2024. Szeptember 25. - 15:27:41
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: 2007-es őszi versenyszezon  (Megtekintve 149156 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

2007. Október 14. - 14:55:55
Válasz #180
Nem elérhető

tomi


jaja, gratula neki!
Up the dose, lift the most!

2007. Október 14. - 16:39:45
Válasz #181
Nem elérhető

Skorpió


Szép volt, Zoli!  :-!

2007. Október 14. - 17:29:58
Válasz #182
Nem elérhető

pókerarc


Clarence Devis ismét megnyerte a belga összetettet is.Mostmár retteghetnek tőle a profik ;D
A Milos fórumon nagyon jó képek vannak róla :-){ :-)!

2007. Október 14. - 19:34:24
Válasz #183
Nem elérhető

tomi


Van már valami eredmény Au-bó?
Up the dose, lift the most!

2007. Október 14. - 19:48:08
Válasz #184
Nem elérhető

tomi


Itt egy kép az egyik legjobb barátomról, Sípos Mátéról, aki Debrecenben is fog indulni, a Jhonny Fitness színeiben! Múltévben sb teenager 3. lett. Idénre hatalmasat fejlődött és szerintem jók az esélyei. Sok sikert Máté!!! @:-)
Up the dose, lift the most!

2007. Október 14. - 22:48:03
Válasz #185
Nem elérhető

Men


Ma délutáni gyorsfotók:

2007. Október 15. - 00:44:46
Válasz #186
Nem elérhető

pókerarc


Csak én szedek itt Béres cseppet?  !+"%;D Mikor ír már valaki eredményeket? ::) :-<

2007. Október 15. - 02:05:39
Válasz #187
Nem elérhető

Raptor


Hiányosak az ifók de érthetetlenek is:
Bodyfitness: Farkas Andi 3.
                 Kovács Nóra1.
Női body:    Berkes Eszti 2.
                 Balla Yvette 1.
Páros:        Berkes-Berkes1.
Fitness:      Szántai Dóri  1.
Klasszikus:  Frész Feri      1.

-90:          Berkes Laci    3.
+100         Kati Béla        2.

2007. Október 15. - 08:03:07
Válasz #188
Nem elérhető

tomi


Ez Sztereó feladata lenne úgytudom.  :-<
Up the dose, lift the most!

2007. Október 15. - 09:26:04
Válasz #189
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Hiányosak az ifók de érthetetlenek is:
Bodyfitness: Farkas Andi 3.
                 Kovács Nóra1.
Női body:    Berkes Eszti 2.
                 Balla Yvette 1.
Páros:        Berkes-Berkes1.
Fitness:      Szántai Dóri  1.
Klasszikus:  Frész Feri      1.

-90:          Berkes Laci    3.
+100         Kati Béla        2.
Most értem Pestre...

Nincs ezekben semmi érthetetlen...

-90 kg-ban első lett Major Attila, második Molnár Péter, harmadik a Laci.

Nézzük Lacit...mikor egyedül illetve Eszterrel jött fel a színpadra akkor már láttam, hogy közel sem hozta a "Berkes féle" jó kondíciót...de mondjuk ez már a csütörtöki fotókon is látszódott. Zsír nem volt rajta (ez nem is jellemző Lacira), de vizes volt és sajnos lapos is...emellett ha jól tudom igen rosszul érezte magát, ezt nekem is mondta...emiatt az elődöntőn annyira nem is tudta előadni magát (sajnos az elődöntőn még nem voltam ott). Aztán mikor láttam a top3-mat pózolni akkor kiderült, hogy még így is Laci tűnik a legszálkásabbnak, emellett struktúrálisan a legrosszabbnak. Ez egy tipikusan nehéz része a bíráskodásnak: ki legyen előbb...a jobb felépítésű fedettebb, vagy a rosszabb felépítésű szálkásabb versenyző. Ezúttal a jobb felépítés nyert (top2), de sztem ha Laci legalább gömbölyűbb lett volna, nyert volna (hátulról így is nyert sztem)...

Molnár Péter

Lenyűgöző struktúrális adottságok, jó izomtömeg, viszonylag jó prezentáció, közepes felsőtest kondíció és nagyon rossz alsótest kondíció... Beszéltük Esztero Zsoltival: Péter 95-100 %-os szálkássággal a jelenlegi magyar mezőny 98 %-át legyőzné!!! Ez frankón így van! Gratulálok neki a nagy fejlődéshez és fekete pont a szálkásításért...

Major Attila

Jó adottságú, arányos, gömbölyű izmokkal, jó általános kondícióval. Miért nyert? Mert a top 3 közül aznap rajta volt a legkevesebb hiba. Tömör vélemény, de végülis ennyi...


+100 kg-ban első lett Mario Hemmer, 2. Kathi Béla.

Ez mindenképpen nagy eredmény Bécitől, Mario tavaly 2. lett az Európa Bajnokságon és 4. a Világbajnokságon... Béci elmondása szerint 120 kg volt, szinte kifogástalan kondícióval, brutál lábakkal! Le a kalappal!!!  :-){ A fizikuma sokkal egységesebb benyomást keltett mint egy éve, nőtt is és a kondíciója, minősége is jobb volt! A láb szinte kifogástalan! Izomtömegben abszolúte nem kellett szégyenkeznie Mario mellett! Itt az arányosság, a testfelépítés döntött. Váll, mell, kar nőtt, hát szélesedett, jobb a pózolás is! 2 hibát láttam:

-páros bicepsz hátulról (ez a póz NAGYON kilógott a képből, a háta nem elég vastag, nem arányos a pózban, nem is teljesen jól mutatja be...ellenben a hát-csípő pózzal ami kifejezetten jó volt!)

-színpadi viselkedés (amikor már lepózolás van vagy kezd belemelegedni akkor magabiztosan, tele energiával robbanékonyan pózol...de az elődöntő és a döntő összevetései alatt végig ideges, kapkodja a fejét, bizonytalan...mondtam is neki és most is leírom: Béci! Maximálisan elvégezted a felkészülést, igen sokat fejlődtél, 120 kg vagy színpadon (az eddigi legnagyobb versenysúlyú magyar testépítő) akkor mondd már meg, hogy mit idegeskedsz az összevetéseknél??? Állj szálfa egyenesen, büszkén húzd ki magad, tartsd tónusban és kontrolláld tested minden izmát és ez legyen a NYUGODT arcodra írva...EZT NÉZZÉTEK MEG!!! Állj nyugodtan és büszkén, legyél PROFI és ha kihívnak nyugodtan indulj el és tedd oda magad, majd mintha mi sem történt volna menj vissza a helyedre. Látszódjon úgy, hogy Te profin végzed a munkádat, élvezed és kirázod a kisujjadból! Egy ilyen fizikumú ember fején ne kelljen már idegességet és bizonytalanságot látnom!!!)

  :-/-- @:-) ;-oo-;

Gratulálok!
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Október 15. - 09:37:21
Válasz #190
Nem elérhető

tomi


Köszi a beszámolót Pisti. Kathi Bécinek és Molnár Péternek nagyon örülök. Major-t nem ismerem sajnos. Lacit sajnálom hogy nem jött össze, amit szeretett, szerettünk volna, de majd a következő versenyen már jobb lesz. Nem értek ehhez a részhez, de sztem túlfogyasztott, egyszerűen én úgy látom, hogy több van benne, mint 90kg. Gratulálok minden magyar vesenyzőnek! képek lesznek vmikor?  :-)!
Up the dose, lift the most!

2007. Október 15. - 09:52:47
Válasz #191
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
sztem túlfogyasztott, egyszerűen én úgy látom, hogy több van benne, mint 90kg.
Naná, rátapintottál a lényegre! A bodybuildingben a legnagyobb hülyeség a mérleget nézni... Ez az én véleményem.
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Október 15. - 10:47:53
Válasz #192
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Húúú akkor egy csomó mindent elmondott a Pisti akkor én majd még egy átfogóbb értékelést végzek. ;D
A teljes eredménylista csatolva akit érdekel.

Kérem most ne írjatok bele mert az egész fényképanyagot felteszem most ide.

Tehát: AUSZTRIA KUPA 2007

TELJES BACKSTAGE ÉS SZÍNPADI ANYAG!!! CSAK ITT CSAK MOST CSAK NEKTEK!

2007. Október 15. - 10:49:19
Válasz #193
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
A megérkezéstől...

2007. Október 15. - 10:50:45
Válasz #194
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
....mérlegelések...Farda...Tóth Józsi...Molnár Peti