnék ezt elérni, ez nekem erőt ad nem visszahúz! @-o Azonban mindig vannak elismerések, amikért úgy érzem megéri.
Remélem a Bodybuilding.hu mindig megmarad egy családias, mocskolódásmentes oldalnak, hiszen mi mind egy család vagyunk. Egy vérből valók!
 d:)

Nem igazán kellene ilyenekkel foglalkozni, mert csak az irigység szól beloluk!!!  :-/-(-: Az eredményeket amiket elértél már senki nem tudja elvenni toled! Én eddig akárhol is dolgoztam midenki csak le akart építeni, hogy minek, úgy is elmegy majd mert csak fel van fújva, ezekkel az anyagokkal az állandó erolkodéssel csak tonkre teszem magam, és annál hamarabb fogok meghalni, meg az erek azok milyen csúnnyák. ˝=/  Meg hogy ok nem kéne ekkora kar! (Nem a fa... nem!!! ))=/ ) Meg a végtelenségig sorolhatnám, ilyen emberek mindig is voltak, és mindig is lesznek!!! Neked Laci csak annyit tudok mondani hogy Mindent bele!!! =/+'
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2007. December 20. - 16:26:10
Válasz #582
Nem elérhető

Raymond


Végigolvastam az elmúlt hozzászólásokat a témával kapcsolatban és egész egyszerűen nem tudok elmenni emellett a téma mellett hogy ne szóljak hozzá.....
Én is hallottam már több embertől a továbbiakat......"Minek ekkora kar...mire jó ez???....minek ekkora hát ????....mi az értelme a gyúrásnak...??? ...semmi értelme ...mire jó ez????....

Én pedig azt mondom:.....minek kell a BMW vagy Audi???..miért nem jó a Lada vagy a Trabant...minek kell a 20 ezer forintos márkás ruha????...miert nem jó a 3000Ft-os  kinai piaci......minek van értelme kiadni annyi pénzt kávéra cigire piára és még sorolhatnám......

 
Mindenki maga dönti el hogy magának mi a jó és mi teszi boldoggá...mostanában észre lehet venni hogy nagyon fikázzák  a sportot és úgy vélem hogy ennek az oka nem más mint az egyszerű irigység, de ez mindig is így volt....Sokan mennek oda nagyobb testépítőhöz hogy ..."Háát én nem akarok így kinézni.."......én meg tudjátok mit mondok....Nem a lóf@szt......de azért odamegy és megkérdezi hogy mit kellene szednie hogy Ő is így nézhessen ki......röhejes

tudom hogy érdekes példákat hoztam fel de ez az igazság.......

2007. December 20. - 17:03:01
Válasz #583
Nem elérhető

pókerarc


Na akkor én is valamit...
Sajnos pár éve egy teljesen hétköznapi,vékony srácként élem a napjaimat.Előtte jópár évig edzettem.Akkor én is megkaptam az előttem levő kérdéseket,pedig én testsúlyban sehol nem voltam attól h nagynak mondják.Sőt,szerintem a még 80kilómmal sem igencsak átlagnak számítottam.Persze kicsit más minőségben...A mamáim minden találkozáskor megjegyezték,hogy nem sok ez már ????...Most vékonyan szintén baszogat mindenki.Nem kéne kicsit híznod már?Nem vagy beteg? ˝=/ És ilyenkor mindig elmagyarázom(mielőtt bevinnének a kórházba ;D)h semmi bajom,csak kb ötödét eszem a réginek... Érdekességként még annyit h a papám mikor kérdezgetett régen a testépítésről elmondta,hogy mennyire sajnálja,hogy az ő idejében ilyen nem volt,mert mennyire tetszik neki és tuti kipróbálta volna  :D ilyen is van.

2007. December 20. - 17:27:43
Válasz #584
Nem elérhető

endre66


Belőlem is kikívánkozik...

         Régebben versenyszerűen pecáztam (nem röhög!), sokan azt is hülyeségnek tartják, és ha belegondolsz, tényleg nincs értelme, hihetetlen, de a felszerelésem (ez a kilencvenes évek közepe) akkori árakon volt pár százezer forint, plusz még ami versenyenként elment élőanyag (csali: szúnyoglárva, csonti...) meg etetőkaja, amit baromi drágán megvettünk, volt hogy fel sem használtuk az egészet, és a végén dobhattuk bele a vízbe; és akkor én még nem is költöttem annyit az egészre, mint sokan mások, volt rendes székem, kb 50 rugó, volt rengeteg spiccbotom, és akkor untam meg, amikor az egyik 70 ezer forintos vadi új botom 3 db-ra tört egy bedobásnál. Ennek is mi értelme volt? Ráadásul kishalakat fogtunk, 3 óra alatt 3-12 kg-ot, számold ki milyen gyorsan kellett dolgozni...nem ez a lényeg...most belegondolva nem volt értelme (a halakat nem azért fogtuk, hogy legyen élelmünk), de volt egy lényeges dolog, ami szemmel gyakran nem látható, az pedig az élmény. És amíg gyerekként pecázni jártunk, 1)  nem a diszkóban rohadtam 2) nem a tüdőmet és a környezetemet gyilkoltam a nikotinnal 3) még tanultam is valamit arról, hogy mi a kitartás.
Szóval az élmény az enyém, és szerintem azért klassz ez a fórum, mert itt elmondhatjuk, hogy az élmény a MIÉNK.

        Nagyszüleimhez egy időben rettegtem ellátogatni, mert én is kaptam a kérdéseket, és folyamatosan úgy éreztem magam, mint akit sortűz által végeznek ki, jöttek az ostoba kérdések, rengeteg ostoba kérdése van mindenkinek (de a családtól különösen tud fájni), csak az a probléma hogy nagyon ritkán van az ilyen kérdezősködő embereknek idejük meghallgatni a te válaszaidat, vagy ha meg is hallgatnak, akkor az gyakran nem párosul empátiával, és hiába "magyarázkodsz". Én pl amikor viszonylag jól néztem ki, sem mentem oda a 40 kilós fiú ismerőseimhez, hogy "figyelj, szedd már össze magad, mert úgy nézel ki mint egy 10 éves kislány, miért nem mész el sportolni?"
Mert joga van úgy élni, ahogy akar. És egy kedves barátom sűrűn emlegetett idézete:

"Mindenki úgy b@ssza el az életét, ahogy akarja."