2024. Szeptember 25. - 09:26:57
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: 2007-es őszi versenyszezon  (Megtekintve 149111 alkalommal)

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában

2007. December 14. - 06:15:10
Válasz #555
Nem elérhető

izomboy


Olyan magas mint én kb:) máris szimpatikus.

Ha egy képről nem tudod besaccolni milyen magas az illető, mrt nincsen viszonyítható tárgy a közelében, az azt jelenti hogy tökéletes arányai vannak az illetőnek ugye?

Mert ha azt írod 2 méteres és 140 kiló , azt is elhidtem volna.

2007. December 14. - 07:37:23
Válasz #556
Nem elérhető

Bubee


Olyan magas mint én kb:) máris szimpatikus.

Ha egy képről nem tudod besaccolni milyen magas az illető, mrt nincsen viszonyítható tárgy a közelében, az azt jelenti hogy tökéletes arányai vannak az illetőnek ugye?

Mert ha azt írod 2 méteres és 140 kiló , azt is elhidtem volna.

Mé te milyen magas vagy? Azt ne mondd h 170 alatt  :-O ;D
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. December 14. - 09:20:52
Válasz #557
Nem elérhető

izomboy



2007. December 14. - 09:59:17
Válasz #558
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Csak hogy sokkoljuk Bubeet,két kép a legutóbbi thaiföldi bajnokság első és második helyezettjéről:

-55 kg!!!!!!!!

2007. December 14. - 10:23:10
Válasz #559
Nem elérhető

Bubee


Csak hogy sokkoljuk Bubeet,két kép a legutóbbi thaiföldi bajnokság első és második helyezettjéről:

-55 kg!!!!!!!!

 :-O :-O :-O  ?:-/

Ő milyen magas is?  :o ????... ;D

Izomboy:


Nebassz  :-O  ????...
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. December 14. - 14:01:52
Válasz #560
Nem elérhető

BrianB


Ha egy képről nem tudod besaccolni milyen magas az illető, mrt nincsen viszonyítható tárgy a közelében, az azt jelenti hogy tökéletes arányai vannak az illetőnek ugye?
Az első képen a Karpinski elég nagy tereptárgynak számít csak, hogy kötekedjek... ))=/ ;D

2007. December 14. - 15:59:57
Válasz #561
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2007. December 17. - 16:08:29
Válasz #562
Nem elérhető

50hideg


Basszus!!

van massza bőven, plusz a diétával se kurváskodott, ahogy nézem..

2007. December 17. - 16:16:30
Válasz #563
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Basszus!!
Őszinte leszek...

Ha megizmosodsz AGYONVERED!

Ha nem...Te jól fogsz kinézni, ő meg nyer...  ;D =/+' :-/-- ;)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. December 17. - 16:21:24
Válasz #564
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Sziasztok!

Biztosan vágjátok, hogy volt egy elit gr. a Masters VB-vel együtt rendezve. :-!
Ezzel a versennyel mint absz. bajnok kvalifikáltam magam az Arnold Classic-ra Colombusba. @:-)
Nem sorvasztottam magam 90kg alá, 94-el mértem most! (tudtam tölteni)
Köszönet Lantos Johnny-nak aki sokat segitett az Elitre, és remélem még fog is segíteni!  :-){

2007. December 17. - 20:18:20
Válasz #565
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Ugyan már!Egyszer voltál csak nálam.Ha többet láttalak volna valószínű beléd rögzűlt volna pár dolog még..De szerintem ne is nagyon hirdesd hogy voltál nálam mert már több versenyzőt megkerestek mostanában "valakik" és próbálják lebeszélni rólam őket,azzal hogy valójában nem értek a sporthoz és más szakembereket ajánlanak helyettem :----.Hálistennek ebből biztos milliomos lesz valaki,velem meg jól kiszúr mert unatkozhaztok egész nap,mert nem jön hozzám azóta senki @-o @-o.Szánalmas >:D,hogy mik vannak..Azért egy üzenet:EDDIG IS ÉS EZUTÁN IS SEGÍTENI FOGOK A LEGJOBB TUDÁSOM SZERINT ANNAK,AKIT ÚGY ÉRZEM MEGÉRDEMLI.KORTÓL,NEMTŐL , KLUBBTÓL ÉS SZPONZORTÓL FÜGGETLENÜL!!!Ja és úgy emlékszem nem kértem senkitől ezért pénzt.Úgyhogy úgyis megtanulsz pózolni Laci,ha akarod ,ha nem ))=/
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2007. December 17. - 20:20:34
Válasz #566
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Basszus!!
Őszinte leszek...

Ha megizmosodsz AGYONVERED!

Ha nem...Te jól fogsz kinézni, ő meg nyer...  ;D =/+' :-/-- ;)
Ez jó duma volt Łł= Łł=
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2007. December 17. - 20:26:20
Válasz #567
Nem elérhető

hopika


Ugyan már!Egyszer voltál csak nálam.Ha többet láttalak volna valószínű beléd rögzűlt volna pár dolog még..De szerintem ne is nagyon hirdesd hogy voltál nálam mert már több versenyzőt megkerestek mostanában "valakik" és próbálják lebeszélni rólam őket,azzal hogy valójában nem értek a sporthoz és más szakembereket ajánlanak helyettem :----.Hálistennek ebből biztos milliomos lesz valaki,velem meg jól kiszúr mert unatkozhaztok egész nap,mert nem jön hozzám azóta senki @-o @-o.Szánalmas >:D,hogy mik vannak..Azért egy üzenet:EDDIG IS ÉS EZUTÁN IS SEGÍTENI FOGOK A LEGJOBB TUDÁSOM SZERINT ANNAK,AKIT ÚGY ÉRZEM MEGÉRDEMLI.KORTÓL,NEMTŐL , KLUBBTÓL ÉS SZPONZORTÓL FÜGGETLENÜL!!!Ja és úgy emlékszem nem kértem senkitől ezért pénzt.Úgyhogy úgyis megtanulsz pózolni Laci,ha akarod ,ha nem ))=/


:-){
RESPECT!!!
Ez lenne a HOZZÁÁLLÁS emberek!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. December 17. - 20:29:10
Válasz #568
Nem elérhető

fastor


Ugyan már!Egyszer voltál csak nálam.Ha többet láttalak volna valószínű beléd rögzűlt volna pár dolog még..De szerintem ne is nagyon hirdesd hogy voltál nálam mert már több versenyzőt megkerestek mostanában "valakik" és próbálják lebeszélni rólam őket,azzal hogy valójában nem értek a sporthoz és más szakembereket ajánlanak helyettem :----.Hálistennek ebből biztos milliomos lesz valaki,velem meg jól kiszúr mert unatkozhaztok egész nap,mert nem jön hozzám azóta senki @-o @-o.Szánalmas >:D,hogy mik vannak..Azért egy üzenet:EDDIG IS ÉS EZUTÁN IS SEGÍTENI FOGOK A LEGJOBB TUDÁSOM SZERINT ANNAK,AKIT ÚGY ÉRZEM MEGÉRDEMLI.KORTÓL,NEMTŐL , KLUBBTÓL ÉS SZPONZORTÓL FÜGGETLENÜL!!!Ja és úgy emlékszem nem kértem senkitől ezért pénzt.Úgyhogy úgyis megtanulsz pózolni Laci,ha akarod ,ha nem ))=/


:-){
RESPECT!!!
Ez lenne a HOZZÁÁLLÁS emberek!

egytértek :-! (:-) Łł= :-){ :-){ ;-oo-;
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2007. December 18. - 15:21:11
Válasz #569
Nem elérhető

Bugyi János


Hát igen. Valahogy így kellene. Ez példa lehet mindenki előtt.